Trešdiena, 2019. gada 23. janvāris
Strauta, Grieta, Rebeka

Kam jārūpējas Velnakmens apkārtnē par kārtību? (10)

Kāda lasītāja piezvanīja un ieteica aizbraukt palūkot, kāda izskatās Velnakmens apkārtne: ”Zāle neappļauta, usnes, ko mēs nereti par Latvijas kokvilnu nievājoši dēvējam, izziedējušas un to sēklas lidinās vējā.

Vai Tukumā uz balkoniem drīkst smēķēt? (40)

Jautā lasītājs: – Man tāds jautājums par smēķēšanu. Dzīvojam Tukumā daudzdzīvokļu mājas 5. stāvā, un nevaram atvērt logu, jo apakšējie kaimiņi uz sava balkona smēķē. Kā tur palika ar tiem noteikumiem par smēķēšanu – tā ir vai nav atļauta uz balkoniem?

Kā sver un vērtē labību «Straumē»? (3)

Labība šobrīd pilnbriedā – lauksaimnieki steidz nokult laukus, pie nodošanas punktiem veidojas rindas, tai skaitā pie AS «Straume» svariem un graudu glabātavām Tukumā.

«Milzkalnieki», «Valsis» un «Romantika» pārstāv Latviju Slovākijā 

13. jūlijā «Milzkalnieki», «Valsis» un «Romantika» ar kopēju programmu pārstāvēja savu valsti, novadu un pilsētu starptautiskā folkloras festivālā Slovākijas pilsētiņā Kežmarokā.

Tiesas process apturēts, nozīmēta ekspertīze (2)

– Ar avīzes starpniecību gribētu noskaidrot, cik tālu pavirzījies tiesas process, kurā par krāpšanos apsūdz Lāžes?

Appludināt kaimiņam dzīvokli – tas nav pārkāpums (5)

«NTZ» redakcijā vērsās kāda kundze no Raudas ielas 32. nama Tukumā. Viņa bija izmisusi par to, ka viņai nopludināts dzīvoklis. Dzīvoklis virs viņas izīrēts un tajā regulāri notiekot iedzeršanas.

Kur palicis Durbes avotiņš? (11)

Jau pirms kāda laika domē interesējos, kur palicis Durbes avotiņš, taču man neviens neko jēdzīgu nevarēja paskaidrot, tāpēc zvanu jums

Līdz kapavietai – rāpus! (2)

Jautā lasītājs: – Tukumā, Kalna kapos tieši pretim futbola laukumam ir kapa vietas vairākās terasēs. Lai līdz šīm terasēm nokļūtu, bija arī kāpnes. Taču tagad kāpnes ir pazudušas. Pasakiet, kā lai cilvēks tiek līdz kapiem?

Kas notiek ar divām pamestām ēkām Spartaka ielā? 

Jautā lasītājs: – Labdien, gribēju parunāt par jaunbūvi Spartaka ielā – to, kas līdzās bijušajai maizes ceptuvei. Žogs tur izlauzts, un bomži visu ziemu staigāja; tāpat bērni tur dzīvojas – ka nenotiek kāda nelaime! Tas pats ar vairākstāvu ēku Spartaka ielā, ko sāka celt padomju laikā un tā arī nepabeidza.

Par Latvijas karoga necienīšanu jāziņo policijai (2)

Jautā lasītājs: – Es gribēju parunāt par Latvijas valsts karogu. Pašvaldības policija brauc un soda tos, kuri pie mājas svētkos nav izlikuši karogu. Taču vai nevajadzētu arī paskatīties, kādi tie izliktie karogi ir?

Par ko maksājam tirgus naudu? (8)

– Mēs vēlētos pastāstīt par Tukuma tirgu. Mēs, stādu tirgotāji, maksājam lielu naudu par tirgus vietu. Taču jājautā: par ko? Elektrību mēs neizmantojam. Asfaltētais laukums ir kritiskā stāvoklī. Galdi nekrāsoti, daudzi salauzti, turklāt to paliek aizvien mazāk.

Kam jārūpējas par bijušā Tukuma ezera zāli? (11)

– Kad visapkārt kūla dega jau zilām liesmām, nopriecājos, ka lielākajai degšanas vietai – Tukuma ezeram – uguns pagājusi garām, bet – kas to deva. Nodedzināja melnu līdz zemei tāpat kā citus gadus.

Dzelzceļa stacijas «Tukums I» ēkā apstājušies darbi (4)

Lasītājs jautā: – Es vēlos noskaidrot, kāpēc jau 3 nedēļas nenotiek darbi stacijas ēkā «Tukums 1»? Nauda aptrūkās vai nav labi strādnieki? Cilvēkiem jau tā ir neērtības un tagad vēl jānoskatās, ka neviens neko nedara.

Kur Tukumā var nodot makulatūru? 

Jautā lasītājs: – Man mājās sakrājas reklāmas avīzes, citi papīri. Kur Tukumā var nodot makulatūru?

Kāpēc zobārsti nedod čekus? (13)

Jautā lasītājs: – Kāpēc zobārsti nedod čekus? Man gada laika ir izrauti trīs zobi. Katra zoba izraušana maksā Ls 10, tas kopā ir Ls 30, ko es būtu varējusi iesniegt ar deklarāciju Valsts Ieņēmumu dienestā. Es saņemu pensiju, un man tas tomēr nozīmē daudz.

Pasākumu kalendārs

2019.01.23 | 10:00

Māmiņu kluba atklāšana Engurē 

2019.01.23 | 17:00

Pērļošanas nodarbība Smārdē 

2019.01.23 | 19:30

Galda teniss Lapmežciemā 

2019.01.23 | 19:30

Volejbols Pūrē 

2019.01.24 | 10:00

Karjeras diena 2. vidusskolā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool