Pirmdiena, 2019. gada 25. marts
Māra, Marita, Mārīte

Horoskopi no 3. līdz 9. septembrim

Auns

21. marts - 19. aprīlis

Boss šonedēļ izrādīs sapratni, kā arī atbalstīs tavas idejas. Vari droši lemt par tālāko attīstību, augšupeju pa karjeras kāpnēm. Tevi nodarbinās turpmāko ienākumu stabilitāte. Necenties kāroto panākt ar varu, labāk risini visu mierīgā, sistemātiskā, diplomātiskā ceļā. Labi sapratīsies ar jaunāko paaudzi.

Vērsis

20. aprīlis - 20. maijs

Esi uzmanīgāks lietās, kas skar naudu, nekustamo īpašumu. Iespējams, kāds var centies radīt tev šķēršļus. Svarīgākās lietas vari kārtot trešdien un ceturtdien. Privātā dzīvē skaidri zināsi, ko vēlies un arīdzan apzināsies veidus, kā sasniegt kāroto! Nedēļas nogalē par sevi var atgādināt jaunības dienu paziņa.

Dvīņi

21. maijs - 21. jūnijs

Ieklausies apkārtējo sacītajā, atturies no uzskata, ka tikai tu zini, kā dzīvē kas notiek. Centies būt diplomātiskāks, iecietīgāks. Savukārt, komunicējot ar otro pusīti, dažubrīd tev vajadzēs būt nedaudz stingrākam, uzstājīgākam. Brīvdienās aizmirsti darbu un kā nākas atpūties, vislabāk – svaigā gaisā.

Vēzis

22. jūnijs - 22. jūlijs

Kāds var izpelnīties paaugstinājumu amatā, savukārt cits iegūt jaunus piepelnīšanās veidus. No tevis šobrīd tiks prasīta enerģiska, aktīva, izlēmīga rīcība. Lai gūtu spēkus, pavadi laiku ar otro pusīti, viņa pratīs iedvesmot! Svarīgus finansiālos darījumus labāk īstenot nedēļas izskaņā.

Lauva

23. jūlijs - 22. augusts

Tev ļoti svarīgs būs apkārtējo novērtējums, uzslavas. Taču esi apdomīgāks, jo tieši krišanas galējībās, pārmērībās var izrādīties galvenais kavēklis ceļā uz panākumiem. Vajadzētu atturēties no tālākiem braucieniem, vairāk uzmanības veltīt mājas dzīvei. Atvasītes var lūgt psiholoģisku atbalstu.

Jaunava

23. augusts - 22. septembris

Lietišķajos jautājumos ātri vien gūsi panākumus, taču privātajās lietās vajadzēs papūlēties. Iespējams, problēma tajā, ka attiecību saspīlējumus uzlūkosi racionāli, neieklausoties sirdsbalsī. Zvaigznes silti iesaka mīlas frontē “atslēgt loģiku”. Nedēļas nogalē iespējams ielūgums uz greznām viesībām.

Svari

23. septembris - 23. oktobris

Šonedēļ ne reizi vien vari nokļūt īpatnējā situācijā, kura prasīs tik pat savdabīgu pieeju, risinājumus. Nāksies meklēt alternatīvu, lai sasniegtu kāroto. Galvenais, neļaujies uztraukumam, risinājums būs, tikai tam būs vajadzīgs laiks, pacietība! Nedēļas nogalē centies atturēties no vēlmes patērēties.

Skorpions

24. oktobris - 21. novembris

Daudz kas būs atkarīgs no spējas sadzīvot ar apkārtējiem. Centies savu taisnības cīnītāja garu likt saprāta rāmjos un nekrist galējībās. Šī nedēļa ir pateicīga, lai mācītos, arī apkārtējo kļūdām. Ieklausies partnera sacītajā, pat ja tā ir kritika. Spriedzi centies noņemt ar fizisku aktivitāšu palīdzību.

Strēlnieks

22. novembris - 21. decembris

Nedēļas sākumā vairāk aktuāli būs karjeras jautājumi. Lai izdabātu augstākstāvošajiem, strādāsi acu nepacēlis. Lielajā steigā esi piesardzīgs, kārtojot birokrātiskus jautājumus. Sākot ar ceturtdienu, spriedze darbā mazināsies, vairāk laika atliks mājas dzīvei, sev tīkamām lietām.

Mežāzis

21. decembris - 19. janvāris

Vairāk uzmanības vajadzēs veltīt jaunu kontaktu dibināšanai, kā arī profesionālo iemaņu pieslīpēšanai. Iespējams, kāds no kolēģiem spēs sniegt vērtīgu informāciju. Mājas dzīvē nekļūsti pārlieku prasīgs pret tuviniekiem.

Ūdensvīrs

20. janvāris - 18. februāris

Lai kā nākas ieskrietos darbam, būs nepieciešamas vairākas dienas. Visticamāk, ka apgriezienus būsi uzņēmis ap trešdienu. Nedēļa zīmīgāka tiem, kuri saistīti ar pedagoģijas, zinātnes un celtniecības jomu. Mīlas lietās valdīs nenoteiktība. Galvenokārt jau tādēļ, ka pats īsti nezināsi, jo vēlies.

Zivs

19. februāris - 20. marts

Ārēji par sevi radīsi maiga un pat nedaudz pūkaina cilvēka iespaidu, kaut tevī iekšēji plosīsies patiesa emociju vētra. Šis ir periods, kurā svarīgi saglabāt emocionālo nosvērtību, neļauties pārmērībām nedz darba, nedz privātajās lietās. Zvaigznes iesaka būt apdomīgākam ar lielākiem pirkumiem.

Redakcijas sleja
  • Rūta Fjodorova Pārdomas Pasaules Ūdens dienā 

    22. martā,  tiek atzīmēta Pasaules Ūdens diena. To sāka atzīmēt 1993. gadā pēc Apvienoto Nāciju Orga ...

  • Liena Trēde Mēs ņe bum, bum… (4)

    Uz «Rīgas satiksmes» korupcijas skandālu fona, kas, šķiet, turpina krauties kaudzītē un būs neizsmeļ ...

  • Vineta Rozenberga Vērtība vai šķērslis? 

    Vai godīgums mūsdienās ir vērtība? Vai kopjam to sevī vai varbūt atceramies par godīguma eksistenci ...

Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai esat apmierināts ar 13. Saeimas vēlēšanu rezultātiem?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs

2019.03.25 | 9:15

Piemiņas brīdis Džūkstē 

2019.03.25 | 10:00

Piemiņas brīdis Vecmokās 

2019.03.25 | 12:00

Piemiņas brīdis Bikstos 

2019.03.25 | 12:45

Piemiņas brīdis Vānē 

2019.03.25 | 13:00

Piemiņas brīdis Slampē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Marts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool