Tālija, Natālija, Broņislava, Broņislavs

Kuram jātīra Kurzemes ielas aplis?

Twitter
FaceBook
print
2019. gada 1. februāris 12:20

Trešdien redakcijā uzklausījām jautājumu arī par to, kam jātīra jaunais aplis Kurzemes un Talsu ielā. Tukumnieks Edgars Lindermanis stāstīja, ka gan cilvēki uz darbu, gan bērni uz skolu iet tieši pa šo vietu, taču – līdz apļa būvlaukumam ietve ir notīrīta, bet tālāk viss esat vienos sniegos: “Es saprotu, ka objekts vēl ekspluatācijā nav nodots, tāpēc ielu apsaimniekotājs to netīra, bet tādā gadījumā tas būtu jādara SIA «Strabag», kas ir par šo objektu atbildīgs. Tomēr man ir iebildums arī par ietvju tīrīšanu – jūs paskatieties, kādas paliek ietves, kad traktors pārbrauc – vistīrākā haltūra; kādreiz par tādu darbu teica – it kā lācis ar pakaļu pa virsu būtu noskrējis. Pats esmu traktorists, zinu, kā jāstrādā. Vai tad tiešām neviens nepaskatās, kas uz tām ietvēm notiek?! Tik daudz cilvēku pa to pašu Talsu ielu, Kurzemes ielu staigā, bet laikam nevienam nerūp, lai cilvēkam droši?!” Par jauno apli uzklausījām vēl kādas iedzīvotājas viedokli. Viņa braukusi pa apli un redzējusi, kā bērni iet tieši pāri aplim.

Tukuma novada domes komunālā dienesta vadītājs Ģirts Ruģelis skaidroja, ka aplis tiešām ir būvobjekts, kur ietves pilnā apjomā vēl nav ierīkotas, līdz ar to arī sniega tīrīšana ir apgrūtināta: “Tur vietām ir smilts vai šķembu segums, kuru nav iespējams notīrīt. Vienīgais, ko varam izdarīt, ir ar sniega pūtēju mēģināt virsējo sniega kārtu nopūst, lai būtu mazāk sniega, taču, kā pats pārliecinājos, iedzīvotāji jau ir iebriduši taciņas. Kas attiecas uz ietvju tīrīšanas kvalitāti – varu teikt: mīļie iedzīvotāji, ir ziema un ir sniegs, un ar to ir jārēķinās, taču ietves tiek tīrītas, līdz ar to šim pārmetumam nav pamata. Vismaz attiecībā uz tām ietvēm, kas tiek tīrītas pēc domes pasūtījuma. Taču vēl ir ietves, kuras tīra māju apsaimniekotāji vai paši iedzīvotāji, par ko dome nevar atbildēt.”Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Pļurgen teica:

  Ja ņi ja ie shapka ņi moja….
  Ruģeli beidz vienreiz atrunāties un atdzīsti, ka visa komunālā sistēma ir kā caur vienu vietu izvilkta… ielu seguma kvalitāte jau vien ir atsevišķas tēmas vērta, kapēc auto īpašniekiem ir jāmaksā kosmosa nodokļi un jālauž tos uz , piemēram , “gludās” Kurzemes ielas

 2. Ģ Puģelis teica:

  Vieglāk un daudz lētāk ir salikt attiecīgās brīdinājuma un ierobežojuma zīmes!

 3. Daina teica:

  Ko nozīmē atdzīsti? Tas ir kaut kas pretējs sadzijušam?

 4. Lāsma teica:

  ai tikai nevajag,sētnieki centrā haļavu taisa atnāk ar lāpstu izbrauc ietvei vienu taciņu un staigā kā gribi!!!

 5. Lala teica:

  Nu ne visi sētnieki haltūrē,bet nu lielākā daļa jau gan…Nu piemēram pie mazās Maximas,tur apakšā ir ledus,un pa virsu nenotīrīts sniegs(pagalms) un tad rodas jautājums,vai tad sētnieki vispār nau? Tad par ko mēs maksājam apsaimniekošanas maksu?

 6. Ģirts teica:

  Varis Vētra (taurenis), lai Jums jauki ziemas prieki.

 7. MMM teica:

  Jauntukuma gar Alinas ielu labaja puse ka iet no luksafora ari neviens netir .Kur tada gadijuma japrasa.

 8. Rembo teica:

  Nabaga tizlenīši pa sniegu nevar paiet.

  • Lāsma teica:

   nav runa vai tizleņi vai netizleņi,bet iet runa par to kad jamaksā ir apsainiekošanas nauda par to ka neko nedara!tad tajās vietās kur sētnieki teorētiski ir bet nedara neko nemaksājam apsainiekošanas naudu!

 9. Dainai teica:

  Atradusies man te literāte,laikam raksti atzīsti no vārda zīst…. – nu kas kuram tuvāks

 10. Strabag nabag teica:

  Asfalts tajā aplī ir vienās vienīgās bedrēs. Pusgadu pat nesagaidīja. Otro kārtu lies virsū šitam kartupeļu laukam?

 11. ome teica:

  Pavasari riko talkas sakopsim Latviju, ziema ari varetu rikot talkas un pa visiem notirit ietves ,ielas pagalmus no sniega.

 12. ezis teica:

  Man domat ka ja uz to sadrupuso asfaltu pavasari lies jaunu tad bus pizgec.Sito biezpienu jafreze nost, un jaklaj visu no jauna, bet noteikti ka kungi doma savadak.

 13. Ha! teica:

  Strabag pārvērtis līdz nepazīšanai Tukuma ielu segumu un vienalga uzvar ar savu nekvalitatīvo asfaltu – paradokss.

 14. a tu teica:

  ko runat par citam ielam ja pat pils iela pie mun.policijas netiek tirita vispar. stacijas kalns jelgavas iela .apmeram ta viena maja tira divas netira un regulari…

 15. Strebaks teica:

  Štrabags uzvar konkursus jo ir štrabags- saprati domu?

Pasākumu kalendārs
Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool