Trešdiena, 2019. gada 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Kad zābaki rāda zobus… (1)

Kāda kundzīte, sauksim viņu par Lidiju, vērsās redakcijā pēc palīdzības. Tā kā sūdzībai nav pierādījumu – kases čeka un esam uzklausījuši, tā sakot, vārdus pret vārdiem, tad neveiksmīgās pircējas un veikaliņa īpašnieces vārdi ir mainīti. Tātad noskaidrojām, ka pircējai vairs palīdzēt nav iespējams, tomēr citiem viņas piedzīvojums būs laba mācība…

Kāpēc nesamazinās darbinieku skaits? (1)

Zvanu jums no pagasta. Mani interesē tāds jautājums – kāpēc joprojām pagastos ir tik daudz darbinieku? Kad aiziet uz pagastmāju, neviens neko nedara – visi to vien dara kā sēž, dzer kafiju, jo reāli – nevienam taču nekāda darba nav. Ko tad tai pagastā lai dara?!

Kāpēc nesaņemam domes avīzi? 

Zvana no jums no Džūkstes. Pagājušajā gadā mēs saņēmām novada domes avīzīti «Tukuma Laiks», taču tagad nesaņemam un nezinām neko par to, kas novadā notiek. Vai tad nevar pat tik daudz izdarīt, ka nodrošināt arī laukiem domes avīzi? Ja nevar savādāk to izplatīt, tad runā ar pastniekiem, kuri var to iemest pastkastītē.

Kāpēc no pagalma sniegu nes uz ielas? (1)

Ko lai dara, ja iedzīvotāji sniegu no sava īpašuma izved ārā uz ielas, kur jau tā sniega ir pārpārēm? Katram īpašniekam taču ir jādomā, kur likt sniegu, nevis no pagalma to vest ārā uz ielas. Es neko nesaku, ja īpašnieks notīra ietvi pie savas mājas un ietves malā saliek sniegu, bet tā tomēr ir nekaunība, ja cilvēks ved ārā sniegu no pagalma un liek uz ielas. Un vēl – vai tad veikalu un kafejnīcu īpašniekiem nevajadzētu padomāt par saviem klientiem un attīrīt no sniega arī brauktuves? Nedomāju vis, ka pašvaldībai būtu jānodrošina ērtības centra veikalniekiem, ja tā nevar nodrošināt, ka ātrā palīdzība netiek līdz pacientam mikrorajonā.

Netiek klāt pie bērnudārza (6)

Katru dienu vedu bērnu uz bērnudārzi Spartaka ielā, uz «Vālodzīti»,un brīnos, kāpēc neviens netīra sniegu no šīs stāvvietas. Vai tad pilsētai nebūtu par to jārūpējas?

Netīra šķiroto atkritumu laukumus (1)

Zvanu jums no Durbes mikrorajona. Es gribētu zināt, kam jātīra šķiroto konteineru laukums pie Durbes autobusu pieturas? Mēs ļoti labprāt gribētu izmest šajos konteineros atkritumus, bet tas nav iespējams, jo pie laukuma vispār klāt netiek. Kādam taču vajadzētu uzņemties par šiem laukumiem atbildību. Nepietiek, ka tur saliek atkritumus, tagad arī sniegs…

Labāk iemāciet maizīti cept! (2)

Zvanu jums vairāku Milzkalnes iedzīvotāju vārdā. Esam cītīgas jūsu avīzītes lasītājas, arī Jāņa Vītola rakstīto lasām. Patika. Bet šodien gan (ceturtdien, 4. februārī), avīzi rokās ņemt vairs negribas.

Kāpēc pieaug gāzes cena? 

Zvana jums no Kandavas, Kūrortu ielas. Vai jūs nevarētu noskaidrot, kāpēc mūsu mājā izlikti paziņojumi par gāzes cenu pieaugumu, ja reāli šo pieaugumu solīja tikai vasarā. Mūsu mājas kāpņu telpā izlikts paziņojums, kurā skaidri un gaiši rakstīts, ka gāzes cena no 1. marta būs 3,45 Ls/m³. Šobrīd maksājām 3,17 Ls/m³.

Ūdensvads aizsalis, dienests nepalīdz (1)

Labdien! Rakstu ne tikai savā, bet vairuma Lauktehnikas Abavas ielas iedzīvotāju vārdā. Lieta tāda, ka nu jau otro nedēļu dzīvojam bez ūdens… Laikam aizsalis… Ko darīt? Loģiski, ka par problēmu gribējām informēt SIA «Tukuma ūdens», bet – vai šai organizācijai ir diennakts avārijas dienests? Internetā nekas tāds nav atrodams.

Kad beidzot tīrīs mazās ieliņas? (14)

Vai kāds no domes darbiniekiem ir izbraucis ārpus pilsētas centra un pabraukājis pa mikrorajoniem? Ja nav, aizbrauciet un paskatieties, kāda situācija ir mazajās ieliņām! Var aiziet un paskatīties arī Dārza un Harmonijas ielu, tas taču ir tepat centrā, taču vienalga visu ziemu neviens tā arī šīs ielas nav tīrījis. Cik nu pa divām pēdām var izbraukt, tik arī cilvēki izbrauc, bet – vai tad tas ir normāli?

Par telefoniem 

Kādā žurnālā redzēju, ka zem raksta žurnālista vārdam blakus ir tālruņa numurs, lai varētu viņam piezvanīt. Vai arī «Neatkarīgajās Tukuma Ziņās» nevar ieviest šādu kārtību?

Par atlaidēm pirtī 

Vai pensionāriem šogad būs paredzētas atlaides pirtī?

Vai vainīga maltā gaļa? (1)

Mans bērns iet bērnudārzā. Esmu novērojis – tad, kad bērnudārzā ir maltā gaļa, bērnam paliek slikti, viņš pat vemj. Tas tā notiek regulāri jau divu gadu garumā. Kad pusdienās ir frikadeles, maltā gaļa ar makaroniem, mans bērns ir neēdis. Zinu, ka gaļas iegādei tiek veikts iepirkums Rēzeknes gaļas kombinātā. Tas laikam ir tas lētākais piedāvājums. Vai tad nekur tuvāk nav iespējams iegādāties gaļu bērnudārza pusdienām?

Kāpēc jāmaksā par pakalpojumu, kas nav saņemts? (10)

Mani neapmierina kārtība, kāda Tukumā ir ar atkritumu izvešanu. Janvārī, februārī man konteiners ir pustukšs. Devos uz SIA «Kurzemes ainava», gribēju pieteikt, lai šajos mēnešos man neizved konteineru, jo tas nav pilns. Mani sūtīja uz Tukuma domi un teica, ka man jāraksta iesniegums. Lasīju avīzē, ka Ružas kungs teica, ka par konteinera nomu jāmaksā Ls 0, 50, bet man prasa Ls 0, 80.

Vēlamies vairāk informācijas par pensionāru pasākumiem 

Mums patika raksts par Engures pensionāru aktivitātēm. Vai tad Tukumā nekas nenotiek? Gribētos kaut ko vairāk uzzināt par to, ko dara Tukuma pensionāru padome.

Pasākumu kalendārs

2019.04.24 | 11:00

Teātra festivāls Kandavā 

2019.04.24 | 16:00

Ēst gatavošana «Naglā» 

2019.04.24 | 16:00

Tikšanās ar kolekcionāriem «Pils tornī» 

2019.04.24 | 17:00

Kino Kandavā 

2019.04.24 | 17:00

Mezglošana Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool