Marianna, Ginters, Guntra
Foto: Jānis Vītols

TDA «Svīta» gadskārtējais koncerts «Danči sniegā»

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2014. gada 20. janvāris 19:45

Sestdien, 18. janvārī, Tukuma pilsētas Kultūras namā kopā ar Tautas deju ansambli un vidējās paaudzes deju kolektīvu «Svīta» dejoja izcilu meistaru veidoti un vadīti tautas deju kolektīvi.

2013 .gads pagāja Dziesmu un Deju svētku zīmē, tādēļ publikas tikšanās ar deju entuziastiem ļaus katram sajust ne tikai Lielo Svētku elpu, bet ļauties jaunām vai mazliet aizmirstām dejām!

Koncertā «Danči sniegā» piedalījāss nupat 55 gadu jubileju sasniegušais Rīgas Tehniskās universitātes Tautas deju ansamblis un vidējās paaudzes deju kolektīvs «Vektors» (mākslinieciskais vadītājs Uldis Šteins), vieni no izcilākajiem Latvijas deju ansambļiem – Rīgas TDA «Daiļrade» (mākslinieciskā vadītāja Iveta Pētersone – Lazdāne), Jelgavas TDA «Diždancis» (mākslinieciskā vadītāja Ieva Karele), Rīgas Jauniešu deju kolektīvs «Zalktis» (mākslinieciskā vadītāja Zane Behmane), Rīgas TDA«Gatve» (mākslinieciskā vadītāja Gunta Raipala), kuri Latvijas skatuviskajā dejā katrs pārstāv īpašu dejas pasniegšanas manieri, stilistiku un izcili izkoptu dejas tehniku.

Līgatnes Kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs «Zeperi» (mākslinieciskā vadītāja Iveta Pētersone-Lazdāne) deju izpildījumā meklē savu tēla atklāsmi, to pasvītrojot ar izcili veidotiem tautas tērpiem un to komplektāciju.

Priekuļu Kultūras nama jauniešu deju kolektīvs «Zelta Virpulis»un vidējās paaudzes deju kolektīvs «Jumis» (mākslinieciskais vadītājs Uldis Blīgzna) ir kultūrvides uzturētāji un ģimeņu satikšanās vieta.

Tautas deju ansamblis un vidējās paaudzes deju kolektīvs «Svīta» (mākslinieciskā vadītāja Zanda Mūrniece, repetitors Gatis Konrads) koncertā «Danči sniegā» kopā ar dejas draugiem ļāva ieskatīties katrā no šo izcilo deju kolektīvu repertuāra krātuvēm, baudīt izcilu dejas sniegumu un pildīt sirdis ar pozitīvām emocijām.

Interesanti, ka ar katru no šiem kolektīviem kādam no TDA «Svīta» dalībniekiem ir bijusi kāda saistība – radoša sadarbība vai aktīva dejotāja karjera! Satikšanās dejā un dzīvē.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. ZANE teica:

    PALDIES,M A L A Č I,LAI VEICĀS ARĪ TURPMĀK!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. tautietis teica:

    Smukiņas,smukiņas tās meičas

Pasākumu kalendārs

2019.09.19 | 11:00

Dzejas dienas Pūrē (1)

2019.09.19 | 15:00

Izstādes atklāšana Tukumā 

2019.09.19 | 17:00

Mobilitātes diena Jaunsātos 

2019.09.20 | 12:00

Dzejas dienas sarīkojums Lapmežciemā 

2019.09.20 | 13:00

Deju izrāde Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool