Otrdiena, 2017. gada 27. jūnijs
Malvīne, Malvis
LZ: +9, D-DR, 4.0 m/s

Jaunieši sagādā svētku mielastu Tukuma patversmē mītošajiem (3)

22. decembrī Tukuma Jauniešu sociālā centra virtuvē strādāja Tukuma jauniešu centra, Jauniešu sociālā centra dalībnieki, viņu vadītājas Dace Laukmane, Kristīne Liepiņa, brīvprātīgais no Francijas – Nordine Benčiha (Nordine Benchiha) kopā ar mentori Zani Siliņu.

Tukuma Raiņa ģimnāzijas ikgadējais svētbrīdis baznīcā (2)

21. decembrī Tukuma evaņģēliski luteriskajā baznīcā notika ikgadējais Ziemassvētku koncerts, kurā jauktais koris «Savējie» skolotājas Rasmas Valdmanes vadībā izpildīja Jāņa Lūsēna dziesmas.

Tukuma slimnīca savos 130. Ziemassvētkos 

SIA «Tukuma slimnīca» kolektīvs 22. decembrī svinēja Ziemassvētkus un atskatījās uz šajā gadā paveikto. Gads aizvadīts Tukuma slimnīcas 130. dzimšanas dienas zīmē, un par godu tai kolektīvs iesaistījies Tukuma muzeja veidotās izstādes «Sanitas» tapšanā.

Ziemassvētki Kandavas internātvidusskolā 

Decembris Kandavas internātvidusskolā ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kad katrs iededz sirdī savu Cerību zvaigzni. Mūsu skolas čaklie rūķi skolu pārvērta par pasaku namiņu – katra klase veidoja savu noformējumu gan skolā, gan internāta istabiņās.

Bluķa vakars Milzkalnē (6)

22. decembra vakarā Milzkalnē sijāja smalks lietutiņš. Par spīti tam, Milzkalnes daudzdzīvokļu māju pagalmā pulcējās budēlīši no folkloras kopas «Milzkalnieki».

Tumē apgāžas kravas auto, Degolē vandāļi izdemolē džipu (12)

19. decembrī Tukuma novada Tumes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 66. km, 1975. gadā dzimis vīrietis, vadīja kravas automašīnu «Volvo FH» ar puspiekabi «Turbos Hoet Doesot 30», un tai sprāgstot priekšējai riepai, vadītājs nespēja noturēt auto uz ceļa.

Saulgriežu sagaidīšana Pastariņa muzejā /FOTO/ 

21. decembrī Pastariņa muzejā gatavojās ziemas saulgriežu atnākšanai. Saulgrieži katrā mājā vispirms ienāk ar tīrību un sakopšanos, tāpēc arī visas «Bisnieku» istabas tīri izslaucītas, ar egļu zariem, svecēm māla traukos, puzuriem un citiem rotājumiem izrotātas.

Tukumā noskaidroti labākie šāvēji ar īpašām vajadzībām /FOTO/ (2)

7. decembrī Tukuma šautuvē notika gada noslēguma sacensības «Ložu šaušanā cilvēkiem ar invaliditāti». Sacensībās piedalījās 14 dalībnieki no sporta klubiem, biedrībām, kā arī individuāli no daudzām Latvijas pilsētām. Esam noskaidrojuši šā gada labākos šāvējus.

Ziemassvētku kausu izcīņas Kandavā /FOTO/ 

17.decembrī Kandavas sporta hallē tika aizvadītas Ziemassvētku kausu izcīņas zolītē un futbolā veterāniem. Jau no agra rīta savas spraigās izspēlēs uzsāka zolītēs spēlētāji un ļoti sīvās cīņās tika noskaidroti labākie zolmaņi.

Nekustamā īpašuma nodoklis piespiedīs Tukuma novada ēkas nodot ekspluatācijā (16)

Jau Tukuma novada domes oktobra sēdē deputāti izdarīja grozījumus saistošajos noteikumos «Par nekustamā īpašuma nodokli Tukuma novadā» un noteica gan dažādus atvieglojumus, gan būtiskas izmaiņas, kas nodokļa apmērā stāsies spēkā no 2018. gada.

Tumē aizvadīts Vecgada volejbola turnīrs (2)

Ar ļoti interesantām, spraigām un azartiskām cīņām Tumē sestdien, 17. decembrī, noslēdzās tradicionālais Vecgada turnīrs volejbolā, kurā šoreiz gan piedalījās tikai četras komandas no Tukuma, Džūkstes, Kaives un Tumes

Vairāk nekā 50 zantenieku protestē pret neizbraucamo ceļu Zemīte-Zante /FOTO/ (14)

Trešdien, 21. decembrī, vairāk nekā 50 Zantes iedzīvotāju pulcējās pie Smiltiņkalna, lai izteiktu savu viedokli par ceļa Zemīte-Zante stāvokli. Tas pēdējā mēneša laikā izveidojies par neizbraucamas šļuras upi.

Tukumā aizvadītas ziemas sacensības ielu vingrošanā /VIDEO/ 

18. decembrī, Lauktehnikā pie ielu vingrošanas stieņiem pulcējās pulciņš pusaudžu – tie, kam patīk vingrot, visvisādi izlokoties uz vingrošanas stieņiem.

Tukuma muzeja gada tradicionālajā sarīkojumā «Zelta svētdiena» /FOTO/ 

18. decembrī Durbes pilī notika Tukuma muzeja gada sarīkojums «Zelta svētdiena». Turpinot tradīciju – pateikt paldies muzeja atbalstītājiem, šoreiz šo paldies saņēma Arnis Šablobskis, Santa Jākobsone, SIA «Rotas», Edgars Juka, Juzefa Knito, Tija Vīksna, SIA «Snickers production Latvija», Guna Roze, SIA «Tukuma slimnīca», Māra Ferbere, Guntis Pakalns un «Neatkarīgās Tukuma Ziņas».

Gunārs Janaitis nonācis pie Viena, pie Ziedoņa 

17. decembra pusdienlaikā Tukuma bibliotēkā tukumnieki klausījās fotogrāfa un dzejnieka Imanta Ziedoņa līdzgaitnieka Gunāra Janaiša stāstu par satikšanos ar dzejnieku un ciešo saikni, kuras iespaidots uzrakstījis vēstuli «Gunārs Imantam».

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai esat apmierināts ar pašvaldību vēlēšanu iznākumu?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs

2017.06.27 | 17:00

Radošā nodarbība Kandavā 

2017.06.27 | 18:30

Kartavkalnu apļu skriešana 

2017.06.29 | 11:00

Labdarības pasākums Zantē 

2017.07.02 | 11:00

Volejbols Pūrē 

2017.07.07 | 9:00

Irlavas pagasta svētki 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
No 1. jūnija 12.40 līdz 1. jūlija 14.05
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators