Trešdiena, 2019. gada 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Kāpēc vieniem lāstekas jātīra, bet citiem ne?

Twitter
FaceBook
print
2011. gada 26. janvāris 18:16

– Katru dienu eju pa Pasta ielu garām 27. mājai un uztraucos, ka tikai nenotiek kāda nelaime, jo visas mājas garumā tur izveidojušās pagaras lāstekas. Tā kā celiņš tur šaurs, gājēji iet gar pašiem ēkas logiem un – tieši zem lāstekām. Bail paliek skatīties, kas var notikt, turklāt tur taču tik daudz cilvēku iet uz staciju, autoostu un atpakaļ.

Otrdien, 26. janvārī, pārliecinājāmies, ka patiešām visas mājas garumā izaugušas lāstekas, turklāt sasalušais sniegs kopā ar lāstekām bīstami izvirzījies pāri jumtam tieši virs gājēju celiņa. Kāda sieviete teica, ka esot bijusi arī brīdinājuma lentīte, taču laikam norauta, bet – kā citādi pa celiņu paiesi?!
Tā kā uz mājas rakstīts, ka tas ir privātīpašums, Tukuma novada domē interesējāmies, kam šī māja pieder. Tur uzzinājām, ka māja pieder Rīgā reģistrētai firmai SIA «BMGA», taču, sazinoties ar šo firmu, noskaidrojām, ka jau pirms gada visi dzīvokļi pārdoti. Tos nopirkuši gan mājas iedzīvotāji, gan citi interesenti pēc sludinājuma. Tā kā – patlaban par kārtību mājā jau atbildot paši iedzīvotāji. Dienu vēlāk uz šo īpašumu devāmies vēlreiz; secinājām, ka lāstekas joprojām turpat, taču ietve pie mājas notīrīta un nokaisīta. Lai satiktu kādu no iedzīvotājiem, izklauvējāmies pie vairākām pirmā stāva dzīvokļu durvīm, taču atsaucības nebija. Diemžēl tāda pati situācija bija arī otrajā stāvā, kur uz klauvējienu neviens neatsaucās. Tā nu vairāk skaidrības par to, kurš mājā atbildīgais, neguvām. Jācer, ka, izlasījuši laikrakstā, iedzīvotāji vai nu izliks brīdinājuma zīmes, lai gājēji iet pa otru ielas pusi, vai arī lāstekas notīrīs.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.04.24 | 11:00

Teātra festivāls Kandavā 

2019.04.24 | 16:00

Ēst gatavošana «Naglā» 

2019.04.24 | 16:00

Tikšanās ar kolekcionāriem «Pils tornī» 

2019.04.24 | 17:00

Kino Kandavā 

2019.04.24 | 17:00

Mezglošana Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool