Sestdiena, 2018. gada 17. novembris
Uga, Hugo, Uģis

Horoskops no 5. novembra līdz 11. novembrim

Auns

21. marts - 19. aprīlis

Labprāt strādāsi, taču par brīvu gan neko nedarīsi. Tāpēc, lai neapvainojas kolēģis, ja atteiksi viņam palīdzību. Šonedēļ kopsummā iespējamas dažādas interesantas, neordināras situācijas. Dažiem var parādīties līdz šim nebijušas spējas, atvērties slēpti talanti. Nedēļas nogalē saaktualizēsies ģimenes jautājumi, varbūt būsi spiests atteikties no kāda ieplānota pasākuma, lai pavadītu laiku kopā ar tuviniekiem.

Vērsis

20. aprīlis - 20. maijs

Tu neapšaubāmi būsi uzņēmīgs, viss ies kā no rokas. Attiecībās ar līdzcilvēkiem kļūsi nedaudz uzstājīgāks, neļausi viņiem kāpt sev uz galvas. Lieliski apzināsies savas pašreizējās iespējas un tas palīdzēs izvairīties no starpgadījumiem, veiksmīgāk noslēgt jaunus darījumus. Brīvdienās tiec vaļā no nedēļas laikā uzkrātās spriedzes. Vislabākais veids, kā atbrīvoties no nepatīkamām izjūtām būs fizisks darbs vai atpūta jautrā kompānijā.

Dvīņi

21. maijs - 21. jūnijs

Galvenais būt pārliecinātam par sevi! Lai arī kādi šķēršļi negadītos, neizrādi nevienam savas bailes vai šaubas. Ja kaut kas jāizlemj, tad noteikti dari to bez steigas un apsver visus par un pret, neatstāj vietu nejaušībai. Saskarsmē ar apkārtējiem jutīsies kā zivs ūdenī, proti, ātri vien piesaistīsi vēlamās personas uzmanību. Šonedēļ daudz laika pavadīsi kopā ar saviem mīļajiem, tas jūtami stiprinās ģimenes saites.

Vēzis

22. jūnijs - 22. jūlijs

Saasinājumi attiecībās ar otro pusīti var būt par iemeslu iekšējai neapmierinātībai. Nekļūsti dzēlīgs pret saviem līdzcilvēkiem, neizgāz dusmas pār citu galvām, labāk risini pamatcēloni, no sirds izrunājies ar mīļoto, salīgsti mieru. Nedēļas otrā pusē iespējami veiksmīgi pavērsieni finansiālajā jomā, iegūstot papildus peļņu, esi apdomīgs, necenties uzreiz visu iztērēt, atliec arī kaut ko nebaltai dienai! Brīvdienās droši vari doties ciemos pie radiem vai uzņemt tuviniekus pie sevis.

Lauva

23. jūlijs - 22. augusts

Tavs viedoklis tiks augstu vērtēts, neapšaubāmi spēsi iemantot apkārtējo atzinību, novērtējumu. Neatsaki, ja kāds lūdz tev palīdzību, arī tev pašam kādreiz tāda var būt nepieciešama. Iespējams, kāds līdzcilvēks kļūdīsies viedoklī par tevi, neuztver to pārāk personiski, viņš ātri vien savas domas mainīs uz pozitīvo pusi. Ar sev raksturīgo patiesumu iegūsi uzticību un piesaistīsi sev jaunus domubiedrus. Varbūt uzsāksi jaunas un patiesi intriģējošas attiecības.

Jaunava

23. augusts - 22. septembris

Vēlēsies aktīvi strādāt, gūt papildus peļņu. Lielu nozīmi finansiālajos panākumos spēlēs pazīšanās var vajadzīgajiem cilvēkiem. Kaut arī būsi gatavs uzņemties jaunas saistības, pienākumus, tomēr iekšēji tev traucēs zināms nemiers, nedrošības sajūta. Labā ziņa ir tāda, ka šīs negācijas būs ātri pārejošas. Līdz ko uzsāksi darboties, tā šaubas sāks pamazāk atkāpties, pluss jūtamu morālo atbalstu spēs sniegt tavi ģimenes locekļi.

Svari

23. septembris - 23. oktobris

Šonedēļ par visu augstāk vērtēsi neatkarību, iespēju rīkoties pilnībā pēc saviem ieskatiem. Daudz sekmīgāk klāsies tiem Svaru zīmes pārstāvjiem, kuri saistīti ar radošo dzīves jomu. Saskarsmē ar apkārtējiem, kā vienmēr spēsi rast līdzsvaru, gūt vajadzīgo personu uzmanību. Privātajā lauciņā būsi apzinīgs, gādīgs pret partneri. Pretī gaidīsi sirds siltumu un romantisku jūtu izpausmi.

Skorpions

24. oktobris - 21. novembris

Kādam Skorpionam var parādīties tendence dzīvot savā ilūziju, sapņu pasaulē un ignorēt patiesajā dzīvē notiekošo. Savukārt cits, stāvēs ar abām kājām uz zemes un neļaus sevi apvest ap stūri dzīves dažādajiem pārbaidījumiem. Kā var noprast, tieši attieksme pret lietām būs tā, kas izšķirs vai tu piedzīvosi panākumus vai sarūgtinājumu. Juridiskos un finansiālos jautājumus labāk kārtot nedēļas otrajā pusē.

Strēlnieks

22. novembris - 21. decembris

Zvaigznes iesaka rūpīgāk plānot savu nākotni, pārdomāt iecerētos darbus, salikt tos pareizā secībā, noteikt galvenās prioritātes. Saskarsmē ar apkārtējiem brīžiem kļūsi pārlieku tiešs, kas var traucēt veidot harmonisku saikni ar līdzcilvēkiem. Centies būt diplomātiskāks, jo attiecībām var būt liela nozīme tavos šīsnedēļas profesionālajos panākumos. Privātajā dzīvē šonedēļ problēmu nebūs. Tu sapratīsies ar partneri burtiski no pusvārda.

Mežāzis

21. decembris - 19. janvāris

Tu par katru cenu vēlēsies panākt savu. Attieksmē pret sevi un līdzgaitniekiem būsi prasīgs, nespēsi samierināties, ja apkārt valdīs vienaldzība vai paviršums pret profesionālajiem pienākumiem. Tevī šonedēļ izcelsies līdera dotības, kuras radīs izpausmi gan darbā, gan arī mājas dzīvē. Taču, ja profesionālajā jomā tās būs īsti vietā, tad privātajā dzīvē mīļotais cilvēks var iebilst pret tavu vēlmi izrīkot, komandēt.

Ūdensvīrs

20. janvāris - 18. februāris

Zvaigznes iesaka pēc iespējas vairāk laika pavadīt līdzīgo domājošo sabiedrībā, dalīties ar citiem savā dzīves pieredzē, meklēt jaunas zināšanas. Šī tev būs aktīva nedēļa gan darba, gan privātajā plānā. Iespējams, kāds Ūdensvīrs uzsāks jaunas, daudz perspektīvākas darba gaitas, savukārt cits, veidos jaunu kopdzīvi, baudīs romantiskās dzīves saldos mirkļus. Katrā ziņā, šonedēļ tev smaidīs veiksme un tev noteikti ir vērts izmantot šo laiku, lai sasniegtu vērtīgas, sev svarīgas lietas dzīvē!

Zivs

19. februāris - 20. marts

Ja reiz esi nolēmis ko sasniegt, tad droši ej uz priekšu, neatskaties! Savukārt, ja ļausies slinkumam vai neziņai, palaidīsi garām, daudz ko priekš savas karjeras izaugsmes nozīmīgu. Kārtojot naudas jautājumus, esi piesardzīgs, neļaujies steigai. Lietišķo darījumu veikšanai labāk piemērota nedēļas pirmā puse. Savukārt, sākot ar trešdienu, vairāk piemērots laiks saviesīgiem pasākumiem, ar reklāmu, radošo jomu saistītiem projektiem.

Redakcijas sleja
  • Marija Anmane Savu Latviju mīlot 

    Saules pielieta un ziedu pārpilna puķu pļava. Pretstatā tai – novembra lieti, dubļi, skarbi vēji, ne ...

  • Rūta Fjodorova Zaglis paliek zaglis 

    Katru vakaru «Degpunktā» rāda ne to labāko mūsu daļu sabiedrības. Tad noskurināmies un pie sevis nop ...

  • Ivonna Plaude Lai Cilvēks tiešām vērtība būtu! (2)

    It viss liecina, ka valsts simtgade neapturami tuvojas. Par to aizvien skaļāk runā un raksta visos m ...

Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai esat apmierināts ar 13. Saeimas vēlēšanu rezultātiem?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs

2018.11.17 | 12:00

«Brīvības rogainings 2018» Kandavas sporta hallē 

2018.11.17 | 12:00

«Tukuma prozas lasījumi» Tukuma bibliotēkā 

2018.11.17 | 12:00

Adīšanas nodarbība Tukumā 

2018.11.17 | 13:00

Svētku koncerts Viesatās 

2018.11.17 | 14:00

Basketbols Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool