Otrdiena, 2018. gada 20. novembris
Anda, Andīna

Mēs gribam Latvijas televīziju (3)

Redakcijai piezvanīja kāda tukumniece no Baložu ielas un sūdzējās par televīzijas pakalpojumiem.

MAXIMĀ visnepatīkamākā ir attieksme (13)

Kāds pilsonis vērsās redakcijā ar sūdzību. Viņš veikalā «Maksima» Brīvības laukumā 4 bija iegādājies majonēzi. Tā kā meklējis pēc iespējas lētāko produktu, izvēlējās to majonēzi, kurai jau bija beidzies derīguma termiņš. Blakus esošajai majonēzei spainīšos bijusi akcijas cena – 0,99 santīmi, bet tā, kurai derīguma termiņš beidzies, maksājusi Ls 1,35. Vīrs, domādams, ka akcijas uzraksts attiecas uz to, kurai beidzies derīguma termiņš, paņēma šo majonēzes spainīti. Taču pie kases viņam iebilda, ka tas maksājot vairāk… Pārdevēja viņa iebildumus neņēma vērā un izsita kases čeku. Sarūgtināts cilvēks vērās redakcijā.

Nav pamata uztraukumam 

D. Z. no Ķesterciema vērsās redakcijā, nobažījusies, ka viņai jāizplēšot ceriņu dzīvžogs, kas aizsargājot māju no valdošajiem vējiem.

Zemes jautājumus nekārto caur avīzi 

Kāda engurniece vēlējās noskaidrot, vai arī turpmāk būs spēkā pagasta padomes 2005. gada 18. oktobrī pieņemtais lēmums par to, ka jānodrošina atpūtas bāzes «Draudzība» ceļa servitūts kaimiņu īpašumā? Redakcija: Engures pagasta padomes priekšsēdētājs Andris Kalnozols telefonsarunā skaidroja, ka īsti nezinot, par kuru no servitūtiem ir runa, jo tie ir vairāki, taču pieņēma, ka zvanītāja bijusi […]

Noslēpumainais uzņēmums (1)

Lāča kungs no Sēmes vēlējās noskaidrot, cik nopietna esot firma, kas ar sludinājumu starpniecību meklē aģentus, solot darbu stabilā uzņēmumā un algu – Ls 1000 mēnesī. Arī Lāča kungs bijis uz darba pārrunām, taču kantorītis licies tāds nenopietns – direktors, jauns puika (kas sūtījis īsziņas līdzās sēdošajai sekretārei!?), tā arī nav atklājis, ar ko īsti […]

Siltuma sajūta – subjektīva lieta 

Kāds tukumnieks, kurš dzīvo Kurzemes ielā Nr. 18 – 14, bija sašutis par SIA «Tukuma nami» darbiniekiem, kas atteikušies atgaisot radiatorus viņa dzīvoklī ar pamatojumu, ka temperatūra dzīvoklī apmierinoša. Viņi ignorējuši saimnieka iebildes, ka nesilda dvieļu žāvētājs un istabā ir tikai viens radiators… Sazinoties ar SIA «Tukuma nami» direktoru Uldi Eglīti, noskaidrojām, ka problēma jau […]

Kāpēc Aizsardzības ministrs neatkāpjas no amata? 

Roberts no Lestenes uzdeva šādu jautājumu: – Vai zirgu dakterim V. Veldrem nevajadzētu uzņemties kādu atbildību par visām nebūšanām, kādas notiek armijā – visām zagšanām, avārijām un citām nelaimēm? Raugi, Lietuvā Iekšlietu ministrs atkāpies no amata pēc tam, kad divi policisti izraisījuši satiksmes negadījumu… Bet kā pie mums?! Salīdzināsim un padomāsim.

Bez Zalāna kunga ministrijas var iztikt 

Plikšķa kungs no Jauntukuma vēlējās ieteikt savu risinājumu, kā ietaupīt valsts naudu: "Ņemot vērā, ka Reģionālās attīstības un pašvaldības lietu ministrija jau gadiem nevar pabeigt apšaubāmas teritoriālās reformas projektu, būtu lietderīgi šo ministriju slēgt un reformu iesaldēt līdz brīdim, kad krīze valstī būs noregulēta…"

Valdība bez atbildības 

Kāds pensionārs, bijušais šoferis, vēlējās skarbāk izteikties par valdību: "Kāpēc tā, ka pensionāriem un citiem mazāk nodrošinātajiem valsts budžetā naudas allaž pietrūkst, bet – kā grimst «Parex» banka, miljoni uzreiz atrodas!? Lembergs tagad sūdzēšot tiesā valsts prokuroru, bet, ja prokurors prāvu zaudēs, kas segs izdevumus? Protams, valsts jeb nodokļu maksātāji. Vai tā ir saprātīga politika? […]

Paldies par svētku koncertu 

Kāda tukumniece vēlējās izteikt vissirsnīgāko pateicību par svētku koncertu 18. novembrī Tukuma kultūras namā. Vislielākais paldies kultūras nama direktorei Dacei Lebedai, kordiriģentei Rasmai Valdmanei un rajona kultūras inspektorei Rudītei Počai. Svētki bijuši tik labas zāles acu priekam un dvēselei, kad pat visas krīzes pat negriboties vairs pieminēt. Paldies!

Kad raustās elektrība… 

Šīs nedēļas sākumā uzklausījām vairākas sūdzības par elektropadeves traucējumiem brīvdienās. Lūk, ko pastāstīja kāda Kurzemes ielā dzīvojoša tukumniece:

Ar izsoli nebūs tik vienkārši 

Jūsu avīzē pirms kāda laika bija rakstīts par ezera atjaunošanu. Mani izbrīnīja, ka 500 000 m² varēs izsolīt par nedaudz vairāk kā Ls 4000 lielu summu. Vai tiešām tā var būt, ka par tik mazu naudu cilvēks tiks pie tik liela zemes gabala?

Makulatūras vākšana norisinās pilnā sparā! 

– Kādā Anglijā izdotā laikrakstā izlasīju, ka Latvijas skolās bērni vāc makulatūru, taču neesmu dzirdējusi, ka to darītu Tukumā. Es saviem mazbērniem mācu, ka makulatūra it jāvāc, bet nezinu, vai Tukuma skolās to dara.

Vai krematorija būs? 

– Pirms kāda laika jūsu laikrakstā bija rakstīts, ka Tukumā iecerēts celt krematoriju. Es gribētu zināt, ciktāl šos jautājums pavirzījies.

Dārgi pirktais lētais cukurs 

Redakcijā vērsās lasītāja R.V.R ar savu sarūgtinājuma pilno stāstu par cukura iegādi lielveikalā, kura rezultātā cienījamā vecuma kundzei lētāk izskaitļotais pirkums patiesībā sanāca dārgāks:

Pasākumu kalendārs

2018.11.23 | 20:00

Zemnieku un uzņēmēju balle Valdeķos 

2018.11.24 | 15:00

Tikšanās ar māksliniecēm «Durvīs» 

2018.11.24 | 16:00

Senioru balle Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool