Aleksejs, Aleksis, Alekss

Tukuma novadā par 29% augs sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa

Autors: ostas2a
Twitter
print
2014. gada 14. augusts

Tukumā septembrī par 29% augs sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa, kas saistīts ar pašvaldības akceptēto atkritumu apsaimniekotāja SIA “Eco Baltia vide” lūgumu atļaut celt tarifu, jo paaugstinājies atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifs, aģentūra LETA uzzināja Tukuma novada pašvaldībā.

SIA “Eco Baltia vide” jaunais sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tarifs paredzēts 7,16 eiro par vienu kubikmetru, neskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), kas ir par 29% vairāk nekā līdzšinējais tarifs, kas ir 5,56 eiro par vienu kubikmetru, neskaitot PVN.

Saskaņā ar Tukuma novada domes jūlija sēdē pieņemto lēmumu, jaunais tarifs stāsies spēkā no 1.septembra.

http://www.delfi.lv/novados/tukuma-novads/zinas/tukuma-novada-par-29-augs-sadzives-atkritumu-apsaimniekosanas-maksa.d?id=44824694#ixzz3AOXkvDjp

Atbilžu secība: augoši

 1. boļševiks teica:

  Darba ņēmēji paziņo, ka, atbildot uz šādu nekrietnību, no 1. septembra solidāri paaugstina savu algu likmes. Darba devēju viedoklis šajā sakarā netiek uzklausīts, bet, ja kādam tas nepatīk, lūdzu, strādājiet paši!

 2. proletariāts teica:

  Brīvu misseņu vēl ir daudz..Būs jāpārtrauc tas līgumiņš ar to kantori un vnk. miskastīte jāmet cituviet:D

 3. MMM teica:

  To jau vaidzeja gaidit.
  JO APETITE RODAS EDOT.

 4. steiks teica:

  viņu strādniekiem zinat kas par algu ,,oho,,

 5. lll teica:

  nezinu ko lai viens cilveks par to naudu ber taja miskaste?

 6. Vai teica:

  Vai daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem ir izvēles iespējas nomainīt atkritumu apsaimniekotāju? Aprēķināt summu uz kvadrātmetriem jau tā ir nepareizi, kur nu vēl pacelt tarifu. Kā paliek ar tiesībsarga atzinumu, ka šis lēmums ir jāatceļ?

  • Ak teica:

   iebalso tik šulcu saeimā, un šādu iedzīvotājiem neizdevīgu līgumu būs liels vairums, pa visu valsti. ko gribēt no cilvēka kuram personīgais pašlabums ir pirmā vietā.

 7. Mēs teica:

  Mēs esam beztiesīgi, lai kāds pierāda pretējo.

 8. mestnijs teica:

  Sākās!!!!

 9. andrejs teica:

  kad vienreiz tie Tukuma pašvaldību klerki beigs nodarboties ar “uzņēmējdarbību”….

 10. Tikko Tukumnieks teica:

  Diezgan bēdīgi… “Biezākajā” Latvijas novadā Mārupē konteinera izvešana trīs reizes lētāka.. Šoks nenormāls, jo redzi, ka tas ir vienkārši “roka roku mazgā” – kāds no domes paraksta izdevīgus lēmumus monopolistam… jādomā, saņemot par to pretī “kaut ko!”.. Atkritumu biznesiņš te rullē ne pa jokam!!! Padomājiet Tukumnieki!!

  • teica:

   Nu tad saņemamies, un mainām kaut ko! Kurš to uzsāks? Mēs pievienosimies.

  • Paldies šulciem teica:

   Man Rīgas dzīvoklī siltais ūdens 3x lētāks nekā Tukumā. Varu piekrist-Tukums ir ļooti ekskluzīva pilsēta, ļooti.

  • hehe teica:

   parādi kaut vienu rēķina kopiju, ka tur ir 3 x lētāk, beidz irst, sākotnējā maksa Mārupē ir 4,18+pvn, ja gribi lai tevi apshmaic tad 8,36+.
   ja nezini kas slēdza līgumu un kādā teritorijā, būtu labāk izmantojis lielisko iespēju paklusēt.
   Bet pa tēmu, eko vide šaubīgs kantoris, ar kuru nevajadzēja līgumu slēgt, būtu interesanti uzzināt, cik civēki tad ir noslēguši līgumu par nosolīto tarifu, parsvarā jau vius apvārdoja un lika noslēgt par 2x dārgāku tarifu.

   • Tikko Tukumnieks teica:

    Ja nezinātu, ko runāju, tad nerunātu… Mārupē privātmāju rajonā (varu arī precizēt – Zeltiņu ielā) maksa par vienu izvešanas reizi ir 1.21 eiro. Turklāt es tagad Tukumā maksāju par vienu izvešanas reizi 3.27 eiro. Cenas nav izdomātas un grābtas nez no kurienes. Tas ir pierādāms ar rēķiniem!

 11. tukumniece teica:

  Te jau parādās acīmredzamais, ka ŠULCAM CILVĒKI NEINTERESĒ!!!INTERESĒ TIKAI PERSONĪGĀS LIETAS!!! PRETĪGI!!! UN PAR TĀDU BALSOT!!! KAĶIS APSMĒJĀS!!!

  • teica:

   Redziet, Jūs to saprotiet, es saprotu un vēl kāds…, bet ļoooti daudzi vispār neiedziļinās šajā lietā. Sevišķi jau pensionāru tantuki. Šulciņš labais, balsosim par viņu pašvaldībā! Ar tantuku palīdzību arī Saiemā iekļūs, jo līdz pensijai kaut kur jāpiestutējas. Pašvaldībā vairs netiktu, jo cilvēki sākuši domāt un saprast.

   Par atkritumu līgumu – paldies partijai un vietējai valdībai!

 12. defaris teica:

  vareni un forši latviskās partijas un arī krieviskās proams atbalsta šo bandīditismu …

  piemēram lai mārtiņa sirmā paps varētu uzvārīties lūk īstākais karatē spēriens tautai …

 13. defaris teica:

  vareni un forši latviskās partijas un arī krieviskās proams atbalsta šo bandīditismu …

  piemēram lai mārtiņa sirmā paps varētu uzvārīties lūk īstākais karatē spēriens tautai …

 14. Vetis teica:

  Birokrātija ir bijusi ir un būs stulba.Viņi vienmēr iet uz pašnāvību.
  Slikti zin vēsturi. Kauguru nemieri,Džutas dumpis, 1905 un 1917 gadi- viņiem neko neizsaka?
  Pēc katrām vēlēšanām viss birokrātijas aparāts ir jānomaina.Arī pilsētu Domēs.

 15. tukumnieks teica:

  Redzat Tukumā visiem vienalga cik jāmaksā, cik prasa eco baltija tik maksā, bet tagad Jūrmala tik vienkārši nepadodas, kaut viņu tarifs ir pusi zemāks kā Tukumā. Varbūt arī mums Tukumā jāsaņemas, jo visu laiku mūs vienkārši šmauc. Kā tas piemēram izved 27, novembrī nākamā reize 3.decembris, konteiners tukšs, bet maksa pilna.Kā to saprast.

 16. Tukumnieks teica:

  Godātie māju īpašnieki vai arī Jums kuriem izvešana ir vienu reizi mēnesī ir atsūtīts papildus rēķins it kā par 13. izvešanas reizi, bet gadā 12 mēneši. Uzskatu, ka tā ir krāpšana, kāpēc jāmaksā ja šāds pakalpojums nav saņemts,padomājiet cik naudas ienāk par nepadarītu darbu.

 17. Džūkste teica:

  Jā. MAn arī nesaktrīt! Ir atsūtīts, ka esmu parādā:) Kas par to atbildēs? Jom, no EcoBaltia nav iespējams saņemt normālu rēķinu. Ir avansa rēķins, tad 2x gadā noamian izvešanas graffiku!!!Viņi tikai aizmirsa, ka februārī nomainot grafiku, dažiem neizveda atkritumus. Bet decembrī prasa naudu!

 18. Klients teica:

  8.1. Jebkuri līguma grozījumi, izņemot cenu izmaiņas un
  izvešanas dienas maiņu no Izpildītāja puses, iegūst spēku,
  ja tie ir veikti rakstiski un abu līguma slēdzēju pušu
  parakstīti.
  Secinājums – klients nav jāinformē, ka notiek cenu paaugstināšana. Interesanti.
  Vēl :3.10. Izpildītājs veic CSA konteineru iekšpuses mazgāšanu ar
  dezinficējošu šķīdumu vasaras sezonā vienu reizi gada
  laikā saskaņā ar Iepirkuma dokumentācijā noteikto
  kārtību.
  Diez, kā tas notiek?

 19. zvērā teica:

  Ta neko viņi nemaksā. Man no 22.12.2013. nav izvesti atkritumi, jo nevar nobraukt pa kalnu. Kad bija jāslēdz līgumu ar pašvaldību, tad kalnu neredzēja. Cūkas.

 20. brunete teica:

  Nekas neparasts, kam vienmēr piederējis atkritumu bizness? Mafijai!

 21. mazais zaļais cilvēciņš teica:

  Ļaudis, kāds ir mēģinājis ar to kantori noslēgt līgumu par atkritumu izvešanu tikai vienu reizi divos mēnešos? Kad pajautāju par šādu iespēju, šamie teica, ka tā nevar. Bet es šķiroju visu ko var, dārzā komposta kaudze, un tajā misenē vienkārši nav ko bāzt… Bet ja vispār nav līgums, tad var uzlikt sodu, vai ne?

 22. tukums teica:

  Tā ir tikai Tukumā, kur jāslēdz bezjēdzīgs līgums, lai izvedēji varētu pelnīt par nepadarītu darbu.Piekrītu, arī mums dzīvojot diviem nav ko likt tai 240l konteinerā katru mēnesi un tā par pustukšu konteineru jāmaksā kā par pilnu. Kad vēlējos lai apmaina pret mazo konteineru tā atbilde “NAV”, jo kāpēc mainīt ja var krāpt. Vajadzētu vākt parakstus un šo firmu vienkārši boikotēt.

 23. sauleszaķis teica:

  Tiešām vajadzētu vākt parakstus pret šo uzņēmumu. Cik daudz neapmierinātu cilvēku,sazvanīt viņus nevar, uz e- pastiem neatbild. Kad aizbrauc uz šo kantori tur jau vesela strīpa ar neapmierinātiem klientiem. Bet nevienam tas nerūp. Tagad vēl lielāku naudu grib savākt no mums, bet pašiem tads bardaks uzņēmumā.

  • sauleszaķim teica:

   Jumta līgumu parakstīja Tukuma Dome. Tad jau paraksti jāsniedz viņiem, lai lauž līgumu un slēdz ar lietuviešiem, kuri tagad apkalpo Jūrmalu.

 24. anonims teica:

  Nu gan,pat Jūrmalā atkritumus var izvest daudz lētak pie tam leisi

 25. tukumniece teica:

  Pa televiziju dzirdeju ka apsaimniekotaji par gruzu izvesanu ir panemusi vairakus tukstosus par daudz. Tad kur
  ir ta jega prasit vel vairak.

 26. bez līguma teica:

  Vai tiešām nav cerības atbrīvoties no šīs augstprātīgās firmas.Vai vismaz ir tiesības izvēlēties firmu ar kuru slēdzu līgumu.

 27. tukumniece teica:

  Lūdzu ieskaties atsūtītajos rēķinos, jo kaut līgums noslēgts par izvešanu VIENU REIZI mēnesī,rēķinā ieliktas 13 REIZES, kaut gadā 12 mēneši, vienas reizes izvešana 240 litru konteineram 2.08 eiro, tad parēķiniet kādi pierakstījumi, ja Tukuma novadā noslēgti daudzi tūkstoši līgumi. Nezinu kam sūdzēties, jo viņi nekādu pamatojumu nesniedz, laikam jau kāds ir ieinteresēts šiem pierakstījumiem.

 28. laucinieks teica:

  mums uzspiež ar varu līgumu ,ja nē tad sods no70 lidz 700e ,tā vēstulē no pasvaldības policijas,kuru parakstija A.Hohfelds.Man nau atkritumu,ko man darīt,atbastīt piespiedu biznesu,nu tas ir jau par traku.

 29. arī lauciniece teica:

  Arī man labprātīgi piespiedu kārtā nācās noslēgt līgumu, pat tajā kantorī tā mūmija man lika pašai kartē meklēt māju atrašanās vietu, bet es to atteicos darīt, tad šamējā likās paliekam dusmīga. Un tādi augstprātīgi pūšļi neprot pieklājīgi attiekties pret algas maksātājiem, tas ir, pret mums musoru! Arī man tagad būs jāskrien pa ciemu meklēt musoru, pat 1x mēnesī man nebūs ko mest,jo līdz šim es šķiroju, bet tagad gan to vairs nedarīšu!Tagad es saprotu, kādēļ visi meži ir pilni ar atkritumiem! un neviens nav ieinteresēts, lai mēslus šķiro! Tādā, lūk, zemē dzīvojam!!!!

 30. zikurats teica:

  Jābalstās uz statistiku – par viena cilvēka saražoto atkritumu daudzumu.
  Un par to ar jāmaksā. Ne vieniem jāizgudro pasaciņas par bezatkritumu politiku, bet otriem savu neizdarību pamatot ar nenormālu daudzumu izvešanu.
  Lai nezagtu no otra kabatas ir vajadzīga sakārtotība.

Atbildēt

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool