Pirmdiena, 2014. gada 22. decembris
Saulvedis
LZ: +3, D-DR, 4.8 m/s

Lāčplēša diena Kandavā /FOTO/ 

Jānis Vītols

Lāčplēša dienā kandavnieki novada muzejā pulcējās. Savulaik man Lāčplēša Kara ordeņa kavaliera Kārļa Otto Stāla Štāla (1893-1966) dēls Jānis Štāls no tēva dzirdēto stāstīja. Stāstīja par to, ka vīri, pastalām kājās, šautenēm rokās Rīgu, savu dzimteni aizstāvēja.

Tukumā mājas zaglis, atskanot signalizācijai, paslēpjas aiz ledusskapja (7)

uk.askmen.com

Trešdien, 12. novembrī, 5.51 Tukumā, Annas ielā, privātmājā iekļuva 1978. gadā dzimis vīrietis un mēģināja nozagt dažādas mantas. Mājā nostrādāja apsardzes signalizācija, un vīrietis tika aizturēts notikuma vietā – policisti zagli atrada, slēpjamies aiz ledusskapja.

Tukuma bibliotēkā skatāma fotoizstāde-sociālais projekts «Rokas» 

large_3489

No 11. līdz 24. novembrim Tukuma bibliotēkā, Šēseles ielā 3, ikviens interesents aicināts aplūkot fotoizstādes – sociālā projekta «Rokas» mākslas un dokumentālā foto darbus.

Lāčplēša diena Engures novadā /FOTO/ (1)

Rūta Fjodorova

Lāčplēša dienas svinības notika Smārdes pagastā pie Kārļa Zāles pieminekļa kritušajiem strēlniekiem. Piemiņas brīža dalībnieki sagaidīja skolēnu lāpu gājienu no Smārdes pamatskolas. Milzkalnes tautas nama vadītāja Ilze Vekšina skandēja Leonīda Breikša dzeju, Milzkalnes sākumskolas skolēni dziedāja un deklamēja, uzstājās arī folkloras kopa «Milzkalnieki».

Skeletonisti Dukuri saņem jaunas «Audi Q3» automašīnas 

IMG_8830-copy

Līdz ar ziemas sporta sezonas sākumu Latvijas labākie skeletonisti Martins un Tomass Dukuri tikuši pie jaunām, īpaši viņiem sagatavotām automašīnām.

Lāčplēša dienas svinības Tukumā /FOTO; VIDEO/ (17)

Agita Puķīte

”Mēs lūdzam par savu tautu!”, tā Lāčplēša dienas svinīgajā sarīkojumā Meža kapos šovakar teica mācītājs Mārcis Zeiferts, ar apustuļa Pāvila vārdiem aicinot būt modriem, pastāvēt ticībā, būt stipriem un vīrišķīgiem.

Lai iegūtu sievišķīgas aprises, nedrīkst aizmirst par pāris vienkāršiem vingrojumiem dienā 

Atletika_Foto

Praktiski jebkura sieviete kādreiz ir sapņojusi iegūt formīgu un tvirtu augumu, taču reti kura sieviete zina, kā to visefektīvāk un vienkāršāk izdarīt. Fitnesa treneri ir novērojuši, ka lielākoties daiļā dzimuma pārstāves uz spota klubu dodas, lai uztrenētu tieši kājas un dibenu.

Sākusies autozagļu „ražīgākā” sezona, pieaug zādzību skaits 

motor-talk.de

Ziemas tumšais periods ir vislabākais „pļaujas laiks” autozagļiem, kuriem paveras arvien vairāk iespēju pastrādāt ieplānoto zādzību nepamanītiem. Kā rāda statistika*, pagājušā gada tumšajā periodā no oktobra līdz martam, salīdzinot ar gada gaišajiem mēnešiem, automašīnu zādzību skaits pieauga par 50%.

Šķēpmetējs Jānis Lūsis iekļauts IAAF Slavas zālē 

Rojs Maizītis

Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) Slavas zālē šogad tiks iekļauts latviešu šķēpmetējs, olimpiskais čempions Jānis Lūsis, otrdien paziņojusi federācija.

Bērnudārzs «Pasaciņa» svin Lāčplēša dienu un gatavojas Latvijas dzimšanas dienai (5)

Jānis Vītols

Vecākās un sagatavošanas grupu bērni dodas uz Meža kapiem pie Kārļa Zemdegas akmenī kaltā pieminekļa, kas veltīts Latvijas brīvības cīnītājiem. Otrdien, 11. novembrī, bērni piedalījās Latvijas kontūras dekorēšanā no vecāku sarūpētiem dabas materiāliem.

25. novembrī būs asins donoru diena Tukumā 

Jānis Vītols

25. novembrī no 9.00 līdz 13.00 Valsts asinsdonoru centrs (VADC) rīko izbraukumu Tukuma Sarkanajā Krustā, Tukumā, Kurzemes 5A.

14. novembrī notiks trauksmes sirēnu pārbaude (2)

sirena

Piektdien, 14. novembrī, 10.00, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) uz trim minūtēm visā Latvijā iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas ieslēgšanas kārtību un tās darbību, kā arī konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu un to centrālās vadības pults darbībā un skaņas signāla dzirdamību.

Kas ir Lāčplēsis un pupuķis? Pastāsti bērnam par Latviju saprotami 

foto_CreaKids_3

Lāčplēša diena un Latvijas Neatkarības gadadiena ir zīmīgi datumi mūsu valsts vēsturē. Kā runāt ar bērnu par tik šķietami sarežģītu tēmu kā vēsture? Vai bērnam stāstīt par mūsu valsts vēsturi, simboliem un dabu?

Lauktehnikas katlumājā – jauns katls un priekškurtuve 

Agita Puķīte

Piektdiena, 7. novembris, bija nozīmīga diena uzņēmumam «Tukuma siltums» – Lauktehnikas katlumājā ieregulēšanas režīmā sāka strādāt jaunais apkures katls un priekškurtuve. Iekārtas tapušas a/s «Komforts».

Mārtiņdiena Kandavas novadā /FOTO/ (4)

Vents Dubrovskis

Latviešiem 10. novembris ir Mārtiņdiena – laiks, kad senči svinēja rudens darbu noslēgumu un gāja ķekatās, svētības vēlēdami. Tā arī Kandavā savi budēlīši Solvitas Jansones vadībā visu nelabo aizgainīja. Domē trāpīja ikurāt darba sanāksmē, un – ko tad iesākt ar darbā pieķertiem ļautiņiem?

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai jums jau ir Ziemassvētku noskaņojums?

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
  • Speka sports Siguldas kauss 2014. (1)

    Sestdien 8. novembrī Siguldā tika aizvadīts Siguldas kauss svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skai ...

  • Basketbola laukums Degoles pagastā (2)

    Es, «Vienības» centra iedzīvotājs, gribu jums parādīt kāds izskatās mūsu basketbola laukums. Manuprā ...

  • Speka sports Tukumniece otrā! 

    18. oktobrī, Grobiņas sporta centrā notika 2014. gada Grobiņas Novada čempionāts svaru stieņa spieša ...

Eirokalkulators
Jaunākās galerijas
Print Jānis Vītols basis_001
Mēness kalendārs
No 1. decembra 13.36 līdz 1. janvāra 13.36
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv