Svētdiena, 2017. gada 22. janvāris
Austris
LZ: +2, R, 5.2 m/s

«U-8» Tukuma futbolisti uzvar «Tīģera kausā» (1)

4. decembrī Skonto hallē notika «Tīģera kausa» izcīņa «U-8» vecuma grupā. FK «Tukums-2000/TSS» Ata Kovaļova trenētie zēni piedalījās ar divām komandām.

Tukumniekus aicina izteikties par koku ciršanu Brīvības laukumā (34)

Līdz 16. decembrim Tukuma novada dome rīko publisko apspriešanu, kurā iedzīvotāji aicināti izteikties par koku ciršanu Brīvības laukumā. Šī koku ciršana paredzēta Brīvības laukuma un teritorijas labiekārtošanas projekta ietvaros, kura īstenošana iecerēta ātrākais 2018. gadā.

Valsts policijas svētkos sveic likumsargus Tukumā /FOTO/ (33)

5. decembrī Latvijas Valsts policijas dzimšanas dienai veltītajā Tukuma policijas iecirkņa darbinieku sumināšanas pasākumā neiztika arī bez apbalvojumiem, ko Iekšlietu ministrija vai Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde nolēmusi piešķirt Tukuma kārtības sargiem.

Pār Tukumu pārlidos Vācijas armijas lidmašīna (26)

Trešdien, 7. decembrī, laika posmā no 14.30 līdz 17.00 pāri lidlaukam «Tukums Airport» bez nosēšanās tiek plānots veikt pārlidojumus ar gaisa kuģi «Transport Allianz C.160 Transall (GAF022)», – ziņo Vācijas armijas pārstāvji.  

Ziemas saulgriežu skoliņa Pastariņa muzejā /FOTO/ 

Pastariņa muzejā aizvadītajās brīvdienās bija dažādas Ziemassvētku gaidīšanas izrīcības un rotu gatavošana pēc senču tradīcijām. Šādi un līdzīgi pasākumi te notiek katru nedēļas nogali, bet kuplākais pasākums paredzēts 18. decembrī.

Tukuma slimnīcai – 130 /FOTO/ 

Tukuma slimnīcas 130 gadu jubileju kolektīvs atzīmēja 2. decembrī Tukuma ledus hallē. Tukuma novada domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans pasniedza Pateicības rakstus tiem mediķiem un iestādes darbiniekiem.

Kandavas pagastā ugunsgrēks izcēlies kokapstrādes uzņēmumā «Cietkoks» (14)

3. decembrī Kandavas pagastā ugunsgrēks bija izcēlies kokapstrādes uzņēmumā «Cietkoks». Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji-glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg divstāvu kokapstrādes ražotnes ēkas katlumāja ar administrācijas telpām un kalte ar kokmateriāliem 300 m² platībā.

Tukumā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks (19)

Svētdien, 4. decembrī, ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Rīgas ielu Tukumā, kur dzīvojamā mājā bija jūtams piedūmojums. Divstāvu dzīvojamai mājai dega 1. stāva starpstāvu pārsegums 60 m² platībā, 2. stāva starpstāvu pārsegums 60 m² platībā un ēkas ārsiena 40 m² platībā.

Parakstīts līgums par Tukuma 3. pamatskolas sporta zāles un stadiona būvniecību (38)

1. decembrī Tukuma novada domē parakstīts līgums par Tukuma 3. pamatskolas sporta zāles un stadiona būvniecību. Līgumu slēdza Tukuma novada domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans un būvniecības uzņēmuma SIA «Selva Būve» valdes priekšsēdētājs Rolands Orlovskis.

Lai radītu prieku, nevajag daudz… (1)

Lai radītu prieku un palīdzētu citiem nevajag daudz – tikai sirds siltumu un vēlmi to darīt! Tuvojas Ziemassvētku laiks, un ir bērniņi, kuriem tas ir jāpavada ārstniecības iestādē.

Normunds Štoferts atbrīvots no Kandavas novada domes priekšsēdētāja amata (27)

Šodien, 2. decembrī, Kandavas novada domē tika sasaukta kārtējā ārkārtas sēde, kas, kā izrādījies, arī bijusi pēdējā Normundam Štofertam priekšsēdētāja amatā.

Tukumniecei Alīsei Lauvai – 100 (3)

29. novembrī savu 100. dzimšanas dienu svinēja tukumniece Alīse Lauva, saņemot pašvaldības, sociālā dienesta un pensionāru padomes apsveikumus. Kundze jau astoņus gadus ir tukumniece, pirms tam daudzus gadus dzīvojusi Kandavā.

Otrās Adventes nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē 

Ar sniega baltumu un gaišām pārdomām atnākusi otrā Advente. Mūspusē aicinām to atzīmēt gan ar izglītojošiem pasākumiem, domājot par nākamo gadu, gan ar koncertu vai teātru apmeklējumiem un radošajām darbnīcām, gatavojoties Ziemassvētkiem.

Kandavas mērs Štoferts atlaiž komunālās daļas vadītāju un atkāpjas no amata arī pats (309)

30. novembrī tika sasaukta ārkārtas Kandavas novada domes sēde. Tajā tika lūgts par paveikto atskaitīties līdzšinējo SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» vadītāju Egilu Barisu. Otrkārt, pieprasīt paskaidrojumus no līdzšinējā novada domes priekšsēdētāja Normunda Štoferta, kurš pieņēmis lēmumu nepagarināt darba līgumu ar Barisu.

Smārdē nozagts karoga masts (5)

28. novembrī 3.00 Engures novada Smārdes pagastā, kādām mājām uzlauztas durvis un nozagts karoga masts. Uzsākts kriminālprocess.

Redakcijas sleja
  • Inese Beigate Māksla kritizēt 

    Pirmdienas vakarā Jaunajā Rīgas teātrī tika pasniegta Normunda Naumaņa vārdā nosauktā Gada balva māk ...

  • Agita Puķīte Otra kurpēs iekāpjot 

    Ar ziemu parasti ir viena nelaime – kad tā atnāk un ir tāda īsta – ar sniegu un salu, tā rada problē ...

  • Rūta Fjodorova Par īstajām vērtībām (11)

    Vallē nozāģēta otra dižākā tūja Latvijā – Pētermuižas dižtūja. Tās apkārtmērs – 2,76 m. Koks bijis v ...

Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai Tukumā būtu vajadzīga publiskā pirts?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs

2017.01.22 | 10:00

Šautriņu mešana Tumē 

2017.01.22 | 10:00

Novuss Irlavā 

2017.01.22 | 10:00

Bērnu un «U-16» hokejs Tukumā 

2017.01.22 | 10:00

Telpu futbols Cērē 

2017.01.22 | 11:00

Šahs Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
No 1. janvāra 10.32 līdz 1. februāra 10.11
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators