Ceturtdiena, 2019. gada 24. janvāris
Krišs, Eglons, Ksenija

Kad beidzot tīrīs mazās ieliņas? (14)

Vai kāds no domes darbiniekiem ir izbraucis ārpus pilsētas centra un pabraukājis pa mikrorajoniem? Ja nav, aizbrauciet un paskatieties, kāda situācija ir mazajās ieliņām! Var aiziet un paskatīties arī Dārza un Harmonijas ielu, tas taču ir tepat centrā, taču vienalga visu ziemu neviens tā arī šīs ielas nav tīrījis. Cik nu pa divām pēdām var izbraukt, tik arī cilvēki izbrauc, bet – vai tad tas ir normāli?

Par telefoniem 

Kādā žurnālā redzēju, ka zem raksta žurnālista vārdam blakus ir tālruņa numurs, lai varētu viņam piezvanīt. Vai arī «Neatkarīgajās Tukuma Ziņās» nevar ieviest šādu kārtību?

Par atlaidēm pirtī 

Vai pensionāriem šogad būs paredzētas atlaides pirtī?

Vai vainīga maltā gaļa? (1)

Mans bērns iet bērnudārzā. Esmu novērojis – tad, kad bērnudārzā ir maltā gaļa, bērnam paliek slikti, viņš pat vemj. Tas tā notiek regulāri jau divu gadu garumā. Kad pusdienās ir frikadeles, maltā gaļa ar makaroniem, mans bērns ir neēdis. Zinu, ka gaļas iegādei tiek veikts iepirkums Rēzeknes gaļas kombinātā. Tas laikam ir tas lētākais piedāvājums. Vai tad nekur tuvāk nav iespējams iegādāties gaļu bērnudārza pusdienām?

Kāpēc jāmaksā par pakalpojumu, kas nav saņemts? (10)

Mani neapmierina kārtība, kāda Tukumā ir ar atkritumu izvešanu. Janvārī, februārī man konteiners ir pustukšs. Devos uz SIA «Kurzemes ainava», gribēju pieteikt, lai šajos mēnešos man neizved konteineru, jo tas nav pilns. Mani sūtīja uz Tukuma domi un teica, ka man jāraksta iesniegums. Lasīju avīzē, ka Ružas kungs teica, ka par konteinera nomu jāmaksā Ls 0, 50, bet man prasa Ls 0, 80.

Vēlamies vairāk informācijas par pensionāru pasākumiem 

Mums patika raksts par Engures pensionāru aktivitātēm. Vai tad Tukumā nekas nenotiek? Gribētos kaut ko vairāk uzzināt par to, ko dara Tukuma pensionāru padome.

Aicina palīdzēt pīlēm 

Aiz Tukuma stacijas ir neaizsalusi lauce pie Slocenes. Šajā vietā ir ļoti daudz meža pīļu. Tās ir badā. Ja aiznes pīlēm barību, tās rauj kumosu no rokām ārā, kļuvušas aiz bada drošas. Vai nevarētu kaut kā noorganizēt pīlēm palīdzību?

Nepiekrītu pensionārēm! (1)

Jums zvana V.R. Gribētu zināt, kas tās par pensionārēm, kas rakstīja redakcijas pastam par to, ka viņām nav nepieciešami tie 10% atņemtās pensijas?

No 2010. gada – pensijām lielāks nodoklis (1)

Jautājums tāds – pensiju sola atmaksāt vienā mēnesī – tekošajai pieskaitīs iepriekšējo, bet vai no kopējās summas atskaitīs Iedzīvotāju nodokli?

Kā palīdzēt liekēža mātei? (13)

Labdien, gribēju pavaicāt tādu lietu – daudz tiek runāts par bērnu tiesībām, bet ko darīt pensionārei, kurai dēls dzer, draud un regulāri atņem naudu? Viņš, protams, nestrādā, par dzīvokli nemaksā, bet kad «plosts» beidzas, augām dienām guļ pie televizora – mātei, vienalga, ir spēks vai nav, ēst klāt jāpienes…
Ko tāda pensionāre var iesākt – aizies policijai pasūdzēties, dēlu varbūt uz pāris dienām ieliks izolatorā, taču pēc tam atnāks mājās un sados pa galvu… Ko, lai iesāk?

Ne sazvanīt, ne mironi līdz morgam dabūt (10)

Labvakar, zvanu jums no Tukuma pilsētas par diviem ļoti nepatīkamiem jautājumiem: pirmais, kam zvanīt Neatliekamās palīdzības gadījumā pa fiksēto un mobilo tālruni? Tagad pēc visādām reformām nav skaidrs, uz kādu numuru zvanīt? Agrāk fiksētajam tālrunim bija viens numurs Ātrai palīdzībai, tagad tas ir Uzņemšanas nodaļai?

Atkritumu nav, bet par izvešanu jāmaksā. Kur loģika? (9)

Es vēlos noskaidrot, uz kāda pamata novada dome man pieprasa katru mēnesi maksāt par konteinera izvešanu, kaut arī patiesībā konteiners nemaz nav pilns, un tā notiek jau kuro mēnesi. Un kā gan tas var būt pilns, ja mēs godīgi atkritumus šķirojam, kā to pašvaldība prasa – atsevišķi papīru, kartonu, stiklu, PET pudeles.

Kur vērsties, ja neuzticas policijai? (3)

Labdien, gribētu noskaidrot, kur vērsties, ja mani neapmierina Tukuma iecirkņa policijas darbs? Vai ir iespēja mainīt inspektoru, kas izmeklē konkrētu kriminālprocesu zādzības jautājumā? Jau rakstīju sūdzību Iecirkņa priekšniekam, bet nekas nemainījās. Esmu cietusī – kur man vērsties, ja neuzticos vietējai policijai?

Vai palīdzēt meža zvēriem? 

Labdien. Tagad biežāk māju tuvumā redzamas stirnas. Gribēju vaicāt, vai meža zvērus ieteicams piebarot?

Triju sitēju vietā pieci – izdomājums (2)

Lasot policijas ziņas, rodas iespaids, ka nedēļas laikā tik vien arī izdarīts, kā aizturēti pāris dzērāji uz ielas un sodīti pilsētnieki par ietvju netīrīšanu un suņu nereģistrēšanu. Bet, kad jāizmeklē kāds smagāks noziegums, tā par policijas darbu sūdzas cietušie, nevis varmākas…

Pasākumu kalendārs

2019.01.23 | 10:00

Māmiņu kluba atklāšana Engurē 

2019.01.23 | 17:00

Pērļošanas nodarbība Smārdē 

2019.01.23 | 19:30

Galda teniss Lapmežciemā 

2019.01.23 | 19:30

Volejbols Pūrē 

2019.01.24 | 10:00

Karjeras diena 2. vidusskolā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool