Trešdiena, 2019. gada 20. februāris
Smuidra, Vitauts, Smuidris

Tukuma pusē svinēs Vispasaules sniega dienu 

Šogad sniega kārta Tukuma pusē ir noturīga tikai slēpošanas trasēs «Milzkalns» un «Zviedru cepure», taču sniega trūkums neliedz atzīmēt Pasaules sniega dienu.

Tukuma Dzīvnieku patversme janvārī /FOTO/ (7)

Vairums cilvēku Jaunajā gadā apņemas ieviest savā dzīvē kādas pozitīvas pārmaiņas, piemēram, nekavēt darba sākumu, vairāk iepriecināt citus, mazāk dusmoties par niekiem, tomēr daļa tukumnieku ir aizmirsusi Jaunajā gadā apņemšanos – pienācīgi rūpēties par savu mājdzīvnieku, nepamest un meklēt, ja tas ir pazudis…

Irlavā izspēlēts Ziemassvētku kauss volejbolā (1)

Tradicionāli otrajos Ziemassvētkos Irlavas sporta namā pulcējas volejbolisti, lai satiktos un atrādītu savu varēšanu sportiskajā meistarībā. Šoreiz sacensībām pieteicās četras komandas.

Tukuma Mūzikas skolā svētki aizritējuši akordeona skaņās 

22. decembra vakarā Tukuma Mūzikas skolā krāšņi izskanēja koncerts «Ziemassvētki akordeona skaņās». Koncertu organizēja Tukuma Mūzikas skolas akordeona spēles skolotāja Daiga Akmane-Morica-Okmane.

Kandavā Ziemassvētki bijuši gardi un skanīgi (8)

Šogad Ziemassvētku svinēšana ar garšu notika vairākās vietās pilsētā: Kandavas kultūras namā darbojās keramikas darbnīca, kur varēja iemalkot arī kafiju un nogaršot dažādus gardumus.

Vecgada kausu volejbolā izcīna «Kaive» 

Ar ļoti interesantām, spraigām un azartiskām cīņām Tumē 27. decembrī noslēdzās Vecgada turnīrs volejbolā (3:3), kurā piedalījās astoņas komandas no Tukuma, Jaunpils, Engures, Sēmes, Vienības un Tumes.

«Gavile» dalās dziedāšanas priekā (2)

Ziemassvētku gaidīšanas laiks… Katrs savā sirdī mēs to izjūtam citādāk, bet visi zinām, ka tas ir pārdomu, klusuma un dāvināšanas laiks. Domās pārstaigājam visu, kas šogad ar mums noticis – gan labais, gan ne tik labais, mēģinām saprast, kas darīts pareizi, ko vajadzētu labot.

Sēmē iztrādīts uzvedums «Āzīša Baltēna ceļojums uz Ziemassvētku brīnumu» (1)

Tā varētu nosaukt uzvedumu «Āzīša Baltēna ceļojums uz Ziemassvētku brīnumu», kas 13. decembrī tika izrādīts Zentenes kultūras namā. Brīnums tas bija tāpēc, ka vētras dienā Zentene plašajā apkaimē bija teju vai vienīgā vieta, kur bija elektrība.

Tukuma «Rimi» notikusi pirmā ārpusskolas pieredze biznesā (3)

Sakarā ar jaunu standartu ieviešanu ekonomikā un citos mācību priekšmetos Tukuma novada Izglītības pārvalde organizēja Skolēnu ražojumu tirdziņu Tukuma pilsētā. Tas tika organizēts pēc sociālo zinību metodiskās apvienības iniciatīvas.

Mūsdienu deju tusiņš – joprojām Tukumā (1)

5. decembra pēcpusdienā Tukuma pilsētas kultūras nams jau 14. reizi pulcēja bērnus un jauniešus no visas Latvijas, lai piedalītos mūsdienu deju festivālā «Deju tusiņš Tukumā».

Tukuma Mūzikas skolas audzēkne Eva Blumberga uzstājas Vidzemes koncertzālē (2)

20. novembrī Cēsīs Vidzemes koncertzāles Lielajā zālē notika VII Starptautiskais Alfrēda Kalniņa pianistu konkurss, kurā piedalījās 16 dalībnieki no 12 Latvijas, Lietuvas un Igaunijas mūzikas skolām (Tallinas, Viļņas, Rīgas u.c.).

Gotlande atbalsta Zantes ģimenes krīzes centru /FOTO/ 

27. novembrī Gotlandē – Visbijas Doma baznīcā, notika pasākums, kas tika veltīts Zantes ģimenes krīzes centra atbalstam. Koncertā piedalījās izcili mākslinieki no Zviedrijas – Anna Stalinga (Anna Stadling), Jono, Džūlija Bergvala (Julia Bergwall), Tilija (Tilly), Glimra, Modžijs Dzimijs Alens (Mojje Jimmy Ahlen), Markus Safari, koris «Officerskoren Och», jauniešu hip-hopgrupa «Dangruppen» NRJ un citi.

Recepte Ziemassvētku gaidīšanas laikam (2)

Tukuma bērnudārzā «Karlsons» iestājies svētku gaidīšanas laiks. Kā katru gadu to ievadīja vienots Rūķu gājiens. (Paldies bērnu vecākiem, kas pārtapa par rūķiem!) Bērnudārza bērni tika iepriecināti un appikoti ar sniega pikām un arī pacienāti ar rūķu ceptām piparkūkām.

Tukumā aizvadīts pirmais «Katrīnas kauss» basketbolā 

Jau vairākus gadus Tukuma sieviešu komanda tika aicināta uz basketbola turnīriem Igaunijā. 2013. gada nogalē radās ideja par pirmo starptautisko turnīru Tukumā. Lai iecerēto ideju realizētu liels paldies jāsaka sponsoriem, atbalstītājiem un labvēļiem.

Latvijas dzimšanas diena Zentenē 

15. novembrī Zentenes kultūras namā notika valsts svētku svinīgais sarīkojums, kurā piedalījās gan pašmāju ļaudis no Zentenes centra, gan arī no Rindzeles, Dzirciema, Sēmes un Tukuma. Svētku koncertā visus iepriecināja bērnu deju kolektīvs un vokālās studijas «Varavīksne» dalībnieki.

Pasākumu kalendārs

2019.02.20 | 11:00

Izstāde Pūrē 

2019.02.20 | 18:00

Iedzīvotāju sapulce Jauntukumā 

2019.02.20 | 19:00

Galda teniss Smārdē 

2019.02.20 | 19:30

Volejbols Pūrē 

2019.02.20 | 20:00

Volejbols Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool