Ceturtdiena, 2019. gada 17. janvāris
Tenis, Dravis

Beigto mežacūku no pludmales aizvāks 

– Iepretī Klapkalnciemam no jūras krastā ir izskalota meža cūka. Kas beigto dzīvnieku no pludmales aizvāks? Kuram par to ir jāuzņemas atbildība?

Kāpēc neizved atkritumus? (9)

Redakcijā saņēmām lūgumu vairāku Kandavas iedzīvotāju vārdā, noskaidrot, kādēļ šķiroto atkritumu urnas jeb, tā sauktie, zvani, kas atrodas Sabiles ielas 8. un 10. ēkas sētās, nav izvest jau vairāk nekā mēnesi. Kaut tuvējo māju iedzīvotāji, kuri savus atkritumus nogādā tieši šajā adresē, arī paši bija mēģinājuši skaidrot lietas būtību pie atkritumu apsaimniekotāja SIA «Piejūra», kā pārliecinājāmies, vismaz šīs nedēļas vidū vēl nekas būtiski nebija mainījies un maisiņi ar šķirotajiem atkritumiem te turpināja krāties.

Kur tukumnieki var nomazgāties? (20)

Vai kāds kaut ko domā arī par Tukuma pirti? Sporta hallē dušas ir aukstas, nomazgāties nav iespējams. Kur lai mazgājas, ja dzīvoklis nav labiekārtots?

Vai ar apkuri nebūs problēmas? 

– Tā kā katlu mājā joprojām notiek būvniecības darbi, es interesējos, vai domi neuztrauc tas, ka apkures sezona tūlīt klāt, bet katlu māja vēl nav gatava? Ja nu pēkšņi paliek auksts, ko tad mēs darīsim? Ar silto ūdeni visu vasaru cietāmies, vai arī ar apkuri būs jāpaciešas?

Vajag atcerēties! 

Ceturtdienas sarunu laikā savu viedokli par gaidāmajām vēlēšanām izteica kāds laikraksta lasītājs.

Tautai nodarīto vajag atcerēties (7)

Ceturtdienas sarunu laikā savu viedokli par gaidāmajām vēlēšanām izteica kāds laikraksta lasītājs.

Nevienu no vecajiem (6)

Ceturtdienas sarunu laikā savu viedokli par gaidāmajām vēlēšanām izteica kāda laikraksta lasītāja.

Tautai nodarîto vajag atcerçties 

– Man ir viedoklis par vçlçðanâm. Tas, kas tagad notiek, vairs nav izturams. Tâ vçsture atkârtojas, tikai mûsu lçtticîgâ tauta to neatceras. Vai tad jûs neatceraties notikumus ar «Parex banku»? Treknajos gados Kalvîða laikâ ðî banka bija tâ, kas bagâtos uzturçja, un tad, kad pienâca krîzes laiks, tad valsts ar Godmani priekðgalâ glâba banku, lai […]

Kāpēc Harmonijas ielā aizliegts apstāties? 

Ceturtdien pamanījām, ka uzņēmīgi vīri Harmonijas ielā (no Brīvības laukuma līdz Jaunajai ielai) uzlika divas zīmes «Apstāties aizliegts» – vienā ielas galā un otrā. Tādējādi nu šajā ielā automašīnu nolikt vairs nevar. Parasti tā notiks ziemā, lai izvestu sniegu, bet šobrīd no sniega vēl ne miņas.

Rosina novietot soliņu 

Pie mums redakcijā atnāca Jauntukuma puses iedzīvotāja Ilze Stautmane. Viņa pastāstīja, ka pirms Jelgavas ielas rekonstrukcijas ielas malā pienotavas pusē, netālu no Slocenes, bijis soliņš. Ļaudis (un ne viens vien) pirms gājiena kalnā uz soliņa pasēdējuši un spēkus uzkrājuši. Pēc ielas pārbūves ietve ir paplašināta un soliņam, kā izrādījies, vietas vairs nav. Ilze pastāstīja, ka, […]

Bija vai nebija Slampē sporta svētki? (14)

Zvanu jums no Slampes. Lai arī ir kāds laiciņš pagājis, mani tomēr neliek mierā atgadījums pagasta sporta svētkos. Kā man zināms, – vietējām komandām nekad nav bijis jāmaksā kaut kāda dalības maksa, bet te pēkšņi – futbola sacensībās komandai «Celtnieki» prasīti 10 lati. Tā kā komanda atteikusies maksāt, tā arī neesot piedalījusies futbola mačos. Volejbolā […]

Vai degvielas uzpildes stacijās nekrāpjas? (1)

Kādreiz raidījumā «Bez tabu» bija runa par menzūrām, kurām jābūt degvielas uzpildes stacijās, lai katrs šoferis pats varētu pārbaudīt, cik tiek ieliets bākā. Tagad man šķiet sūkņi noregulēti tā, ka ielietais neatbilst samaksātajam. Pat pārbaudīju, lejot degvielu kanniņā. Tā nebija ne uzpūtusies, ne kā, bet līdz attiecīgai iedaļai tā arī man neizdevās kanniņu pieliet. Tādēļ […]

Kāpēc nav grupu bērniem no pusotra gada vecuma? (8)

– Mēs gribētu savu bērnu palaist bērnudārzā jau no 1,5 gadu vecuma, taču Tukumā nav šādu iespēju. Esmu dzirdējusi, ka citās pašvaldības jau pieņem šādus bērnus, jo to paredz likums, dažviet pat no gada vecuma. Kāpēc pie mums tā nenotiek? Labprāt gribētu sākt strādāt, ir arī darba vieta, taču nav kur atstāt bērnu.

Par ilgstoši caurajām atkritumu urnām un citām problēmām (2)

– Jūs traucē no Raudas ielas 28. Mums ir tik daudz jāmaksā par dzīvokli, bet nezinām, kur mūsu nauda paliek. Pagājušā nedēļā vajadzēja mainīt durvīm atslēgu sētas pusē. Nedēļa pagāja, bet nekas nav izdarīts. Apkārtne arī nav sakopta: kā māju nodeva ekspluatācijā 1986. gadā, tā arī te nekas nav darīts. Bērnu rotaļu laukums aizaudzis. Visas atkritumu urnas cauriem dibeniem; ja ko iemet, viss krīt laukā. No jumta uz lodžijām tek ūdens jau 10 gadus, bet neviens neko nedara, lai to novērstu. Vakaros no ielas puses piebrauc pilna sēta ar mašīnām tā. ka paiet nevar.

Pastā pietrūkst naudas pensiju izmaksai! (1)

– Labdien, zvana jums pensionāre, kurai šodien, 11. augustā, bija pensijas diena, tāpēc mēroju kājām ceļu no Durbes uz pasta nodaļu Tukumā, Pasta ielā, lai izņemtu pensiju. Taču tur man vienkārši atbildēja, ka naudas nav un ka man jānāk rīt. Kā tas tā var būt? Kur tad tā nauda palika? Varbūt man pie dvēseles vairs nav neviena santīma, un es tik ļoti gaidu savu pensiju, bet atbilde pastā skanēja – "Naudas nav!" Ko lai es daru?

Pasākumu kalendārs

2019.01.17 | 13:00

Foto izstādes atklāšana Lapmežciemā 

2019.01.18 | 15:00

«Zaļā pēcpusdiena» Kandavā 

2019.01.18 | 17:00

Interešu klubiņa pasākums Irlavā 

2019.01.18 | 17:00

Leļļu teātris Lestenē 

2019.01.18 | 18:00

Florbols Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool