Oļegs, Vineta

No 27. augusta līdz 2. septembrim

Auns

21. marts - 19. aprīlis

Labvēlīga nedēļa, lai uzdrīkstētos realizēt sapņus. Aizvien interesantākas var šķist reliģijas un filozofijas tēmas. Pateicoties ģimenes atbalstam, padomiem, vari gūt jūtamus panākumus. Tiem, kuri jau sasnieguši savu karjerā, ir labi nopelnījuši, var rasties vēlme iegādāties jaunu auto vai nekustamo īpašumu.

Vērsis

20. aprīlis - 20. maijs

Daudz notikumu, daudz pārsteigumu. Lai kur vien tu arī nedotos, izjutīsi apkārtējo uzmanību, cieņu, kā rezultātā celsies tava pašapziņa. Pastāv lieliskas iespējas paplašināt lietišķo kontaktu loku. Lieliski sapratīsies ar jaunāko paaudzi. Šī nedēļa arī piemērota, lai pievērstos veselīgam dzīvesveidam, sakārtotu sevi garīgi.

Dvīņi

21. maijs - 21. jūnijs

Nedēļas sākums būs jūtami saspringts, kārtosi ne vien darba, bet arī privātās lietas. Sevišķi uzmanīgiem jābūt juristiem, jo kāds var sniegt viltus informāciju, censties ievilināt savās afērās. Jo stiprāka būs tava morālo vērtību skala, jo vairāk sevi parādīsi kā personību. Brīvajā laikā gribēsi būt uzmanības centrā.

Vēzis

22. jūnijs - 22. jūlijs

Ne reizi vien vari iekļūt situācijās, kuras laupīs pacietību. Ieguvēji noteikti būs tie, kas tomēr spēs saglabāt mieru, vēso saprātu. Tajā palīdzēs fiziskas aktivitātes un tuvu cilvēku atbalsts. Iespējams, kāds pēkšņi nolems doties neplānotā braucienā. Naudas lietās centies būt apdomīgāks.

Lauva

23. jūlijs - 22. augusts

Tavu prātu nodarbinās materiālās labklājības jautājumi. Plānu tev netrūks, taču galvenais būs apzināties, kura no iecerēm ir patiesi uzmanības, laika un līdzekļu vērta. Iespējams, tev būs nepieciešams padoms no malas. Nedēļas izskaņā tavu māju var apciemot negaidīti viesi.

Jaunava

23. augusts - 22. septembris

Būsi pedantisks it visā, necietīsi aizmāršību un paviršību. Jo īpaši stingri var izrādīties Jaunavas priekšnieki. Galvenais mēģināt sabalansēt savas un apkārtējo iespējas, vajadzības. Pašsajūta tiešā veidā būs atkarīga no tā, vai spēsi norobežoties no ikdienišķajām problēmām, neuztvert visu tik saasināti.

Svari

23. septembris - 23. oktobris

Sasparojies un esi gatavs saspringtam darba cēlienam! Lai gan pienākumu būs, cik uziet, tu samērā veiksmīgi tiksi galā ar tiem. Sirds lietās gaidāmas labvēlīgas pārmaiņas. Nedēļas vidū priecāsies par pārmaiņām, bet no otras puses – nespēsi īsti samierināties, ka jāpakārtojas jaunajai kārtībai.

Skorpions

24. oktobris - 21. novembris

Piemērota nedēļa biznesa lietām. Iespējams, lai pilnībā īstenotu savus plānus, nāksies meklēt papildu finansējumu, domāt par kredītsaistībām. Lieti noderēs tavas stratēģa, plānošanas dotības un vēsais skatījums uz lietām. Ar otro pusīti sapratīsies burtiski no pusvārda.

Strēlnieks

22. novembris - 21. decembris

Centies ar lielāku atbildības veikt ikdienas pienākumus. Šī būs veiksmīgāka nedēļa tiem, kuri saistīti ar tirdzniecības, loģistikas un tūrisma jomu. Panākumus karjerā palīdzēs gūt tavas neapšaubāmās oratora dotības, apķērīgums. Saskarsmē ar mājiniekiem būsi ļoti atklāts, kas var aizskart jūtīgākos ģimenes locekļus.

Mežāzis

21. decembris - 19. janvāris

Parādīsi savu organizatora un saimnieka talantu gan darbā, gan mājas solī. Droši vari uzsākt jaunus projektus, kārtot birokrātiskus jautājumus, pievērsties fiziskam darbam. Apkārtējie apbrīnos tavas darba spējas, punktualitāti. Var “uzpeldēt” paaudžu konflikti, taču tu tos ātri vien pratīsi apslāpēt.

Ūdensvīrs

20. janvāris - 18. februāris

Vēlēsies būt individuālists, it visā ignorējot sabiedrības attieksmi. Ja privātā dzīvē tas nesīs pozitīvus rezultātus, tad darba jautājumos gan ieteicams vairāk ņemt vērā pieredzējušu līdzgaitnieku ieteikumus! Nedēļas vidū esi piesardzīgāks naudas lietās, piektdien – uzmanīgāks pie auto stūres.

Zivs

19. februāris - 20. marts

Sastaptie cilvēki, it sevišķi ar mākslas, filozofijas pasauli saistītie, atstās lielu ietekmi uz tevi. Kāds Zivs zīmes pārstāvis var uzsākt ezoteriskas studijas, aktīvi izzināt sevi, savu patieso būtību. Darba lietās centies būt punktuāls, kārtojot juridiskās nianses, ievērot visas formalitātes, neatstāt vietu nejaušībai!

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai Egils Levits būs labs Latvijas valsts prezidents?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs

2019.08.17 | 9:30

Viesatu pagasta svētki 

2019.08.17 | 9:30

Sporta svētki Slampē 

2019.08.17 | 11:00

Kapu svētki Cērē 

2019.08.17 | 11:00

Veselības diena Lestenē 

2019.08.17 | 11:00

Svētki Abavniekos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool