Ceturtdiena, 2019. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira

Horoskopi no 20. līdz 26. augustam

Auns

21. marts - 19. aprīlis

Tieksies pēc visa jaunā, būsi atvērts izaicinājumiem. Stingri pastāvēsi uz savu, nevēlēsies atzīt apkārtējo domas. Sasniegsi cerēto mērķi arī bez citu padomiem, taču, ieklausoties uzticamos cilvēkos, panākumi būs grandiozāki. Naudas lietas kārto nedēļas vidū. Privātajai dzīvei labāk pievērsties nedēļas izskaņā.

Vērsis

20. aprīlis - 20. maijs

Uzturoties radošu cilvēku sabiedrībā, sāksi ģenerēt perspektīvas idejas, apsvērsi iespējas mācīties. Nedēļas sākumā esi vērīgs, kārtojot dokumentāciju, neļaujies steigai. Īstais laiks , lai īstenotu jaunus projektus, dotos komandējumā. Svētdien vairāk laika atlicini mājiniekiem.

Dvīņi

21. maijs - 21. jūnijs

Svarīgu lomu šonedēļ spēlēs mīlestība un romantika. Attiecības ar laulāto būs harmoniskas un kaislīgas. Iespējams, otro pusīti pārsteigsi ar neplānotu ceļojumu vai dāvanu un liksi justies īpaši. Darbā svarīgas būs otrdiena un ceturtdiena. Pārrunās ar vadību būsi lietišķs, diplomātisks un pārliecinošs.

Vēzis

22. jūnijs - 22. jūlijs

Pārdomu nedēļa, kurā pieņemsi kādu nopietnu, tālejošu lēmumu. Svarīgi to izlemt pašam, nevis ietekmēties no citiem. Ģimenē būsi pašaizliedzīgs, tuvinieku vajadzības liksi augstāk par savām. Nepārspīlē, lai atvasītes vai mīļotais šīs pūles neuztver kā pašsaprotamas, lai novērtē tavu veikumu mājās!

Lauva

23. jūlijs - 22. augusts

Pratīsi operatīvi iegūt un likt lietā svarīgu informāciju. Tev varēs uzticēt nopietnus pienākumus. Vadmotīvs būs godkāre un vēlme sasniegt labākus rezultātus. Vadība ievēros tavu centību, taču nevajag cerēt uz paaugstinājumu – līdz tam nāksies papūlēties. Privātajā dzīvē meklēsi piedzīvojumus.

Jaunava

23. augusts - 22. septembris

Tava askētiskā izturēšanās var radīt nepieejamas personas iespaidu. Ja pasmaidīsi, piesaistīsi sabiedrības uzmanību, iegūsi kādu kontaktu, iepazīsies ar interesantiem cilvēkiem. Trešdien vai ceturtdien kādai Jaunavai var būt saskare ar valsts institūcijām. Brīvdienās kopā ar ģimeni dodies izklaidēties.

Svari

23. septembris - 23. oktobris

Visas nedēļas garumā var aktualizēties ar nekustamo īpašumu vai transportu saistīti jautājumi. Būsi nosvērts un apdomīgs, kas neļaus radīt kļūdas, pieņemt greizus lēmumus. Mīlas lietās tava uzvedība partnerim var šķist haotiska, grūti izprotama. Necenties uzbudinājumā skaidrot attiecību lietas.

Skorpions

24. oktobris - 21. novembris

Nopietni strādāsi un tādu pat attieksmi gaidīsi no apkārtējiem. Būsi neiecietīgs pret slinkošanu vai paviršību. Piemērota nedēļa, lai mainītu darba organizāciju, atbrīvotos no neveiksmīgas sadarbības, meklētu jaunas attīstības iespējas. Mīļotais cilvēks var sniegt tik vajadzīgo morālo atbalstu.

Strēlnieks

22. novembris - 21. decembris

Tevī modīsies enerģija ambiciozām iecerēm, lielākiem ienākumiem. Pirmdiena un otrdiena piemērota, lai organizētu tikšanās, prezentācijas, veidotu kontaktus ar ārzemju partneriem. Savukārt trešdien un ceturtdien vairāk laika velti juridiskām niansēm. Brīvdienās pārņems bezrūpīgs noskaņojums – atbilstošs saviesīgiem pasākumiem.

Mežāzis

21. decembris - 19. janvāris

Šonedēļ riskēsi iekļūt situācijās, kuras laupīs tavu pacietību. Veicot atbildīgus darbus, paļaujies tikai uz saviem spēkiem, atsakies no citu palīdzības. Kādam Mežāzim radīsies vēlme uzlabot komfortu savā miteklī, iztērējot daudz līdzekļu, taču tie būs tā vērti! Saskarsmē ar mīļoto būsi atklāts un godīgs.

Ūdensvīrs

20. janvāris - 18. februāris

Nedēļas sākumā padosies darbi, kas prasa pacietību un analītisku pieeju. Šis ir zīmīgs brīdis Ūdensvīriem, kuri saistīti ar grāmatvedību, finanšu vadību un inženiertehniskām lietām. Nedēļas otrā puse vairāk piemērota radošām, sabiedriskām aktivitātēm. Mīlas dzīvē iekarosi mīļotā sirdi.

Zivs

19. februāris - 20. marts

Esi optimists, un viss noteikti izdosies! Nekautrējies lūgt padomu vai atbalstu saspringtā situācijā. Kārtojot naudas jautājumus, atturies no emocijām, kaprīzēm, pieņem rūpīgi pārdomātus lēmumus! Pārrunām ar bosu sagatavojies, pārdomā argumentāciju. Mīlas dzīvē būsi romantisks un maigs, pārsteigsi mīļoto.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai Egils Levits būs labs Latvijas valsts prezidents?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs

2019.06.20 | 10:00

Donoru diena Kandavā 

2019.06.20 | 18:30

Skriešana Jaunpilī 

2019.06.20 | 19:00

Ielīgošana Jaunpilī 

2019.06.20 | 20:00

Ielīgošana Jaunsātos 

2019.06.20 | 21:00

Uguns rituāls Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool