Ramona, Ritma

varbut kads zin

Twitter
print
2011. gada 22. novembris

sveicinati,varbut kads zin kadu kas izire dzivokliti kandava loti steidzami mekleju.

Atbilžu secība: augoši

 1. tukumnieks teica:

  Ir notikusi Latvijas žurnalistu asociācijas sapulce un tur šoreiz valdē nav ievēta mūsu skaistās avīzes galvenā redaktore Ivonna Plaude.varbūt kāds zin.

 2. fff teica:

  Nesen Latvijā bankortēja viena banka, īsti nevaru saprast, kura tā bija. Varbūt kāds zin?

 3. M teica:

  Kāpēc Tukumā tik šausmīgi kurina, smadzenes cepjas ārā? Varbūt kāds zin?

 4. K teica:

  Vai vētras laikā tradicionāli būs elektrības pārtraukums, vai visi riskantie koki jau aizvākti? Varbūt kāds zin?

 5. ??? teica:

  Varbūt kāds zin kāpēc tukumu tik bierži pa televizoru rāda 25. novembrī gan degpunktā, gan nekā personīga un ne no tās labākās puses, pat bāreņriesa p.i. interviju sniedza.

 6. PP teica:

  Jā, kāpēc Tukumā tik nenormāli kurina, mīnusu vēl nav bet mauc pa deviņi mēmi. Varbūt kāds zin??

 7. kurinātājs teica:

  Lai būtu kas maksā par nemaksātājiem ,tos pensionārus galīgi lai izsūc

 8. lll teica:

  Skatījos Dziedošās ģimenes… Katrīna Pasternaka raud vienā laidā gan vietā, gan nevietā… Nesaprotu kāpēc? Varbūt KĀDS ZIN?

 9. H teica:

  Viņa cenšas jau laikus iežēlināt ziedotājus, drīz akcija eņģeļi pār Latviju

 10. . teica:

  Kā beidzās Vienotības tusons, vai ir kādi interesanti jaunumi, vai tikai paēda, papļāpāja un prom. Varbūt zin kāds?

 11. nerga teica:

  vienotības tuss, beidzies, bet auto izmētāja pat tur kur tos nedrīkst turēt, krustojumā no Brīvības laukuma uz veco vainaga veikalu, parastais mirstīgais te būtu noštrāpēts uz pilnu klapi, bet šie stāvēja visu dienu.

 12. aa teica:

  Bet cik skaistus vārdus TV dzirdēju – Vienotība mazināšot plaisu starp bagātiem un nabagiem.
  Ņjus, lai izdodas. Tukuma vietējā blice arī varētu pievienoties šai idejai, ja jau bija aizgājuši.

 13. ??? teica:

  Varbūt kāds zin kur bija Tukuma pašvaldības policija, ja šiem uzlīmes neuzlika,varbūt speciālas atļaujas bija izdotas, atceros te vienā pasākumā pensionāram uzreiz uzlīme bija un pie Rimi veikala tik pamēģini uz minūti pie dzeltenās strīpas mašīnu atstāt uzreiz papīrs logā, bet te jau savējie.

 14. Apštrāfētais teica:

  Par ko brīnies, Tukumā vienmēr tā bijis, likums attiecas tikai uz vienkāršo iedzīvotāju. Pie varas esošajiem neierobežota visatļautība un pilnīga nesodāmība mūžīgi.Tā tam būs būt.

 15. ??? teica:

  Tā tam nebūt vilciens jau ir aizgājis un ne jau viņu pusē, turpināsim nākošgad.

 16. ??? teica:

  Varbūt kāds zin kāpēc šo kāds zin tik ātri nomaina ginekologi.

 17. M teica:

  Sievietēm laikam tas aktuāli, tauta kārpās ārā no demogrāfiskās bedres.
  No manis gan šī valsts vairs nesagaidīs, trīs jau ir, bet atdeves no valsts puses nekādas, lai necer ka es vēl palīdzēšu.

 18. ??? teica:

  Tagad es zinu vismaz kāpēc tos ginekologus tik plaši reklamē,’bet no manis arī vairs neko nevar sagaidīt,tie gadi ātri aizgājuši, bet cerība uz mazbērniem ,tikai žēl ka nav vairs Latvijā,tur ginekologus maz meklē.

 19. K teica:

  Nu gadi jau nevienam nav šķērslis, paskat kādu labu piemēru mūsu prezidents rāda – 66 gadi bet gaida savu kārtējo mantinieku un pie tā vēl diez vai apstāsies.

 20. P teica:

  Kāpēc NTZ nepublicē saitā iedzīvotājiem svarīgu informāciju, piem., no pēdējā laikraksta numura par nekustamā īpašuma nodokļa likmi un izlietojumu. Vai kāds to ir aizliedzis sabiedriski apspriest? Varbūt kāds zin?

 21. ??? teica:

  Varbūt kāds zin kāpēc Tukumā tā kurina,kas naudas par daudz, būs atkal tarifi jāceļ uz mūsu pensionāru rēķina.

 22. zemnieks teica:

  Varbūt kāds zin kāpēc uz Tukuma tirgu vai veikaliem neatveda Salaspilī uz lauka atstātos dārzeņus, tas tā nedaudz 200tonnas kopā te žurnalistiem vajadzētu painteresēties, nevajadzētu tais konteineros rakņāties,bet te tikai kultūra un sports.

 23. malēnietis teica:

  Varbūt kāds zin ,kāpēc siltajā novembrī tik lieli maksājumi par izmantoto siltumu,kas kādam naudas par daudz,Krājbanku likvidēja tur kredītu vairs nedabūt,man pāri latam pa m2,kas kādam galva vairs nestrādā,vai kāds savā vietā pa ilgu iesēdējies.

 24. aa teica:

  tev jau atbildēja uz tavu jautājumu – nepatīk pārvācies uz citu reģionu, vislabāk pavisam uz afriku. te nekas mainīts netiks.

 25. Tāds teica:

  Kāpēc kolēģi no iekšējās drošības biroja ir daudz atsaucīgāki nekā Tukuma policijas priekšnieks? Varbūt kāds zin?

 26. Tāds teica:

  Kāpēc kolēģi no iekšējās drošības biroja ir daudz atsaucīgāki nekā Tukuma policijas priekšnieks? Varbūt kāds zin?

 27. gaga teica:

  Kur cilvēki liek to naudu, kuru tagad izgrābj no Swedbankas? Varbūt kāds zin?

 28. malēnietis teica:

  Varbūt kāds zin kāpēc operatīvo notikumu ieraksts par sestdienu ,svētdienu un pirmdienu nebija,kas nekas nenotika neviens ar riteņiem vairs nebrauc tagad ar slēpēm.

 29. maēnietis teica:

  Varbūt kāds zin kāpēc šajā siltajā ziemā tā stingri kurina,kas darba vietu daudz un parādu maz,nu ja pareizi tās 500-600darba vietas tūlīt parādīsies piemās jau ir Jaunā Maxima.

 30. pensionārs teica:

  Man nebija skaidrs kāpēc NTZ ziņu žurnalisti tik daudzi ir iestājušies Latvijas žurnalistu asociācijā,tagad skaidrs, to atbalsta SOROSA FONDS un nemazā nauda tiek

 31. ZINAASANAI SKOLĒNU VECĀKIEM teica:

  Tiesībsargs aicina ziņot par gadījumiem, ka skola likusi vecākiem iegādāties mācību materiālusRĪGA, Feb 23, BNS – Tiesībsargs aicina ziņot par gadījumiem, ka skola likusi vecākiem iegādāties materiālus skolas mācību procesa nodrošināšanai, aģentūru BNS informēja tiesībsarga pārstāve Ruta Siliņa.

  Satversme noteic, ka valsts nodrošina iespēju bez maksas ikvienam iegūt pamatizglītību un vidējo izglītību. Tomēr realitātē nereti vecākiem ir jāpērk grāmatas un citi materiāli, lai nodrošinātu sava bērna mācību procesu pamatskolā vai vidusskolā, norādīja Siliņa.

  Tādēļ Tiesībsarga birojā izveidota īpaša elektroniskā pasta adrese bezmaksas.izglitiba@tiesibsargs.lv, lai apkopotu, ko, cik lielā apmērā un kādā veidā skolas lūdz iegādāties skolēnu vecākiem. Informācijas ieguves mērķis ir izzināt esošo situāciju un tās izplatību Latvijā, tādēļ skolēnu vecāki informāciju var sūtīt arī anonīmi.

  Pašlaik tas, cik daudz skolēnu vecākiem jāpērk skolai nepieciešamais par saviem līdzekļiem, ir atkarīgs no attiecīgās pašvaldības labklājības līmeņa. Šāda situācija nostāda nevienlīdzīgās pozīcijā dažādos Latvijas novados dzīvojošos skolēnus un viņu vecākus, uzsvēra tiesībsargs.

  Tiesībsarga birojā jau iepriekšējā gadā tika izveidota konsultatīvā padome par izglītības pieejamību. Patlaban norit darbs pie situācijas izvērtēšanas, kāds ir Satversmē noteiktās bezmaksas izglītības apmērs.

  Dažādās pasaules valstīs bezmaksas izglītības apmērs būtiski atšķiras. Ir valstis, kuras apmaksā visu, kas saistīts ar mācību procesu, pat burtnīcas un sporta tērpus. Savukārt ir arī valstis, kas apmaksā tikai skolas telpas un skolotāja atalgojumu.

  Gatis Kristovskis, +371 67088611, zinas@bns.lv

 32. dzenis teica:

  Varbūt kādz zin,cik ilgi ir jāturas jaunajam ceļu segumam? kas notiek ar jelgavas ielas jauno posmu! Kurš atbildēs par bedrēm un plaisām jau pēc pus gada/ Ko?/ kad reāli kāds par to atboldēs! vai nav laiks par to ziņot uz Briseli?/? Kauna nav-ja nemāk būvēt lai sēž mājās…

 33. vide teica:

  Atbild brāķdaris un nemākulis.Pašvaldība, kā pasūtītājs un sasimnieciski izdevīgāki nolīgtais izpildītājs.
  Vai tad nav redzams kāda mums komanda kā "a"- nepatīk, vācies, kaut uz Jelgavu pie caunēm. Tur būs ceļi labi kā jelgavas iela, medījums un tusiņi.
  Domā zaļi. Ne tev ceļš debesīs, ne uz zemes – bezceļš

 34. dzenis teica:

  Tu laikam vide šovakar kaut ko uzpīpēji! bet mūsu jelgavas iela sāk brukt pēc pus gadu ilgušas rekonstrukcijas hi hi

 35. vide teica:

  aaā, bedres neptīk bet kad pilsētas saimnieku piemin tad sapīpējies, vai tu sajūsminātos ja tavu ģimenes budžetu ģimenes galva notrallinātu un dzīvotu kā niere pa taukiem , bet tu tik nestu un nestu tai dzeguzei
  trim trava, lai paņirdz kaimiņš par tevi, padziedi, slava aleluja

 36. varbūt zin teica:

  Varbūt kāds zin ko KNAB te Tukumā dara,bet tā tikai par citiem novadiem,piemēram Talsiem,bet ko Tukumā dara.

 37. dzenis teica:

  Tu vide esi laikam sajucis1 aizbrauc takš uz Jelgavas ielu un aplūko to ar savām teļa ačtelēm. .. Man personīgi patīk pavasaris….

 38. Aprīlis teica:

  Varbūt kāds zin, kur tieši Engurē ir dzintara lauki?
  Tie ir tie uzartie gabali ("kartupeļu lauki") netālu no vecās fermas (no skolas ielas pa labi Mērsraga virzienā)?
  Meklēju pāris dzintara gabaliņus, varbūt kādam ir ko piedāvāt.

 39. cope teica:

  dzintara lauki ir tur kur vecā engures izgāztuve bij, vismaz kaadu km no juuras ielas

 40. Jurģis teica:

  cik izmaksā domes slēgtie pasākumi un no kādas kabatas?

 41. Aivars teica:

  Varbūt kāds zin kāpēc Zemīts pagasta pārvaldniecei darīšanas ar KNAB?Par daudz iztērēja savas dzīves labiekārtošanai

 42. Andris teica:

  Varbūt kāds zin kāpēc konkursā par sakoptāko sētu Zemītes pagastā,3.vietu iegūst Kraujas ja vērtēšanas komisijas locekle R.Diduha dzīvo šajā mājā un mājas vecākais ir viņas dēls Ivars Diduhs?Vai tā nav korupcija?Kas tad tai mājai tik īpaš ir,normāli sakopta vide,ne vairāk kā pie citām mājām,bet Rita taču tur dzīvo.

  • - Kraujinieki - teica:

   “Kraujās” jau nedzīvo tikai Rita ar Ivaru cien. Andri,arī mēs pārējās 10. ģimenes kuras cītīgi strādājam un ieguldam savu privāto līdzfinansējumu mājas apkārtnes sakopšanā. Mēs ar savu mājās vecāko ĻOTI LEPOJAMIES, kaut katrā mājā tāds būtu.

 43. you teica:

  andri vai Tu nevari sakoptp ta ka vini

 44. Ziņkārīgais teica:

  Varbūt kāds zin kāpēc tik daudz Kandavas novada domes darbinieki darba laikā izmanto portālu draugiemlv?Arī pagastu pārvaldes vadītāji tai skaitā.

 45. Izsalkušais teica:

  Varbūt kāds zin, kur atradīsies ledusskapis, ko iepērk Kandavas dome mežacūku gaļas glabāšanaI? Un kas tiks pie ēšanas?

 46. Cikos jānāk uz darbu teica:

  Kad kancelejas madāma DUNDURE pagodinās ar savu klātbūtni un ieradīsies uz Kandavas sapulci protoklotēt – vai arī Tik TIK daudz tās šeptes ka nav laika uz darbu atnākt???

Atbildēt

Pasākumu kalendārs

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

2019.07.20 | 10:00

Irlavas svētki 

2019.07.21 | 13:00

Irlavas svētki 

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool