Valgudis, Ralfs, Vitālijs

Vai varam būt droši?

Twitter
FaceBook
print
2010. gada 12. maijs 15:09

Zvanām jums no Milzkalnes. Gribam jautāt, kā jūs sagatavojot policijas ziņas, proti, kāpēc tās tiek ievietotas "ar atlasi", jo piemēram, nodarījums, kas uztrauc mūs, avīzes slejās nemaz nav iekļuvis.
Ir mums te Milzkalnē brašulis – kā iereibis, tā brauc ar auto un – traki brauc. Neskatoties uz to, ka pašam divi mazi bērni, kas turpat, laukumiņā, spēlējās, brauc ar ritenīšiem. Brauc trakā ātrumā pa piemājas celiņiem, pa bērnu rotaļlaukumu un, piemēram, 2. maijā arī uztriecoties citām mašīnām. Zinu, ka kaimiņi izsauca policiju, policistus redzējām, bet – avīzē nekādu ziņu nav. Vienkārši bail – ja pat šādi nodarījumi netiek sodīti, mēs taču ne par ko nevaram būt droši!

Situāciju komentēja Tukuma policijas iecirkņa priekšnieks Janeks Bahs:
– 2. maijā Tukuma policijas iecirkņa Notikumu žurnālā ir reģistrēts šāds notikums: saņēmām informāciju, ka Milzkalnē tumšas krāsas BMW markas automašīna, sasitusies ar citām automašīnām. Lai pārtvertu šo automašīnu, dežurants uz notikuma vietu nosūtīja Pašvaldības policiju, jo Valsts policijas ekipāža šajā laikā formēja avāriju citā vietā. Pašvaldības policistiem vainīgo aizturēt neizdevās, tāpēc viņi novērtēja situāciju un, uzzinot, ka policiju nav izsaucis bojāto automašīnu īpašnieks, palūdza, lai īpašnieki sazinās ar patruļdienestu, kas vēlāk noformēs satiksmes negadījumu. Patruļdienesta ekipāža arī ieradās Milzkalnē, taču izrādījās, ka bojāto automašīnu īpašniekiem nekādu pretenziju nav. Saskaņā ar likumu, avārijā, kur nav cietušo un nodarīti zaudējumi trešai personai, iesaistītajām pusēm ir tiesības sastādīt Saskaņoto paziņojumu. Ņemot vērā, ka tas jau bija izdarīts, auto īpašniekiem vainīgā persona bija zināma.
Katrā ziņā vainīgā automašīna netika aizturēta un par to, vai tās vadītājs bija alkohola reibumā, nebija iespēju pārliecināties. Juridiski nevaram apgalvot, ka šīs automašīnas vadītājs bija reibumā. Taču, ja cilvēkiem ir informācija par pārgalvīgiem autobraucējiem, kas mēdz braukt reibumā, tad lūdzu – droši zvaniet un informējiet policiju, norādot konkrētus automašīnu numurus. Tikai tādā veidā varēs situāciju kontrolēt. Pieļauju, ka Milzkalnē ir vairāki tumšas krāsas BMW… Policija ir reaģējusi, taču pārkāpt savas pilnvaras nedrīkstam.
Jāpiebilst – policijā bija ieradies šī notikuma aculiecinieks, taču viņš nebija iesaistīts notikumā, tāpēc juridiski nevarēja izvirzīt pretenzijas pret vienu vai otru autobraucēju. Tomēr ņemot vērā situāciju, biežāk kontrolēsim kārtību Milzkalnē.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. nezinītis teica:

    Mums laikrakstos atspoguļoto cilvēkus kuriem tie labie draugi nav un tad uz pilnu devu ,tas no pieredzes, tevi par muļķi pataisa ,lai tikai savus no situācijas izpestītu.

Pasākumu kalendārs

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

2019.08.23 | 16:00

Senioru saiets Tumē 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Matkulē 

2019.08.24 | 9:00

Bezceļa rallijs Zantē 

2019.08.24 | 10:00

«Abavas ceļotāju diena» 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool