Ceturtdiena, 2016. gada 28. jūlijs
Cecīlija, Cilda
LZ: +19, A, 1.7 m/s

Kandavā sākušās ikgadējās Iekšlietu ministrijas sporta spēles /FOTO/ (9)

Liena Trēde

Piektdien, 10. jūnijā, Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikuma teritorijā sākušās ikgadējās Iekšlietu ministrijas sporta sezonas noslēguma sacensības, kas turpināsies arī sestdien– 11. jūnijā. Spītējot lietum, vējam un aukstumam, stadionā notika mērošanās spēkiem tādās disciplīnā kā futbols, volejbols, basketbola metieni un auto stumšanā.

Ārlietu ministrs Tukumā sola atbalstu pieminekļa izveidei Z. A. Meierovicam (13)

Agita Puķīte

8. jūnijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs darba vizītes ietvaros apmeklēja Tukuma novadu, lai tiktos ar Tukuma novada domes vadību, pašvaldības administrācijas pārstāvjiem un Tukuma novada eksportējošiem uzņēmējiem. Tikšanās laikā amatpersonas pārrunāja Tukuma novada domes starptautiskās sadarbības jautājumus, sadarbību ar diasporu.

Plāno apvienot Tukums-1 dzelzceļa staciju un autoostu, arī Tukumā būs augstais perons (17)

Agris Jansons

Tukuma novada domes izpilddirektors Māris Rudaus-Rudovskis: “Par iespēju apvienot «Pasažieru vilciena» un SIA «Tukuma auto» autoostas uzgaidāmo zāli un kases esam sprieduši jau sen. Stacijā nu ir atbrīvojušās telpas, lai mēs atkal domātu par attīstību un piedāvātu SIA «Tukuma auto» pārcelt autoostas kasi uz dzelzceļa stacijas ēku, kā arī iekārtot autobusu peronus vietā, kur tagad ir taksometru stāvvieta.

Gājēju celiņus Jauntukumā sola nākamgad (5)

Agris Jansons

Jautā lasītājs: – Ceru, ka beidzot Tukuma vadība padomās par satiksmes drošību Jauntukuma mikrorajonā, jo gājējiem, īpaši ģimenēm ar maziem bērniem, vietām vai grāvī jālec! Alīnas iela vispār ir kā nāvinieku rinda (trīsreiz jānospļauj pār kreiso plecu!) – ietves nav, apgaismojuma nav, ceļa segums labs…

Bērnu svētki Slampes pagasta Ozolnieku ciemā /FOTO/ 

OzolniekiSvetki-011

5. jūnijā Slampes pagasta Ozolnieku ciematā ģimenes ar bērniem tika aicinātas uz biedrības «Mēs – Ozolnieku ciemam» organizēto Bērnu dienas pasākumu, kurā arī tika piedāvāta Džūkstes pasaku muzeja programma «Pasakas ceļa somā».

Kandavā skatītājus pulcē motokross /FOTO/ (1)

motokross-015

5. jūnijā Kandavas mototrasē norisinājās «Bosch Superkauss» posms, kurā tiks noskaidroti «Eco Baltia Vide» Lielās balvas ieguvēji piecās motociklu klasēs un komandu ieskaitē. Un šīs sacensība, lai justu līdzi mūspuses sportistiem vai vienkārši piedzīvoto motokrosu, apmeklēja gana liels skatītāju, līdzjutēju pulks.

Bēgošu talsinieku dzērumā un ar liegtām autovadītāja tiesībām Tukuma policija aptur Pūrē (8)

Liena Trēde

5. jūnijā Tukumā automašīnas «Mitsubishi Galant» vadītājs nepakļāvās policistu prasībai apturēt auto un centās aizbēgt. Pūres pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 84. km, policijas darbinieki nobloķēja ceļu un apturēja bēgošo automašīnu, tās vadītājam ietriecoties policijas automašīnā.

Tukumā top olimpiskā BMX trase (21)

Agris Jansons

Nu jau kādu laiku Pauzera pļāvās notiek aktīvi darbi, lai no daudzajiem uzbērtajiem kalniņiem te izveidotu BMX trasi. Vēl tikai pusmēness jāiztur, tad trase būšot gatava. Aptuvenās trases izmaksas būšot ap 30 000 eiro. Par trases izveidi maksā biedrība «KMK riteņbraukšanas klubs»

Vecāki aicināti bērniem stāstīt par drošību (1)

Happy-family-couple-love-in-garden

Apsveicam visus bērnus un jauniešus ar vasaras brīvlaika sākšanos. Mēs novēlam skolēniem labi atpūsties un uzkrāt spēkus. Lai atpūta būtu patiešām izdevusies, vēlamies atgādināt skolēniem un viņu vecākiem par drošību.

Bīstamā vieta uz ceļa Bieļas-Kaive operatīvi sakārtota 

Liena Trēde

Jautā lasītājs: – Ceļa posmā Bieļas-Kaive tika veikta ceļa greiderēšana un ceļa malu nostumšana – noplēšana (ceļu līkumos). Ceļš šobrīd nogreiderēts gana labi, kaut gan grants segumu ceļam noteikti vajadzētu papildināt. Lieki minēt, cik vasarā ekskursantu izmanto šo ceļu (tai skaitā ārzemnieku), lai apmeklētu Senču ozolu.

Jaunpilī sumina novada audzēkņus un padagogus 

JaunpilsApbalvotie-004

Svinīgā pieņemšana un apbalvošanas ceremonija notika 30. maijā Jaunpils pils laulību zālē. Apbalvojumu, sarkanu rozi, kā arī foto mirkli pasākumā saņēma Rūta Alise Vaivare (skolotājas V.Rubīna, M. Grīnfelde), Jana Dakša (V. Rubīna, I. Dakša), Paula Valaine (I. Dakša), Kalvis Rautseps (G. Kāle), Anna Krista Dakša (G. Kāle, I. Inkina)…

«Durvīs» atklāta Tukuma Mākslas skolas audzēkņu izstāde /FOTO/ (1)

MakslSkola-011

31. maijā galerijā «Durvis» tika atvērta tradicionālā Tukuma mākslas skolas audzēkņu izstāde ar nosaukumu – «17». Tieši tik jaunieši šogad absolvēja skolu un izstrādāja noslēguma darbus, kas apskatāmi līdz pat 7. jūlijam. Tāpat izstādi papildina arī vairāki kursa darbi un interešu izglītības pulciņos tapušais.

Ligita Gintere saņem Tieslietu ministrijas Atzinības rakstu (2)

Gintere-001

Jaunpils novada domes priekšsēdētāja Ligita Gintere par ilggadēju godprātīgi veikto darbu 30 gadu garumā (kopumā šais darba gados salaulāti 500 pāru) saņēma Tieslietu ministrijas II pakāpes Atzinības rakstu un sudraba spalvu.

ACULIECINIEKS: Valsts policija pie poliklīnikas Tukumā noparkojas invalīdu stāvvietā (33)

Aculiecinieks

Redakcijas e-pastā ntz@ntz.lv piektdien, 3. jūnijā, saņēmām kāda vērīga tukumnieka iesūtītu foto ar pierakstu: “Šodien, gaidot autobusu pie poliklīnikas, redzēju, cik cēli noparkojās policijas auto invalīdu stāvvietā! Cik liels būs soda “plāksteris” un vai vispār būs? Un ko par to saka policijas priekšnieks?”

Bērnu dienā Lestenē /FOTO/ 

Agris Jansons

1. jūnijā – Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā paviesojāmies Lestenē, kur notika Bērnu dienas pasākums, uz kuru bija sanākuši aptuveni 40 bērni. Šādu pasākumu 1. jūnijā pagastā organizē katru gadu, un tas tiek apvienots ar skolas beigšanu un vasaras sākšanos.

Redakcijas sleja
  • Vineta Rozenberga Darbaspēk, atsaucies! 

    Savā dabas bērnu naivumā mēs varētu padomāt, ka Austrumeiropas valstis Eiropas Savienībā tika uzņemt ...

  • Liena Trēde Par dažādo (1)

    Aplasot ierastās sēņu vietas (Nez, kur tie cilvēki izrauj tik daudz beku, lai sociālos tīklos varētu ...

  • Agita Puķīte  Protam svētkus svinēt, vai ne!? 

      Nu Tukuma Rožu svētki ir galā. Ticiet vai nē, bet nostaigāto attālumu bilance trijās svētku d ...

Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai Tukumā būtu vajadzīga publiskā pirts?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Eirokalkulators
Jaunākās galerijas
Guntars Vilmanis IMG_8917 motokross_126
Mēness kalendārs
No 1. jūlija 3.25 līdz 1. augusta 3.59
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv