Aleksejs, Aleksis, Alekss

Kāpēc dome pilsētā neuzliek soliņus?

Twitter
FaceBook
print
2008. gada 10. septembris 10:23

Kāpēc nav soliņu uz Meža kapiem? Veciem cilvēkiem nav viegli nokļūt līdz kapiem. Arī uz mājām ejot, nereti gribas atsēsties un atpūsties, bet nav kur. Vienīgais soliņš Meža kapu virzienā ir pie «Saulītes», tālāk nav neviena. Kāpēc nevar būt pie «Statoila»? Soliņu nav arī uz Ozoliņiem, lai gan par šo problēmu runāts jau gadiem.

– Tukuma domes izpilddirektors Ēriks Lukmans stāstīja, ka domē tikusi skatīta DUS «Statoil» vēlme rekonstruēt esošo degvielas uzpildes staciju un tās teritoriju, un no pašvaldības puses izteikts aicinājums ierīkot soliņus. Tomēr šobrīd, kad valstī ir krīze, nav zināms, vai šie darbi norisināsies. Citas vietas, kur soliņu uzlikt, nemaz nav.

Izpilddirektors arī stāstīja, ka soliņi projektēti arī pa ceļam uz Ozoliņiem, kur reiz domāts izveidot gājēju un velobraucēju celiņu. Tad arī šajā vietā būtu iespēja apsēties un atpūsties, turklāt ne tikai autobusu pieturās. Soliņu ierīkošana paredzēta arī skolu rekonstrukcijas projektos – tie ierīkoti gan Raiņa ģimnāzijas stadiona teritorijā, gan pie Tukuma vakara un neklātienes vidusskolas.

Vaicāts, kāpēc soliņu nav pie jaunierīkotajiem gājēju un velobraucēju celiņiem Rīgas un Kurzemes ielā, Ē. Lukmans atzina, ka projektā tie nav paredzēti. Problēma vēl arī tāda, – iedzīvotāji nevēlas, lai dome pie viņu mājas uzliek soliņu, kuru pēc tam jaunieši izmantos tusiņiem un kura dēļ miera nebūs visu nakti. Diemžēl labi gribētais vieniem reizēm citiem rada problēmas. Domes ainavu arhitekte Maija Fogele atzina, ka nereti arī uzņēmēji nav pierunājami uzlikt soliņus tikai šī paša iemesla dēļ, lai pašiem nerastos problēmas skaļo kompāniju dēļ: "Šī iemesla dēļ, piemēram, saņemta sūdzība no Meža ielas 2. nama iedzīvotājiem, kas lūdz kaut ko darīt lietas labā – vai nu aizvākt dzērājus, vai soliņus." Tomēr, kā solīja M. Fogele, tikšot pētīts, kurās vietās ir soliņi un kur tos varētu uzlikt.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool