Trešdiena, 2018. gada 17. oktobris
Karīna, Gaits, Gaitis

Horoskops no 1. līdz 7. oktobrim

Auns

21. marts - 19. aprīlis

Šonedēļ uzlabosies tavas intelektuālās, analītiskās spējas, kuras palīdzēs apgūt jaunas zināšanas, tikt galā ar sarežģītiem pienākumiem. Esi savaldīgs, ja līdzgaitnieki nespēj izsekot tavam domu gājienam, tas tiešām šobrīd var būt ļoti straujš un savdabīgs, taču iedarbīgs! Saskarsmē ar mājiniekiem viss ritēs savu gaitu. Sevišķi labi sapratīsies ar gados jaunākajiem ģimenes locekļiem. Brīvdienās iespējami negaidīti viesi.

Vērsis

20. aprīlis - 20. maijs

Zvaigžņu labvēlība var sniegt iespējas apmierināt sen kārotas lietas. Nav izslēgts, tev naudu atdos, kāds no parādniekiem vai tu būsi ieguvis nelielu prēmiju. Katrā ziņā, šobrīd varēsi dzīvot krāšņāk, ar plašāku vērienu nekā ierasts. Ģimenes dzīvē nekļūsti pārlieku uzstājīgs vai spītīgs, citādi tuvinieki var ieņemt līdzīgi nostāju, un jūs ne pie kāda kopsaucēja tā arī nenonāksiet! Nedēļas nogale piemērota sportiskām aktivitātēm.

Dvīņi

21. maijs - 21. jūnijs

Ja kaut kas tevi neapmierinās, būsi gatavs lauzt esošo kārtību, ieviest nepieciešamās pārmaiņas. Taču vienlaikus esi piesardzīgs, jo rīcības karstumā, vari pieļaut neuzmanības kļūdas, kuru sekas var izrādīties ilgstošas un grūti prognozējamas. Zvaigznes šonedēļ labāk iesaka pieturēties pie zināmām, labi pārbaudītām vērtībām. Mīlas dzīvē pratīsi rast harmoniju ar otro pusīti. Nav izslēgts, kopīgi pievērsīsieties jaunam hobijam.

Vēzis

22. jūnijs - 22. jūlijs

Jauna vide, mainīgi apstākļi, var jūtami traucēt tev brīvi justies. Nonākot svešākā kolektīvā, var parādīties neliela nedrošības sajūta. Tomēr par to nevajadzētu pārlieku uztraukties, šīs sajūtas būs pārejošas. Līdz ko sāksi nopietnāk koncentrēties tiešajiem darba pienākumiem, viss pārējais aizmirsīsies! Naudas lietas, kā arī ilgtermiņa līgumu parakstīšanu, labāk atlikt uz darba nedēļas izskaņu. Brīvdienās tieksies vairāk laika pavadīt kopā ar atvasītēm.

Lauva

23. jūlijs - 22. augusts

Ar jūtamu degsmi, pārliecību, ķersies klāt darba jomā notiekošajam. Tevī modīsies vēlme apgūt jaunas zināšanas, pieslīpēt esošās profesionālās iemaņas, lai varētu veiksmīgāk konkurēt darba tirgū, gūt atzinību augstākstāvošo acīs. Šonedēļ piemērots brīdis ārzemju komandējumiem, visa veida pedagoģiskajām aktivitātēm. Tu spēsi lieliski uzrunāt plašākas masas, radīt par sevi zinoša, autoritatīva cilvēka iespaidu. Ģimenes dzīvē ļausi mājiniekiem diktēt toni, organizēt brīvdienu plānus.

Jaunava

23. augusts - 22. septembris

Būsi pilns enerģijas, nebaidīsies no darba, pat ja tā apjomi citam radīs galvas reiboņus. Tava panākuma atslēga būs spēja konstruktīvi un pārdomāti saplānot savu darba grafiku, skaidri apzināties prioritārās lietas, kurām tad arī koncentrēsi galveno uzmanību. Nebūs nekāds brīnums, ja šajā nedēļā iegūsi priekšniecības labvēlību, kurai vēlāk var sekot pārrunas par iespējamo paaugstinājumu amatā. Ģimenes lietās daudz kas būs atkarīgs no partnera noskaņojuma, viņa spējas savaldīt kaislību uzplūdus.

Svari

23. septembris - 23. oktobris

Pārmaiņām, neparedzamiem notikumu pavērsieniem piesātināta nedēļa, taču tā tev neliks garlaikoties, mudinās saglabāt modrību, pieslīpēt pielāgošanās spējas. Vislabāk šonedēļ padosies pētnieciski analītiskie pienākumi, pārrunas ar sadarbības partneriem, pedagoģiskās aktivitātes. Mājas dzīvē meklēsi mieru un klusumu, kuru mīļotais cilvēks arīdzan būs gatavs sniegt. Svētdien kopīgi variet nolemt doties nelielā romantiskā izbraucienā.

Skorpions

24. oktobris - 21. novembris

Ja akurāt esi iecerējis gāzt kalnus darba jomā, pirms tam tomēr pārbaudi vai viss nepieciešamais mērķa sasniegšanai ir sagatavots! Rēķinies, ka viens noteikti nebūsi cīnītājs, proti, kardinālu nozīmi panākumos spēlēs uzticama un pārbaudīta komanda! Naudas darījumiem piemērotāks būs nedēļas vidus, savukārt piektdien vari organizēt svarīgākas tikšanās, veidot saikni ar ārzemju sadarbības partneriem. Nedēļas nogalē vajadzētu likt malā darba jautājumus un pilnībā pievērsties ģimenes lietām!

Strēlnieks

22. novembris - 21. decembris

Jo nopietnāk koncentrēties veicamajiem darbiem, jo ātrāk un efektīvāk tos īstenosi! Neļauj slinkumam vai paviršībai radīt nevajadzīgus šķēršļus, iemeslus priekšniecības izrādījumiem, kritikai. Šonedēļ labāk veiksies Strēlniekiem, kuri saistīti ar radošo dzīves pusi, it sevišķi skatuves mākslu un tēlniecību. Mīlas frontē tevi gaida raibi notikumi, it sevišķi, ja esi devis pamatu otrās pusītes greizsirdībai. Savukārt, apdomīgākie Strēlnieki baudīs daudz mierīgāku kopdzīvi.

Mežāzis

21. decembris - 19. janvāris

Tavs noskaņojums var izrādīties nedaudz sadrūmis. Pielūko, lai nelāgā oma nesāk ietekmēt attiecības ar līdzcilvēkiem. Tev padosies dažādi tehniski, saimnieciski organizatoriski pienākumi. Lieliski tiksi galā ar visā veida aprēķiniem. Pārrunās ar sadarbības partneriem centies vairāk pasmaidīt, “izšaut” kādu joku, lai padarītu sarunu atmosfēru ne tik saspringtu, nopietnu. Tuvojoties nedēļas izskaņai, garastāvoklis jūtami uzlabosies. Iespējams, brīvdienās būsi iecerējis, kādu romantisku pasākumu.

Ūdensvīrs

20. janvāris - 18. februāris

Tev būs apnikuši pelēcīgie ikdienas pienākumi, tādēļ tieksies pēc jaunām virsotnēm un veiksmes iespaidā, vari atrast jaunu veidu, kā dažādot, pilnveidot darba procesu. Nedēļa piemērota ne tikai pārmaiņām darba lietās, bet arī attiecību jautājumu skaidrošanai. It sevišķi, ja nesen esi sastrīdējies ar mīļoto, tad tagad ir īstais brīdis meklēt izlīgumu! Saskarsmē ar atvasītēm ātri radīsi kopīgu valodu, komunicēsi ar viņām kā līdzīgs ar līdzīgu.

Zivs

19. februāris - 20. marts

Šī nedēļa liks tev krietni vien pasvīst, bet par to vēlāk saņemsi pelnītu atalgojumu! Tiem Zivs zīmes pārstāvjiem, kuriem darbs nav saistīts ar fizisku piepūli, vēlams padomāt par sporta zāles apmeklējumu, lai skatoties spogulī, nepārņem drūmas sajūtas, neapmierinātība ar auguma aprisēm. Mīlas jomā šonedēļ tev nenāksies garlaikoties, tu lielā mērā būsi situācijas noteicējs, spēsi panākt, lai partneris ieklausās tevī, īsteno turpat vai katru iegribu.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai esat apmierināts ar 13. Saeimas vēlēšanu rezultātiem?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs

2018.10.17 | 10:00

Lekcija par atkarībām Vānē 

2018.10.17 | 12:30

Leļļu teātris Šlokenbekā 

2018.10.17 | 13:00

Lekcija par atkarībām Zemītē 

2018.10.17 | 16:00

«Naglas» talka Kandavā 

2018.10.17 | 17:00

Radošā nodarbība Kandavas Amatniecības centrā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool