Liesma, Elita, Alita

Tiesai nodod lietu par bruņoto laupīšanu Jēkabpilī

Twitter
FaceBook
print
2011. gada 1. decembris 15:52

30. novembrī Zemgales tiesas apgabala prokurore Vida Kravcova tiesai nodevusi krimināllietu, kurā apsūdzētas septiņas personas; tostarp pieciem no apsūdzētajiem izvirzīta apsūdzība arī par bruņoto laupīšanu Jēkabpilī, kas notika šī gada janvārī.

Apsūdzības celtas par 2008. un 2010. gadā veiktām zādzībām, 2010. gadā izdarītu svešas mantas tīšu iznīcināšanu un bojāšanu; 2009. gadā veiktu personas sagrābšanu mantkārīgā nolūkā, lietojot vardarbību un draudus; izspiešanu, sveša maksāšanas līdzekļa nolaupīšanu un iznīcināšanu; sveša maksāšanas līdzekļa atkārtotu nelikumīgu izmantošanu un laupīšanu.
Par bruņoto uzbrukumu Jēkabpils spēļu zālei «Fēnikss» apsūdzība pēc Krimināllikuma 176. panta ceturtās daļas (Par laupīšanu, kas veikta izmantojot šaujamieročus un saistīta ar smagām sekām. – Red.) uzrādīta Leonīdam Koņuhovam, Staņislavam Babelim, Arvo Žagaram, Denisam un Pāvelam Hristoforidi; turklāt Arvo Žagaram uzrādīta apsūdzība "…par citas personas, kas izpildīja dienesta pienākumus, tīšu prettiesisku nonāvēšanu vairāku personu dzīvībai bīstamā veidā, kā arī par mēģinājumu noslepkavot otru policijas darbinieku]. Deniss Hristoforidi apsūdzēts par to, ka «"izdarījis citas personas, kas izpildīja dienesta pienākumus, tīšas prettiesiskas nonāvēšanas vairāku personu dzīvībai bīstamā veidā mēģinājumu".
Apsūdzībā arī norādīts, ka abas iepriekš minētās personas, kā arī Leonīds Koņuhovs un Pāvels Hristoforidi bez attiecīgas atļaujas iegādājās, glabāja, nēsāja, pārvadāja šaujamieroci un munīciju.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. Anonīms teica:

    Interesanti kuri no Tukuma būs nākamie?

Pasākumu kalendārs

2019.09.18 | 10:00

Dzejas dienu pasākums Tumē 

2019.09.18 | 10:15

Lasīšanas pasākums bērniem Pūrē 

2019.09.18 | 11:15

Kino Lapmežciemā 

2019.09.18 | 17:00

Keramikas nodarbība Tukumā 

2019.09.18 | 18:00

Runās par Vecupes projektu Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool