Piektdiena, 2019. gada 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Tukuma anonīmo alkoholiķu grupai «Ausma» – 25 (4)

Aiz Rīgas un Jelgavas Tukums bija trešā Latvijas pilsēta, kurā izveidojās Anonīmo Alkoholiķu (AA) grupa. «Ausmas» pirmā sapulce notika 1991. gada 14. martā Jordāna (tagadējā Baznīcas) ielā Mūzikas skolas telpās.

Irlavā noticis konkurss bērniem «Ko tu proti?» /FOTO/ (3)

Sestdien, 27. februārī, Irlavas kultūras namā notika ikgadējais konkurss bērniem «Ko tu proti», kurā piedalījās 11 dalībnieki. Katram no viņiem bija jāuzstājas ar diviem dažādiem priekšnesumiem, kā arī jāpiedalās divos viktorīnas uzdevumos.

Kandavas novada skolēni pētnieku forumā «Skolēni eksperimentē» (1)

29. februārī Rīgā, LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, notika jauno vides pētnieku forums «Skolēni eksperimentē», kuru organizēja Bērnu un jauniešu vides izglītības centrs «Rīgas Dabaszinību skola».

Cilvēki neapmierināti ar kādas dzīvokļu mājas pagalmu Tukumā (17)

Jautā lasītājs: – Tukumā, Lauku ielā 4, pagalmā pirms 50 gadiem bija asfalts. Tagad tur ir bedres. Bija tāds kā neliels sniegs, kas faktiski bija jau nokusis. Atbrauca mazs, oranžs traktoriņš un sāka skrāpēt pagalmu. Vai tad to vajag darīt? Tas pagalms jau tāpat vienās bedrēs.

Tautas dziesmu sacensībās – tukumniekiem uzvara (2)

19. februārī Ozolnieku Tautas namā notika skolēnu latviešu tautas dziesmu dziedāšanas sacensības «Lakstīgala 2016», kurās Tukuma Mūzikas skolas audzēkņi ieguva 1. pakāpes diplomu.

Pērnā enduro sezona novadniekiem noslēgusies ar zelta un sudraba medaļām 

Kā jau katru gadu ierasts, arī pagājušā gada nogalē ar svinīgu pasākumu, notika atskatīšanās uz aizvadīto enduro sporta sezonu un veiksmīgāko sportistu apbalvošana. Arī šogad tukumniekiem šajā motosporta disciplīnā augstākās vietas.

Tukumnieki XXI Latvijas pūšamo un sitamo instrumentu izpildītāju konkursā «Bravo-bravissimo» (3)

Sestdien, 13. februārī, Rīgā Latvijas Universitātes Lielajā aulā notika XXI Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkursa noslēguma koncerts Bravo-bravissimo.

Koklētājai Norai Namedai Vasermanei – 3. vieta valsts konkursā (1)

ukuma Mūzikas skolas 2. kokles klases audzēkne Nora Nameda Vasermane piedalījās Valsts konkursa Kokles spēlē finālā, kas notika 11. februārī Rīgā, Augusta Dombrovska mūzikas skolā. Nora jaunāko klašu audzēkņu grupā ieguva godpilno 3. vietu.

Februāris Tukuma dzīvnieku patversmē /FOTO/ (1)

“Vaaaauuu!” – tā iesauksieties, manu daiļo tēlu ieraugot! Zinu jau zinu, ka esmu pietiekami glīts un pievilcīgs, paša Ķīnas imperatora mīļākā pekinieša desmitās paaudzes brālēns! Teiksiet, ka neesmu tīras šķirnes?…

Viesatu bibliotēka – vieta, kur lasa, radoši darbojas, spēlējas un satiekas (1)

To, ka Viesatu bibliotēka ir vieta, kas pievelk gan mazos ķiparus, gan jauniešus, gan vecāka gadagājuma ļaudis, tuvākajā apkaimē zina visi. Kas tad ir tas maģiskais spēks, kas vilina uz bibliotēku?

Cērē aizvadīta matemātikas nedēļa /FOTO/ 

Noslēdzoties janvārim, Cēres pamatskolā valdīja visu zinātņu karaliene Matemātika – katra diena tika veltīta skaitļiem, dažādiem uzdevumiem un arī matemātikas atveidojumam kāda no mākslām. Pirmdiena bija “vizuālās matemātikas diena”, kad katra klase veidoja plakātu “Skaitļi mūsu dzīvē”.

Lielais novuss Jaunpilī (2)

Novusa kluba «Jaunpils» novusisti pēc sekmīgi aizvadītās 3. līgas Latvijas meistarsacīkstēs ieguvuši tiesības startēt Latvijas meistarsacīkšu 2. līgā, kurā piedalās 16 komandas.

Notikusi tradicionālā zemledus makšķerēšana Bišpēteros /FOTO/ (1)

Burvīgā ziemas dienā Bišpēteru ūdenskrātuvē Irlavas pagastā tradicionālās zemledus makšķerēšanas sacensības šoreiz pulcēja dalībnieku rekordskaitu – 36 copmaņi 17. janvāri izvēlējās pavadīt uz ledus, sacenšoties veiklībā un izdomā izvilināt kādu zivtiņu virs ledus.

Tukuma Mūzikas skolas pianistes Evas Blumbergas panākumi 

No 15. līdz 17. janvārim Madonā notika 5. starptautiskais Jāņa Norviļa jauno pianistu konkurss, kurā piedalījās arī Tukuma Mūzikas skolas 6. klavieru klases audzēkne Eva Blumberga (skolotāja Mārīte Zute), iegūstot 2. vietu.

Barikāžu atceres pasākumi Tukuma skolās /FOTO/ 

Sagaidot barikāžu atceres 25. gadadienu, Tukuma 2. pamatskolā, Tukuma Raiņa ģimnāzijā un Tukuma 2. vidusskolā notika tematiski pasākums. 2. pamatskolas zālē pie stilizēta atmiņu ugunskura pulcējās skolēni un skolotāji, lai ieklausītos skolotājas Aijas Miezītes stāstījumā par vēstures notikumiem, kas risinājās pirms 25 gadiem.

Pasākumu kalendārs

2019.04.19 | 10:00

Dievkalpojums Kandavā 

2019.04.19 | 11:00

Krusta ceļš Kandavā 

2019.04.20 | 10:00

Novuss Engurē 

2019.04.20 | 10:30

Motosacensības Bušu karjerā 

2019.04.20 | 11:00

Lieldienu koncerts Lestenē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool