Svētdiena, 2019. gada 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts
Foto: Rebeka Rimša

Tukuma centrā domes amatpersona uzbūvē dārza māju un saimniecības ēku

Autors: Rebeka Rimša
Twitter
FaceBook
print
2018. gada 11. janvāris 14:40

Jautā lasītājs: – Vai varētu noskaidrot, kas īsti notiek Tukumā, Ed. Veidenbauma un Rīgas ielas stūrī? Ko tur būvē? Ar kaimiņiem runājām, ka varbūt tā būs kaut kāda novērošanas stacija? Varbūt kāda laika novērojumu stacija? Varbūt kāda bumbu patversme, par ko mums neko nestāsta?

Šo īpašumu pirms kāda laika iegādājusies Tukuma novada domes Arhitektūras nodaļas vadītāja Zane Koroļa, un domes amatpersona no komentāriem attiecās. Ieskatoties publiski pieejamajā Būvniecības informācijas sistēmā, uzzinājām, ka jau 2016. gada decembrī saņemts pieteikums dārza mājas būvniecības iecerei īpašumā Rīgas ielā 2A, kas arī apstiprināts. Tāpat Tukuma novada būvvalde sniegusi informāciju par jaunu saimniecības ēkas būvprojektu, kuru izstrādāja un pieteica Z. Koroļa.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Lattelekom teica:

  Tur kur bija WC??? Labāk šī nepievilcīgā kaste nekā tā smirdošā WC…

  • kam labāk? teica:

   Smirdošās WC sen vairs nav, tāpēc tavs aizstāvības komentārs neiztur kritiku! Beidz aizstāvēt savējos!!! Stulbums tas ir, visatļautība un nekaunība un nekas cits.

 2. puķumīle teica:

  Kur tai betonā ir dārzs?

 3. ass teica:

  centra uzcel meslu un pasmaida par visiem vot ta ir arhitekte,bet citus izcakares

 4. heisā teica:

  iespējams, ka redzamā virszemes daļa ir apmānam! Kas ir zem zemes? Tā kā Pentagons.

 5. Karolis teica:

  Zane karaliene dar kā grib un pārējie var iepūst!

 6. iedzīvotājs teica:

  Skats vienkārši briesmīgs, beidzot vajadzētu pielikt punktu arī amatpersonām, jo šeit no arhitektūras gan ļoti tālu.

 7. Tuk teica:

  Nu pamatīgs spļāviens sejā cilvēkiem kurus būvvalde čakarējusi, blin viens bez saskaņojuma un projekta nedrīkst siltumnīcu uzcelt a te !!!!!! Tas ir kaut kāds absurds – cerams, ka šā no domes kā korķis izlidos un betona kluci liks nojaukt – varu atskaldāmo izīrēt!!!

  • deputāts teica:

   Viss tur ir saskaņots . Ja teica ka dārza māja būs ,tad dārza māja arī ir . Un nav te ko pukstēt . Domājiet labāk kā savu sētas žogu nokrāsot , vai kā savu daudzstāveņu treptelpu izslaucīt pēc grafika ……

   • Es teica:

    …un vēl balkona atjaunošanu vai iestiklošanu saskaņot, i logu nomaiņu saskaņot,un jumtam pareizo krāsu iepirkt u.t.t.vai tā teikt, klausies manos vārdos,neskaties manos darbos jeb likumi tik parastiem mirstīgiem rakstīti nevis svētajām govīm dažu ierēdņu veidolā

   • tantuks teica:

    Saprotu, kāpēc izvēlēts tāds segvārds: tas ir ar domi, ka tādu nekaunības un augstprātības pilnu atbildi var/drīkst ļauties vienīgi deputāts! Te nu gribas atgādināt, ka pirmsvēlēšanu laikā deputātiem ir pavisam citāds tonis un citas sarunas ar iedzīvotājiem.tad viņi gan iedzīvotājos/ vēlētajos ieklausās, gan savu nekaunību azotē paslēpj… Bet – cik tad nu ilgi slēpsi, kad esi ievēlēts?! Vai arī – kad strādā domē un kalpo saviem maizes tēviem. Tad visi, kas, tavuprāt, ir zemākā rangā, pasūtāmi uz vienu vietu… Dzīvo, kā pašam patīk, tikai neaizmirsti, ka VISS NĀK ATPAKAĻ!

 8. Pļukur teica:

  Kur ta mūsu Runďāna kungs skatījās, ka šo neredzēja?????????

 9. ww3 teica:

  Tā jums Tukumniekiem vajag uz Tukumu pēc smukuma ha ha

 10. Gunārs teica:

  Jā,jā, sāc tik kaut ko sakārtot….smilkstētāji atkal klāt! Pārupes iela pilna ar mašinām….tātad tomēr vajadzīga.

  • Ja ja teica:

   Kam vajadzīga? Gunāram lai būtu kur savu lūzni nomest? Ne jau par entiem tūkstošiem pilsētai vajadzēja pienotavai un telmam stāvlaukumu būvēt

 11. Neizpratne teica:

  Gunārs, kas tieši te ir sakārtots?! Neizpratne ir par to, ka pilsētas centrā ir uzbūvētas šādas neizteiksmīgs būves, arī tas pārsteidz, ka to izveido pilsētas arhitektektūras nodaļas vadītāja. Zinu jaunu un talantīgu arhitektu, kurš parasti saka:”Vieta jau pati pasaka priekšā, ko un kā te darīt” un, kad ķeras klāt, ir ko priecāties un apbrīnot meistarību un talantu. Šeit es neko no tā neredzu.. Šobrīd tas ir tik neizteiksmīgi, ka nevaru beigt brīnīties. Bieži eju šai vietai garām un gaidu brīnumu – ka parādīsies kaut kas skaists, izteiksmīgs, par ko mēs šobrīd vēl nenojaušam..

  • Gunārs teica:

   kāpēc nešausminies par akmens mūri Pils ielā? Vēl briesmīgāku!

   • Tukums2 teica:

    Tu idiots esi? Tur zeme gul cilveki, kuri gajushi boja par sho pilsetu. Briesmigs akmens noteikti bus virs tavas kapu vietas.

    • Tukums3 teica:

     No kā tad šie ”atbrīvoja”?

    • lsnc teica:

     Vispār jau normāli būtu, ja miroņi kapos gulēt, nevis pilsētas centrā

     • Tukums2 teica:

      kad nomirsi,gulesi kapos. Bet kareivji un varoni gules tur, kur toreiz vinus apglabaja. Muzhiga slava kritushajiem varoniem

      • ? teica:

       Ko tu tur muldi, kādiem varoņiem? Ko, kur viņi piedalījās, ko atbrīvoja, kā pusē karoja? Pastāsti.

       • Tukums3 teica:

        Viņi atbrīvoja mūs no mūsu mājām un īpašuma un gribēja Latviju pārvērst par tādu pat čuhņu kā viņu krievu sādžas.

        • Tukums2 teica:

         No jusu majam un ipashumiem, kurus jums pieshkira ta saucama okupacijas vara, jus atbrivoja Latvijas valdiba aizsutot lasit senes Anglija un visa pareja Eiropa. Bet parejie turpina stradat ka vergi par 350 eiro. Vel dala, diezgan liela, dzer 2-litrigus alinus un biezhi pa ziemu sasalst kaut kur shkunos. Ir vel protams mazina dalina, kura vai nu ir pie varas vai labi draudzejas ar varas parstavjiem un protams dzivo diezgan labi, vizina savas resnas pakalas ar jaunam mashinam un neskaita kapeikas no algas lidz algai, lai izdzivotu. Iespejams tu no tas mazinas kastas, tapec ari spriedele tik gudri.

         • Tukums3 teica:

          Okupācijas vara vietējiem neko nepiešķīra, tā tikai atņēma, bet sadeva šeit salīdušajiem vateniekiem no Muhosraņas sādžas.Pirms 2.PK Latvija bija Eiropas valstu līmenī , bet 50 gadi vatenieku jūgā Latviju pārvērta par tādu pašu miskasti kā pārējā vatenieku zeme.

          • Tukums3 teica:

           Nu nav ko piebilst.. Pastaiga pa Tukumu un paskaties vecas foto,kads vinsh ir bijis agrak,pirms kara, un kads tagad. Diezvai sapratisi, ka gandriz visa pilseta ir uzcelta PSRS laikos ar visam kanalizacijam un kominikacijam, bernudarziem,slimnicam, skolam un daudzivoklu majam.Un dzivokli nemaksaja 35000 rubli. Tos pieshkira cilvekiem par darbu. Un tagad pec 1991 gada kas ir izdarits parasta cilveka laba? Labi, ka vel slimnicu ciet neaizklapeja. Pagaja 27 gadi. PSRS vara bija sheit 45. Neko nepropagandeju un neslaveju. Katram savs viedoklis, bet tomer jaskatas uz lietam vispusigi un javerte objektivi, nevis tikai runat mulkibas.

    • Neguļ teica:

     Ja runājam par vietu, kas blakus pareizticīgo baznīcai, tad tur neviens neguļ, tur tukšā vietā ir uzlikts piemiņas betons. Un vēl – sava vēsture jāzina, tāpēc atgādinu dažas epizodes: 1944. gadā pēc tā sauktā Krāmera izrāviena viens noguris krievu zaldātiņš izklaidējās, ejot pa Raudas ielu un metot degšķidruma pudeles iekšā mājās, tādējādi tās nodedzinot; savukārt 1945. gadā ”atbrīvotāji” bērnu priekšā zvērīgi nošāva pavisam mierīgo Degoles zemnieku Frici Šenbergu tikai tāpēc, ka viņam tāds vārds.. Vairums pilsētas iedzīvotāju no savām mājām tika izdzīti, labākajās no tām ievācās krievu armijnieki, dažam valstī, kur privātīpašuma nav, pat vēl 70. gados izdevās tirgoties ar dzīvoklīšiem pa labi un kreisi, piemēram, Rīgas ielā… Nu, no kā mēs bijām atbrīvoti? No savas valsts, brīvības, valodas un mantas?

     • Tukums2 teica:

      No kurienes tadi gudrinieki lien vispār? Jūs runajāt tādas muļķības ar tādu pārliecību, ka pilnigi pretīgi lasīt. Ej un paskaties vienreiz!!!- Pie tā piemenekļa ir apglabāti cilvēki-karavīri! Par talāk rakstīto, pat komentēt negribās-tādus stāstiņus var izgudrot tukstošiem. Palasi labāk, ko latviešu leģionāri darija kopā ar vaciešiem Ļeningradas blokādas laikā, kad tur mira tukstošiem miera iedzīvotāji.Diskusiju jabeidz, ar nizglītotājiem zombijiem grūti diskutēt.

     • Vēsturnieks teica:

      A ko klusē par mežabrāļu zvērībām pret pašu tautiešiem līdz piecdesmitajiem gadiem…un prātam beaptveramajām šucmaņu izdarībām

      • Tukums2 teica:

       Par to tagad nav populāri runāt. Mežabrāļi negāja no meža ārā ne tikai tāpēc ka cīnījas pret padomju varu, bet tāpēc ka rokas bija asiņainas un zināja, ka būs jāsēž cietumā vai nošaus.

    • Gunārs teica:

     Ko ta šie? Narvesenu aizstāvēja?

   • tantuks teica:

    Gunāriņ, saņem visus prātus kopā un paklusē.Pašlaik izpaužas vai nu tavs stulbums, vai… “atstrādāšana”, kad jāaizstāv kāds, ko patiesībā sodīt vajadzētu. Īlenu maisā nenoslēpsi!

 12. INESE teica:

  Pēc zemes pārklājuma un ēkas, man domāt, ka dārzs būs – vasarā – alus dārzs. Centrā, apkārt daudz stāvvietu, ļoti izdevīga vieta vasaras terasei.

 13. Artūrs teica:

  Un rakstam jēga??? Skaudība???

 14. Fgh teica:

  Ja pilsētas arhitekte centrā būvē šādas šausmas, ko no viņas var gaidīt par pilsētas vides sakārtotību.

 15. Dsz teica:

  Ja jau dārza māja, tad jau zeme arī droši pa blatu pārformēta par dārza zemi, lai zemes nodoklis būtu kapeikas. Vērts papētīt

 16. pepis teica:

  ja pareizi aceros ka šo māju pamatus jau sāka liet 2015 gadā

 17. Veikalins ha ha teica:

  lauku zemēs, ja noteiktais lietošanas mērķis ir no lietošanas mērķu grupas „Lauksaimniecības zeme”, „Mežsaimniecības zeme un īpaši aizsargājamās dabas teritorijas, kurās saimnieciskā darbība ir aizliegta.

 18. jautājums Nr. 1 teica:

  Vai pilsētas teritoriālajā plānojumā tur paredzēti mazdārziņi?

 19. Ai teica:

  Spriežot pēc komentāriem, kārtējo reizi pierādās tēze, ka 90% sabiedrības ir idioti. Skumji.

  • Opis teica:

   Idioti kurus pilsētas amatpersona jāj kā grib, gan jau ka par kādām nelikumībām samaksās minimālo sodu un bizness aizies! Labs veids kā apiet likumus būvēt dārza māju pilsētas centrā un pēc tam to pārvērst par sabiedrisku būvi – nav vajadzīga nedz autoruzraudzība nedz firma kas būvē – daudz privilēģiju

  • Veidenbaums teica:

   Kāpēc idioti?
   Vai tāpēc,ka dažam labam ir visatļautība?
   Šie bunkuri ir briesmīgi…kā arī tas dūšīgais vīrs,kurš ir uzmeties par šīs ielas saimnieku ir reti riebīgs cilvēks.

  • Jā tas līmenis teica:

   Ai….. Tu no 10procentiem esi zilais vaizilā.

  • no atlikušajiem 10% teica:

   Izlasi vēlreiz uzmanīgi komentārus un pareizi sarēķini procentus! Un – nelamā, neapsaukā cilvēkus, kam nav vienalga, kāda izskatās mūsu pilsēta un cik godprātīgi ir domes darboņi! Tu vēl nezini, kādos līmeņos šo jautājumus pacels, un vai dažam labam gudrītim nenāksies asti kājstarpē ieraut…

 20. Reys teica:

  HAHAHAHAHA…..

 21. SUSLIKS teica:

  VINI ZEM SIM BUDAM AUDZE MARIHUANU.VELAK BUS ATLAUJA UN SAKS TIRGOT.TUKUMS ATKAL KLUS SLAVENS,TAPAT KA AR ROZEM.TAJOS S…S BAIGI LABI AUGS UN BUS PIRMKLASIGA.PA TIEM MAZIEM LODZINIEM SAKS TIRGOT.VARAT JAU RINDU AIZNEMT.

 22. Tukumnieks teica:

  Kaada jums skaugjiem starpiba,ko kas buuvee bljin,domajat par sevi,ne par citiem! Čiikstulji.

 23. baaccc..... teica:

  Kaa var amatpersona atteikties no komentariem….?! Ja damai nav nekas slepjams, lai pastasta tautai kas taa par jauno laiku ateju…

 24. Elza teica:

  Man ari sanak biezi braukt tur garam,bet nevienu bridi neesmu domajusi ko tur cel,kas tur bus..jo man nav laika skatities un domat tadas mulkibas.tukumniekiem laikam maz.darba ko darit,kad patik list citu dzive!!tik zinkariga tauta.paskatas kads jums izskatas savs ipasums,pirms spriezat par citiem.skaudibai nav robezu.lai vins cel kaut 10 gadus,kada ir citiem dala.

  • Elziņai teica:

   Brauc, uz kurieni Tev jābrauc! Es dzīvoju turpat blakus, katru dienu jānoskatās uz tām būdām. Būtu ierīkojuši kādu skvēriņu ar soliņiem, puķēm!

  • domātāja teica:

   Es nu gan nelepotos ar to, ka man “nav laika domāt”… Kā tad var dzīvot bez domāšanas?! Vai kā cūka aizgaldā un pie siles?

  • Vienalga teica:

   Taisnība jau it kā būtu, kam kāda daļa, ko kurš savā zemes gabalā būvē un kā tas kopumā izskatās. Tas kreņķis jau laikam tajā apstāklī, ka tā būvētāja pati ir atbildīgākā no atbildīgajiem par pilsētas vizuālo tēlu. Nu būtu paskaidrojusi, kas un kā, varbūt tur būs kaut kas arhitektūras balvai cienīgs, ja jau ir publiska persona un ieceres labas, nav jau ko kaunēties! Visi stulbie komentāri jau no nezināšanas rodas, pārāk daudz vaļas tiek atstāts fantāzijai.

 25. Labais teica:

  Man,drīzāk,izskatās,ka tas būs ložmetēju dzots.Stratēģiska vieta,kalna gals,krustojums kā uz delnas.Tā priekšējā piebūvīte tikai maskēšanās nolūkam.

 26. Uzmini nu! teica:

  Man šķiet, ka šīs būdiņas derētu putnu vērošanai un filmēšanai, blakus tehniskais centrs datu apstrādei, pārraidīšanai uz National Geography ziņām…

 27. Buhis teica:

  Tukuma dome un Tukuma policija = korupcija, gļēvulība…

 28. interesents teica:

  Protams, ka virsraksts aizdomīgs un komentāri arī netiek sniegti, darbs “Nekā personīga”.

 29. Yo teica:

  Nekas smuks nav, tāpat kā apkārtējās piecstāvenas. Tātad iekļaujas vidē starp pārējām kastītēm. Man gan liekas, ka tur būvēties sāka jau agrāk nekā minēts rakstā.

 30. Tev teica:

  Kāda jums starpība? Kāds sakārtots stūris vismaz.

  • es teica:

   Un tu to sauc par sakārtotu stūri?! Izbrauc kaut reizīti no Tukuma, atver acis un paskaties pasaulē! Skumji, ja līdz šim tāds ir tavs priekšstats par sakārtotību! Un vispār- beidziet reiz aizstāvēt domes “apartčikus”!

 31. ha teica:

  Kapēc tos divus kokus nobendēja. Gan jau par to māja arī smirdēs.

 32. ja teica:

  Galvenais tieši tie divi koki nosprāga.[nobendējās]j

 33. Hm teica:

  kur pēc žurnālistu domām necilvēkiem no domes ir jādzīvo? Obligāti ārpus centra? Vēlams, ar nomaļiem apsistā koka būdā? Par ko ir raksts?…

  • nesapratu... teica:

   Patiešām, ne-sa-pra-tu! Vai žurnālisti teica, ka domes darbinieki nedrīkst dzīvot šitādās betona kastēs?! Lai tak dzīvo -uz veselību sev par prieku, un tautai par lielu izbrīnu! Bet tad – kā paraduši: ārpus centra, meža maliņā, pie jūras vai citās skaistākajās un tīrākajās vietās – kā jau viņi paraduši! Centrs lai paliek, kā līdz šim -jūsu tik ļoti nīstajiem reņģēdājiem!

 34. tantuks teica:

  Tas labi, ka sabiedrība satraucas par to, kāda izskatās (un kāda vēl izskatīsies!!!) mūsu pilsēta. Atceros, kā savulaik J.Lagzdiņš (arī taču reiz bija deputāts, arī ar lielu visatļautību un mazu IQ…) sev uzcēla dzīvojamo māju pie tirgus. Pēc tam pats sāka sūdzēties, ka…vieta trokšņaina, jo tirgotāji preces pieved, skaļi sarunājas savā starpā.Var taisni pabrīnīties, cik mums “visatļaujoši” deputāti, un cik mazprasīgas amatpersonas!Patiešām – jāseko līdzi, par ko “izdomas bagātie” drīzi vien pārvērtīs šo “dārza mājas”un “saimniecības ēkas” būvi. Drīzi vien varēsim aicināt ciemos “Bez tabu”- lai visa Latvija redz, uz ko spējīgi tukumnieki!

 35. Valts teica:

  ierēdņus, kuri izmanto valsts un pašvaldību amatus personisku labumu gūšanai un savu kabatu pildīšanai, ir jābāž cietumos!!

 36. Daarzs teica:

  Dārza māja… Hahaha. Pati iesniedz, pati saskano.

 37. jānis teica:

  kas tā par modi-nepārtraukti pārbūvēt ielas,laukumus …pilsētas centrā-tak paejiet 5 soļus uz tukuma robežas pusi,tur prasās sakārtot,būvējiet memoriālus meieroviciem,šulciem,brigmanie…..Tak piesaistiet ,beidzot ,jēdzīgus pilsētplānotājus….

 38. juris teica:

  dārzs tak būs uz jumta!

 39. Tukums2 teica:

  No kurienes tadi gudrinieki lien vispār? Jūs runajāt tādas muļķības ar tādu pārliecību, ka pilnigi pretīgi lasīt. Ej un paskaties vienreiz!!!- Pie tā piemenekļa ir apglabāti cilvēki-karavīri! Par talāk rakstīto, pat komentēt negribās-tādus stāstiņus var izgudrot tukstošiem. Palasi labāk, ko latviešu leģionāri darija kopā ar vaciešiem Ļeningradas blokādas laikā, kad tur mira tukstošiem miera iedzīvotāji.Diskusiju jabeidz, ar nizglītotājiem zombijiem grūti diskutēt.

 40. Drifts teica:

  Ja amatpersona atsakās no komentāriem, tad tie jāturpina prasīt no būvniecību uzraugosās institūcijas novadā – no būvvaldes un būvinspektoriem. Jo noticis pārkāpums, par ko sodu paredz LAPK 152 pants, būves izmantošana pirms nodošanas ekspluatācijā, kā arī izmantošana neatbilstoši būves mērķism ar nolūku maksāt zemāku nekustamā īpašuma nodokli. Lūdzu, mīļā avīze, gaidīsim viedokli no būvvaldes, būvinspektora un amatpersonas priekšnieka Lukmana. Jo tā ir visatlautība, kas ierēdnim nepiestāv. Vai, lai situāciju komentē Būvniecības kontroles birojs, ja būvinspektoriem jāsoda sava priekšniece, kā šādā situācijā jārīkojas. Paldies par kārtējo negodīgo amatperonu izgaismošanu, tā turpināt! Tautai jāzina savi varoņi. Bez Tabu arī renā policistus, kas bez OCTAS un teh.apskates brauc. Normāli.

 41. pļutkins teica:

  Oho, arī te parazīti un utes ieviesušies!

 42. Mjā teica:

  Gan tā būda, gan tas, kā viņa tiek radīta, gan liela šeit lasāmo komentāru daļa apliecina tikai vienu – Latvija ir slima. Kur dakters? Kur zāles? Par to jādomā…

 43. Lindiņa teica:

  Tas korpulentais kungs bez matiem ir ļoti alkatīgs un negodīgs gan biznesā, gan ģimenē. Līdzjūtība zanei par dzīvesbiedra izvēli!

 44. nira shalom teica:

  Es vēlos dalīties ar savu brīnišķīgo liecību par to, kā es atgriezu savu vīru no manas dzīves, es vēlos pateikt cilvēkiem pasaulē, ka tiešsaistē ir īsta pareizrakstības ritma, un tā ir spēcīga un patiesa, Viņa vārds ir Baba Wale Wiseman, viņš palīdzēja es nesen atkal apvienoju savas attiecības ar manu vīru, kurš mani izgāja, kad es sazinājos ar Vissemanu, viņš man un manam vīram nodeva mīlestības burvestību, kurš teica, ka viņam nav nekāda sakara ar mani, kas mani sauc, un sāka mani lūgt. Ikvienam, kas lasa šo rakstu un kam nepieciešama palīdzība, Wiseman var piedāvāt arī jebkāda veida palīdzību, piemēram, laulības un attiecību atjaunošana, visu veidu slimību ārstēšana, tiesas lietas, grūtniecības burvestība, tagad mēs esam ļoti apmierināti ar mūsu pašu. Wiseman liek viņam saprast, cik daudz mēs mīlam un vajag viens otru. Šis cilvēks ir īsts un labs. Man bija vīrs atpakaļ! Tas bija kā brīnums! Nav mīlestības laulībā un mēs ļoti labi darām, mūsu mīlestības dzīvē. Sazinieties ar šo lielo cilvēku, ja jums ir kādas problēmas ar ilgstošu risinājumu
  izmantojot e-pastu: babawalewiseman01@gmail.com
  WhatsApp: +2348129806153

Pasākumu kalendārs

2019.05.26 | 10:00

Šahs Irlavā 

2019.05.26 | 11:00

«Kustinācija» Engurē 

2019.05.26 | 12:00

Kandavas novada svētki 

2019.05.26 | 13:00

Kino Tukumā 

2019.05.26 | 14:00

Amatierteātra pirmizrāde Jaunsātos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool