Piektdiena, 2017. gada 15. decembris
Jana, Johanna, Hanna
LZ: +9, D-DR, 4.0 m/s

Leģendu nakts Šlokenbekas muižā /FOTO/ 

Pievienojoties citiem Leģendu nakts pasākumiem, ko organizē Latvijas piļu un muižu asociācija, arī Šlokenbekas pagalms, kā ierasts, 28. oktobra sestdienā tika izgaismots un viesi tika aicināti izstaigāt muižas velves.

Reformācijas 500. gadadienā Tukuma baznīcā atklāta vēsturnieces Intas Dišleres grāmata /FOTO/ (3)

Otrdien, 31. oktobrī, Tukuma Dievnamā notika Reformācijas 500-gadei veltīts svētku dievkalpojums. Tieši šajā dienā pirms 500 gadiem Vitenbergā, Vācijā, tika publiskotas Mārtiņa Lutera uz baznīcas kristīgu atdzimšanu aicinošās tēzes.

No «Tukuma piena» pilsētas kanalizācijas sistēmā noplūdušas 2,5 tonnas saldā krējuma (30)

No uzņēmuma AS «Tukuma piens» Tukuma pilsētas kanalizācijas sistēmā noplūdušas 2,5 tonnas saldā krējuma, ziņu aģentūrai LETA pastāstīja uzņēmuma pārstāvis Armands Artihovičs.

Sadursmē ar vilcienu gājusi bojā sieviete (1)

3. novembrī 13.00 saņemta ziņa, ka dzelzceļa līnijā Jelgava-Tukums II ir notikusi remontvilciena sadursme ar gājēju. Ierodoties notikuma vietā, uzzinājām, ka bojā gājusi sieviete. Kā stāstījis vilciena mašīnists, viņš sievieti guļam uz sliedēm, pie dzelzceļa pārejas Lauktehnikas mikrorajonā, pamanījis un signalizējis. Sieviete pat pacēlusi galvu, bet augšā necēlusies…

Gada balva zivsaimniecībā arī Allai Bečerei un viņas SIA «Reinis B» (3)

Šodien, 3. novembrī, Jūrmalas Kultūras centrā Majoros pasniegtas Zemkopības ministrijas (ZM) Gada balvas zivsaimniecībā «Lielais loms 2017».

Tukuma slimnīca savu statusu saglabāšot (49)

Pagājušajā nedēļā, kā mūs informēja lasītāji, publiskajā telpā izskanējusi ziņa, ka Tukuma slimnīcu nākotnē iecerēts pārveidot par dienas stacionāru, kas nozīmētu, ka tā vairs nebūtu I līmeņa slimnīca, kāda tā ir līdz šim.

Jaunsātu kultūras nama sieviešu vokālajam ansamblim «Kaprīze» – 20 /FOTO/ (3)

Tā kā Jaunsātos neesot bijis neviena dziedoša kolektīva, pirms 20 gadiem sanākušas kopā aktīvas sievas – Sandra Štemberga, Gundega Arāja, Ina Jackovska, Ineta Krīgere, Marika Jomerte, Daiga Reča

Tukuma, Kandavas un Engures kjokušinkai karatistiem panākumi kaimiņzemēs (3)

Jaunais mācību gads sācies arī Tukuma, Kandavas un Engures kjokušinkai karatē klubos «Bushido» un «Shuto». Lai arī treniņi nesen sākušies, jau aizvadītas vairākas nozīmīgas sacensības un ne mazāk svarīgas – vēl tikai priekšā. 

Jaunpils baznīcai – 425 /FOTO/ 

29. oktobrī, kad rēnu rudens pēcpusdienas sauli nomainīja lietains sniegs, Jaunpils baznīca atzīmēja savu 425. jubileju.

Džordža Armitsteda 170. jubileja Jaunmokās /FOTO/ 

27. oktobrī, kad Jaunmoku pilī tik svinēta valsts vīra, sabiedriskā darbinieka un mecenāta Džordža Armitsteda (1847–1912) 170. jubilejas diena

Zemītē un Viesatās Helovīni nosvinēti jau nedēļas nogalē /FOTO/ (7)

Tā kā šogad Visu Svēto diena jeb Helovīns iekrīt darba dienā, 31. oktobrī, daudzviet tematiskas ballītes sāka svinēt jau pagājušās nedēļas nogalē, kas turklāt bija kā noslēgums skolēnu brīvdienām.

Leģendu naktī Durbes pils aicināja apgūt jaunas prasmes /FOTO/ (3)

28. oktobrī Durbes pils priekšā dega lukturi un ikviens tika aicināts ielūkoties pilī un Leģendu nakts ietvaros uzzināt kādu teiksmainu, varbūt izdomātu stāstu vai tieši otrādi – neapgāžamu patiesību.

Ugunsdzēsēji-glābēji Kandavā dzēsuši degošu ēdienu un no koka nocēluši kaķi (8)

29. oktobrī ugunsdzēsēji glābēji devās dzēst ugunsgrēkus, kur Zīļu ielā Kandavā dzīvojamās mājas 3. stāva dzīvoklī dega uz plīts piededzis ēdiens 0,01 m² platībā. Vēl, palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, Apiņu ielā Kandavā no koka nocelts kaķis, kurš saviem spēkiem nespēja tikt lejā.

Tukuma pašvaldībai nāksies iegādāties uz SIA «Nīta» zemes ierīkoto ietvi (12)

Ietvi Alīnes ielā Jauntukumā ierīkota uz SIA «Nīta» piederošās zemes, par kuru  apkārtējo māju iedzīvotāji maksā zemes nomas maksu. Tā kā šajā vietā tagad ir arī publiski izmantojama ietve, Alīnes un Jelgavas ielas māju iedzīvotāji ar to nav mierā un lūdz ietves daļu no maksājumiem izņemt. 

Labo darbu nedēļā Irlavā (1)

Labdarības organizācija «Palīdzēsim.lv» jau devīto gadu rīkoja akciju «Labo darbu nedēļa», aicināt ikvienu aktīvi darīt labus darbus pašiem un mudinām to darīt arī citus. Šī nedēļa arī turpina Latvijas valsts simtgades aizsākto aicinājumu dāvināt savu laiku labiem darbiem – pašiem sev un Latvijai, lai kopīgi paveiktu nozīmīgas lietas.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai esat apmierināts ar pašvaldību vēlēšanu iznākumu?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs

2017.12.15 | 10:00

Semināri par nodokļiem Kandavā 

2017.12.15 | 10:00

Iedegs egli un sagaidīs svētkus Degolē 

2017.12.15 | 17:00

Eglīte jauniešiem Kandavā 

2017.12.15 | 18:00

Basketbols U-16 jauniešiem Kandavā 

2017.12.15 | 19:30

TLH hokeja spēles Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
No 4. decembra 17.12 līdz 2018. gada 1. janvāra 15.44
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs ZivsVisi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators