Svētdiena, 2019. gada 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts

Horoskopi no 13. līdz 19. augustam

Auns

21. marts - 19. aprīlis

Nedēļas sākumā nopietni pārdomāsi dzīvi, savu vietu tajā. Neaizraujies ar atmiņām, labāk centies vairāk laika pavadīt optimistiskāku, dzīvespriecīgāku cilvēku sabiedrībā. Sākot no nedēļas vidus, vari pievērsties nekustamā īpašuma lietām, risināt ar tieslietām saistīto. Brīvdienās baudi bezrūpīgu atpūtu.

Vērsis

20. aprīlis - 20. maijs

Pret līdzcilvēkiem izturies ar lielāku cieņu. Tavs smaids un sirsnība atvērs daudzas sirdis. Nedēļas vidū būsi pats labestības iemiesojums. Uzlabosies arī analītiskās spējas, proti, ātri spēsi atšķirt labo no ļaunā, tādejādi izvairīties no liekiem sarūgtinājumiem. Nedēļas nogalē droši vari doties tālākā braucienā.

Dvīņi

21. maijs - 21. jūnijs

Šonedēļ panākumus gūs tie Dvīņi, kuri apvienos spēkus ar enerģiskiem un uzticamiem kolēģiem. Iespējama cīņa ar konkurentiem. Trešdien nevajadzētu risināt mantojumu lietas. Laulātajiem otrās pusītes pratīs sagādāt patīkamus pārsteigumus. Brīvdienās vēlamas sportiskas nodarbes svaigā gaisā.

Vēzis

22. jūnijs - 22. jūlijs

Ja vien ticēsi sev un būsi enerģiskāks, spēsi pat paveikt eiespējamo! Pateicoties savai intuīcijai un apķērībai, spēsi uzlabojot savu materiālo stāvokli. Šonedēļ aktuāli būs ne tikai darba, bet arī privātās dzīves jautājumi. Kādam tas var nozīmēt stāšanos laulībā, citam ģimenes pieauguma plānošanu.

Lauva

23. jūlijs - 22. augusts

Esi gatavs pārbaudījumiem. Tava nervu sistēma šonedēļ dabūs izjust lielāku slodzi. Tomēr, neskatoties uz saspringtāku brīdi, tu saglabāsi pozitīvu nostāju pret dzīvi, apzināsies, ka pavisam drīz lietas mainīsies uz labo pusi. Nedēļas otrajā pusē vēlams vairāk uzmanības veltīt profesionālajai izaugsmei.

Jaunava

23. augusts - 22. septembris

Jo skaidrāk apzināsies, ka nav vērts tērēt laiku, lai kādam pierādītu savu taisnību, jo ātrāk sāksi veltīt uzmanību patiesi svarīgām lietām. Saskarsmē ar apkārtējiem centies atturēties no liekiem asumiem. Naudas lietas labāk kārtot trešdien vai ceturtdien. Savukārt pārējo laiku vari veltīt jaunu zināšanu apguvei.

Svari

23. septembris - 23. oktobris

Nedēļas sākumā esi uzmanīgāks, izvēloties jaunus sadarbības partnerus. Nav izslēgts, kāds var censties tevi piešmaukt. Ja iespējams, tad pašlaik atturies no jaunu sadarbību veidošanas. Sākot ar ceturtdienu, pieaugs interese par radošām, garīgām lietām. Partneris pratīs novērtēt tavus centienus kopdzīvi.

Skorpions

24. oktobris - 21. novembris

Tevī modīsies izteikta godkāre, kura mudinās visādi apliecināt sevi gan profesionālajā, gan privātajā jomā. Būsi neatlaidīgs un enerģisks. Ja nekritīsi galējībās, mācēsi īstā brīdī “piebremzēt”, gūsi kārotos panākumus. Noderēs spēja orientēties cilvēkos, iespējams, uzradīsies slepens pielūdzējs.

Strēlnieks

22. novembris - 21. decembris

Centies visu darīt ar apdomu, izmantot tikai atļautas metodes, lai sasniegtu savu mērķi. Apkārtējie cienīs tavu atklātumu, labprāt uzklausīs tavus ieteikumus, kā arī dalīsies savā dzīves pieredzē. Šī nedēļa ir kā radīta, lai veidotu jaunus kontaktus, ģenerētu biznesa idejas, gūtu praktiskas zināšanas.

Mežāzis

21. decembris - 19. janvāris

Lielāko daļu nedēļas būsi noskaņots ļoti saimnieciski, tāpēc ieviesīsi ne vienu vien pārmaiņu gan darbā, gan mājās. Arī mākslinieciskie visu centīsies realizēt ļoti kārtīgi un sistemātiski. Ja darba lietās šāda nostāja būs īsti vietā, tad privāto dzīvi būs grūtāk racionalizēt. Ļaujies notikumu gaitai, baudi mirkli.

Ūdensvīrs

20. janvāris - 18. februāris

Pirms kādam ko stāsti, pārliecinies, ka informācija ir korekta, citādi vari iemantot pļāpas slavu. Nedēļas sākumā atturies no lietišķām lietām. Sākot no ceturtdienas esi piesardzīgāks pie auto stūres, kā arī neļaujies sakāpinātām emocijām. Nedēļas nogalē ieteicama atpūta mājās.

Zivs

19. februāris - 20. marts

Nejauc svarīgās lietas ar nenozīmīgākām. Sirds lietās nekļūsti pārlieku pielaidīgs, citādi partneris var sākt “kāpt tev uz galvas”. Tieši spēja panākt balansu starp tavām un mīļotā vēlmēm padarīs attiecības noturīgākas un pilnīgākas. Šī nedēļa veiksmīgāka tām Zivīm, kas saistītas ar izklaides biznesu, mākslu un tirdzniecību.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti
 • Kandavā svin novada svētkus (15)

  Kandavas novada svētki norisināsies no 24. līdz 26. maijam, un to tēma būs «Novadnieku dienas». Jau ...

 • Sākusies balsošana (10)

  Jau šosestdien, 25. maijā, notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas, kurās iedzīvotājiem tiek dota iespēj ...

 • Jaunos vērtējot (8)

  Jūtams, ka pie varas nākušie jaunie vai nosacīti jaunie politiskie spēki ir pamatīgi iešūpojušies. M ...

Aptauja

Vai piedalīsieties Eiropas parlamenta vēlēšanās?

 • Vēl padomāšu (7%, 5 Balsis)
 • (42%, 31 Balsis)
 • (51%, 37 Balsis)
Kopā balsotāji: 73
Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs

2019.05.26 | 10:00

Šahs Irlavā 

2019.05.26 | 11:00

«Kustinācija» Engurē 

2019.05.26 | 12:00

Kandavas novada svētki 

2019.05.26 | 13:00

Kino Tukumā 

2019.05.26 | 14:00

Amatierteātra pirmizrāde Jaunsātos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool