Svētdiena, 2019. gada 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts
Progresa iela
Foto: Agita Puķīte

Iedzīvotāji aicina sakārtot Annas un Progresa ielas Tukumā

Twitter
FaceBook
print
2017. gada 19. oktobris 18:30

Jautā lasītājs: – Apskatieties, kāda izskatās Annas un Progresa ielas Tukumā un kādos apstākļos dzīvo šo ielu iedzīvotāji. Progresa ielā ir tāda peļķe, kuru nevar ne apiet, ne izbraukt. Ruģeļa kungs teica, ka cerību uz ielas sakārtošanu neesot. Tad kāpēc noasfaltēja Pārupes, Salas ielu?! Jo tur dzīvo domei pietuvināti cilvēki?! Un kāpēc divas ielas ar apgaismojumu uztaisīja Lauktehnikā, kur nav ne māju, ne uzņēmumu!?

Tukuma novada komunālās nodaļas vadītājs Ģirts Ruģelis: “Cik varējām, tik lielu posmu noasfaltējām. Attiecībā uz grantēto ielu asfaltēšanu dome noteiks jaunu kārtību ielu asfaltēšanā atbilstoši finansējumam, kur liela loma būs mikrorajonu konsultatīvajām padomēm, kas vēl tiks veidotas, kā arī nosacījumam, ka pirms asfalta ierīkošanas lielākajai daļai īpašumu konkrētajā ielā jābūt pieslēgtiem pie centrālā ūdensvada un kanalizācijas, savukārt Progresa ielas peļķi pieslēgs lietus ūdens kanalizācijai Smilšu ielā.”Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. ak teica:

  Ko Tu tur ņaudi. Jums tur privātmājas, paši tad arī metat naudu un asfaltējat. Atradušies pilsētnieki. Atbrauc uz laukiem. Aizbrauc no Zemītes līdz Zantei vai no Vānes līdz Saldum. Tu neesi redzējis bezceļus.

 2. Ja ja teica:

  Šitas labs he he!!!

 3. hihi teica:

  DSIvarētu uzsaukt tās ielas remontus

 4. pajob.k teica:

  Tukuma (Tk) rajons. Vajg ideālas ielas. heh zent.s un vel tur nezin kas .

 5. A teica:

  Būtu labi, ja plānota asfaltēšana sevi ietvers arī guļoša policista uzstādīšana. Lido uz nebēdu pa to jauno asfaltu.

 6. tukumnieks teica:

  Domes Ruģelis vēl vilks no mājām ārā vecās tantiņas un onkulīšus, liks tiem peļķēs veidot kaut kādas dumjas mikrorajonu kosnultatīvās padomes, kas parādīs viņam tās peļķes! Murgs kaut kāds!

 7. mmm teica:

  tas žogs gar peļķi visu pasākumu sabojā, tāpēc jau nav kur ūdenim palikt. Kādreiz nebija tāda problēma

 8. he teica:

  Kas par netaisnību! Jāaptur Kurzemes ielas projekts un jāpārrorientējas uz vienīgajām divām grantētajām ielām Tukumā, kur intensīvu nokrišņu rezultātā veidojas peļķes – Annas un Progresa. Pārējais viss var pagaidīt.

 9. Vārds teica:

  Šobrīd Tukumā ir tā – kur kāds plāno būvēt kaut kādu ražotni – tur uztaisa asfaltētu ielu, tas nekas, ka neviens jevriks vēl nav nopelnīts, bet iela ir. Progresa ielā arī kādam vajag iet pie domes un teikt – es tur plānoju celt pižiku fabriku un nodarbināšu 200 dvēseļu, maksāšu zolīdas algas utt, bet jūs man noasfaltējat ielu. Ja dikti vajag pieslēgšos jūsu atejsistēmai arī, tikai noasfaltējat ielu.
  Šobrīd nodokļus maksājošie ir otršķirīgie.

 10. Piķis teica:

  Patiesībā jauno domes deputātu prioritāte šogad ir attīstīt ūdenspolo sporta infrastruktūru un izaugsmi Latvijā. Pamatojoties uz laika prognozi, Tukuma atklāto čempionātu Ūdens polo (apvienojot ar kanoe airēšanas sacensībām 5m distancē) plānots organizēt šī gada 11. novembrī (simboliski, jo tiesi šajā dienā Kangars ar Lāčplēši savu varoņu dzīvi beidza ūdeņos – tikai nedaudz dziļākos). Plānots blakus esoajos žogos izzāģēt 50 cm x 100cm caurumus – tie būšot vārti. Uz ceļa zīmes “Dzīvojamā zona” būs tiesnešu postenis. Skatītāju tribīnes tiks montētas uz ceļa abpus polo laukuma, savukārt VIP ložas būs foto redzamā nama pažobelē, kuras jau ir atvēlētas Federācijas vadībai un valdības kungiem un dāmām.

 11. Progresīvie teica:

  Tur tak visiem džipi un ja kas neapmierina brauc pa citu pusi – tur tik daudz iespēju!

 12. Miera iela teica:

  Braucot pa miera ielu var zobus izdauzit

 13. No Durbes puses teica:

  Kāda ir M.Parka ielas grantētā daļa,tumsa un bedres dziļas.Arī Salnas iela,vispārībā lielā daļu visas ielas,kurās veikti kanalizācijas izbūves darbi ir ļoti sliktā stāvoklī.Pirms tam tik slikts stāvoklis nebija un vasarā arī ielas tā neputēja.Laikam nepareizi izvēlēts grants materiāls,pārāk rupjgraudains,ar lielu putekļu daļu daudzumu.Tas lētākais variants.Greiderēšana arī lielu labumu nedod,akmeņi vien paliek,kā Jauntukumā u.c.

Pasākumu kalendārs

2019.05.26 | 10:00

Šahs Irlavā 

2019.05.26 | 11:00

«Kustinācija» Engurē 

2019.05.26 | 12:00

Kandavas novada svētki 

2019.05.26 | 13:00

Kino Tukumā 

2019.05.26 | 14:00

Amatierteātra pirmizrāde Jaunsātos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool