Trešdiena, 2018. gada 26. septembris
Kurts, Knuts, Gundars

Bedrīšu lāpīšanai Tukumā paredzēti 45 tūkstoši eiro (11)

Šobrīd lielākā daļa bedru Tukumā ir sazīmētas un SIA «Strabag» ir uzsācis asfalta “izgraušanu”, lai labos laika apstākļos bedres aizpildītu ar karsto asfaltu. T budžetā plānoti 45 000 eiro, bruģakmens remontam vecpilsētā – 20 000 eiro.

Jauno solistu koncertā «Raibā virpulī» Kandavā /FOTO/ 

Lai mudinātu bērnus un jauniešus izkopt savu individuālo vokālo talantu, jau otro pavasari Kandavā norisinās koncerts «Raibā virpulī».

Pirmā maija svētki Tukumā 

Aprīļa pēdējā nedēļas nogalē un, sagaidot maija pirmo nedēļu ar svētku brīvdienām, Tukuma pusē sarūpēti dažādi – gan mazi, gan lieli – pasākumi. Būs iespēja baudīt gan koncertus, gan sporta pasākumus, kā arī visiem kopā no ziemas miega modināt strūklaku.

Arī Irlavas slimnīcai vajag vairāk naudas (4)

Irlavas slimnīca no visiem centriem atrodas patālāk, tāpēc to lielas vētras neskar, turklāt aiz direktores Valentijas Embures muguras tā stāv stingri un stabili. Tomēr, kā saka direktore, ar to naudu, kāda tai ir tagad, tik smagus pacientus tā ilgi pieņemt nevarēs, lai gan pieprasījums ir, turklāt liels.

Tukuma «U-11» hokejistiem – 2. vieta valstī (3)

Hokeja kluba «Tukums» «U-11» vecuma grupas komandas puiši un viņu treneri Jānis Svitiņš un Aigars Vilmanis tiek sveikti par izcīnīto 2. vietu Latvijas čempionāta 2016./2017. gada sezonas kopvērtējumā.

Tukumā viesojās iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (1)

21. aprīlī iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis kopā ar pašvaldības un dienestu pārstāvjiem apskatīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Tukuma daļas depo un Valsts policijas Tukuma nodaļas telpas. Tukuma pašvaldības policijā ministrs apskatīja, kā strādā dispečerdienests, kas uzrauga vairāk nekā 80 videokameru pilsētā.

Vienā dienā Džūkstē un Kandavā pakārušās divas sievietes 

Pirmdien, 24. aprīlī, Tukuma novada Džūkstes pagastā savā dzīvesvietā atrasta pakārusies 1938. gadā dzimusi sieviete, bet Kandavā savā dzīvesvietā pakārusies 1965. gadā dzimusi sieviete. Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

Cik izdevīgi ir pasākumi un cik sakārtoti īpašumi Kandavā? (14)

Kandavas novada domes sēžu zālē norisinājusies kārtējā un šajā sasaukumā arī pēdējā tikšanās ar pašmāju uzņēmējiem. Šoreiz viens no galvenajiem tematiem bija novada kultūras dzīve jeb tās organizēšana. Tāpat vārds tika dots būvvaldei un tika stāstīts par tās iespējamiem attīstības scenārijiem.

Tukuma Raiņa ģimnāzijai – jauna velosipēdu novietne (7)

24. aprīlī pie Tukuma Raiņa ģimnāzijas atklāta jauna velo novietne. Projektu finansējis «Cemex» iespēju fonds, kā arī līdzfinansējumu sniegusi Tukuma novada dome. Bet novietni izgatavojuši SIA «Amatnieks» darbinieki.

Lūdz ziedot Kristapa Dembovska ārstēšanai (12)

“Mēs, Kristapa ģimene, esam pateicīgi fantastiskiem cilvēkiem apkārt un Dievam, ka radās iespēja glābt Kristapu, bet diemžēl pašlaik nav iespēju pilnībā segt medicīnas izmaksas pašu spēkiem,” tā sociālajā portālā «Facebook.com» raksta tukumnieka Kristapa Dembovska ģimene.

Jaunsātos deguši 20 hektāri kūlas 

22. aprīlī 12.30 Tukuma novada Jaunsātu pagastā dega pērnā zāle 20 hektāru platībā. Ugunsgrēks likvidēts 14.47.
22.27 Tukumā, Partizānu ielā, divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1 m² platībā. Ugunsgrēks likvidēts 00.09.

Arhitekta palīdze: “Pirms būvēt jaunas ēkas, – jāatjauno vecās” (22)

Skatoties uz Tukuma centru no Slocenes otra krasta puses, pirmais, kas piesaista skatu, ir vecās spirta rūpnīcas vēja rādītājs. Sarkano ķieģeļu ēka ar diviem torņiem ir neatņemama Tukuma ainavas daļa, jo paceļas pāri salīdzinoši zemākām ēkām blakus. Savukārt no pagalma jeb Pasta ielas puses šī ēka nemaz tik varena un diža neliekas, jo gan laika zobs, gan padomju laika ”šķūnīšu” apbūve ir darījusi savu.

Tukuma novadā joprojām dzer, zog un avarē (10)

Par stiprās dziras lietošanu sabiedriskā vietā 13. aprīlī 19.30 Kandavas novada Matkules pagastā administratīvā pārkāpuma protokols izrakstīts 1972. un 1973. gadā dzimušiem vīriešiem; 22.05 tādu pašu sodu saņēmis 1994. gadā dzimis jaunietis Tukumā, Pils ielā.

Sēmes lielākā problēma – ceļi (5)

29. martā notika iedzīvotāju sapulce Sēmē, kurā piedalījās Tukuma novada domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans, viņa vietnieks Aivars Volfs un Teritoriālās attīstības komitejas priekšsēdētājs Indulis Zariņš, SIA «Komunālserviss TILDe» valdes loceklis Aldis Siliņš un uzņēmuma darbiniece Dina Ailte.

Kur talkot Tukuma, Kandavas, Engures un Jaunpils novadā? (3)

22. aprīlī no 8.30 līdz 12.00 Tukumā atkritumu maisus varēs saņemt Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Talsu ielā 4. Talkošana visā Tukumā.

Redakcijas sleja
  • Marija Anmane Mūsu saknes ir Debesīs 

    Pirmdienas rīts sākās ar Romas pāvesta vizīti Latvijā. Man gribas domāt, ka tas ir likumsakarīgi: ar ...

  • Ivonna Plaude Nekādas reformas neredzu! 

    Lai, iespējams, kādam arī jau vairs negribētos, vēlēšanas joprojām un vēl aizvien ir galvenais sarun ...

  • Liena Trēde Politiskā riesta laika īpatnības (2)

    Daba mēdz būt pārsteidzoša, īpaši laikā, kad jāuzmeklē īstais partneris produktīvai sugas turpināšan ...

Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Sākusies Saeimas priekšvēlēšanu kampaņa. Vai zināt par ko vēlēsiet?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.26 | 13:00

Dzejas dienas Džūkstē 

2018.09.26 | 17:00

Rokdarbi Kandavā 

2018.09.26 | 18:00

Vingrošana «Naglā» Kandavā 

2018.09.26 | 19:00

Pirmais kora mēģinājumus Slapmē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool