Piektdiena, 2019. gada 26. aprīlis
Rūsiņš, Sandris, Alīna

Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem no 11. līdz 16. decembrim

Twitter
FaceBook
print
2007. gada 17. decembris 15:13

Policijas ziņas

11. decembrī
Tukumā, Jelgavas ielā 1, kāds astoņus gadus vecs zēns ar metāla stieni izsitis vairākas loga vitrīnas un aprakstījis ēkas sienas. Nodarīts zaudējums Ls 300 vērtībā.
14. decembrī
Kandavā, Skolas ielā 10, no darba kabineta pazudis mobilais telefons un maks, kurā atradās nauda (Ls 32), autovadītāja apliecība un trīs banku norēķinu kartes. Nodarīts zaudējums Ls 144 vērtībā.
Ap 7.30 Tukumā, Aviācijas ielā 1, automašīnas CHRYSLER īpašniece atklājusi, ka izsists bagāžas nodalījuma vāka stikls un ievilkta švīka automašīnas kreisajā pusē.
15. decembrī
Tumes pagasta centrālajā katlu mājā nozagti dažādi darba instrumenti. Nodarīts zaudējums Ls 2410 vērtībā.
Smārdes pagastā, viesu namā «Valguma pasaule», kādai semināra dalībniecei nozagta somiņa ar dokumentiem. Zaudējums – Ls 105 vērtībā.
16. decembrī
Džūkstes pagastā, maģistrālā naftas vada Polocka-Ventspils 368. km, konstatēts tīšs cauruļvada bojājums.
Tukumā, Brīvības laukumā 4, veikalā «Maxima» kāds tukumnieks nozadzis sieriņu «Kārumiņš» un 0,5 l tilpuma degvīna pudeli, ko aizturēšanas brīdī saplēsis. Zaudējums veikalam – Ls 3,33 vērtībā.
Vānes pagasta «Birztalās» iekļūts telpās un nozagts benzīnmotora zāles pļāvējs Ls 124 vērtībā.
Engurē, Ostas ielā, līdzās veikalam «Helans», kāds 25 gadus vecs jauneklis pieskrējis pie automašīnas HONDA CRV un izsitis tai labo priekšējo durvju stiklu.
Tukumā, veikalā «Rimi», kāds 30 gadus vecs vīrietis, būdams alkohola reibumā,
mēģinājis nozagt alkohola pudeli «Tulamore» Ls 12,99 vērtībā.

Ceļu policija

14. decembrī
7.30 Tukumā, Aviācijas ielā 10, automašīnai MAZDA 323 bojāts priekšējais stikls. Nodarīts zaudējums Ls 50 vērtībā.
16.30 Tukumā, Mednieku ielā, automašīnas IVECO vadītājs, nepārliecinoties par kustības drošību, ar automašīnas labo pusi bojājis ēkas Nr. 2 malu.
16.45 Tukumā, Revolūcijas ielā, pagaidām nenoskaidrots autovadītājs, veicot apdzīšanas manevru, izraisījis sadursmi ar automašīnu MAZDA un bojājis to.
17.00 Tukumā, Lauku ielā, automašīnas FORD GALAXY vadītājs izraisījis sadursmi ar pretimbraucošo automašīnu OPEL CELICIA. Cietušo nav.
15. decembrī
9.30 Tukumā, Durbes ielā, pie dzelzceļa pārbrauktuves automašīnas AUDI A6 vadītāja, šķērsojot dzelzceļa pārbrauktuvi, izraisījusi sadursmi ar elektrovilcienu. Autovadītāja smagā stāvoklī nogādāta Tukuma slimnīcā.
22.20 Rīgas-Ventspils ceļa 80. km automašīnas OPEL vadītājs ceļazīmes «Savvaļas dzīvnieki» darbības zonā izraisījis sadursmi ar meža zvēru, kas pēkšņi šķērsojis brauktuvi.
16. decembrī
2.00 Līgu-Kandavas ceļa 2. km automašīnas NISSAN vadītājs apdzīšanas manevra laikā izraisījis sadursmi ar automašīnu BMW un no notikuma vietas aizbraucis, neziņojot policijai.
8.00 Līgu-Kandavas-Veģu ceļa 11. km automašīnas VW PASSAT vadītājs ceļa līkumā iebraucis nožogojumā. Cietušo nav.
18.10 Rīgas-Ventspils ceļa 58. km pagaidām nenoskaidrotas automašīnas vadītājs, izbraucot uz galvenā ceļa, iebraucis pretējā braukšanas joslā un izraisījis sadursmi ar automašīnu OPEL OMEGA. Cietušo nav.
19.05 Jelgavas-Tukuma ceļa 33. km automašīnas MAZDA vadītājs, nogriežoties pa kreisi, izraisījis sadursmi ar automašīnu VW PASSAT, kas veica apdzīšanas manevru. Negadījumā ir cietušas trīs pasažieres, kurām konstatēti sasitumi un citas traumas.
20.00 Tukuma-Jelgavas ceļa 43. km automašīna VW PASSAT uzbraukusi 19 gadus vecam jaunietim, kurš atradās uz braucamās daļas. Cietušajam konstatēts kājas apakšstilba lūzums un arī alkohola reibums.
20.40 Engurē, Meža ielā, no brauktuves noslīdējusi automašīna FORD FIESTA. Tās vadītājs – 17 gadus vecs jaunietis – atradās alkohola reibumā un bija braucis bez autovadītāja apliecības.
23.40 Pūres pagastā, DUS «Sumata» teritorijā, automašīnas OPEL ASTRA vadītāja uzsākusi braukšanu, neizņemot no degvielas tvertnes uzpildes pistoli; negadījumā bojāta uzpildes automāta pistole.

Reidu rezultāti

Nedēļas nogalē reidos Tukuma pilsētā aizturēta viena persona, kas nebija izcietusi administratīvo sodu; naktī no piektdienas uz sestdienu noformēti 7, bet no sestdienas uz svētdienu – 5 administratīvo pārkāpumu protokoli par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā.

Ugunsgrēki

15. decembrī
Tukumā, Kurzemes ielā 3, aizdedzies atkritumu konteiners; ugunsgrēkā bojāti divi konteineri.
16. decembrī
Ap 22.50 saņemta ziņa, ka Tumes pagasta dārzu kooperatīva «Pārupe» teritorijā deg dārza mājiņa. Ugunsdzēsējiem neizdevās to glābt, un apmēram 12 m² lielā ēka nodegusi pilnībā. Vēlāk policijas darbinieki atraduši apdegušu vīrieti, kas ievietots Tukuma slimnīcā. Aizdegšanās iemesls tiek noskaidrots.
Ziņas sniedza Tukuma RPP priekšnieka palīdze Rolanda BebereKomentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. policija teica:

    policija informē, sniedz ziņas u.c. tas-operatīvo dienestu atskaite-īsti neskan

  2. no name teica:

    astoņus gadus vecs zēns … ar metāla stieni … aprakstījis ēkas sienas …

    Dienās būs Ritenieks, uz sporta skolu mazo 🙂

Pasākumu kalendārs

2019.04.26 | 10:45

Atvērto durvju dienas tehnikumā 

2019.04.26 | 14:00

Talka un pikniks Kandavā 

2019.04.26 | 14:00

Kustību festivāls Jaunpilī 

2019.04.26 | 17:00

Sarunas par teātri Tukumā 

2019.04.26 | 17:00

Senioru balle Šlokenbekā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool