Tālija, Natālija, Broņislava, Broņislavs

Jāprot darboties akurāti

Autors: Liena Trēde
Twitter
FaceBook
print
2009. gada 27. jūnijs 21:15

Var jau būt, ka es tagad runāšu par it kā sīkumiem, bet tomēr… Tagad dzīvoju pilsētā, daudzdzīvokļu mājā, un kāpņutelpā pie manām durvīm ir bēniņu lūka.

Kādreiz dzīvoju ciemā, un tur, kad strādāja skursteņslauķis, kaut lūka atradās arī virs pašas krāsns, vienmēr pēc darba viņš visu sakopa. Nebija ne pelnu, ne sodrējus – strādāja akurāti. Savukārt nu uz bēniņiem kāpj visādi strādnieki, velk kaut kādus vadus un līdz ar viņiem pie durvīm krīt šlaga – siltumizolācijas materiāls, kopā ar 40 gadus krātiem baložu mēsliem. Tas ir ļoti nepatīkami, tādēļ jājautā, vai šīm dažādajām firmiņām nepieklātos aiz sevi savākt? Viņi taču tomēr ir cita īpašumā. Mums – pensionāriem jau varbūt arī nekas – varam savākt, taču citos dzīvokļos, kur dzīvo arī bērni? Nevar taču zināt, cik tie mēsli galu galā ir kaitīgi!

Uldis Eglītis (SIA «Tukuma nami» valdes priekšsēdētājs): "Šos darbus veic divas firmas – «Infonet» vai «Kopideja», kas to dara par saviem līdzekļiem un principā jau tas tiek darīts pašu mājas iedzīvotāju ērtībai. Taču pirms tam visi veicamie darbi tiek saskaņoti ar SIA «Tukuma nami» un šajā saskaņojuma lapā ir noteikts – vai tie būtu vadu gali, kādas salauztas lietas vai kas cits, kas rada neērtības konkrētās mājas konkrētajiem iedzīvotājiem, tās jānovērš pašai firmai. Tādēļ, ja ir kādas sūdzības, iedzīvotājiem vajadzētu zvanīt un pastāstīt par to mūsu dispečeram, kas savukārt sazināsies ar pašu firmu. Jāatzīst, ka ik pa laikam kāda sūdzība parādās, piemēram, ka vadi traucē atvērt dzīvokļa durvis u.tml., tad arī pati firma problēmu novērš."  Komentēt

Pasākumu kalendārs
Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool