Tālija, Natālija, Broņislava, Broņislavs

Kvalitatīva šķiršanās ir labs satikšanās sākums!

Autors: Aiva Ābola, Tukuma PII «Pepija» vadītāja
Twitter
FaceBook
print
2019. gada 30. maijs 20:26

Kā jūs domājat, ko jūt bērns, kad redz, ka tētis pārtapis par sniegavīru, zirgu vai klaunu? Kad mamma rāda savu meistarklasi lecot ar lecamauklu vai vienkārši, kad ģimene sadodoties rokās ar Latvijas karogu virs galvas iziet visu priekšā?

Tas ir lepnums, prieks un laime! Tik svarīga bērnam ir šī kopā būšana.

Jau sesto gadu Tukuma PII «Pepijā» tiek dotas bērniem šīs sajūtas. Šogad pasākums sākās ar gājienu, tad ar vecāku un darbinieku priekšnesumiem, atrakcijām un  bērnu kopīgu deju. Visa mācību gada tēmas veltījām Latvijai un tāpēc ne velti satikām Sprīdīti, kurš meklēdams  laimi, bija iemaldījies pie mums – Laimīgajā zemē, kur laiks mūs šajos pasākumos vienmēr lutina, kur smaida gan lieli, gan mazi, kur mājās neviens neiet līdz nav apēsts rupjmaizes kukulis, kur vecāki vienmēr pārsteidz ar savu izdomu.

Mēs, darbinieki, priecājamies par to, ka bērnu vecāki šādā veidā kļūst saliedētāki, jo pasākumam gatavojoties ir jādomā, jāmēģina, jāveido dekorācijas un tērpi. Tiek ieguldīts liels darbs.

Šī ir arī tā reize, kad viens otram varam pateikt „Paldies”. Vecāki – darbiniekiem un darbinieki- vecākiem.  Tā nu mēs šķiramies noslēdzot mācību gadu. Un kā nu ir dzirdēts, tad kvalitatīva šķiršanās ir labs satikšanās sākums!Komentēt

Pasākumu kalendārs
Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool