Otrdiena, 2019. gada 25. jūnijs
Maiga, Milija

Horoskopi no 3. līdz 9. septembrim

Auns

21. marts - 19. aprīlis

Boss šonedēļ izrādīs sapratni, kā arī atbalstīs tavas idejas. Vari droši lemt par tālāko attīstību, augšupeju pa karjeras kāpnēm. Tevi nodarbinās turpmāko ienākumu stabilitāte. Necenties kāroto panākt ar varu, labāk risini visu mierīgā, sistemātiskā, diplomātiskā ceļā. Labi sapratīsies ar jaunāko paaudzi.

Vērsis

20. aprīlis - 20. maijs

Esi uzmanīgāks lietās, kas skar naudu, nekustamo īpašumu. Iespējams, kāds var centies radīt tev šķēršļus. Svarīgākās lietas vari kārtot trešdien un ceturtdien. Privātā dzīvē skaidri zināsi, ko vēlies un arīdzan apzināsies veidus, kā sasniegt kāroto! Nedēļas nogalē par sevi var atgādināt jaunības dienu paziņa.

Dvīņi

21. maijs - 21. jūnijs

Ieklausies apkārtējo sacītajā, atturies no uzskata, ka tikai tu zini, kā dzīvē kas notiek. Centies būt diplomātiskāks, iecietīgāks. Savukārt, komunicējot ar otro pusīti, dažubrīd tev vajadzēs būt nedaudz stingrākam, uzstājīgākam. Brīvdienās aizmirsti darbu un kā nākas atpūties, vislabāk – svaigā gaisā.

Vēzis

22. jūnijs - 22. jūlijs

Kāds var izpelnīties paaugstinājumu amatā, savukārt cits iegūt jaunus piepelnīšanās veidus. No tevis šobrīd tiks prasīta enerģiska, aktīva, izlēmīga rīcība. Lai gūtu spēkus, pavadi laiku ar otro pusīti, viņa pratīs iedvesmot! Svarīgus finansiālos darījumus labāk īstenot nedēļas izskaņā.

Lauva

23. jūlijs - 22. augusts

Tev ļoti svarīgs būs apkārtējo novērtējums, uzslavas. Taču esi apdomīgāks, jo tieši krišanas galējībās, pārmērībās var izrādīties galvenais kavēklis ceļā uz panākumiem. Vajadzētu atturēties no tālākiem braucieniem, vairāk uzmanības veltīt mājas dzīvei. Atvasītes var lūgt psiholoģisku atbalstu.

Jaunava

23. augusts - 22. septembris

Lietišķajos jautājumos ātri vien gūsi panākumus, taču privātajās lietās vajadzēs papūlēties. Iespējams, problēma tajā, ka attiecību saspīlējumus uzlūkosi racionāli, neieklausoties sirdsbalsī. Zvaigznes silti iesaka mīlas frontē “atslēgt loģiku”. Nedēļas nogalē iespējams ielūgums uz greznām viesībām.

Svari

23. septembris - 23. oktobris

Šonedēļ ne reizi vien vari nokļūt īpatnējā situācijā, kura prasīs tik pat savdabīgu pieeju, risinājumus. Nāksies meklēt alternatīvu, lai sasniegtu kāroto. Galvenais, neļaujies uztraukumam, risinājums būs, tikai tam būs vajadzīgs laiks, pacietība! Nedēļas nogalē centies atturēties no vēlmes patērēties.

Skorpions

24. oktobris - 21. novembris

Daudz kas būs atkarīgs no spējas sadzīvot ar apkārtējiem. Centies savu taisnības cīnītāja garu likt saprāta rāmjos un nekrist galējībās. Šī nedēļa ir pateicīga, lai mācītos, arī apkārtējo kļūdām. Ieklausies partnera sacītajā, pat ja tā ir kritika. Spriedzi centies noņemt ar fizisku aktivitāšu palīdzību.

Strēlnieks

22. novembris - 21. decembris

Nedēļas sākumā vairāk aktuāli būs karjeras jautājumi. Lai izdabātu augstākstāvošajiem, strādāsi acu nepacēlis. Lielajā steigā esi piesardzīgs, kārtojot birokrātiskus jautājumus. Sākot ar ceturtdienu, spriedze darbā mazināsies, vairāk laika atliks mājas dzīvei, sev tīkamām lietām.

Mežāzis

21. decembris - 19. janvāris

Vairāk uzmanības vajadzēs veltīt jaunu kontaktu dibināšanai, kā arī profesionālo iemaņu pieslīpēšanai. Iespējams, kāds no kolēģiem spēs sniegt vērtīgu informāciju. Mājas dzīvē nekļūsti pārlieku prasīgs pret tuviniekiem.

Ūdensvīrs

20. janvāris - 18. februāris

Lai kā nākas ieskrietos darbam, būs nepieciešamas vairākas dienas. Visticamāk, ka apgriezienus būsi uzņēmis ap trešdienu. Nedēļa zīmīgāka tiem, kuri saistīti ar pedagoģijas, zinātnes un celtniecības jomu. Mīlas lietās valdīs nenoteiktība. Galvenokārt jau tādēļ, ka pats īsti nezināsi, jo vēlies.

Zivs

19. februāris - 20. marts

Ārēji par sevi radīsi maiga un pat nedaudz pūkaina cilvēka iespaidu, kaut tevī iekšēji plosīsies patiesa emociju vētra. Šis ir periods, kurā svarīgi saglabāt emocionālo nosvērtību, neļauties pārmērībām nedz darba, nedz privātajās lietās. Zvaigznes iesaka būt apdomīgākam ar lielākiem pirkumiem.

Redakcijas sleja
  • Marija Anmane Lai līgojam, lai svinam 

    Pirms rakstīt šīs rindas, agrā rīta stundā devos lūkot, kas notiek ar divām mūsu tuvākajām „līgotavā ...

  • Ivonna Plaude Viss maksā tik, cik maksā? (2)

    Šo teicienu gan mēs – žurnālisti, gan citi Tukuma iedzīvotāji 90. gadu vidū un beigās apguvām kā maz ...

  • Liena Trēde Vai esam izpalīdzīgi? 

    Reizi pa reizei pārmetot miesu pāri Latvijas robežai, atkal un atkal atriežos pie domas, ka mājās – ...

Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai Egils Levits būs labs Latvijas valsts prezidents?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs
Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool