Marija, Marika, Marina

Nodarbinātības projekti – saskaņošanas stadijā

Twitter
FaceBook
print
2009. gada 7. septembris 15:48

Bija izsludināts, ka no septembra bezdarbnieki varēs iesaistīties dažādos labiekārtošanas darbos novada domē un saņemt stipendijas. 1. septembris jau ir pagājis, bet nekādas informācijas par šiem darbiem vēl nav. Varbūt jūs varat noskaidrot, kur ir jāpiesakās un kā tas notiks; iespējams, visu jau esmu nokavējusi.

Tukuma novada domes priekšsēdētājs Juris Šulcs stāstīja, ka līdz 15. septembrim novada domei bija jāiesniedz informācija Labklājības ministrijā par to, cik cilvēkus pašvaldība plāno nodarbināt, cik daudz cimdu pāru, ķerru un visa kā cita vajadzīgs. Tas jau ir izdarīts. Pēc tam ministrija dos ziņu, kādā veidā darbs turpināms. J. Šulcs gan bažījas, vai tikai ministrija uzticēsies pašvaldībām un negribēs maksimāli šo procesu sarežģīt, tādējādi palielinot administratīvos izdevumus. Sociālā departamenta vadītāja Ina Balgalve stāstīja, ka programmā «Darba prakses vietas bezdarbniekiem, kuri nesaņem bezdarbnieka pabalstu», plānots iesaistīt 201 novada iedzīvotāju. Pieteikšanās šajā programmā tiks īstenota sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūras Tukuma filiāli. Pieteikties varēs tikai tie cilvēki, kuri būs reģistrējušies par bezdarbniekiem un kuri nesaņem pabalstu.
Vēl dažus cilvēkus departaments plāno iesaistīt kompleksajos atbalsta pasākumos bezdarbniekiem, kuri aizstās līdz šim īstenotos algotos sabiedriskos darbus.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool