Pirmdiena, 2019. gada 22. aprīlis
Armanda, Armands

Dzirciema internātpamatskolā noticis vides seminārs

Autors: Dzirciema pamatskolas dabas mācības skolotāja Diāna Reķe
Twitter
FaceBook
print
2016. gada 13. novembris 20:34

Dzirciema internātpamatskolā viesojās vides izglītības un sociālo zinību skolotāji – no Engures vidusskolas Simona Balašova, Tukuma E. Birznieka-Upīša pamatskolas Rasma Remese, Tukuma 3. pamatskolas Ligita Priede, Tukuma vakara un neklātienes vidusskolas Iveta Ivuta, Irlavas vidusskolas Ilva Kalniņa, Tumes vidusskolas Ingūna Jansone un Tukuma 2. vidusskolas Vēsma Kaņepe.

Semināra dalībnieki apskatīja Dzirciema skolas apkārtni, klausījās skolotāja Anda Jakobsona stāstījumu par kokapstrādes darbu izstādēm skolā, pagastā un valstī, kā arī priecājās par skolas audzēkņu izgatavotajiem kokapstrādes darbiem.

Semināra turpinājumā skolotājas Diānas Reķes vadībā dalībnieki veica praktiskos darbus. Viesi iejutās skolēnu lomās – tika dots uzdevums pētīt ābolu uzbūvi. Šeit bija nepieciešams izmantot visas piecas maņas – redzi, dzirdi, garšu, ožu un tausti. Otrs praktiskais darbs noritēja skolas priekšā.

Bija uzdevums uz asfalta zīmēt piemērus no dzīvās un nedzīvās dabas. Tad sekoja praktiskais darbs, kas saistās ar koku lapu izpēti. Šajā darbā vēlējās piedalīties arī vecā Lamiņu parka koki, bet vējš pārāk juta līdzi un patraucēja. Darbs turpinājās skolas zālē. Kopīgi spriedām, kā izmantot dabas materiālus ikdienas darbā. Par labu paraugu kalpoja no  skolas apkārtnē salasītajām lapām veidotais gudrības simbols – Pūcīte. Noslēgumā semināra dalībnieki pildīja darba lapu ar uzdevumu izveidot puķu vīriņu. Secinājums bija vienbalsīgs – šādi radoši semināri dod spēku turpmākam darbam. Jātiekas atkal un atkal!Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.04.22 | 11:00

Izstādes atklāšana Jaunpilī 

2019.04.22 | 12:00

Lieldienas Jaunpilī 

2019.04.22 | 12:00

Skrējiens Engures pagastā 

2019.04.22 | 12:00

Pasākums «Mēs Engurei» 

2019.04.22 | 13:00

Lieldienas Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool