Meldra, Meldris, Melisa

Zobārsti

Autors: Wifa
Twitter
print
2011. gada 3. novembris

Paldies par ieteikumiem iepriekseja temaa, gimenes arstu vadoties pec atsauksmem atradu. Gribetos vel par zobarstiem atsauksmes,ieteikumus… Vajadziga zobu labosana(cik nu vel palikusi 😀 ) un protezesana… Pie ka? Kur cenas cilvecigakas? Varbut pat iespeja ir puslidz kreditaa pie kada vienoties? Ja ir kads info,padalieties ludzu.

Atbilžu secība: augoši

 1. Ariadna teica:

  Lūdzu atsaucieties te zobārsti ,kuri esat gatavi nākt pretī saviem pacientiem un labot zobus uz kredīta.
  Summas kas jāmaksā zobārstam par 30 minūšu darbu
  vienā reizē nav adekvātas šā brīža vidusmēra latvijas iedzīvotāja māksātspējai,tāpēc būtu ļoti svarīgi,veidot tādfus apstākļus,lai pacients kuram par zobu labošanu ir jāiztērē Ls 100 un vairāk,varētui to nomaksāt pa vairākiem mēnešiem
  un daļām.

  Lūdzu pujblicējiet informāciju pie kādiem zobārstiem Tukumā var griezties.

 2. female teica:

  Kredītā labojusi neesmu, bet mani ļoti apmierina dr. Altroka, kura pieņem Randas centrā 2.stāvā.

 3. bezzobaine:D teica:

  Altroka manu prāt ir visdārgākā Tukuma daktere,trīs reizēs zobu labo un katrreiz tik tīra kanālu un maksa-20ls.

 4. steki teica:

  Ļoti laba zobārste ir dr. Ilva Māgure, kurai prakse ir vecās dzemdību nodaļas 2.stāvā. Arī protezēšana ir ļoti laba, cenas samērīgas.

  I.Altraka ir visdārgākā Tukumā!

 5. xx teica:

  Nu nezinu! Man patīk dr. Altroka! Ļoti laba attieksme un cenas pieņemamas! Nav nekādi 20 Ls par kanāla tīrīšnu… Iesaku visiem!

 6. Altrokas kliente teica:

  Es esmu tikai un vienīgi par Altroku!!! Viņa vienīgā panāca to,ka vairs nebaidos no zobārstiem un savus zobiņus uzticu tikai viņai…Un par cenām…negribētos piekrist par tiem 20ls katru reizi par vienu un to pašu zobu…ja nu vienīgi zobiņa stāvoklis bija tiešām tik ļoti ielaists,ka grūti tikt galā ar vienu vienīgu reizi.Kopsim savus zobiņus…un nebūs tā jātērējas!:)

 7. PUUCE teica:

  Kaut kā izskatās, ka te pašreklamējas Altroka 🙂
  šī ārste tā vietā lai sīksīku robiņu pr.zobā sataisītu, ņēma un novīlēja pr.zobu šķību!!! Sak nu vairs nav problēmu! Nedomāju, ka tā rīkojas labs ārsts.

 8. GUGU teica:

  Kādu laiku vairs nedzīvoju Tukumā, bet viennozīmīgi kā vienu no labākajiem (patiesībā labākā – citus nezinu) ārstiem atceros Altroku – superīga dakterīte LV mērogā! Nu, nepašreklamējas viņa tagad 🙂

 9. ausma teica:

  Esmu gan labojusi,gan protezējusi zobus.Un varu teikt tikai to labāko gan par Inesi Grīnpauku,gan Ivetu Zeiboti.Paldies,jums,lai veicas arī turpmāk,un klientu viņām netrūkst.

 10. una teica:

  Tukumā ir visdārgākie zobārsti,piemēram Saulkrastos vienu zobu var salabot par 10Ls.

 11. tarasovič teica:

  Aizejiet pie Māras Belruses,uzreiz jums paplacinās maciņu.

 12. Lasītāja teica:

  Ļoti laba zobārste Kandavā dr.Studena.Normālas cenas un ļoti laba saprašanās ar bērniem!

 13. vetis teica:

  Negribas nodarboties ar nomelnošanu bet…. Iesaku visiem mazohistiem.Ja gribiet asas sajūtas un pilnīgu vienaldzību no dakteres puses.Pie tam,pēc tam plaši atvērt savu maku,tad… Ieejot Tukuma poliklīnikas zobu ārstniecības nodaļā, tūlīt pa kreisi pie ļoti cienījamas,it kā daterītes. Uzvārds laikam sākās ar A burtu.Kad sameklēšu kabatas bloknotu,nosaukšu uzvārdu noteikti.Jo zinu Tukumā ir mazohisti,kas ilgojas pēc urbjiem un nervu zondēm.

 14. prokurors teica:

  ANCĀNE ta gadījuma nav???

 15. Riga teica:

  Es par Zeiboti! Pa lēto gan nebūs. Pus stunda vismaz 20ls!

 16. ... teica:

  Kādreiz likās, ka laba ir Dr. Belruse, bet pēc pēdējās reizes varu teikt tikai to, ka minētā daktere ir dārgākā un vienaldzīgākā daktere, ko esmu sastapis. Labojot(urbjot) zobu, runāt pa tālruni(vienlaicīgi ar urbšanu), kurš iesprausts starp plecu un zodu, man liekas nepieņemami, kā arī, tajā pašā reizē, veikt pārrunas ar jauniem klientiem, arī urbjot man zobu. Par ciparu biju šokā.

 17. Nikki teica:

  Tiešām laba dakterīte ir Ilva Māgure Levāne!!! Eju pie viņas jau kādus 6 gadus. Tiešām, tiešām iesaku visiem, kam problēmas atrast labu zobārstu!
  Un par naudas lietām, ņem, manuprāt, normāli. Runājot par lielu naudas summu, cik saprotu, ir iespējas maksāt pa daļām.

 18. k teica:

  Man patīk Riekstiņa, labi labo par pieņemamām cenām.

 19. skabarga teica:

  Dr.Belrusei ētikas lietas ļooti klibo, ja neteiktu vairāk.mūžīgi durvis vaļā un visiem viss ir jādzird ko darīs, ko nedarīs un par cik….Nu kāpēc man jālausās, gaidot savu rindu, cik zobi jāliek pazīstamam cilvēkam, Tukums taču tāds miests vien ir, kur visi viens otru pazīst.

 20. pacients teica:

  Ļoti labi zobārsti ir Dubultu poliklīnikā(sevišķi dr. Vende). Cenas zemas, salīdzinot ar Tukuma cenām.

  • arī "pacients" teica:

   Vende Dubultos ļoti labs. Cenas tiešām zemākas, nekā Tukumā. Tāpat kā Saulkrastos. Tukuma dakterīši ir vienojušies par cenām.
   Tukumā laba dakterīte ir Ilva Māgure Levāne gan cenu, gan kvalitātes ziņā.

 21. paciente teica:

  Agrāk ilgi meklēju zobārstu līdz atradu Rīgā un jāatzīst žēl ka mūsu pašu tukumniece Dr Dace Pinka nestrādā Tukumā, nākas pie viņas ceļu mērot uz Rīgu.

 22. zusis teica:

  Dr.Studena Kandavaa vlabaakaa!!!Cenas ari normaalas!

 23. jaaa tā ir teica:

  Belaruse padārga…..

 24. Kikiii teica:

  Varētu lūdzu palūgt viņas numuru? Un kurā vietā tieši viņa atrodas?

 25. markss teica:

  Toties pie dr Mālmeistares nav rindas, un nav jau tik slikti! Viņa palīdzēs vienmēr!!

 26. Kandava teica:

  Tikai daktere Bērziņa Kandavā. Cenas OK un savu darbiņu paveiks ar visaugstāko atbildības sajūtu. Iesaku!

 27. Elii teica:

  Varbūt kāds var ieteikt labu zobu higiēnistu Tukumā? Un kādās cenās vispār ir apmeklējums?

 28. Ar mēru teica:

  Man arī šis jautājums šobrīd ļoti aktuāls, bet atbildes neviens nesniedz! 🙁

 29. adat teica:

  Iteiktu laukkenee Doveiku,dikti laba, nav jau taa pati leetaakaa,bet nu kvalitatiivi visu salabo 🙂

  Ieprieksh kad gaaju Kandavaa pie zobarstes,tad tagad jaaiet pie cita specialista,lai paarlabotu vinjas daktereetos zobus,

 30. piekāstais teica:

  Pie Altrokas par viena zoba izraušanu samaksāju Ls 45, stripri neadekvāta cena!

 31. zobs teica:

  Laukmane laba.

 32. paciente teica:

  Kādas muļķības!Es vairākkārt esmu rāvusi zobus pie Altrokas,un nekad vairāk par 10Ls neesmu maksājusi,ir bijušas vieglākas raušanas un tad pat i tik nemaksāju.Dakterei viegla roka.Labošanā arī nez kur tie citi to briesmīgo dārgumu saskata – ar 20ls par zoba salabošanu ar labu "balto"plombi jau jārēķinās.Es labāk samaksāju kādu latu vairāk,bet zinu,ka Āltrokai ir labas kvalitatīvas plombes,arī attieksme pret pacientiem laba,iejūtīga.

 33. sāpe teica:

  Nedod Dievs,ja zobu sāpes sākas ceturtdienas vakarā!Piektdien aiziet un sameklēt zobērstu ir praktiski neiespējami,jo visi zobārsti strādā pēc iepriekšēja pieraksta,bet piektdienās Tukumā zobārsti nestrādā vispār,tad jāgriežas Rīgā,Dzirciema ielā 20,tā stāv rakstīts uz visām kabinetu durvīm.Pagājušajā piektdienā Tukumā pieņēma zobārste Olga Krūmiņa/poliklīnikā/,attieksme super,arī cena,par zoba raušanu samaksāju 10 latus un bez problēmām.

 34. mēs teica:

  Mūsu ģimēnē ir tā – bērni labo zobus pie Zīriņas(bez maksas),vīrs – pie Altrokas,bet es pie Laukmanes.Un visi esam apmierināti.
  Zobi jālabo laicīgi,tas ir fakts,citādi problēmas var būt gan ar tikšanu pie ārsta,gan naudiņu vajag lielu lai salabotu zobu.

 35. Incis teica:

  Mēs visa ģimene ejam pie Altrokas, esam apmierināti.

 36. Ripa teica:

  visu laiku gāju pie Doveikas,bet attieksme pēdējā laikā ir palikusi super sū..ga-pret pacientiem kā pret mēsliem izturas!
  Esot Pūrē jauna un laba zobārste-kādam nav info?

 37. barons teica:

  Nu pie Altrokas ir dargi izrava zobu par 20Ls.es biju sokka!

 38. espate teica:

  Cik pie Altrokas šobrīd maksā zoba salabošana. Nu aptuvena cena protams, jo katrs gadījums jau individuāls. Pēdējoreiz biju gadus 4 atpakaļ… Kā tagad ar cenām? Baigi augušas vai adekvāti esošajai situācijai cilvēku maciņos…?

 39. aldis teica:

  Es izvēlējos zobārsti Rīgā, kādreiz tur dzīvoju. Un nu jau 15 gadus to arī apmeklēju. Signe Mālmane. Labo un protezē. Viss ar cilvēcīgu attieksmi un saprātīgām cenām. Numurs kaut kur palicis, bet ja interesē varu atrast vai paši netā pameklējiet

 40. aldis teica:

  Signe Mālmane t.26417702
  http://www.malmane.lv

 41. Aiga teica:

  Varbūt kāds zin kur un cik maksa zobu labosana ar smieklu gazi? Man vēl nav 18, pēdējie mēne$i palikuši, gribas salabot kamer par velti!

 42. Aiga teica:

  Jūrmala, Dubultu poliklinika labs zobarsts! Eduards Vende, tāds stilīgs un jautrs vecīts! Iesaku viņu īpaši tiem kam bail no zobarstiem, jo viņš spēj nomierināt, saku pēc pieredzes, jo pasai bail no zobārstiem! Diezgan grūti pie viņa tikt, jo tur ir dzīvā rinda, bez pierakstiem!

 43. Cukurins teica:

  Vende tiesham ir kolosals zobarsts! Gaju pie vinja 2x grutniecibas laika raut 2 gudribas zobus ara.Super!!! Varu teikt tikai labako.Ari nav dargi.

 44. gagaga teica:

  vai kāds nezin par tagadējo poliklīnikas zobārstniecību
  un kāda ir pati zobārste?
  jo tagad laikam tur strādā zobārste no Rīgas
  VAI VARAT KĀDS PASTĀSTĪT?

 45. Ilmārs teica:

  Padalīšos ar savu pieredzi. Vakar Jūrmalā meklēju, kur izārstēt savu sapampuso zobu (kā jau daudziem, arī man ir bails no zobārstiem, tāpēc vilku līdz pēdējam).. Ar Tukuma zobārstiem ir slikta pieredze, pats strādaju Jūrmalā, tāpēc nolēmu apmeklēt dakteri Vendi. Rinda bija gara, dakteris pieņem līdz 6iem, gaidīt negribēju, tāpēc apbraukāju tuvumā esošās klīnikas – visur tikai pēc pieraksta un vietu nav! Nolēmu gaidīt līdz nākamajam rītam un jau 8os būt pie Vendes! Atpakaļcelā uz Tukumu piestāju pie klīnikas, kas ir Kauguros pretī Klondaikai (pārie ielai, kur kādreiz bija veterinārā). Pagaidīju 15 minūtes,daktere mani apskatīja, laipni visu paskaidroja un uzreiz izrāva bojāto zobu. Pateicu, ka man ir bails no zobārstiem. Viņa ļoti labi spēja mani nomierināt, uztaisīja rentgenu, mierīgi visu apstāstīja un veikli izrāva zobu. Viegla roka! Pie reizes, nokonsultēja arī par protezēšanos – viņi protēzes uz vietas izgatavojot. Atnāca zobu tehniķe, paskatījas, visu pastāstīja. Turpmāk iešu tikai tur. Samaksāju tikai 20 eiro! Iesaku!

 46. Sandra teica:

  Pie dr Ineses Pūpolas Jūrmalas slimnīcas zobārstniecības kabinetā.
  Jauka, profesionāla zobārste. Arī cenas sakarīgas.

 47. RIGA city teica:

  ieteicu dr. I.Pecēviču Bērzaunes iela 6A, tel.67032525 pie Dominas Shopping.
  ticiet man, jūs aizmirsīsiet par citiem ārstiem! strādā tieši kā Amerikas zobārsti! RĪGĀ TĀDU KĀ VIŅŠ NAV!

 48. RIGA city teica:

  var būt kā arī visā Latvijā!

Atbildēt

Pasākumu kalendārs

2019.07.21 | 13:00

Irlavas svētki 

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool