Piektdiena, 2017. gada 24. februāris
Diāna, Dina, Dins
LZ: -1, R, 2.5 m/s

Eiroparlamentārietis Krišjānis Kariņš viesojas Tukumā (16)

5. janvārī Tukumā viesojās Eiropas parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš un viņa padomnieks Krišjānis Bušs – viņi iepazinās ar SIA «Daiļrade koks» Tukuma ražotnes darbu un viesojās «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» redakcijā.

Lindai Vilmansonei ēdienu gatavošana ir ne tikai darbs un aizraušanās 

Raidījumu «Gatavo trīs» skatījos ne tik daudz recepšu, cik ieturētā stila un teju meditatīvā miera dēļ – viss bez liekas steigas un skaļām ovācijām. Un vēl arvien šajā triju komandā darbojas Linda Vilmansone.

Pareizticīgie svinēs baltus Ziemassvētkus 

6. janvārī pareizticīgie visā pasaulē sagaidīs Ziemassvētkus. Svētā Nikolaja Tukuma pareizticīgās baznīcas mācītājs Tēvs Joans Ziemassvētkos aicināja rast mīlestību un līdzjūtību.

Izbaudi ziemas priekus Tukuma pusē 

Priecīga ziņa visiem slēpošanas cienītājiem. Arī mūspusē atgriezusies ziema un slēpošanas trases nedēļas nogalē gaida savus slēpotājus. Jau no 4. janvāra atvērts atpūtas komplekss «Milzkalns», kurš gaida gan kalnu slēpošanas, gan snovborda cienītājus.

Tukumā un Talsos uz vietējās nozīmes ceļiem veidojas sniega sanesumi (42)

Tukuma un Talsu pusē joprojām turpinās snigšana, un brāzmainā vēja ietekmē atsevišķi vietējās nozīmes autoceļu posmi ir aizputināti. Autoceļu uzturēšanai piesaistīta arī apakšuzņēmēju ziemas tehnika.

Tukumniecei Jūlijai Zemļickai – 105 (6)

5. janvārī savu 105. dzimšanas dienu svin tukumniece Jūlija Zemļicka. Piecu gadu laikā tiekoties, ikreiz jubilāre ritinājusi atmiņu kamoliņu tālāk un tālāk, izstāstot par tādiem notikumiem, kurus šodien atceras vien tie, kam laimējies sasniegt vismaz 100 gadu vecumu.

Tukumā sākusies sniega izvešana (100)

4. janvāra vakarā no Tukuma ielām sāka izvest sniegu. Vispirms to izveda no Lielās ielas un pēc tam no citām centra ielām, kuru malās bija izveidojušies lieli vaļņi. Tukuma novada dome aicina iedzīvotājus, ja vien tas iespējams, vakaros neatstāt centra ielu malās automašīnas

Tukumā sveikti pašdarbnieki 

Tukuma kultūras namā katra gada nogale ir būtiska ar jau sen iesakņojušos tradīciju – notiek pašdarbnieku balle. Šī kopā būšana ir gan kā atskaite par padarīto, gan kā atskats uz notikušo, gan kā uzmundrinājums ar zemtekstu “jūs jau sen to esat pelnījuši”.

Svētku basketbols Kandavā /FOTO/ (3)

29. un 30. decembrī norisinājās Vecgada kausa izcīņa meitenēm. Komandas bija ieradušās no Siguldas, Jelgavas, Saldus, Jaunpils, Tukuma un Kandavas.

Izglābj motortelpā iesprūduši kaķi, kas “atceļojis” no Milzkalnes uz Tukumu 

31. decembrī Tukumā, Pasta ielā, saņemta informācija par iesprūdušu kaķi vieglās automašīnas motora nodalījumā. Izglābts ruds, pūkains minka ar kaklasiksnu. Kaķis bija “atceļojis” no Milzkalnes uz Tukumu…

Lielajā ielā Tukumā pārcelts ātruma ierobežojums un būs brīdinājuma luksofors (14)

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa priekšnieks Janeks Bahs rosinājis Lielajā ielā pie Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolas gājēju pārejas nomainīt luksoforu – noņemt esošo uz uzlikt brīdinājuma luksoforu ar dzelteno mirgojošo signālu.

Tukumā vēl divas ielas kļūs par “dzīvojamo zonu” (23)

Tukuma novada domē saņemts iesniegums no iedzīvotājiem par satiksmes organizāciju Cēsu un Zvārtes ielā Tukumā, kurā lūgts abās ielās uzlikt ceļa zīmi «Dzīvojamā zona».

Tezē jaunieši iepazinuši Tukumu /FOTO/ (10)

30. decembrī Tezē jaunieši iepazina Tukumu – piedalījās radošajās darbnīcās biedrībā «Ligzda», kur mācījās gatavot pogu aproces. Jaunieši arī apskatīja Tukuma muzeja Audēju darbnīcu, Pils torni, galeriju «Durvis» un Mākslas muzeju.

Tezē jaunieši – arī Tukumā /FOTO/ 

28. decembrī Tukuma centra ielas piepildīja jaunieši no dažādām valstīm, kas Latvijā ieradušies, lai līdz pat 1. janvārim piedalītos Tezē (Taize) Eiropas jauniešu tikšanās pasākumā «Uzticības svētceļojums ved uz Rīgu».

Izmainītas ceļazīmes Zaļajā un Smārdes ielā Tukumā (42)

Jautā lasītājs: – Pagājis kāds laiks, kopš noasfaltēta Zaļā iela Tukumā, bet nesen tajā parādījās ceļa zīmes «Apstāties aizliegts» – tās novietotas piekalnītē pirms krustojuma ar Smārdes ielu, kas šajā mikrorajonā ir galvenā.

Redakcijas sleja
  • Marija Anmane Re, kā sanāk… 

    Kāda populāra anekdote māca: ja jums kaut kas neizdodas, nevajag tūdaļ sajusties vainīgiem un solīti ...

  • Ivonna Plaude Par ko rakstīt grūti (6)

    Atzīšos, ir vairākas tēmas, par kurām ir grūti rakstīt pat it kā jau rūdītam un daudz pieredzējušam ...

  • Liena Trēde Vai sasniegs mērķi? 

    Kaut mācību gadu iezvanot, Latvijas skolās audzēkņu skaits (salīdzinot ar pērno gadu) bija praktiski ...

Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai Tukumā būtu vajadzīga publiskā pirts?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs

2017.02.24 | 11:00

ZPD konference TRĢ 

2017.02.24 | 16:30

Svara stieņa spiešanā guļus Tumē 

2017.02.24 | 17:00

Disenīte bērniem Jaunpilī 

2017.02.24 | 17:00

Kino diena Kandavā 

2017.02.24 | 17:00

Kārļa Tjarves grāmatas prezentācija Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
No 1. februāra 10.11 līdz 1. marta 8.38
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators