Kandavas vieglatlētu panākumu maratons turpinās

Aizvadītajā nedēļā Sporta manēžā Rīgā risinājās sporta skolas «Arkādija» atklātās ziemas sacensības atsevišķās vieglatlētikas disciplīnās. Kā vienmēr aktīvi tajās piedalījās arī Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) «D» un «C» vecuma grupu vieglatlēti. Kaut arī sacensības bija spraigas un konkurence nopietna, mūsējo panākumi, protams, neizpalika.

Meiteņu konkurencē «D» vecuma grupā lodes grūšanas disciplīnā ar rezultātu 9.58 pārliecinoši uzvarēja Sandija Balode-Balande. Savukārt 1000 m skrējienā 1. vietu izcīnīja Danuta Nagle (3:43.0), kas mācās Matkules skolā un kuras treneris ir Laimonis Indols. Arī otrajā vietā šajā disciplīnā ierindojās mūsu sportiste Laura Kazaka (4:02.9).

Zēnu konkurencē īpaši veiksmīgas šīs sacensības izrādījās Robertam Rozentālam, kurš 1000 m distanci veica visātrāk un ieguva 1. vietu (3:48.2). Veiksme vadīja arī Arvi Štofertu, kurš lodes grūšanā uzrādīja 3. labāko rezultātu (6.15).

«C» vecuma grupā Kaspars Beniušis 1000 m skrējienu veica 3:21.5 un ierindojās 2. vietā. Lodes grūšanā gan zēnu, gan meiteņu konkurencē mūsējie ierindojās 4. vietā: Kitija Balode-Balande ar rezultātu 9.36, bet Ralfs Brucis – 10.02. Savukārt 4. vietu 1000 m distancē izcīnīja Matīss Gricmanis (3:40.4).

Pirmo triju vietu ieguvēji katrā disciplīnā saņēma kausu un diplomu.

Pēc trim dienām «C» vecuma grupas sportisti posās uz Ventspili, lai startētu Ventspils Sporta skolas atklātajās sacensībās. Piebildīšu, ka šīs bija «C» vecuma grupas pārbaudes sacensības pirms Latvijas ziemas čempionāta, kurš risināsies šodien Rīgā.

Kopvērtējumā jāsaka, ka arī Ventspilī veiksme bija kopā ar mums. Jau trešo reizi Kitija Balande-Balode pārspēja visas konkurentes pildbumbas mešanā (10.58). Kaspars Beniušis bija otrais ātrākais 600 m distancē (1:49.5), bet Ralfs Brucis uzrādīja otro labāko rezultātu 150 m skrējienā (20.9) un trešo – tāllēkšanā (4.43 m). Zēnu konkurencē pildbumbas mešanā 3. vietu ieguva Ulvis Kleinbergs (9.90).

Iespēja piedalīties sacensībās jebkuram sportistam ir īpaši svarīga, jo tikai tā var apliecināt savas spējas, izjust konkurenci un tiekties uz jauniem un jauniem panākumiem.

Tādēļ visu vieglatlētu vārdā vēlos pateikt lielu paldies Kandavas novada BJSS direktoram Indulim Matīsam par sapratni un atbalstu it visos jautājumos, kas saistīti ar vieglatlētiku!