Svētdiena, 2016. gada 1. maijs
Ziedonis
LZ: +6, A, 2.2 m/s

NVA aicina darba devējus: dodiet bezdarbniekiem iespēju! (12)

Uznemeju-tiksanas

11. martā Nodarbinātības valsts aģentūrā notika nu jau kārtējā Tukuma novada domes priekšsēdētāja organizētā tikšanās kopā ar uzņēmējiem. Šo tikšanos organizēja paši uzņēmēji, lai uzzinātu, kādas programmas tiek piedāvātas un, pats galvenais, kur dabūt darbiniekus.

Bērzciems negrib būt Engures novada aste (11)

Rūta Fjodorova

10. martā Bērzciema bibliotēkā notika iedzīvotāju sapulce. Bez kuplā skaitā pārstāvētajiem iedzīvotājiem sapulcē piedalījās pagasta pārvaldes vadītāja Baiba Pļaviņa, kultūras darbiniece Vita Multiņa un Saieta nama vadītāja Jolanta Kraukle.

Lestenē piemin II Pasaules karā kritušos leģionārus /FOTO/ 

Agris Jansons

16. martā atkal uz Lesteni plūda ļaužu simti, lai pieminētu latviešu leģionārus, kas krituši Otrajā pasaules karā. Aizvien mazāk paliek to vīru, kas gājuši cauri postošā kara nāves dzirnavām.

Arī Kandavas novadā sāk dedzināt kūlu (1)

Kūlas dedzināšana apdraud elektroapgādi #1

13. martā Kandavas novada Cēres pagastā degusi kūla 200 m² platībā, bet 15. martā Kandavā, Zīļu ielā, dega kūla 300 m² platībā.

Pašapkalpošanās automazgātuvei uzlikta aizsargsiena un naudas maiņas automāts (26)

Agita Puķīte

14. martā Tukumā, Raudas ielas automazgātavas teritorijā, uzņēmuma SIA «Grodi AB» vīri sāka montēt polikarbonāta sienu, kam turpmāk jāpasargā gājēji no ūdens šļakatām.

Masļeņica pie Melnezera Tukumā /FOTO/ (26)

Liena Trēde

Svētdien, 13. martā, pie Melnezera Tukumā pulcējās rekordliels Masļeņicas svinētāju skaits. Jau tradicionāli jeb trešo gadu pēc kārtas par kopīgu un simbolisku ziemas pavadīšanu, pavasara un pareizticīgo gavēņa sagaidīšanu nenoguruši rūpējās biedrības «Dabas atmoda» biedri.

Kosovas lauksaimnieki viesojas Slampes bioloģiskajā saimniecībā «Gaiķi» (3)

LaukiKosovieshi

Slampes pagasta bioloģiskās saimniecības «Gaiķi» saimniece Helēna Kokarēviča ceturtdien, 10. martā, savā saimniecībā uzņēma viesus no Kosovas. Saimniecību apmeklēja Kosovas lauksaimniecības, mežsaimniecības un lauku attīstības ministrijas delegācijas pārstāvji.

Ritmikas diena Kandavā – jau 34. reizi /FOTO/ (1)

Liena Trēde

Jau 34. gadu pēc kārtas visa K. Mīlenbaha vidusskola pavasarī dejo vienā ritmā. Ritmikas diena, kas katru reizi visus pulcē Kandavas sporta hallē, šogad norisinājās 11. martā un tās temats – «Kustīgais alfabēts».

Tukumā nozagtu auto ar visu zagli aiztur Smārdē (2)

montecarloforum.com

12. martā Tukumā, Stacijas ielā, nozagta SIA piederoša automašīna «VW Transporter». Veicot meklēšanu, automašīna ar visu vadītāju tika aizturēta Engures novada Smārdes pagastā. Uzsākts kriminālprocess. Iespējamais vainīgais – aizturēts.

Tukuma uzņemšanas nodaļā pats var vērsties tikai pēc 16.00 (58)

Agita Puķīte

Jautā lasītājs: – Bērns bija guvis traumu bērnudārzā un aizvedu viņu uz Tukuma slimnīcas uzņemšanas nodaļu. Bet tur palīdzību atteica, pasakot, ka līdz 16.00 man jāiet uz poliklīniku pie speciālista. Priekš kam mums slimnīca un Uzņemšanas nodaļa, ja reāli pakalpojumu sniedz poliklīnika?

Tukuma graustu Taisnajā ielā nojaukšot līdz vasarai (3)

Agris Jansons

Jautā lasītājs: – Man ir sūdzība par graustu Tukuma Lauktehnikā, Taisnajā ielā 9. SIA «Tukuma nami» jau ir tiesājušies ar īpašnieci (represētā). Bet laikam tā arī līdz galam nav tikuši, nav noskaidrojuši, kuram un kas jādara. Šajā namā nekas nenotiek, un jau trešo gadu tas stāv tukšs, izsistiem logiem.

Jaunpils bibliotēkā Pūčuļa skolā uzņemti pirmie 10 mazuļi 

Jaunpils-biblioteka

Februāra nogalē Jaunpils bibliotēkā pirmos 10 mazuļus svinīgi uzņēma Pūčuļa skolā un vienlaikus – princeses Rozītes galmā. Tā bija pirmā nodarbība Latvijas nacionālās bibliotēkas rosinātajā projektā «Grāmatu starts», kur 28 Latvijas bibliotēku vidū šogad arī Jaunpils.

Tukumā sākusies ielu sakopšana pēc ziemas sezonas (1)

Agita Puķīte

Tukumā uzsākti lielie pavasara sakopšanas darbi – lai aizvāktu pa ziemu sakrājušās smiltis no ielu malām, ielās izgāja trīs cita par citu lielākas tehnikas vienības. 15. aprīlī darbu sāks putekļusūcējs, kurš strādās katru dienu. Līdz tam pilsēta tiks tīrīta vēl.

Jaunpils pašvaldības policija nesoda satiksmes pārkāpējus 

Liena Trēde

Par to, kā aizvadīts pagājušais gads un kas aktuāls tieši šobrīd – izvaicājām Jaunpils novada pašvaldības policijas priekšnieku Mārtiņu Knopu un policistu Jāni Siliņu.

Tukumā atklāta Latvijas Sarkanā Krusta izstāde /FOTO/ (3)

Liena Trēde

11. martā Tukuma novada domes 2. stāvā atklāja Latvijas Sarkanā Krusta 95. gadadienai veltītu izstādi. Kāpjot pa trepēm, izstādes apmeklētājiem iespēja sīki un smalki izpētīt organizācijas vēsturi Latvijā, kas ir tikai “piecas minūtes” jaunāka par pašu valsti.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai Tukumā būtu vajadzīga publiskā pirts?

Skatīt rezultātus

Loading ... Loading ...
Jaunākais blogos
Eirokalkulators
Pasākumu kalendārs

2016.05.01 | 8:00

Baltijas junioru čempionāts un TLH kausa izcīņa kērlingā 

2016.05.01 | 10:00

Galda spēļu pieccīņa Irlavā 

2016.05.01 | 10:00

Pavasara tirgus Kandavā 

2016.05.01 | 11:00

Kaķu izstāde Tukumā 

2016.05.01 | 11:00

Strūklakas modināšana Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Liena Trēde Agris Jansons IMG_2305
Mēness kalendārs
No 1. maija 3.43 līdz 1. jūnija 3.25
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv