Pirmdiena, 2018. gada 19. novembris
Liza, Līze, Elizabete, Betija

Kur var iegādāties dekoderu? (2)

Interesē, kur var Tukumā nopirkt dekoderu par tiem solītajiem 39 latiem. Kurzemes ielā, kur ir oficiālais «Lattelekom« veikals, to vairs it kā neesot, savukārt «Rimi» dekoders, cik saprotu, iegādājams par Ls 60!?

Meklē līdzīgos 

Neesmu pārliecināts, vai tas kādu tiešām interesē, bet, manuprāt, tas ir interesanti – kaut neviens to vēl nav izskaidrojis. Proti, es jūtu starojumus, un, manuprāt, tādi ir ne tikai āderēm, bet arī cilvēkiem un pat krāsām. Grūti to paskaidrot, bet mana roka reaģē, piemēram, uz dažādiem iekaisumiem, pat oda kodumiem, smagākām saslimšanām. Piemēram, bija man […]

Kāpēc balsoja tikai daži? (1)

Avīzē pagājušajā nedēļā bija rakstīts, ka par Praviņu un Sēmes pamatskolas slēgšanu kādā sēdē lēmuši un sprieduši tikai daži domes deputāti (11. martā notika attīstības, izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēde un tajā piedalījās deputāti Ēriks Lukmans, Daiga Reča, Guntis Bondars, Dace Lebeda, Modris Liepiņš un Ludmila Reimate. – Red.). Kā tā var būt, ka par tik svarīgu lēmumu lemj tikai daži deputāti, nevis visa dome kopumā? Es saprotu, ka mūsu novada domes vadītāji ar to vēlas pateikt, ka nav nekādas vajadzības tērēt laiku tādam sīkam jautājumam, tādam niekam kā divu lauku skolu likvidēšana, tāpēc nolēma visu to jezgu ātri un viegli izbeigt.

Par jaunveidojumu – Izglītības pārvaldi Kandavas novadā (17)

"Mēs, Kandavas novada iedzīvotāji, lasot avīzīti, esam neizpratnē – kādēļ Kandavas dome uzskata, ka daži tās darbinieki ir pārāki par citiem? Kāpēc veidojot novada kultūras pārvaldi un apstiprinot tai vadītāju tiek rīkots konkurss ar nolikumu un visu, kas tam pienākas, bet, izveidojot Kandavas novada izglītības pārvaldi, vadītāja amatam konkurss netika rīkots? Vai S. Tiltiņa, kura vada šo pārvaldi ir kāds īpašs cilvēks, kurai speciāli bija jāizveido jauna darba vieta?

Par gājēju pārejām (2)

Vai nav iespējams ierīkot gājēju pāreju Lauku ielā pie tirgus vai pie veikala «Randa»? Veci cilvēki netiek ne uz tirgu, ne uz veikalu, jo tirgus dienās uz ielas ir liela automašīnu kustība.

Par veikala Maxima celtniecību (1)

Kas notiek ar «Maxima» veikalam izraudzīto celtniecības vietu? Vai darbi apstājušies, vai tur ko cels?

Kompensācija par nesaņemto komfortu (1)

Gribu zināt, kā tad būs ar domes priekšsēdētāja Jura Šulca solīto 30% atlaidi mājas Meža ielā 2 iedzīvotājiem Tukumā? Saņēmu rēķinu par janvāri, un tas bija par 30% lielāks – ja pirms tam par apkuri samaksāti nepilni Ls 36, tad tagad – Ls 50. Aizgāju domē painteresēties, kā tad tā, bet tur atbildēja, ka «Tukuma siltums» vēl nav paguvis tikt skaidrībā ar rēķiniem, tāpēc atlaide būšot nākammēnes… Tad nu rodas sajūta, ka ar šo atlaidi būs tāpat kā ar precēm veikalā – vispirms preces cenu sadārdzina, bet pēc tam iedod atlaidi un galu galā cilvēkam jāmaksā, tāpat kā līdz šim…

Cik pastnieku, tik risinājumu (2)

Kāda tukumniece bija satraukta par pastnieku darba apstākļiem – tā vienai pastniecītei pateikts, ja vēlas darbu turpināt, tad jābrauc ar personīgo automašīnu. Ko «Latvijas pasts» iesāks ar pastniekiem, kam savas automašīnas nav, bet to nopirkt nevar atļauties?

Neķers katru pa ielu skrienošu suni (3)

Kāda tukumniece, Durbes mikrorajona iedzīvotāja, vēlējās pasūdzēties par klaiņojošiem suņiem – 17. februārī redzējusi veselus piecus (divus vilku sugas, divus melnus un tikpat lielus un vienu rudu); zvanījusi dzīvnieku ķērājiem uz patversmi, taču tie, ja nevar pateikt saimnieku, nebrauc…

Gribētu zināt, cik izmaksā izvadīšana (4)

Mēs pagastā esam daudz vecu cilvēku un gribētu zināt, ar kādu naudu jārēķinās bēru gadījumā, nu vismaz, cik daudz jāmaksā par izvadīšanu.

Kur strādā simtlatnieki? (1)

Vai jūs, lūdzu, nevarētu noskaidrot, cik daudz simtlatu darba veicēju mūsu novados strādā? Citādi nav nekādas informācijas – kur strādā, ko dara, cik vietas un cik garas rindas?

Kāpēc nevar sastapt pagasta pārvaldes vadītāju? (1)

Es gribētu noskaidrot, kas gan pagasta vadītājam tik ļoti daudz jādara Tukuma novada domē, ka viņš uz vietas nemaz nav sasniedzams. Kādreiz savu pagastveci varējām sastapt uz vietas katru dienu un parunāties, bet tagad pagasta vadītāju vairs neredz nemaz. Gribēju satikt pieņemšanas laikā, bet pagasta darbiniece vaicāja, vai tad viena apmeklētāja dēļ pārvaldes vadītājam visu dienu uz vietas jāsēž. Tad – ir jāsēž vai nav? Kādreiz viens cilvēks tika galā ar visu, kas notika pašvaldībā, bet tagad ir novada dome, pagastu pārvaldes, taču reāli uz vietas pagastā neviena nav.

Rēķini dramatiski (8)

Zvanām jums no Meža ielas 2 un Spartaka ielas 5. Tad, kad bija ļoti auksts un kad mēs vērsāmies pēc palīdzības Tukuma novada domē, mums tika teikts, ka par siltumu būs jāmaksā mazāk. Tagad esam rēķinus saņēmuši, taču nekādu samazinājumu neredzam – jāmaksā ir tik daudz, ka maciņā pēc tam vairs nekas nepaliek. Kāpēc? Visu decembri un janvāri dzīvoklī bija ap 12°C, uz māju nāca komisijas un kaut ko pētīja – pašas redzējām strādniekus. Mēs domājam, ka novada dome mūs vienkārši piekrāpa ar solījumiem.

Jautājumi par apkuri (8)

-Par apkuri Meža ielā 20 samaksa janvārī palielinājusies trīskārtīgi. Sanāk, ka mēs katru dienu maksājam Ls 3,10. Vai tas nav ļoti daudz?

Kādēļ tik bargi soda? (2)

Gribētu parunāt par Tukuma pašvaldības policiju. Apstājos uz 15 minūtēm iepretī Veidenbauma ielai 8 un, kad nācu atpakaļ uz savu auto, viņi jau bija paspējuši izrakstīt sodu, jo it kā mans auto aizņemot vienu joslu. Bet šajā ielā līdz ar sniegu tiešām ir tikai viena josla! Un – kādēļ gan uzreiz jāliek Ls 30 sods, nevies, piemēram, Ls 10?

Pasākumu kalendārs

2018.11.23 | 20:00

Zemnieku un uzņēmēju balle Valdeķos 

2018.11.24 | 15:00

Tikšanās ar māksliniecēm «Durvīs» 

2018.11.24 | 16:00

Senioru balle Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool