Ceturtdiena, 2019. gada 17. janvāris
Tenis, Dravis

Bērni ir apdraudēti!

Autors: Liena Trēde
Twitter
FaceBook
print
2008. gada 17. augusts 09:30

– Esmu pamatskolas skolēna māmiņa, un mani, tuvojoties 1. septembrim, ļoti uztrauc bērnu drošība uz ceļiem. Dzīvojam Smilšu ielas rajonā, un, tāpat kā vairums bērnu, arī manējais uz skolu – 2. vidusskolas sākumskolu Spartaka ielā – dodas pa Asteru ielu.

Līdz šim bērnu uz skolu pavadīju un tāpēc zinu, cik apdraudēti un nobijušies sāja ceļā ir mazie skolnieciņi. Vispirms jau tāpēc, ka Asteru ielā, kur šobrīd ir tik intensīva kustība, gājēju ietves nemaz nav, bet, nonākot pie Raudas ielas, bērni tā arī stāv, netiekot ielai pāri. Jo arī gājēju pārejas šai vietā taču arī nav! Cik nav bijis tādu reižu, kad ņemu tādu bērniņu pie rokas un pārvedu pāri ielai… Bet šogad tādā pat situācijā būs mans bērns, jo darba dēļ viņu pavadīt nevarēšu. Tātad man ir vismaz trīs ierosinājumi: vispirms Asteru un, iespējams, arī Raudas ielā vajadzētu izvietot kādas ātrumu ierobežojošas zīmes, otrkārt – obligāti jāizveido gājēju pāreja un trešais – ietve šajā pilsētas daļā nav vis kādas īpašas iegribas, bet gan nepieciešamības jautājums.
Redakcija: Tukuma domes komunālinženiere Leonarda Žvagiņa paskaidroja: "Par šo problēmu esam informēti, attiecīgu pieprasījumu domē iesniegusi arī 2. vidusskolas direktore Ināra Kravale. Un zināms, ka šie darbi – ietves izbūve Asteru ielā un gājēju pāreja Rauda ielā – jau ir ielikti nākamā gada plānoto darbu sarakstā. Sākumā bija iecerēts, ka jau šobrīd tiks veidota gājēju pāreja, bet tad redzējām, ka šiem darbiem nav loģikas – nevar pāreja ievest vienkārši zālienā, ir jāveido ietve. Šogad sakārtojam Spartaka ielu, nākamgad – Asteru ielu. Jā, šogad ir izbūvēta ietve arī uz Smilšu ielas bērnu dārzu, kā to iepriekš bija lūguši iedzīvotāji."


Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. Agris teica:

    Un aizliedzam vispār automašīnu kustību pilsētā. Visus spēkratus atstājam pie pilsētas robežas.

  2. RISGA teica:

    JĀ UN VĒL- AGRIM LIKT 100 X ŠĶĒRSOT IELU TAI VIETĀ 🙂

Pasākumu kalendārs

2019.01.17 | 13:00

Foto izstādes atklāšana Lapmežciemā 

2019.01.18 | 15:00

«Zaļā pēcpusdiena» Kandavā 

2019.01.18 | 17:00

Interešu klubiņa pasākums Irlavā 

2019.01.18 | 17:00

Leļļu teātris Lestenē 

2019.01.18 | 18:00

Florbols Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool