Ceturtdiena, 2018. gada 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Lapmežciemā nekārtības gadu gadiem (5)

Esam uzklausījuši vairāku Lapmežciema iedzīvotāju jautājumus, kuros viņi izsaka bažas par būvgružu izmantošanu apbūves teritorijā.

Motorollera braucēji regulāri traucē mieru Tukuma iedzīvotājiem (179)

Jautā lasītājs: – Tagad ar tiem skūteriem braukā un rodas šausmīgi trokšņi. Arī pēc 23.00 naktī. Vai tiešām Tukuma pašvaldības policija nevarētu viņus apstādināt un par to aizrādīt?

Kāpēc Tukumā tā apgrūtina autobraucējus? (12)

Jautā lasītājs: – Pie «Tukums 1» dzelzceļa stacijas otrpus sliedēm (Jauntukuma pusē) ir autostāvvieta. Līdz šai vasarai, kad bija ceļa marķēšana, varēja griezties gan pa kreisi, gan pa labi

Labi, ka mani nenoknāba? (5)

Tukuma Veļķu mikrorajonā atrodas ūdenskrātuve, kurā šovasar bez ierastajām pīlēm vērojama arī gulbju ģimene – vecāki un četri bērni

Tukumā pietrūkstot soliņu un pārāk bieži pļaujot zālienus (13)

Jautā lasītājs: – Man ir 79 gadi un es labprāt pastaigātos pa pilsētu, bet, ziniet, soliņu ir tiešām maz! Vecam cilvēkam vajag kājas izlocīt, bet viņiem vajag vairāk soliņu. Autobusa pieturas gandrīz vienmēr ir apsēdētas…

Gāzes tīklu apsaimniekošana Tukumā – miglā tīta (2)

Raksta lasītājs: – Pēdējos mēnešos Tukumā, Celtnieku ielā 10, notikušas nekontrolētas gāzes noplūdes. Šajā mājā apmēram puse dzīvokļu ir privatizēti, daļa ir sociālie dzīvokļi.

Soliņi Tukuma pilsētā ir salaboti (8)

Jautā lasītājs: – Esmu ļoti sašutusi, jo pie pasta, pretī kafejnīcai «Karē», mums ir divi galīgi satrūdējuši soliņi. Bail pat apsēsties, dēļi krīt ārā. Mums taču ir sauklis: ”Uz Tukumu pēc smukuma!” Kā tāds sauklis vispār var būt?

Sasistas stiklotās autobusa pieturas vairs neatjaunos (9)

Jautā lasitājs: – Tukumā, Lauktehnikas autobusa pieturā, kas ir pretī veikalam «Vītoli», tika izsists stikls. Vai tur nevarētu ko salabot?

Ko labot pirmo – mājas vai veļas nojumes jumtu? (8)

Jautā lasītājs: – Lauku ielā 4 veļas nojumītes korē jumts ir caurs, caur to viss tek uz drēbēm. Esmu par to ziņojusi, lietus līst, bet nu jau divas nedēļas nekas netiek labots.

Vai krāsainā mulča pilsētā nav kaitīga? (19)

Jautā lasītājs: – Jau pirms Lieldienām pilsētas rotāšanai šur tur bija izbērta krāsaina šķelda vai mulča, kas tagad uzbērta arī uz puķu dobēm. Kad tā vēl bija nobērta Elizabetes ielas skvērā pie trušu mājām, bērni šos gabaliņus ņēma rokā.

Vai pieklibo darbu organizācija Durbes un Rīgas ielas krustojumā? (5)

Kopš sākušies darbi Durbes un Rīgas ielas krustojumā Tukumā, iedzīvotāji interesējas, pēc kāda principa tiek nodrošināta darbu organizācija šajā krustojumā? Būvnieku aktīvā darbošanās vienā joslā, atstājot tur savu traktoru un pat busiņu, rada neprognozējamas situācijas

Kāpēc Tukumā asfaltēja Tulpju ielu? (22)

Jautā lasītājs: – Aptuveni pirms nedēļas tika noasfaltēta Tulpju iela. Bet ne jau nu Tulpju iela ir tā bēdīgākā Tukumā. Paskatieties Talsu ielu, Meža ielu, Kurzemes ielu. Nesaprotu, kāpēc asfaltēja šo ielu, kur asfaltam nebija ne vainas?

Vai peļķe pašā Tukuma centrā būs vienmēr? (7)

Pēc lietavām (un ne reizi vien iepriekš) no vairākiem Dārzniecības un tuvējo ielu iedzīvotājiem Tukumā uzklausījām pārmetumu novada domei, ka tā neliekas ne zinis par peļķi Dārzniecības ielā pie “zemnieku bodes”, kas tur veidojas pēc katra lietus.

Jautā lasītājs: Kurš atbildēs, ja kādam uz galvas uzkritīs ķieģelis? (4)

Jautā lasītājs: “Pirmdien, 23. martā, ejot gar māju Tukumā, Talsu ielā 2, pamanīju uz ielas mētājamies ķieģeli. Paskatoties uz augšu, kļuva skaidrs, ka tie sieti, kas ir salikti mājas augšējos stāvos, nenotur to visu, kas gāžas lejā. Jau aizgājām uz domi un pateicām, ka tā ir noticis, bet neredzam, ka kaut kas būtu izdarīts…

Apmales gar puķu dobi pie Bišu mājas ir bīstamas! (15)

– Tukumā, Bišu mājas pagalmā, ar mazbērnu devāmies pie kāpnītēm atstātās automašīnas. Bērns pavisam nejauši garāmejot pieskārās betona apmalei, un no tās atdalījās milzīgs gabals, kas uzkrita bērnam uz kājas un uz automašīnu.

Pasākumu kalendārs

2018.09.20 | 10:30

Tikšanās ar dzejnieci Tumē 

2018.09.21 | 9:30

Olimpiskā diena Kandavā 

2018.09.21 | 10:00

«Olimpiskā diena» Tukumā 

2018.09.21 | 13:00

Izrāde «Dželsamīno melu zemē» Tukumā 

2018.09.21 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool