Piektdiena, 2019. gada 26. aprīlis
Rūsiņš, Sandris, Alīna
Raudas ielas 28. nama pagalms

Par pagalmu gadiem neviens nerūpējas

Twitter
FaceBook
print
2008. gada 29. jūnijs 10:50

– Jau ilgu laiku mums, Raudas ielas 28. nama iedzīvotājiem, apsaimniekotājs sola, ka sakārtos pagalmu pie mājas, bet neviens neko nedara. Un tā tas velkas gadiem. Atnāciet un apskatieties! Rotaļlaukums vecs, iekārtas sarūsējušas, soliņi salauzti, visur pudeles mētājas, krūmi saauguši tā, ka ne garām tikt, bet neviens tos nekopj, betonētās maliņas sabrukušas, automašīnas brauc, kur pagadās…

Atkritumu urnas sarūsējušas, iemet pudeli, izkrīt cauri. Tepat bija žodziņš, tas salauzts, nopostīts… Pa svētkiem cilvēki atbrauca ciemos, bet mums kauns, ka tāds pagalms, turklāt – cik tad te tālu no centra. Un mēs vēl tik lielu īres naudu maksājam. Ir vēl kāda problēma – rudenī lika siltumtrasi, bet tā arī zāli neuzsēja, kaut kādas balandas visu laiku auga; šodien gan to vietu nopļāva.

Redakcija: SIA «Tukuma nami» direktors Uldis Eglītis stāstīja, ka sūdzības par pagalmu zinot, arī par kārtību tajā pats pārliecinājies.

Lai arī iedzīvotāji ir nemierā, situācija tur nav tik briesmīga, lai būtu jāmaina darbu grafiki un jāstrādā tieši tur. Protams, salabosim soliņu, uzliksim jaunus atkritumu konteinerus, taču šādus darbus darām plānveidīgi, piemēram, šobrīd strādājam Celtnieku ielā 4, kur mājai atjaunojam ieejas laukumiņus. Tiklīdz pienāks kārta šai mājai, visu izdarīsim.

U. Eglītis norādīja, ka lielas problēmas radījusi siltumtrases pārvietošana pagājušajā gadā pēc SIA «Tukuma siltums» vai domes iniciatīvas, jo firma, kas darbus veikusi, nav izraktās vietas kārtīgi labiekārtojusi un apzaļumojusi:

Tā kā trase tika ierīkota gandrīz caur visiem Celtnieku ielas daudzdzīvokļu māju pagalmiem, daudzviet vēl tagad manāmas rakšanas pēdas. Nedaudz melnzemes tika uzvests, arī šur tur zāle iesēta, taču darbs netika izdarīts kvalitatīvi.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.04.26 | 10:45

Atvērto durvju dienas tehnikumā 

2019.04.26 | 14:00

Talka un pikniks Kandavā 

2019.04.26 | 14:00

Kustību festivāls Jaunpilī 

2019.04.26 | 17:00

Sarunas par teātri Tukumā 

2019.04.26 | 17:00

Senioru balle Šlokenbekā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool