Sestdiena, 2017. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
LZ: +9, D-DR, 4.0 m/s

Šodien tiks ieskandinātas jaunās Tukuma ev. lut. baznīcas ērģeles (3)

2. maijā 19.00 Tukuma luterāņu baznīcā skanēs jaunās Jēčepingas ērģeles – īpašā koncertā uz tām spēlēs Berlīnes ērģelnieks Jonas Vilferts un kopā ar viņu trompetists Tonijs Fēse (Drēzdene).

Lielā talka Tukuma bērnudārzā «Vālodzīte» /FOTO/ 

Lai kopīgiem spēkiem uzspodrinātu pirmsskolas izglītības iestādes «Vālodzīte» apkārtni un telpas, Lielajā Talkā piedalījās iestādes bērnu vecāki, māsas, brāļi, aizbildņi un, protams, darbinieki.

Sēmē pazudis cilvēks 

29. aprīlī Tukuma policijā saņemta informācija, ka 27. aprīlī no dzīvesvietas Sēmes pagastā izgājis un līdz šim nav atgriezies 1962. gadā dzimušais Romāns Morozovs. Vīrietis par sevi nekādu ziņu nav devis un viņa atrašanās vieta joprojām nav zināma.

Tukumā un novadā esot aizvadīts stabilitātes, izaugsmes un attīstības periods (240)

Gatavojoties 3. jūnijā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām, savu artavu to norisē un katra vēlētāja iespējām izvēlēties atbildīgi piedāvājam arī mēs – «Neatkarīgās Tukuma Ziņas». Kā solījām, sarunā ar šī brīža novada domes priekšsēžiem izvērtēsim aizvadītā perioda veiksmes un neveiksmes, tāpat aicināsim viņus izteikt viedokli par dažādām problēmsituācijām un novadu iesējamo attīstību nākotnē. Šoreiz vārds – Tukuma novadam.

Bedrīšu lāpīšanai Tukumā paredzēti 45 tūkstoši eiro (11)

Šobrīd lielākā daļa bedru Tukumā ir sazīmētas un SIA «Strabag» ir uzsācis asfalta “izgraušanu”, lai labos laika apstākļos bedres aizpildītu ar karsto asfaltu. T budžetā plānoti 45 000 eiro, bruģakmens remontam vecpilsētā – 20 000 eiro.

Jauno solistu koncertā «Raibā virpulī» Kandavā /FOTO/ 

Lai mudinātu bērnus un jauniešus izkopt savu individuālo vokālo talantu, jau otro pavasari Kandavā norisinās koncerts «Raibā virpulī».

Pirmā maija svētki Tukumā 

Aprīļa pēdējā nedēļas nogalē un, sagaidot maija pirmo nedēļu ar svētku brīvdienām, Tukuma pusē sarūpēti dažādi – gan mazi, gan lieli – pasākumi. Būs iespēja baudīt gan koncertus, gan sporta pasākumus, kā arī visiem kopā no ziemas miega modināt strūklaku.

Arī Irlavas slimnīcai vajag vairāk naudas (4)

Irlavas slimnīca no visiem centriem atrodas patālāk, tāpēc to lielas vētras neskar, turklāt aiz direktores Valentijas Embures muguras tā stāv stingri un stabili. Tomēr, kā saka direktore, ar to naudu, kāda tai ir tagad, tik smagus pacientus tā ilgi pieņemt nevarēs, lai gan pieprasījums ir, turklāt liels.

Tukuma «U-11» hokejistiem – 2. vieta valstī (3)

Hokeja kluba «Tukums» «U-11» vecuma grupas komandas puiši un viņu treneri Jānis Svitiņš un Aigars Vilmanis tiek sveikti par izcīnīto 2. vietu Latvijas čempionāta 2016./2017. gada sezonas kopvērtējumā.

Tukumā viesojās iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (1)

21. aprīlī iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis kopā ar pašvaldības un dienestu pārstāvjiem apskatīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Tukuma daļas depo un Valsts policijas Tukuma nodaļas telpas. Tukuma pašvaldības policijā ministrs apskatīja, kā strādā dispečerdienests, kas uzrauga vairāk nekā 80 videokameru pilsētā.

Vienā dienā Džūkstē un Kandavā pakārušās divas sievietes 

Pirmdien, 24. aprīlī, Tukuma novada Džūkstes pagastā savā dzīvesvietā atrasta pakārusies 1938. gadā dzimusi sieviete, bet Kandavā savā dzīvesvietā pakārusies 1965. gadā dzimusi sieviete. Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

Cik izdevīgi ir pasākumi un cik sakārtoti īpašumi Kandavā? (14)

Kandavas novada domes sēžu zālē norisinājusies kārtējā un šajā sasaukumā arī pēdējā tikšanās ar pašmāju uzņēmējiem. Šoreiz viens no galvenajiem tematiem bija novada kultūras dzīve jeb tās organizēšana. Tāpat vārds tika dots būvvaldei un tika stāstīts par tās iespējamiem attīstības scenārijiem.

Tukuma Raiņa ģimnāzijai – jauna velosipēdu novietne (7)

24. aprīlī pie Tukuma Raiņa ģimnāzijas atklāta jauna velo novietne. Projektu finansējis «Cemex» iespēju fonds, kā arī līdzfinansējumu sniegusi Tukuma novada dome. Bet novietni izgatavojuši SIA «Amatnieks» darbinieki.

Lūdz ziedot Kristapa Dembovska ārstēšanai (12)

“Mēs, Kristapa ģimene, esam pateicīgi fantastiskiem cilvēkiem apkārt un Dievam, ka radās iespēja glābt Kristapu, bet diemžēl pašlaik nav iespēju pilnībā segt medicīnas izmaksas pašu spēkiem,” tā sociālajā portālā «Facebook.com» raksta tukumnieka Kristapa Dembovska ģimene.

Jaunsātos deguši 20 hektāri kūlas 

22. aprīlī 12.30 Tukuma novada Jaunsātu pagastā dega pērnā zāle 20 hektāru platībā. Ugunsgrēks likvidēts 14.47.
22.27 Tukumā, Partizānu ielā, divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1 m² platībā. Ugunsgrēks likvidēts 00.09.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai jūs piedalīsieties pašvaldību vēlēšanās

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
No 1. maija 10.02 līdz 1. jūnija 12.40
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators