Sestdiena, 2019. gada 25. maijs
Junora, Anšlavs
Foto: Attēlam ir ilustratīva nozīme

Soda bērnus, kas brauc ar velosipēdu bez tiesībām un aizsargķiverēm

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2018. gada 18. jūnijs 20:51

11. jūnijā
14.10 Tukumā, Brīvības laukumā, aizdomās par narkotisko vielu lietošanu aizturēts un uz ekspertīzi nogādāts 1990. gadā dzimušais.
No 8.00 līdz 17.50 Tukumā, Raudas ielā, zaglis, iekļūstot dzīvoklī caur logu, paņēmis portatīvo datoru, mobilo telefonu un citas vērtīgas lietas. Uzsākts kriminālprocess.
23.50 Kandavas pagastā 1974. gadā dzimušajam vadītajam, vadot automašīnu «Chevrolet Orlando», pēkšņi priekšā izskrēja meža dzīvnieks. Rezultātā tika bojāta automašīna.

12. jūnijā
19.56 Tukuma novadā, ceļa Džūkste-Irlava-Jaunsāti 19. km, 1987. gadā dzimušais vadīja automašīnu «Opel Astra Caravan», būdams alkohola reibumā (1,67 promiles). Pārbaudē konstatēts, ka vadītājam nav arī transporta līdzekļa vadītāja apliecība.
23.45 Tukuma novada Džūkstes pagastā, ceļa Lancenieki-Džūkste-Lestene 2. km, 1975. gadā dzimušais, vadot automašīnu «VW Passat Variant», uzbrauca meža dzīvniekam – stirnai, kura pēkšņi šķērsoja brauktuvi. Rezultātā bojāta automašīna.

13. jūnijā
00.54 Jaunpils novadā 1964. gadā dzimušais, vadot automašīnu «Opel Astra», pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca vairākiem šķēršļiem – siltumnīcai, metāla stabiņam, augļu krūmam, tos bojājot.
13.00 Tukumā, Zvaigžņu ielā, 2009. gadā dzimusī vadīja velosipēdu bez aizsargķiveres un velosipēda vadīšanas apliecības.
14.50 Tukumā – Smilšu un Talsu ielas krustojumā, apstādināts 2008. gadā dzimušais, kurš vadīja velosipēdu bez aizsargķiveres un bez velosipēda vadīšanas apliecības.
15.35 Tukumā, Tehnikas ielā, 2006. un 2007. gadā dzimuši puiši vadīja velosipēdus bez aizsargķiveres un vadītāja apliecības.
15.38 Tukumā, Tehnikas ielā, divi 2007. gadā dzimušie vadīja velosipēdus bez aizsargķiverēm un velosipēda vadīšanas apliecības.

14. jūnijā
12.30 Tukumā, Kurzemes ielā, notika 2003. gadā dzimuša velosipēda vadītāja un automašīnas «Volvo», kuru vadīja 1978. gadā dzimusi braucēja, sadursme.

15. jūnijā
12.40 Kandavas novadā 1992. gadā dzimušais, vadot automašīnu «Dacia Duster», neizvēlējās drošu intervālu, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar automašīnu «Lexus», kuru vadīja 1983. gadā dzimusī.
18.54 Tukumā, Raudas ielā, 1982. gadā dzimusī, vadot automašīnu «Opel Zafira», uz gājēju pārejas uzbrauca 2005. gadā dzimušajai gājējai, kura nogādāta slimnīcā. Šobrīd vēl ceļa satiksmes negadījuma apstākļi tiek izmeklēti.

16. jūnijā
11.05 Tukuma novadā, uz ceļa Tukums – Kuldīga, 1974. gadā dzimušais, vadot automašīnu «DAF XF 95», uzbrauca stirnai, kura pēkšņi šķērsoja ceļa braucamo daļu. Sadursmes rezultātā tika bojāta automašīna.
15.50 Sēmes pagastā, ceļa Brizule-Rideļi 5. km, 1994. gadā dzimušais, vadot automašīnu «LADA 1119», neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca šķērslim – koka stabam, to bojājot. Vadītājs no notikuma vietas aizbrauca, par negadījumu neziņojot policijai.
Laika posmā no 12. jūnija 23.00 līdz 16. jūnija 9.30 Tukumā pils ielā no šķūnīša nozagts velosipēds.

17. jūnijā
12.14 Engures novadā uz Slokas – Talsu ceļa 1969. gadā dzimusī vadīja automašīnu «Mercedes Benz V220», būdama alkohola reibumā. Veicot pārbaudi, tika uzrādītas 2,51 promile.
16.30 Jaunpils novadā 1950. gadā dzimušais, vadot nereģistrētu mopēdu, uzbrauca stāvošam transporta līdzeklim «AUDI A6», to bojājot.

VUGD
11. jūnijā ugunsdzēsēji glābēji tika izsaukti uz Engures novadu, kur Smārdes pagastā dega elektrības vadi 0,1 m2 platībā.
14. jūnijā Tukuma novada Tumes pagastā dega sausā zāle 10 m² un Putniņu ielā 300 m² platībā.
16. jūnijā ugunsdzēsēji glābēji tika izsaukti uz Jaunpils novadu, kur dega garāža 10 m² platībā. Savukārt Tukumā, daudzdzīvokļu namā, kurinot krāsni, bija izveidojies sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, glābēji pārbaudīja apkures ierīci un izvēdināja telpas.
17. jūnijā 2.56 VUGD saņēma izsaukumu uz Kandavu, kur dega divas dārza mājas, pirts un šķūnis 30 m² platībā. Tikai 5.33 ugunsgrēks tika likvidēts.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. JAUTAJIENS teica:

  Un pēc kāda likuma panta un gara šos bērnus soda?

 2. Cilveks teica:

  Pareizi ka soda jo cispāt nepieskata bērnus un katram nav ne ķiveres nekā. Plus policijai pašai jaliek sods par to ka cilvēki staigā ar suņiem bez uzpurni nejau katrs otrais vet vissi nolaidība un Policijas darbu nepildīšana. Jāziņo būs atiecīgām iestādēm. Jāliek ir pie sabiedriskā darba tādus un kas vēl izrunājas cietumā 4 sienās ar čaļiem kopā patuse. Kauns. Vispar pretigi

 3. WONDER_WHY teica:

  Cilvēk, ej atdziesti.

 4. .... teica:

  Kādos gadījumos ķiveres jālieto riteņbraucējiem?

 5. to Cilveks teica:

  Tiesam, llooti pretigi… tiesaam.

 6. H a teica:

  Tagad čīkst nevaig neko darīt viss slikti . Kad kādam bērnam iekodīs suns nākošais raksts ntz vai cik briesmīgi ak šausmas nolaidība akdievs pasaules gals , Nuja domāt jau neviens negrib. Labi kas vainas ņemat pērkat katrs sev asaru gāzes baloniņu un skataties kā kož paprovējat iepūst:D:D:D Kad kāds bērns nokritīs ar riteni bez tiesībāk jo brauks bez aizsargiem , okey būs slimnīca un plusss vēl sods. Valstij izdevīgi tīrā peļņa

 7. H aa teica:

  Tad saka valsts izkrāpj naudu, jūs paši tīrā veidā dāviniet viņiem to. Es arī gribu dodiet tad man ar:D

 8. Zann teica:

  Berniem lidz 12 gadiem. Parejiem pēc pasa ieskatiem..cik dzīvība darga.

 9. Bērns noziedzinieks teica:

  Velo ķivere ir obligāta līdz 12 gadu vecumam. Ar velo pa ielas braucamo daļu vai veloceļu ļauts pārvietoties no 10 gadu vecuma, ja ir nokārtota vadītāja apliecība.

 10. lūdzu teica:

  1. statistiku cik Tukumā ir cietuši bērni velobraucēji. 2.lūdzu likuma pantu kas atļauj vp atņemt nepilngadīgam velotransportu bez vecāku klātbūtnes.bērnu krīzes centrā atbilde-tas ir rupjš bērnu tiesību pārkāpums.vai tad Bahiņš mums dzīvo savā republikā?

 11. lūdzu teica:

  neviens jau nenoņem no sevis atbildību ka bērns nav ieguvis likumīgā kārtā riteņbraucēja apliecību

 12. VELLA-ELLA teica:

  Kā riteni noņemt? Pārkāpums ir, bērns līdz 14 nekāds Latvijas APK subjekts nesanāks, bet riteni tak izņemt nevar! Ko par ko sodīja? Vecākus par neaudzināšanu – nekas tur nesanāks!

 13. Es teica:

  Apžēlojies, ko var filosofēt, ķiverei ir jābūt un punkts!

 14. >tas ir teica:

  uzvelc to sintētisko ;kiveri +28 grādos tad redzēs cik ilgi izturēsi

 15. vot vot teica:

  Uz sutkām vajag likt!

 16. adree teica:

  debila latvija kad zog sit izvaro polici nav …..kiveres … nopietni par to algu sanem

 17. Vietējais teica:

  Beidzot policija sāk darīt to, ko sen jau vajadzēja. Apskatieties! Attopieties! Bērni ar veļukiem laiž krustu šķērsām, pa ielām, pa ietvēm. Pret virzieniem, nelaižot pa galveno ceļu braucošos. Ne paiet, ne normāli pabraukt var. Paldies JUMS, policija! Šos bezsmadzeņu vecākus un urlas kas te raksta vērā neņemiet un tā turpiniet, bet tiem kas pieprasa statistiku, lai izlasa rakstu 14.jūnijā plkst.12:30 velisopēda vadītāja… Labi, ka dzīva palika pēc sadursmes.

 18. Jurists teica:

  Kad atklāt neko nopietnu nevar,tad statistiku uzlabo ar bērnu traumēšanu-ieteikums šo bērnu vecākiem caur psihologu atzinumu par psiholoģiskajiem traucējumiem ar sūdzībām griezties bērnu tiesību aizsardzības iestādē un tālāk tiesā

 19. >vietējais teica:

  tu pats esi urla un piedevām vēlmuldoņa

 20. Aldis teica:

  Nu bērnu zināšanas par satiksmes noteikumiem ir zem katras kritikas!Pirms nedēļas uz Raudas ielas 2 meitenes neskatoties ne pa labi,ne pa kreisi ar velosipēdiem iznesās uz ielas man priekšā!Tikai pēc pāris minūtēm atkal tas pats pie Rimi veikala!Un vecāki domāt sāk tikai tad,kad kāds bērnelis jau ir samalts zem auto riteņiem!Kaut kas ir jādara lietas labā!

 21. VP teica:

  Menesa laika ir 7 CSNg kur ir iesaistiti velo, no tiem 4 CSng kur ir vainigi velosipedisti berni vecuma lidz 12 gadiem. Vecakiem ir pienakums sekot lidzi kur berns brauc, vai vinam ir kivere un vai ir velo tiesibas. Ta pat, ja brauktuves mala ir velo celins, tad jabrauc par to, ja nav tad izvelas-brauktuve vai gajeju cels (netraucejot gajejiem). Iesaku vecakiem padomat, viegli jau tagad parmest policijai, bet pasi ka tagad jutas tie vecaki kuriem berns ir vainigs csng??? Viss ir labi kas labi beidzas, bet ir lietas par ko neaizdomajas-ta ir atbildiba par nodaritajiem zaudejumiem. Velo nav OCTA, un tapec vecakiem bus no savas kabatas jasedz zaudejumi, un tie nav mazie…(salidzinot ar sodu kurs ir lidz 30 euro). Aizdomajaties, ja sabiedribai un vecakiem ir vienaalga, tad vismaz policija sak domat par Jusu berniem.

 22. Tētis teica:

  Vp vispirms būtu latviešu valodu pamācījies-tad te likumus citējis un citus mācījis

 23. Tētis teica:

  Kauns,ja vp ir policists

 24. v.peteris teica:

  palasi NTZ …
  un redzzesi cik biezi policijaas apkopojuma ir sadi atgadijumi..
  Un telefona rakstit nav viegli, sezot auto-gludie latvijas celi

 25. >VP teica:

  ja tu esi tas ko es domāju ,tad labāk audzini savus kolēģus vai padotos(citādi par viņiem jānoklausās briesmu lietas)

Pasākumu kalendārs

2019.05.25 | 6:00

Kandavas novada svētki 

2019.05.25 | 6:00

Makšķerēšana Kandavā 

2019.05.25 | 10:00

Orientēšanās Kandavā 

2019.05.25 | 12:00

Skeitparka sezonas atklāšana Kandavā 

2019.05.25 | 17:00

Futbols Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool