Piektdiena, 2017. gada 24. februāris
Diāna, Dina, Dins
LZ: -1, R, 2.5 m/s

Bluķa vakars Milzkalnē (6)

22. decembra vakarā Milzkalnē sijāja smalks lietutiņš. Par spīti tam, Milzkalnes daudzdzīvokļu māju pagalmā pulcējās budēlīši no folkloras kopas «Milzkalnieki».

Tumē apgāžas kravas auto, Degolē vandāļi izdemolē džipu (12)

19. decembrī Tukuma novada Tumes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 66. km, 1975. gadā dzimis vīrietis, vadīja kravas automašīnu «Volvo FH» ar puspiekabi «Turbos Hoet Doesot 30», un tai sprāgstot priekšējai riepai, vadītājs nespēja noturēt auto uz ceļa.

Saulgriežu sagaidīšana Pastariņa muzejā /FOTO/ 

21. decembrī Pastariņa muzejā gatavojās ziemas saulgriežu atnākšanai. Saulgrieži katrā mājā vispirms ienāk ar tīrību un sakopšanos, tāpēc arī visas «Bisnieku» istabas tīri izslaucītas, ar egļu zariem, svecēm māla traukos, puzuriem un citiem rotājumiem izrotātas.

Tukumā noskaidroti labākie šāvēji ar īpašām vajadzībām /FOTO/ (2)

7. decembrī Tukuma šautuvē notika gada noslēguma sacensības «Ložu šaušanā cilvēkiem ar invaliditāti». Sacensībās piedalījās 14 dalībnieki no sporta klubiem, biedrībām, kā arī individuāli no daudzām Latvijas pilsētām. Esam noskaidrojuši šā gada labākos šāvējus.

Ziemassvētku kausu izcīņas Kandavā /FOTO/ 

17.decembrī Kandavas sporta hallē tika aizvadītas Ziemassvētku kausu izcīņas zolītē un futbolā veterāniem. Jau no agra rīta savas spraigās izspēlēs uzsāka zolītēs spēlētāji un ļoti sīvās cīņās tika noskaidroti labākie zolmaņi.

Nekustamā īpašuma nodoklis piespiedīs Tukuma novada ēkas nodot ekspluatācijā (16)

Jau Tukuma novada domes oktobra sēdē deputāti izdarīja grozījumus saistošajos noteikumos «Par nekustamā īpašuma nodokli Tukuma novadā» un noteica gan dažādus atvieglojumus, gan būtiskas izmaiņas, kas nodokļa apmērā stāsies spēkā no 2018. gada.

Tumē aizvadīts Vecgada volejbola turnīrs (2)

Ar ļoti interesantām, spraigām un azartiskām cīņām Tumē sestdien, 17. decembrī, noslēdzās tradicionālais Vecgada turnīrs volejbolā, kurā šoreiz gan piedalījās tikai četras komandas no Tukuma, Džūkstes, Kaives un Tumes

Vairāk nekā 50 zantenieku protestē pret neizbraucamo ceļu Zemīte-Zante /FOTO/ (14)

Trešdien, 21. decembrī, vairāk nekā 50 Zantes iedzīvotāju pulcējās pie Smiltiņkalna, lai izteiktu savu viedokli par ceļa Zemīte-Zante stāvokli. Tas pēdējā mēneša laikā izveidojies par neizbraucamas šļuras upi.

Tukumā aizvadītas ziemas sacensības ielu vingrošanā /VIDEO/ 

18. decembrī, Lauktehnikā pie ielu vingrošanas stieņiem pulcējās pulciņš pusaudžu – tie, kam patīk vingrot, visvisādi izlokoties uz vingrošanas stieņiem.

Tukuma muzeja gada tradicionālajā sarīkojumā «Zelta svētdiena» /FOTO/ 

18. decembrī Durbes pilī notika Tukuma muzeja gada sarīkojums «Zelta svētdiena». Turpinot tradīciju – pateikt paldies muzeja atbalstītājiem, šoreiz šo paldies saņēma Arnis Šablobskis, Santa Jākobsone, SIA «Rotas», Edgars Juka, Juzefa Knito, Tija Vīksna, SIA «Snickers production Latvija», Guna Roze, SIA «Tukuma slimnīca», Māra Ferbere, Guntis Pakalns un «Neatkarīgās Tukuma Ziņas».

Gunārs Janaitis nonācis pie Viena, pie Ziedoņa 

17. decembra pusdienlaikā Tukuma bibliotēkā tukumnieki klausījās fotogrāfa un dzejnieka Imanta Ziedoņa līdzgaitnieka Gunāra Janaiša stāstu par satikšanos ar dzejnieku un ciešo saikni, kuras iespaidots uzrakstījis vēstuli «Gunārs Imantam».

Tukuma kultūras nama kolektīvu Ziemsvētku koncerts /FOTO/ (1)

17. decembrī Tukuma kultūras namā bērnu, vecāku, draugu un citu atbalstītāju bija atnākuši, lai atbalstītu mazos un lielos, kas darbojāas kultūras nama kolektīvos.

Fonds «Haleva dienests» svētkos palīdzēs ģimenēm (5)

15. decembrī redakcijā 18 paciņas 350 eiro vērtībā atveda fonda «Haleva dienests» direktore Dzintra Ivančika un mācītājs Vladimirs Ivančiks. Fonds darbojas jau 20 gadus, palīdzot ģimenēm.

Ziemassvētki Tukumā un apkārtnē (1)

Ar gaišām domām un īpašu svētku prieku sagaidīti Ziemassvētki. Tas jūtams arī neskaitāmos pasākumos, kuri radīt, lai pastiprinātu šo īpašo svētku sajūtu. Arī mūspusē esat laipni gaidīti radīt un izbaudīt pārsteigumiem pilnus svētkus gan sev, gan saviem tuvākajiem.

Tukuma CSDD cer no Lauktehnikas pārvākties uz pilsētu (52)

15. decembrī Tukuma novada domē notika Uzņēmēju konsultatīvās padomes sēde, kurā tika pārrunāta Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) iecere būvēt jaunu ēku Tukumā, Melnezera ielā 10a – kādreizējā kartingu trasē

Redakcijas sleja
  • Marija Anmane Re, kā sanāk… 

    Kāda populāra anekdote māca: ja jums kaut kas neizdodas, nevajag tūdaļ sajusties vainīgiem un solīti ...

  • Ivonna Plaude Par ko rakstīt grūti (6)

    Atzīšos, ir vairākas tēmas, par kurām ir grūti rakstīt pat it kā jau rūdītam un daudz pieredzējušam ...

  • Liena Trēde Vai sasniegs mērķi? 

    Kaut mācību gadu iezvanot, Latvijas skolās audzēkņu skaits (salīdzinot ar pērno gadu) bija praktiski ...

Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai Tukumā būtu vajadzīga publiskā pirts?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs

2017.02.24 | 11:00

ZPD konference TRĢ 

2017.02.24 | 16:30

Svara stieņa spiešanā guļus Tumē 

2017.02.24 | 17:00

Disenīte bērniem Jaunpilī 

2017.02.24 | 17:00

Kino diena Kandavā 

2017.02.24 | 17:00

Kārļa Tjarves grāmatas prezentācija Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
No 1. februāra 10.11 līdz 1. marta 8.38
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators