Pirmdiena, 2019. gada 22. aprīlis
Armanda, Armands

Kā lai glābjas no atkritumiem?

Twitter
FaceBook
print
2011. gada 15. jūnijs 18:48

– Es biju aizgājusi uz mazdārziņu rajonu Laustiķu pļavās un ievēroju, ka grāvis pie ceļa, kas no mazdārziņiem iet uz Melnezeru, ir piegāzts ar atkritumiem. Redzēju tur pat automašīnas sēdekļus, kas gan pēc dažām dienām pazuda – laikam kāds aiznesa uz savu dārza mājiņu.

Bet patiesībā situācija ar atkritumiem ir ārprātīga. Vai tiešām cilvēki nesajēdz, ka tādējādi paši vien ir cietēji?! Jo cik tad ilgi tur tos atkritumus bērs – nav jau arī tas grāvis bezizmēra. Domāju vēl arī par to, ka vajadzētu taču kādam paskatīties, kas tur notiek, jo šī situācija taču parāda, ka kāds noteikti par saviem atkritumiem nemaksā un tikai ved uz mežu. Iespējams, tur var uzlikt kādas brīdinājuma zīmes ar iespējamo soda apmēru vai ko citu.

Tukuma novada domes komunālinženiere Leonarda Koršunova stāstīja, ka nespēj iedomāties, ko vēl lai izdara tādu, lai šos atkritumus nevestu: "Pirms aptuveni divām nedēļām pēc īpaša pasūtījuma firma «V-Vikings» grāvi iztīrīja – izvāca no turienes akmeņus, automašīnu riepas un, protams, sadzīves atkritumus. Domāju, ka jau pieminētās brīdinājuma norādes diez vai kādu no atkritumu mešanas atturēs, jo, piemēram, Meža kapos uz lielajiem konteineriem nupat uzkrāsoti brīdinājuma uzraksti, taču konteiners vienalga bijis riepu pilns. Turklāt par zīmēm un to uzstādīšanu jāmaksā." L. Koršunova stāstīja, ka šāda vieta atkritumu izvešanai pilsētā neesot vienīgā. Piemēram, Rožu ielas galā pērn izrakti un izvākti atkritumi, taču šogad tie tur sabērti atkal, bet Klusās ielas galā vispār izveidojusies atkritumu izgāztuve ar dīvāniem, stiklu un visu ko citu. L. Koršunova pieļāva, ka neviens cits, kā vien paši Ozoliņu mikrorajona iedzīvotāji visdrīzāk tos atkritumus uz sava mikrorajona ielu arī ved. Viņasprāt, ja reiz iedzīvotājiem tik ļoti nav, kur likt atkritumus, Klusās ielas galā būtu jānovieto lielie konteineri un samaksa par to izvešanu jāsadala "uz galviņām". Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. Anonīms teica:

    Tad arī peļņa par atkritumu šķirošanu jāsadala "uz galviņām".

Pasākumu kalendārs

2019.04.22 | 11:00

Izstādes atklāšana Jaunpilī 

2019.04.22 | 12:00

Lieldienas Jaunpilī 

2019.04.22 | 12:00

Skrējiens Engures pagastā 

2019.04.22 | 12:00

Pasākums «Mēs Engurei» 

2019.04.22 | 13:00

Lieldienas Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool