Ceturtdiena, 2019. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira

Horoskopi no 30. jūlija līdz 5. augustam

Auns

21. marts - 19. aprīlis

Galveno akcentu liksi uz naudas pelnīšanu nevis cītīgu strādāšanu. Pielūko, lai tavas biznesa idejas sevī neslēpj pārsteidzību vai neatļautas metodes. Kādam Aunam nāksies apmeklēt valsts institūcijas, risināt sarežģītus birokrātiskus jautājumus. Tev tam pietiks gan dzīvesprieka, gan enerģijas.

Vērsis

20. aprīlis - 20. maijs

Tu vēlēsies paspīdēt sabiedrībā, būt priekšniecības mīlulis, izceļoties ar saviem darba rezultātiem. Laiks patiesi būs piemērots, lai pievērstos ar reklāmu, prezentācijām, dažādu izklaides pasākumu organizēšanu saistītajam. Būsi neatlaidīgs, pat nedaudz uzstājīgs, taču šobrīd citādi kāroto būs neiespējami iegūt.

Dvīņi

21. maijs - 21. jūnijs

Aizraus jaunas idejas. Tam būs nepieciešama komanda un finansiāls atbalsts. Bet vajadzētu būt uzmanīgam it visā, kas skar juridisko darījumu pusi. Nekļūsti paviršs pret birokrātiskām niansēm, rūpējies, lai visas nepieciešamās formalitātes tiktu ievērotas. Nedēļas beigās atrodi laiku privātai dzīvei!

Vēzis

22. jūnijs - 22. jūlijs

Tev vajadzēs enerģiskāk aizstāvēt savas intereses. Lietišķajās pārrunās mācies pārdomātāk argumentēt savu viedokli, nekautrējies nedaudz paslavēt sevi. Jūtamu iedvesmu darbos sniegs ģimene, jo īpaši atvasītes. Būsi gādīgs un iejūtīgs. Brīvdienās viesos var pieteikties kupls radinieku skaits.

Lauva

23. jūlijs - 22. augusts

Nedēļas sākums būs saspringtāks nekā vidus vai nogale. Iespējams, tev nāksies ķepuroties laukā no zināmām nepatikšanām, kuras pats gan iepriekš būsi savārījis. Iespējams, palīdzīgu roku var sniegt radinieks, kuru jau labu laiku nebūsi saticis. Naudas lietas labāk kārtot nedēļas otrajā pusē.

Jaunava

23. augusts - 22. septembris

Kā jau ierasts, būsi nevainojams saimnieciski organizatoriskajās lietās. Tev varēs uzticēt ne tikai menedžera funkcijas, bet arī atrisināt dažu labu strīdu kolēģu vidū. Lai nedēļa būtu patiesi izdevusies, atturies darīt vairākas lietas vienlaicīgi. Saskarsmē ar mājiniekiem var būt strīdi par naudu.

Svari

23. septembris - 23. oktobris

Pa dzīvi soļosi ar apskaužamu vieglumu. Kopumā nedēļa piemērota sabiedriskiem pasākumiem, vari organizēt dažāda veida tikšanās, sapulces. Apkārtējie ieklausīsies tavā viedoklī, ņems vērā ieteikumus. Tu neapšaubāmi jutīsies pacilāts par sevi izrādīto uzticību. Mīlas jomā tieksies pēc kaut kā jauna.

Skorpions

24. oktobris - 21. novembris

Attiecības ar apkārtējiem būs atkarīgas no spējas savaldīt tev raksturīgo dzēlīgumu un tiešumu. Tu esi ļoti labs psihologs, ko neapšaubāmi vari izmantot savā labā, proti, uzlabot saskaņu ar līdzgaitniekiem. Biznesa lietas labāk kārtot trešdien vai piektdien. Ļaujies bezrūpīgai nedēļas nogalei!

Strēlnieks

22. novembris - 21. decembris

Tava dabiskā, nepiespiestā izturēšanās, kā arī atklātais runas stils piesaistīs līdzgaitnieku uzmanību. Šī ir zīmīga nedēļas ar skatuves mākslu, politiku, masu medijiem saistītajiem. Var rasties pēkšņas jūtas pret kādu kolēģiem, taču dienesta attiecības šobrīd neko labu nesola.

Mežāzis

21. decembris - 19. janvāris

Darbi uz priekšu ies daudz ātrāk, ja apvienosi spēkus ar kolēģiem, cītīgi strādāsi komandā. Gūtie panākumi spārnos turpmākajiem sasniegumiem, izaugsmei. Nedēļas sākumā esi piesardzīgs papīru lietās, sākot no ceturtdienas, vajadzētu būt uzmanīgākam pie auto stūres, kā arī darbā. Brīvdienās ļaujies atpūtai.

Ūdensvīrs

20. janvāris - 18. februāris

Zvaigznes iesaka vienkārši nesteidzīgi palūkoties apkārt! Iespējams, nebūsi pamanījis blakus esam gudrus un noderīgus cilvēkus. Šī nedēļa tev jāizmanto, lai gūtu jaunas atziņas, bagātinātos garīgi. Ja tev jau ir savs domu biedru pulciņš, tad noteikti pavadi vairāk laika kopā ar viņiem.

Zivs

19. februāris - 20. marts

Daudz ko noteiks spēja pareizi saplānot priekšā esošos darbus. Esi uzmanīgāks, ja tev jākārto nekustamā īpašuma jautājumi, tieslietas. Steigā radītās kļūdas var atstāt paliekošu ietekmi uz naudas lietām. Nedēļa veiksmīgāka radošo profesiju pārstāvjiem. Ieteicams atturēties no pārmaiņām.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai Egils Levits būs labs Latvijas valsts prezidents?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs

2019.06.20 | 10:00

Donoru diena Kandavā 

2019.06.20 | 18:30

Skriešana Jaunpilī 

2019.06.20 | 19:00

Ielīgošana Jaunpilī 

2019.06.20 | 20:00

Ielīgošana Jaunsātos 

2019.06.20 | 21:00

Uguns rituāls Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool