Valgudis, Ralfs, Vitālijs

Par pienu un politiku 

Te jūs patraucēja pensionāre no Kandavas. Pašlaik, kad no zemniekiem pienu iepērk par pāris santīmiem, skolās bērniem dod dzert piena pulveri! Par Kandavas skolām nezinu, bet tā ir Tukumā – bērni stāsta, ka tiek atnests termoss ar siltu ūdeni un tajā iejaukts pulveris. Kādēļ tā?

Tā ir krāpšana! Jāiesaistās policijai! 

Lasīju jūsu avīzītē par to Veru Lakševicu, par māju, kas viņai vairs nepieder. Mans viedoklis – tur taču policija jāiesaista, jo tā ir visīstākā krāpšana!

Kāpēc aizraidīja zivju tirgotājus? (3)

Mūsu tirgū zivju audzētāji ar savu mašīnu bija atveduši dzīvas zivis. Tā bija viņu ražotā produkcija. Viņi nebija starpnieki. Kad jautāju, kad viņi atbrauks atkal, man atbildēja, ka vairāk viņi uz mūsu tirgu nebraukšot, jo viņiem šeit liedzot tirgoties. Gribētu zināt, kāpēc tā, jo viņu zivis bija ievērojami lētākas nekā paviljonā?

Pagaidām svaigu pienu legāli nopirkt nevar (4)

Kad Tukuma tirgū varēs nopirkt pienu no zemniekiem? Visur uz to mudina, bet pie mums legāli pienu nopirkt nevar.

Cērt mežus un izdangā ceļus 

Akciju sabiedrība «Latvijas valsts meži» būvē ceļus, taču ceļš caur Rēbeņu mežu ir sliktā stāvoklī, un to izbrauca tieši akciju sabiedrības baļķvedēji.

Kapu žogam līdzekļu nepietiek 

Redakcija uzklausīja kādas sievietes viedokli par kārtību kapos, pareizāk – par nekārtībām, ko pastrādājuši meža zvēri.

Kur palikuši labie autobusi? 

Izlasīju avīzē par autobusiem, un man patiešām kļuva žēl visu to braucēju, kam lielo un ērto autobusu vietā tagad jābrauc ar veciem un aukstiem. Arī šoferīši tādi īgni. Tā kā nekā citādi uz Rīgu braukt nevaru, kā tikai ar autobusu, nākas samierināties, bet vai tiešām nekas tur nav izdarāms?

Par un ap «Neprāta cenu» 

Redakcijā vērsās kāds kungs, kurš vēlas ziedot seriālam «Neprāta cena», bet jau dažas dienas pirms ziedojumu termiņa izbeigšanās ziedojums tiekot atteikts.

Vai Tukuma ezera zeme jau kādam atdota? (3)

Lai gan konkurss Tukuma ezera izveidošanai un apsaimniekošanai vēl nav noslēdzies, īpašumos, kas atrodas ezera zemei blakus, notiek aktīva rosība. Vai jums nešķiet, ka konkurss būt tikai formalitāte, bet patiesībā jau ir zināms, kam zeme pienāksies? – jautā «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» lasītājs.

Parāds nav brālis… (18)

Kāda pensionāre no Tukuma vēlējās noskaidrot, kā notiek parādu piedziņa. Lūk, viņai esot par siltumu nenomaksāts parāds tikai Ls 100 apmērā, bet jau pienācis paziņojums par parādu piedziņu… Kas nu notiks – ieradīsies puiši skūtiem pakaušiem vai mantu apķīlās? Kāpēc mazais cilvēks tā tiekot «dzīts zemē» – par parādiem liek soda procentus (kas tikai apgrūtina […]

Politiķus vajadzētu tiesāt (1)

Par nesaprātīgiem Latvijas politiķiem izteikties vēlējās Roberts no Lestenes pagasta. Viņš atgādināja – lai cik vārga, tomēr padomju laikā Latvijā bijusi rūpniecība – zeķu fabrika «Aurora», riteņu ražotne «Sarkanā zvaigzne», apavu fabrika «1. maijs» un citas – būtu mūsu valdībās bijušas kārtīgas galvas, tad nebūtu rūpnīcas izputinātas, bet modernizētas! Redz, kā Lietuva spējusi par sevi […]

Ledus pie gaisa tilta (1)

Vēlējos pajautāt, kādēļ netiek nokaisīts tas ceļa posms, kas ved no «Ezergaiļu» puses uz gaisa tiltu? Tur pašlaik ir pilnīgs ledus un ir ļoti grūti pārvietoties ar diviem maziem bērniem, kas jāved uz sākumskoliņu. Skatos, ka arī darbinieki no uzņēmuma «Kurzemes ainava» paši pārvietojas klupdami krizdami.

Par uzturlīdzekļu piedziņu jāvēršas tiesā 

Man ir mazmeitiņa. Gribētu uzzināt, vai tiešam alimenti bērna uzturēšanai ir tikai Ls 20 līdz 30, kā tiesa to pirms sešiem gadiem piesprieda? Turklāt līdz šim meitenes tēvs alimentus maksāja, pats atsūtīja, bet nu – pēdējā laikā – neesam saņēmuši, kaut arī mazmeitas tēvs strādā iekšlietu sistēmā.

Kas notiks ar Grenču skolas ēku? 

Irīda Balode no Zemītes interesējās, kas notiks ar Grenču skolu? Vai to vēl kāds apsargā? Viņa baidās, ka skaisto ēku, kas pašlaik ir pilnīgā kārtībā, izdemolēs. Pagājušajā gadā tai uzlika jaunu jumtu. Vai tiešām šo ēku aizlaidīs postā, vai nav iespējams tai rast jaunu lietojumu? Vai tiešām labāk ir kaut ko noārdīt un pēc tam celt no jauna?

Tukuma PP priekšnieks A. Hohfelds: Puse no RIMI stāvlaukuma – invalīdiem (5)

Uz mūsu lasītājas uzdoto jautājumu: “Vai tiešām pie «Rimi» veikala ir tikai VIENA stāvvieta cilvēkiem ar īpašām vajadzībām? ” atbild Tukuma pašvaldības policijas priekšnieks Armands Hohfelds.

Pasākumu kalendārs

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

2019.08.23 | 16:00

Senioru saiets Tumē 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Matkulē 

2019.08.24 | 9:00

Bezceļa rallijs Zantē 

2019.08.24 | 10:00

«Abavas ceļotāju diena» 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool