Rozālija, Roze

Sadancošanās pasākums «Kopā jautrāk!» Zentenē /FOTO/ 

31. janvāra Zentenes kultūras namā norisinājās sadancošanās pasākums «Kopā jautrāk!», uz kuru aicināja Sēmes un Zentenes līnijdeju kolektīvs «BUMS».

Tukumniece Aija Rēķe saņem Bostonas Oskara balvu mūzikā (3)

Vijolniece Aija Rēķe, kas dzimusi Tukumā un absolvējusi Tukuma Mūzikas skolu (ped. D. Šplīte-Lisova), ir Bostonas Universitātes J. S. Baha Solo konkursa uzvarētāja (2014), 2. vietas ieguvēja starptautiskajā konkursā «Klaipēda-Bostona». Latviskā mantojuma fonds Bostonā 2014. gadā Aijai piešķīra ievērojamo «Oskara Balvu»/

Kandavnieki basketbolā apspēlē komandu no Kazahstānas (3)

Pirmdienas, 12. janvāra, vakarā Kandavas sporta hallē norisinājās basketbola spēle, kuru vērot bija ieradušies vairāk nekā 100 dažāda vecuma sporta cienītāju. Spēles prasmi «Rietumu līgas Kurzemes Radio» basketbola līgas kārtējā spēlē šoreiz laukumā demonstrēja mājinieku «BK.viss.lv Kandava» un jauno basketbolistu komanda «Barsy Atyrau» no Kazahstānas.

Tukuma pusē svinēs Vispasaules sniega dienu 

Šogad sniega kārta Tukuma pusē ir noturīga tikai slēpošanas trasēs «Milzkalns» un «Zviedru cepure», taču sniega trūkums neliedz atzīmēt Pasaules sniega dienu.

Tukuma Dzīvnieku patversme janvārī /FOTO/ (7)

Vairums cilvēku Jaunajā gadā apņemas ieviest savā dzīvē kādas pozitīvas pārmaiņas, piemēram, nekavēt darba sākumu, vairāk iepriecināt citus, mazāk dusmoties par niekiem, tomēr daļa tukumnieku ir aizmirsusi Jaunajā gadā apņemšanos – pienācīgi rūpēties par savu mājdzīvnieku, nepamest un meklēt, ja tas ir pazudis…

Irlavā izspēlēts Ziemassvētku kauss volejbolā (1)

Tradicionāli otrajos Ziemassvētkos Irlavas sporta namā pulcējas volejbolisti, lai satiktos un atrādītu savu varēšanu sportiskajā meistarībā. Šoreiz sacensībām pieteicās četras komandas.

Tukuma Mūzikas skolā svētki aizritējuši akordeona skaņās 

22. decembra vakarā Tukuma Mūzikas skolā krāšņi izskanēja koncerts «Ziemassvētki akordeona skaņās». Koncertu organizēja Tukuma Mūzikas skolas akordeona spēles skolotāja Daiga Akmane-Morica-Okmane.

Kandavā Ziemassvētki bijuši gardi un skanīgi (8)

Šogad Ziemassvētku svinēšana ar garšu notika vairākās vietās pilsētā: Kandavas kultūras namā darbojās keramikas darbnīca, kur varēja iemalkot arī kafiju un nogaršot dažādus gardumus.

Vecgada kausu volejbolā izcīna «Kaive» 

Ar ļoti interesantām, spraigām un azartiskām cīņām Tumē 27. decembrī noslēdzās Vecgada turnīrs volejbolā (3:3), kurā piedalījās astoņas komandas no Tukuma, Jaunpils, Engures, Sēmes, Vienības un Tumes.

«Gavile» dalās dziedāšanas priekā (2)

Ziemassvētku gaidīšanas laiks… Katrs savā sirdī mēs to izjūtam citādāk, bet visi zinām, ka tas ir pārdomu, klusuma un dāvināšanas laiks. Domās pārstaigājam visu, kas šogad ar mums noticis – gan labais, gan ne tik labais, mēģinām saprast, kas darīts pareizi, ko vajadzētu labot.

Sēmē iztrādīts uzvedums «Āzīša Baltēna ceļojums uz Ziemassvētku brīnumu» (1)

Tā varētu nosaukt uzvedumu «Āzīša Baltēna ceļojums uz Ziemassvētku brīnumu», kas 13. decembrī tika izrādīts Zentenes kultūras namā. Brīnums tas bija tāpēc, ka vētras dienā Zentene plašajā apkaimē bija teju vai vienīgā vieta, kur bija elektrība.

Tukuma «Rimi» notikusi pirmā ārpusskolas pieredze biznesā (3)

Sakarā ar jaunu standartu ieviešanu ekonomikā un citos mācību priekšmetos Tukuma novada Izglītības pārvalde organizēja Skolēnu ražojumu tirdziņu Tukuma pilsētā. Tas tika organizēts pēc sociālo zinību metodiskās apvienības iniciatīvas.

Mūsdienu deju tusiņš – joprojām Tukumā (1)

5. decembra pēcpusdienā Tukuma pilsētas kultūras nams jau 14. reizi pulcēja bērnus un jauniešus no visas Latvijas, lai piedalītos mūsdienu deju festivālā «Deju tusiņš Tukumā».

Tukuma Mūzikas skolas audzēkne Eva Blumberga uzstājas Vidzemes koncertzālē (2)

20. novembrī Cēsīs Vidzemes koncertzāles Lielajā zālē notika VII Starptautiskais Alfrēda Kalniņa pianistu konkurss, kurā piedalījās 16 dalībnieki no 12 Latvijas, Lietuvas un Igaunijas mūzikas skolām (Tallinas, Viļņas, Rīgas u.c.).

Gotlande atbalsta Zantes ģimenes krīzes centru /FOTO/ 

27. novembrī Gotlandē – Visbijas Doma baznīcā, notika pasākums, kas tika veltīts Zantes ģimenes krīzes centra atbalstam. Koncertā piedalījās izcili mākslinieki no Zviedrijas – Anna Stalinga (Anna Stadling), Jono, Džūlija Bergvala (Julia Bergwall), Tilija (Tilly), Glimra, Modžijs Dzimijs Alens (Mojje Jimmy Ahlen), Markus Safari, koris «Officerskoren Och», jauniešu hip-hopgrupa «Dangruppen» NRJ un citi.

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool