Trešdiena, 2019. gada 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Kāpēc bērnudārzos nekurina?

Twitter
FaceBook
print
2010. gada 7. maijs 18:47

Varbūt jūs varat palīdzēt noskaidrot, kāpēc bērnudārzos nekurina? Ja ārā ir tik auksts, salst arī nekurinātās telpās. Bērnudārza grupiņā mazs bērniņš pat sandalītes nevar uzvilkt, tik ļoti kājiņas nosalušas. Var jau teikt, ka dzīvokļos ir tikpat auksts, bet kāpēc jāsaldē bērni bērnudārzos? Vai, jūsuprāt, tas ir normāli? Es saprotu, laiki grūti, jādzīvo taupīgi, bet vai tad taupīšanai jānotiek uz bērnu rēķina?

Tā kā precīzi netika pateikts, kurā bērnudārzā nekurina, mēs interesējāmies, kāds šai ziņā ir pašvaldības viedoklis un apzvanījām arī visus bērnudārzus, lai noskaidrotu, kur kurina un kur ne. Novada domes izpilddirektors Māris Rudaus-Rudovskis skaidroja, ka pašvaldības rīkojums par apkures pārtraukšanu attiecas uz daudzdzīvokļu mājām un to apsaimniekotājiem, savukārt skolas un bērnudārzi var rīkoties pēc saviem ieskatiem. Katram pašam jāvērtē reālā situācija un atbilstoši tai jārīkojas. Tā tas bijis vienmēr. Turklāt, tā kā visur uzlikti siltummezgli, nav problēmu siltuma padevi nodrošināt kaut tūlīt.
Bērnudārza «Vālodzīte» vadītāja Astrīda Knēta skaidroja, ka šobrīd patiešām bērnudārzā nekurina – taupības nolūkos. Valsts svētku laikā bijis silts, izlemts apkuri atslēgt, jo tik auksts nemaz grupiņās neesot. Tomēr viņa solīja vēlreiz situāciju izvērtēt. Bērnudārzos «Pasaciņa», «Taurenītis» un «Avenīte» joprojām tiek kurināts.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. siltinātājs teica:

    Nosiltināt vajag tad būs silti ,tā nauda no eiropas taču kaut kā jāizlieto ko viens otrs neapdomīgi ir paņēmis te piemērs no dzīves

  2. ruksis teica:

    bērnus vajag saģērbt kā nākas…

  3. dachuks teica:

    Nu diez par ko mēs "Vālodzītē" būtu sliktāki par citiem bērnudārziem. Tā jau mājās ir auksts un vienīgā cerība, ka bērnudārzā bērnam nevajadzēs salt, bet kad aizvedu bērnu uz bērnudārzu pēc brīvdienām, tad jau ieejot koridorā sapratu, ka vairs nekurina. Traki.

Pasākumu kalendārs

2019.04.24 | 11:00

Teātra festivāls Kandavā 

2019.04.24 | 16:00

Ēst gatavošana «Naglā» 

2019.04.24 | 16:00

Tikšanās ar kolekcionāriem «Pils tornī» 

2019.04.24 | 17:00

Kino Kandavā 

2019.04.24 | 17:00

Mezglošana Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool