Trešdiena, 2019. gada 26. jūnijs
Inguna, Ingūna, Inguns, Ausma, Ausmis

Konkurss izpalika

Twitter
FaceBook
print
2011. gada 26. oktobris 16:55

Labvakar. Es esmu Lauktehnikas iedzīvotāja. Kad sāka pie mums celt to jauno bērnudārzu «Karlsons», gribēju pieteikties darbā par medmāsu. Pati ikdienā braukāju no Tukuma uz Jūrmalu (strādāju Bulduru Dzemdību nodaļā) un cerēju, ka varbūt atradīšu darbu tuvāk mājām. Aizgāju interesēties uz Tukuma novada domi un mani tur iesūtīja vienā kabinetā (nepateikšu vairs – kurā), kur mani uzklausīja darbiniece vārdā Marija; teicu, ka esmu medmāsa ar 20 gadu darba stāžu un vaicāju, vai nav brīvas vietas topošajā bērnudārzā, bet viņa mani šerpi atšuva, sakot, lai gaidu avīzē sludinājumu. Uz darba vietām tikšot izsludināts konkurss, un tad arī varēs pieteikties; vadītāja jau esot nozīmēta, taču viņas vārdu neatklāja. Tagad manī mazliet tāds kā aizvainojums sēž – esmu sataupījusi visas avīzes, bet nevienā nav ne pušplēsta vārda, ka aicinātu pieteikties bērnudārza darbiniekus. Gada laikā tāda aicinājuma nav bijis, tāpēc gribētu vaicāt – kur tad tāds konkurss bija?? Un kāpēc tāda melošana no domes darbinieces puses un attieksme, kā ar kāju pa vienu vietu…? Nepietiek, ka tirgū pārdevēji pūš pīlītes, bet vai tad domei arī tā vajadzētu?

Redakcija: kā noskaidrojām sarunā ar Tukuma novada domes personāla vadītāju Lieni Zērvēnu, domē pirms gada bijusi tikai viena Marija – ļoti jauks un sirsnīgs cilvēks, kas simtlatnieku programmā strādājusi par kurjeri. Visticamāk kundze runājusi ar citas iestādes (bet tajā pašā ēkā) darbinieci – Izglītības pārvaldes metodiķi pirmskolas jautājumos Mariju Kazakovu. Sazinoties ar M. Kazakovu, viņas komentārs bija lakonisks:

– Bērnudārza vadītāja Andra Mazure darbā pieņēma tikai 14 audzinātājas, metodiķi, muzikālo skolotāju, medmāsu un septiņas auklītes. Visiem cilvēkiem, kas man atnesa dokumentus, uzreiz teicu: «Es jums neko neapsolu – vienīgi, kad būs vadītāja, nodot tos vadītājai.» Atdevu visus dokumentus Andrai Mazurei un viņa no pretendentiem izvēlējās septiņas auklītes (pēc kādiem principiem nezinu); pārējos darbiniekus pieņēma darbā firma, kas apņēmusies 20 gadus uzturēt šo ēku. Pirms tam gan firmas pārstāvji sapulcē tiešām bija teikuši, ka avīzē būs sludinājums uz amatiem, bet nezinu, bija vai nebija tāds sludinājums. Lai tā kundze vēršas pie firmas un vaicā, kāpēc nesludināja konkursu – es nevienu cilvēku darbā nepieņemu…!"Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. nesaprotu teica:

  Nesaprotu, kāds sakars firmai ar medmāsu, grāmatvedi, pavāriem?

  Firma varētu izvēlēties tehniskos darbiniekus. Nu stāsta cilvēkiem muļķības.
  Kāpēc vajag domāt, ka citi ir dumjāki par Domes un Izglītības pārvaldes darbiniekiem? Kāpēc Domes personāla vadītājai jātēlo, ka nesaprot, par kādu Mariju ir runa? Arī Zērvēnas kundze nav savā vietā.
  Pilsētā ir daudz zinošāki cilvēki šajā jomā.

  Liekas, ka medmāsiņa un pārējie, kuri izlasīja šo rakstu, tā arī nesaprata par konkursu un darbinieku konkursu.

 2. ko tu neteiksi teica:

  Simtlatnieku Marija?un jauks cilvēks?Varbūt pret Domes darbiniekiem,ne pret pārējiem.Lielāku liekuli un divkosi par viņu neatrast,bet ko var gribēt,Domē lielākai daļai šāda attieksme pret iedzīvotājiem it kā tie būtu otrās šķiras cilvēki

Pasākumu kalendārs

2019.06.26 | 18:30

Engures novada čempionāts pludmales volejbolā 

2019.06.27 | 13:00

Kandavas Jauniešu centrā 

2019.06.27 | 18:30

Jaunpils skriešanas seriāla otrā kārta 

2019.06.28 | 12:00

Izlaidums Kandavas tehnikumā 

2019.06.29 | 11:00

Svētkus svinēs Matkulē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool