Otrdiena, 2019. gada 22. janvāris
Austris

Kas brīdinās par “guļošo policistu”? (10)

Lasītājs jautā: – Tukumā, Kuldīgas ielā, pie bērnudārza «Karlsons» pagājušajā nedēļā tika ierīkoti divi “guļošie policisti”, taču tie nav kvalitatīvi un lauž automašīnas. Un nav arī zīmes, kas par to informētu.

Kādas pilnvaras ir lielveikalu apsargiem? (4)

Jautā lasītājs: – Es gribētu zināt, kādas pilnvaras ir veikalu apsargiem? Vai viņiem ir tiesības pārbaudīt manu somu vai tīkliņu, prasīt čeku? Man bija nepatīkams incidents veikalā «Super Netto».

Par koku zāģēšanu un ciršanu jāziņo policijai 

16. aprīlī iedzīvotāji informēja «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» redakciju par to, ka Slocenes upes krastā netālu no Spāru ielas tiek zāģēti koki, kaut gan no 15. aprīļa līdz 30. jūnijam koku zāģēšana Latvijā ir aizliegta.

Milzkalnē nepatiess autobusu saraksts izbojā dienu 

Lasītājs jautā: – Sestdien vairāki cilvēki Milzkalnes autobusu pieturā gaidījām autobusu uz Tukumu. Pie pieturas redzams autobusu saraksts, kurā rakstīts, ka autobusam jāizbrauc no Milzkalnes 14.35. Laiku pastāvējuši un izgaidījušies, konstatējām, ka autobuss sestdienās no Milzkalnes uz Tukumu iet 14.05.

Rokot grāvi, sabojā metāla dārza mājiņu – ko nu? (2)

”Kāpēc rīkojās kā zvēri?” – tieši ar šādu jautājumu redakcijā vērsās tukumniece Nadežda Alfere. Viņa bija satriekta līdz sirds dziļumiem par to, ka, rokot grāvi, sabojāta viņas metāla dārza mājiņa.

Kur palikt cilvēkam bez dzīvesvietas? 

Jautā lasītājs: – Jau ilgāku laiku mēs, kas dzīvojam Tukumā, Spartaka ielā 11, esam spiesti cīnīties ar cilvēkiem, kuriem nav pastāvīgas dzīvesvietas un kuri spiesti pajumti meklēt daudzdzīvokļu māju kāpņu telpās.

Atjaunot Tukuma graustus ir nelietderīgi (15)

Jautā lasītājs:– Palasot avīzi, rodas iespaids, ka visi runā tikai par politiku, visādām gaļām, bet to, kas notiek Tukuma centrā, neredz! Žēl tās mājas, kur agrāk bija puķu veikals – jumts iebrucis; viss brūk kopā. Otra māja – tā saucamā Mucenieka māja, kas uz Talsu ielu iziet.

Radiatori ar regulatoru sadārdzināja maksu par apkuri (4)

Jautā lasītājs: – Tā kā iepriekš iedzīvotāji Meža ielā 25 nespēja vienoties, kādai temperatūrai mājā vajadzētu būt, šai apkures sezonai sākoties, tika uzstādīti skaitītāji un uz radiatoriem uzlikti regulatori – lai katrs var pagriezt tādu temperatūru kā vēlas.

Kas notiek ar māju Kurzemes ielā 32? (2)

Lasītājs jautā: – Vai jūs, lūdzu, varētu noskaidrot, kam jārūpējas par kārtību mājā Kurzemes ielā 32? Pagājušajā nedēļā no šīs mājas jumta bija nogāzušies ķieģeļi un sabiruši uz ietves.

Kurš savāks atkritumus pie konteineriem Dārza ielā? (8)

– Dārza ielā 19 (Dārza un Talsu ielu krustojumā) ierīkoti divi atkritumu šķirošanas konteineri, taču skats, kas paveras blakus konteineriem, ir drausmīgs! Kāpēc atkritumu savācēji nesavāc šos atkritumus?

Cik skaļi uzvesties sētniekam no rīta? (13)

– Zvanu jums no Harmonijas ielas. Problēma šāda – visu nakti neesam gulējuši, jo jau 4.00 no rīta aiz loga sētnieki kaļ ledu! Es saprotu, ka viņiem arī jāstrādā, bet mums taču arī nākamā ir darba diena un absolūti neesam izgulējušies, ja aiz loga visu laiku trokšņo.

«Tukuma gaļas kombināts» pārtraucis darbu /papildināts/ (40)

– Kas notiek ar Tukuma Gaļas kombinātu? Veikalā vairs nav tā ražojumu, arī ēkas logos gaisma nespīd. Vai uzņēmums ir slēgts? Uzklausījuši šo vairāku lasītāju jautājumu, braucām lūkot uz SIA «Tukuma gaļas kombināts Lat.» ražotni.

Tukumā rakšanas darbi vēl turpinās (6)

Kāpēc Raudas ielā rakšanas darbus tā arī nevar un nevar pabeigt un kāpēc visu nedēļas nogali ar lentu nožogotas vien tukšas bruģakmeņu paletes? Vai tiešām vajag tik daudz laika, lai šo vietu sakārtotu? Visa pilsēta sarakta, bet neviens neskatās, kā un ko dara.

Kāpēc Tukuma dome neko nedara ar bezpajumtniekiem? (14)

– Jau labu laiku Tirgus ielā var redzēt, ka būdās dzīvo cilvēki, kuriem visdrīzāk nav noteiktas dzīvesvietas. Viņi kaut ko dedzina, žāvē drēbes, vāra ēst. Tagad ārā jau ir auksts, vai tiešām dome nevar šiem cilvēkiem piedāvāt vietu pilsētas patversmē, lai nav jādzīvo uz ielas?

Vai Tukuma dome nevar iegādāties pirti? (39)

Lasīju avīzē, ka Zatleram par pusmiljonu pirks dzīvokli no privātpersonas. Kāpēc mūsu dome nevar no privātuzņēmēja pārņemt pirti?

Pasākumu kalendārs

2019.01.22 | 13:00

Barikāžu atceres diena Tukuma «Pils tornī» 

2019.01.22 | 16:00

Radošā nodarbība «Naglā» 

2019.01.23 | 17:00

Pērļošanas nodarbība Smārdē 

2019.01.24 | 17:30

Radošā nodarbība Vānē 

2019.01.25 | 14:00

Nodarbības un teātris «Naglā» 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool