Ceturtdiena, 2018. gada 16. augusts
Astrīda, Astra

Horoskopi no 6. līdz 12. augustam

Auns

21. marts - 19. aprīlis

Tev nedēļa solās būt raiba un samērā nemierīga. Var nākties uzņemties jaunus pienākumus, palīdzēt kolēģiem tikt galā ar iekrātajiem darbiem. Priekšniecību mācēsi pateikt pareizos vārdus. Privātā dzīvē pielūko, lai kaislību uzplūdu brīdī nepasaki, ko tādu, ko vēlāk nāksies nožēlot.

Vērsis

20. aprīlis - 20. maijs

Neatlaidīgi turpināsi iesāktās lietas, rūpēsies, lai arī kolēģi, padotie pildītu savus pienākumus godam. Nedēļas sākumā vēlams atturēties no jaunu līgumu parakstīšanas, no kredītsaistībām. Nedēļas otrajā pusē vairāk uzmanības atlicini atvasītēm. Brīvdienās vēlēsies mierīgi atpūsties no ikdienas steigas.

Dvīņi

21. maijs - 21. jūnijs

Centies visu darīt mierīgi, ar apdomu, citādi vari sastrādāt nepatikšanas, iekulties liekos sarežģījumos. Sevišķi piesardzīgam jābūt, kārtojot juridiskos un nekustamo īpašumu jautājumus. Zvaigznes iesaka vērīgāk ieklausīties otrās pusītes ieteikumos. Saskarsmē ar kolēģiem atturies apspriest privātās lietas.

Vēzis

22. jūnijs - 22. jūlijs

Šī ir veiksmīga nedēļa, lai mācītos ko jaunu vai papildinātu jau esošās zināšanas, profesionālās iemaņas. Kāds Vēzītis nopietni apsvērs privātā biznesa iespējas, lūkosies atrast sadarbības partnerus, sponsorus. Jūtamu atbalstu var sniegt tuvinieki. Mīlas dzīvē valdīs lielas kaislības, pielūko, lai nenonāc strīdos.

Lauva

23. jūlijs - 22. augusts

Atbalstītāju, piekritēju tev patiesi netrūks. Ejot uz lietišķajām pārrunām, pratīsi ieturēt pašpārliecināta un zinoša profesionāļa iespaidu. Pilnīgi iespējams, ka tev izdosies noslēgt labu darījumu. Zvaigznes iesaka būt piesardzīgākam ar tēriņiem. Nedēļas nogali pavadi kopā ar tuviniekiem.

Jaunava

23. augusts - 22. septembris

Tev droši varēs uzticēt atbildīgus pienākumus. Šī var izrādīties zīmīga nedēļa Jaunavām, kuras saistītas ar žurnālistiku, zinātni vai tirdzniecības jomu. Ja veicams liela apjoma intelektuālais darbs, parūpējies, lai pēc tā tu pienācīgi atpūstos. Pavadi vairāk laika kopā ar mīļoto cilvēku.

Svari

23. septembris - 23. oktobris

Pratīsi apvienot vajadzīgo ar patīkamo. Darba uzrādīsi labus rezultātus, un priekšniecība netaupīs uzslavas. Iespējami tuvāki komandējumi. Taču vēlāk vairāk uzmanības nāksies koncentrēt ar naudu, juridiskajām niansēm saistītajam. Iespējams, dosies uz valsts iestādēm, lai kārtotu dažādas formalitātes.

Skorpions

24. oktobris - 21. novembris

Kaut arī apkārtējā situācija var būt nemierīga, atgādināt zināmu haosu, tu saglabāsi mieru un nosvērtību. Skaidri apzināsies savus mērķus, kuras arīdzan sasniegsi. Pirmdien un otrdien tev var tikt izteikti jaunu biznesa piedāvājumi, taču tajos var slēpties grūti uztaustāmi zemūdens akmeņi.

Strēlnieks

22. novembris - 21. decembris

Centies būt tālredzīgs, rūpīgāk analizē jauniegūto informāciju, jo tā tev var lieti noderēt tuvākajā nākotnē, nest jaunas peļņas iespējas. Ja būsi enerģisks, mērķtiecīgs un vienlaikus gana pretimnākošs līdzgaitniekiem, daudz ātrāk sasniegsi iecerēto mērķi. Nejauc privātās ar darba lietām.

Mežāzis

21. decembris - 19. janvāris

Ar sev raksturīgo pacietību un neatlaidību noteikti sasniegsi iecerēto! Šonedēļ lieti noderēs tavs sistemātiskais un piezemētais domu gājiens. Lieliski tiksi galā ar dažādiem organizatoriskiem darbiem. Darbā centies būt diplomātiskāks, atturies no asām piezīmēm, kritikas, pat ja kāds to ir pelnījis.

Ūdensvīrs

20. janvāris - 18. februāris

Vēlēsies pierādīt sevi un darīsi to ļoti enerģiski, pašpārliecināti. Būsi draudzīgs, liksi lietā humoru, aso prātu. Nedēļas pirmā puse vairāk piemērota sabiedriskām, ar reklāmu, prezentācijām saistītām aktivitātēm. Savukārt, sākot no ceturtdienas, pievērsies lietišķām, saimnieciskām lietām.

Zivs

19. februāris - 20. marts

Pienākumu būs daudz, līdz ar ko, garlaikoties tev nenāksies. Esi pašaizliedzīgāks, neļauj slinkumam, apātijai iedragāt tavu profesionālo reputāciju. Šonedēļ labāk veiksies radošo profesiju pārstāvjiem. Nedēļas nogalē var aktualizēties ar ģimenes nekustamo īpašumu saistītie jautājumi.

Redakcijas sleja
  • Ivonna Plaude Cik grūti nebūt populistam (2)

    Zinu, ka tagad, pirms vēlēšanām, viens no lielajiem draudiem ir populisms. Tāpat, cītīgi studējot ek ...

  • Jānis Klāks Kad izvēlas facebook (1)

    13. Saeimas vēlēšanas nav vairs aiz kalniem, un jau kopš 9. jūnija ir sācies oficiālais priekšvēlēša ...

  • Liena Trēde Ar plecu vien nepietiek… 

    Pērnā gada nogalē, nu tā – ap Ziemassvētkiem, norisinājās ikgadējā labdarības akcija, kuras laikā ra ...

Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Sākusies Saeimas priekšvēlēšanu kampaņa. Vai zināt par ko vēlēsiet?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs

2018.08.16 | 16:00

Sabiedriskā apspriešana Cērē 

2018.08.16 | 18:00

Vingrošana Kandavā 

2018.08.17 | 13:00

Viesatu svētki 

2018.08.17 | 17:00

Izstādes atklāšana Tukuma muzejā 

2018.08.17 | 18:00

Vingrošana Zantē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool