Iepriecina jauno vieglatlētu sasniegumi

Kandavas novada sporta skolas «B» vecuma grupas vieglatlēti piedalījās Latvijas ziemas čempionātā Kuldīgas jaunajā vieglatlētikas manēžā. Nopietnā konkurencē 2000 m soļošanā 3. vietu izcīnīja Santa Alkšbirze (rezultāts 11:03.6). Santas trenere ir Elvīra Juhņēviča. Zēnu konkurencē, sacenšoties ar gadu vecākiem skrējējiem, Atis Treilons 2000 m distancē ierindojās 4. vietā (6:44.9), bet Mārtiņam Rupeikam 300 m distancē (41.20.5) – 5. vieta.
Aizvadītās nedēļas nogalē Rīgā risinājās starptautiskās klases sporta meistares Renātes Lāces 39. piemiņas balvu izcīņas sacensības vieglatlētikā.

Šajās sacensībās piedalījās ne tikai mūsu valsts sportisti, bet arī pārstāvji no Lietuvas un Igaunijas. Pēc sacensībās gūtajiem rezultātiem tika nokomplektēta Latvijas jauniešu izlase startam Baltijas jaunatnes sacensībās Viru pilsētā Igaunijā 18. februārī un Izmirā Turcijā, kur sacensības notiks 29. un 30. martā. Tātad Latvijas izlasē mūsu valsti pārstāvēs kandavnieki Artūrs Rūtiņš un Linda Batņa. A. Rūtiņš 1500 m skrējienā ar rezultātu 4:18.83 izcīnīja 1. vietu, bet 800 m distancē ieguva 2. vietu (2:04.95). L. Batņa 1500 m distanci veica 5:01.23, iegūstot 2. vietu, bet 800 m noskrēja 2:25.07 (2. vieta).
Šodien, 14. februārī, Rīgā sacenšas «C» un »D» vecuma grupu vieglatlēti, bet 17. februārī «C» vecuma grupas jaunie sportisti spēkiem mērosies Ventspilī.