Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Kristīna

Ko darīt ar rotanu? (1)

Mūsu dīķī netālu no Tukuma, šķiet, parādījies rotans. Viedokļi par šo zivi ir visdažādākie, nezinu, ko ar to darīt. Vai mēģināt iznīdēt? Cik tā ir bīstama?

Kāpēc Sarkanajā Krustā viss ir tik dārgs? (5)

Vai jūs, lūdzu, nevarētu palīdzēt noskaidrot, kāpēc Sarkanajā Krustā viss ir tik dārgs? Apavi tur maksā divus, trīs, pat piecus latus. Tāpēc jau, ka tur ir tik aplam dārgi, cilvēki neiet un neko nepērk. Arī par ziedotajām mantām prasa maksāt, bet tas, manuprāt, nav pareizi. Es domāju, ka Sarkanais Krusts strādā, lai palīdzētu cilvēkiem, nevis gūtu peļņu. Tirgus laukumā ir veikaliņš, kur par dažiem santīmiem var nopirkt drēbes, bet te prasa bargu naudu.

Blakus sakoptam, nekopts īpašums (2)

Mēs bieži vien aizstaigājam līdz Milzkalnei un ejam uz turieni pa Milzkalnes ielu. Esam ievērojuši, ka blakus vienam no Smārdes pagasta sakoptākajiem īpašumiem ir viens galīgi nesakopts. Tur zāle izaugusi pāri galvai; cik tur trūkst, ka kāds aizies un pielaidīs uguni, un tad gan būs briesmas. Ja neko citu nevar izdarīt, tad varbūt īpašnieku var piespiest zāli nopļaut.

Kāpēc noņem autobusus, bet braucējus nebrīdina? (14)

Trešdien 6.45 nebija autobusa no Jauntukuma uz pilsētu, lai gan to gaidīja ap 30 cilvēku. Nekādas informācijas autobusu pieturā par to, ka autobusa nebūs, nebija.

Vieniem asfalts, otriem – peļķes 

Vai nav iespējams noskaidrot, kāpēc Tukumā, Meža ielā 4, noasfaltēja iekšpagalmu, bet kaimiņos – Meža ielā 2, – nē? Meža iela 4 atrodas augstākā vietā un visi lietusūdeņi allaž vēlušies pie mums. Tagad kaimiņos viss ir gluds un skaists, bet mēs būsim vēl vairāk ūdeņos?

Tukumā mediķi strādās 

Vai avīzē paredzēts vēl runāt par medicīnisko aprūpi Tukumā? Pēc telefonakcijas ar cienījamo Dzintru Rabkēviču tā arī nekļuva skaidrs, vai mēs turpmāk saņemsim pilnu medicīnisko aprūpi jeb Tukuma sagaida Bauskas liktenis?

Nodarbinātības projekti – saskaņošanas stadijā 

Bija izsludināts, ka no septembra bezdarbnieki varēs iesaistīties dažādos labiekārtošanas darbos novada domē un saņemt stipendijas. 1. septembris jau ir pagājis, bet nekādas informācijas par šiem darbiem vēl nav. Varbūt jūs varat noskaidrot, kur ir jāpiesakās un kā tas notiks; iespējams, visu jau esmu nokavējusi.

Gribējās jau kā labāk… (2)

Gribu sūdzēties! 8. augusta vakarā no ziedu salona «Amarants» kurjers atnesa milzīgu ziedu pušķi. Tik lielu, ka tikai spainī varēja ielikt! Steidzu pateikties sūtītājai…

Vai veikalā piedāvātā žāvētā gaļa ir žāvēta? (1)

Esmu uzzinājusi, ka gaļas pārstrādes uzņēmumos gaļu vispirms sāls ūdenī un vēl visādas ķīmijas piejaukumos izmērcē, tad elektriskā krāsnī apcepina un visbeidzot nokrāso ar pārtikas krāsvielu. Un tā skaitās žāvēta gaļa!? Kāpēc veikalos māna cilvēkus un to piedāvā kā žāvētu gaļu? Vai tas nav jāuzrauga Pārtikas un veterinārajam dienestam?

Kur apmainīt mācību grāmatas? (2)

Vai Tukumā nav domāts sarīkot tirdziņu lietotajām mācību grāmatām? Esmu dzirdējusi, ka citur tādi ir un aktīvi darbojas, vai arī notiek dažādu pasākumu laikā. Tagad, kad daudziem cilvēkiem naudas ir pamaz, tas, ka nebūtu jāpērk mācību grāmatas, būtu liels atspaids.

Lai atver eitanāzijas kabinetu! (1)

Jums zvana pensionāre Aina. Izlasot «Medicīnas Lapā» slimnīcas direktores Dzintras Rabkēvičas atbildes, esmu šokēta par attieksmi, par to, ka tagad pilnīgi visa palīdzība par naudu. Izlasīju un ilgi domāju, kas pie mums notiek? Izrādās, ka asinsspiedienu bez pieciem latiem neviens nemēra, ka ērci neizņems, ja nav trīs latu. Un ko darīt, ja nav? Ļaus nomirt? […]

Neskaidrības ar darba burtnīcām (8)

Jūs, lūdzu, nevarētu noskaidrot, vai tiešām vecākiem obligāti jāpērk darba burtnīcas un vai nav kāds veids, kā šīs prasības ja ne atcelt, tad vismaz mīkstināt?

Kāpēc neatbalstīja iedzīvotājus? 

Jūsu laikrakstā lasīju, ka Meža ielas 11. nama iedzīvotāji šogad tomēr netiks pie paplašinātā stāvlaukuma, jo SIA «Amatnieks» domei lūdzis darbu termiņu pagarināt līdz nākamā gada vasarai.

Kur dome, tur mašīnas? (6)

Es gribētu noskaidrot, kur tiek turētas novada domes automašīnas pēc darba laika beigām?

Par izpalīdzīgo šoferīti (2)

It kā jau sīkums, bet tomēr. Izlasīju jūsu avīzē par šoferiem, kas neņem autobusā jaunās māmiņas ar ratiņiem un man gribējās pastāstīt par tieši pretēju atgadījumu.

Pasākumu kalendārs

2019.07.24 | 18:00

Pikniks pie Bruņinieku pilskalna 

2019.07.24 | 19:00

Volejbols Irlavā 

2019.07.24 | 19:00

Futbols Kandavā 

2019.07.25 | 18:30

Skriešana pie Melnezera 

2019.07.25 | 18:30

Volejbols Smārdē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool