Ceturtdiena, 2018. gada 15. novembris
Undīne, Leopolds, Unda

Tiesas process apturēts, nozīmēta ekspertīze (2)

– Ar avīzes starpniecību gribētu noskaidrot, cik tālu pavirzījies tiesas process, kurā par krāpšanos apsūdz Lāžes?

Appludināt kaimiņam dzīvokli – tas nav pārkāpums (5)

«NTZ» redakcijā vērsās kāda kundze no Raudas ielas 32. nama Tukumā. Viņa bija izmisusi par to, ka viņai nopludināts dzīvoklis. Dzīvoklis virs viņas izīrēts un tajā regulāri notiekot iedzeršanas.

Kur palicis Durbes avotiņš? (11)

Jau pirms kāda laika domē interesējos, kur palicis Durbes avotiņš, taču man neviens neko jēdzīgu nevarēja paskaidrot, tāpēc zvanu jums

Līdz kapavietai – rāpus! (2)

Jautā lasītājs: – Tukumā, Kalna kapos tieši pretim futbola laukumam ir kapa vietas vairākās terasēs. Lai līdz šīm terasēm nokļūtu, bija arī kāpnes. Taču tagad kāpnes ir pazudušas. Pasakiet, kā lai cilvēks tiek līdz kapiem?

Kas notiek ar divām pamestām ēkām Spartaka ielā? 

Jautā lasītājs: – Labdien, gribēju parunāt par jaunbūvi Spartaka ielā – to, kas līdzās bijušajai maizes ceptuvei. Žogs tur izlauzts, un bomži visu ziemu staigāja; tāpat bērni tur dzīvojas – ka nenotiek kāda nelaime! Tas pats ar vairākstāvu ēku Spartaka ielā, ko sāka celt padomju laikā un tā arī nepabeidza.

Par Latvijas karoga necienīšanu jāziņo policijai (2)

Jautā lasītājs: – Es gribēju parunāt par Latvijas valsts karogu. Pašvaldības policija brauc un soda tos, kuri pie mājas svētkos nav izlikuši karogu. Taču vai nevajadzētu arī paskatīties, kādi tie izliktie karogi ir?

Par ko maksājam tirgus naudu? (8)

– Mēs vēlētos pastāstīt par Tukuma tirgu. Mēs, stādu tirgotāji, maksājam lielu naudu par tirgus vietu. Taču jājautā: par ko? Elektrību mēs neizmantojam. Asfaltētais laukums ir kritiskā stāvoklī. Galdi nekrāsoti, daudzi salauzti, turklāt to paliek aizvien mazāk.

Kam jārūpējas par bijušā Tukuma ezera zāli? (11)

– Kad visapkārt kūla dega jau zilām liesmām, nopriecājos, ka lielākajai degšanas vietai – Tukuma ezeram – uguns pagājusi garām, bet – kas to deva. Nodedzināja melnu līdz zemei tāpat kā citus gadus.

Dzelzceļa stacijas «Tukums I» ēkā apstājušies darbi (4)

Lasītājs jautā: – Es vēlos noskaidrot, kāpēc jau 3 nedēļas nenotiek darbi stacijas ēkā «Tukums 1»? Nauda aptrūkās vai nav labi strādnieki? Cilvēkiem jau tā ir neērtības un tagad vēl jānoskatās, ka neviens neko nedara.

Kur Tukumā var nodot makulatūru? 

Jautā lasītājs: – Man mājās sakrājas reklāmas avīzes, citi papīri. Kur Tukumā var nodot makulatūru?

Kāpēc zobārsti nedod čekus? (13)

Jautā lasītājs: – Kāpēc zobārsti nedod čekus? Man gada laika ir izrauti trīs zobi. Katra zoba izraušana maksā Ls 10, tas kopā ir Ls 30, ko es būtu varējusi iesniegt ar deklarāciju Valsts Ieņēmumu dienestā. Es saņemu pensiju, un man tas tomēr nozīmē daudz.

Kas brīdinās par “guļošo policistu”? (10)

Lasītājs jautā: – Tukumā, Kuldīgas ielā, pie bērnudārza «Karlsons» pagājušajā nedēļā tika ierīkoti divi “guļošie policisti”, taču tie nav kvalitatīvi un lauž automašīnas. Un nav arī zīmes, kas par to informētu.

Kādas pilnvaras ir lielveikalu apsargiem? (4)

Jautā lasītājs: – Es gribētu zināt, kādas pilnvaras ir veikalu apsargiem? Vai viņiem ir tiesības pārbaudīt manu somu vai tīkliņu, prasīt čeku? Man bija nepatīkams incidents veikalā «Super Netto».

Par koku zāģēšanu un ciršanu jāziņo policijai 

16. aprīlī iedzīvotāji informēja «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» redakciju par to, ka Slocenes upes krastā netālu no Spāru ielas tiek zāģēti koki, kaut gan no 15. aprīļa līdz 30. jūnijam koku zāģēšana Latvijā ir aizliegta.

Milzkalnē nepatiess autobusu saraksts izbojā dienu 

Lasītājs jautā: – Sestdien vairāki cilvēki Milzkalnes autobusu pieturā gaidījām autobusu uz Tukumu. Pie pieturas redzams autobusu saraksts, kurā rakstīts, ka autobusam jāizbrauc no Milzkalnes 14.35. Laiku pastāvējuši un izgaidījušies, konstatējām, ka autobuss sestdienās no Milzkalnes uz Tukumu iet 14.05.

Pasākumu kalendārs

2018.11.15 | 13:00

Lasījumi Jaunpils bibliotēkā 

2018.11.15 | 14:00

Dārzkopju cildināšana Jaunpilī 

2018.11.15 | 17:00

Meierovica pieminekļa atklāšana Tukumā 

2018.11.15 | 20:00

Basketbols Lapmežciemā 

2018.11.16 | 12:30

Valsts svētu koncerts Cērē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool