Ceturtdiena, 2018. gada 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Tukuma pašvaldības policijas paveiktais no 11. līdz 17. janvārim 

Šajā laikā noformēti 37 protokoli: 16 – par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā; 11 – par dzīvošanu bez deklarētas dzīvesvietas Latvijas teritorijā; četri – par to, ka nepilngadīgais atradās sabiedriskā vietā alkohola reibuma stāvoklī; divi – par smēķēšanu neatļautā vietā; viens – par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu; viens – par dabisko vajadzību kārtošanu tam neparedzētā […]

Pazudušais pats atgriezies mājās 

Kā informēja Tukuma RPP priekšnieka palīdze Rolanda Bebere, policija pārtrauc bezvēsts prombūtnē bijušā Jura Kļečetņikova meklēšanu, jo viņš pats atgriezies mājās. Jau rakstījām, ka viņš 2008. gada 11. janvārī bija izgājis no savas dzīves vietas Tukuma rajona Pūrē un pazudis.

Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem 16. un 17. janvārī 

Policijas ziņas 16. janvārī Lapmežciemā, Liepu ielā 15, ēkas ārdurvīm izsists stikls. Nodarīts zaudējums Ls 70 vērtībā. Ceļu policija 17. janvārī 23.00 Tukumā, Talsu ielā 12, aizturēts automašīnas MAZDA 626 vadītājs, kurš brauca alkohola reibumā un bez vadītāja apliecības. 23.00 Tukumā, Talsu ielā 17, izbraucot no mājas pagalma, automašīnas MAZDA 626 vadītājs izraisījis sadursmi ar […]

Ugunsdzēsējiem vajadzīgi jauni puiši, mašīnas un apzinīgi pilsoņi 

Kas pērn paveikts un nepaveikts un kādi darbi šogad iecerēti, vaicājām Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Tukuma brigādes priekšniekam Dainim Bērziņam.

Policija soda skolēnus, kas smēķē 

14. janvārī Kārtības policijas biroja nepilngadīgo lietu inspektori Tukumā, skolu tuvumā, pieķēruši astoņus skolēnus, kas starpbrīžu laikā smēķēja.

Ugunsdzēsēji māca, kā rīkoties vētras laikā 

Tā kā sinoptiķi Latvijā prognozē stipru vēju, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) iedzīvotājiem atgādina, kā šādos laika apstākļos vajadzētu rīkoties, lai pasargātu sevi un citus.

Šogad – vairākas izmaiņas mašīnu tehnisko apskašu lietās 

Ceļu satiksmes drošības direkcijas Tukuma nodaļas priekšnieks Armands Birznieks uzskata, ka iepriekšējais gads bijis stabils, izdarīts viss, kas iecerēts. Savukārt šogad autovadītājus sagaida dažādi jauninājumi.

Sēmes pagastā šauj uz uzņēmēju; aizdomās turamie šaušanu noliedz (2)

13. janvārī Tukuma policijā ar iesniegumu vērsies būvuzņēmējs no Kuldīgas, kurš informējis par šādu notikumu: viņam telefoniski piedāvāta tikšanās Sēmes pagastā, lai apspriestu darba piedāvājumu. Tikšanās 13. janvārī notikusi uz ceļa Sēmes pagastā un beigusies ar to, ka uz uzņēmēju šauts.

Vānē, iespējams, nosmakuši divi celtnieki (3)

16. janvārī ap 20.00 no Vānes pagasta tika saņemta ziņa, ka kultūras nama otrajā stāvā, istabiņā, kur mitinājās celtnieku brigāde no Valmieras, gultās atrasti divi puiši (23 gadus veci) bez dzīvības pazīmēm, bet trešais (25 gadus vecs) –

bezsamaņas stāvoklī. Kā iespējamais nāves iemesls šobrīd izvirzīta versija par saindēšanos ar tvana gāzi.

Atrasti tie, ko tur aizdomās par auto zādzībām 

Kā informēja Tukuma RPP priekšnieka palīdze Rolanda Bebere, Tukuma policija atradusi tos, kas turēti aizdomās par auto zādzībām Džūkstē 2008. gada janvārī. Proti, aizturēts nesen meklēšanā izsludinātais Lestenes pagasta iedzīvotājs Rolands Kalniņš, dzimis 1991. gadā, un Atis Ozols, dzimis 1990. gadā.

Vairāk informācijas – rīt, 18. janvārī.

Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem decembrī un janvārī, kas reģistrēti 16. janvārī 

Policija 6. decembrī «Struteles muižas» īpašnieks uzrakstījis iesniegumu, ka kāds bijušais darbinieks, aizejot no darba muižā, līdzi paņēma «Struteles muižas» mobilo telefonu. 18. decembrī Kāds Sēmes pagasta iedzīvotājs uzrakstījis iesniegumu, ka viņa paziņa noslēdza aizdevuma līgumu, kura rezultātā viņam radušas parādsaistības ar SIA «Creditreform Latvija» Ls 95 apmērā. 13. janvārī Policijā saņemts kāda kuldīdznieka iesniegums, […]

Ceļu policija aicina ziņot par satiksmes noteikumu pārkāpumiem Tukuma autoostā (3)

Mūsu laikraksta interneta portālā www.ntz.lv pie 7. janvāra operatīvo dienestu atskaites lasāms komentārs ar aicinājumu ceļu policistiem: "Kur no rītiem ir ceļu policija, kad pa autoostas teritoriju notiek gonkas, jo propķi jau var apbraukt pa autoostu un pasažieriem jāuzmanās, ka varžacis nenobrauc…"

Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem no 4. līdz 15. janvārim 

Policijas ziņas 4. janvārī Sēmes pagasta Engures mežniecības Spicenieku apgaitas 135. kvartāla 3. nogabalā notikusi nelikumīga koku zāģēšana. 11. janvārī Kandavā, Lielā ielā 19, kādā dzīvoklī sasists dators, nodarot zaudējumus Ls 500 vērtībā. Vainīgā persona – kāds vietējais iedzīvotājs – zināma. 15. janvārī Engures pagastā, Jūras ielā 85, izsists pakešu loga stikls un bojātas durvis. […]

Policija meklē Juri Kļečetņikovu 

Tukums rajona policijas pārvalde meklē bezvēsts prombūtnē esošo Juri Kļečetņikovu, kas dzimis 1968. gadā. 2008. gada 11. janvārī viņš izgāja no savas dzīves vietas Tukuma rajona Pūrē un līdz šim brīdim nav atgriezies; nav zināma arī viņa pašreizējā atrašanās vieta (iespējams, tā ir Rīgas pilsēta).

Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem no 13. līdz 14. janvārim 

Policija 13. janvārīTumes pagasta «Līdumos» caur logu iekļūts vasarnīcā un nozagts televizors «Samsung».Tukumā izsists tirdzniecības centra «Rimi» pakešu loga stikls, sabojātas kondicionētāja iežogojuma durvis, nodarītie zaudējumi Ls 200. Ceļu policija 14. janvārīTukumā, Zemītes ielā, nenoskaidrotas automašīnas vadītājs neizvēlējās drošu kustības ātrumu un ietriecās tilta nožogojumā, bojājot to, pēc negadījuma vadītājs, neziņojot policijai, notikuma vietu atstāja.Tukumā,  […]

Pasākumu kalendārs

2018.09.20 | 10:30

Tikšanās ar dzejnieci Tumē 

2018.09.21 | 9:30

Olimpiskā diena Kandavā 

2018.09.21 | 10:00

«Olimpiskā diena» Tukumā 

2018.09.21 | 13:00

Izrāde «Dželsamīno melu zemē» Tukumā 

2018.09.21 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool