Asja, Asnate, Dāgs

Izmaksātas astoņas kompensācijas

Twitter
FaceBook
print
2008. gada 9. septembris 17:09

Cik lielā apmērā šogad izmaksātas kompensācijas par atbrīvotajiem dzīvokļiem? Cik tālu rinda pavirzījusies, kādas perspektīvas ir, piemēram, pienotavas iedzīvotājiem?

– Dzīvokļu nodaļas speciāliste Aiga Kasilova pastāstīja, ka atbilstoši normatīvajiem aktiem, kas reglamentē dzīvokļa atbrīvošanas pabalstu izmaksu, šogad Tukumā izmaksāti astoņi pabalsti, kas nepārsniedz Ls 12 000: "Rindā pavisam ir 30 cilvēku. Atbilstoši likumam, 50% no izmaksājamās summas piešķir valsts, bet otru pusi – pašvaldība. Lai arī šogad pašvaldība no savas puses budžetā paredzēja Ls 80 000, valsts piešķīra tikai pusi – Ls 41 000; tas nozīmē, ka izmaksājamā summa nepārsniegs Ls 80 000. Protams, ja vien valsts līdz gada beigām nepiešķirs papildu naudu." A. Kasilova gan piebilda, – ņemot vērā taupības režīmu, maz ticams, vai domei izdosies iegūt papildu finansējumu.

Viņa arī skaidroja, ka kompensāciju var izmaksāt tikai tad, ja iedzīvotājs nokārtojis visas formalitātes un saistības ar pašreizējo dzīvokļa īpašnieku, tostarp no dzīvojamās telpas izdeklarējies (jābūt noformētam vienošanās dokumentam vai arī noslēgtam pirkuma-pārdevuma līgumam vai citiem oficiāliem dokumentiem). Visiem, kas dokumentus nokārtojuši, kompensācija ir izmaksāta, viņu vidū ir arī Slocenes ielas māju iedzīvotāji.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.09.17 | 10:00

Jauno uzņēmēju skola Slampē 

2019.09.18 | 18:00

Runās par Vecupes projektu Engurē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool