Trešdiena, 2019. gada 19. jūnijs
Nils, Viktors

Tukuma ginekologi

Autors: Wifa
Twitter
print
2011. gada 4. novembris

Nesaprtotami,kadam nolukam Tukuma vispar ginekogi pastav. Nesen apmekleju dr.Kurmi… Izstastiju savu bedu-neaugliba n-tos gadus,bet gribetu berninu. Paskatijas uz mani ka jukushu. Aizsutija uz USG,tur konstateja olnicu cistas,policistozi. Dr.apskatija rezultatus,noteica: jalieto hormoni vai jaopere. Tas ari bij viss. Ne receptes,ne padomi ko talak isti darit neka… Nesaprotu, vai man pasai tagad jaizdoma un tie hormoni jalieto,jeb pasai jaopere ja nekadas receptes,nosutijumi kur talak vai ka netiek doti. Ta ari izvadija no kabineta- viss,uzredzesanos. A kur arstesana? Kur talaka riciba?

Atbilžu secība: augoši

 1. Wifa teica:

  Talak vel jautrak… Nesanemot gaidito no dr.Kurmes devos pie dr.Andersones. Apskatot manas analizes un parejo,pateica ka vispar viss esot kartiba un neesot ne jaopere ne ka. Nosedas pie galda,rakstija kaut ko papiros…meginaju vel jautat,ko vel vajadzetu parbaudit jeb kur griezties lai noskaidrotu kapec tik ilgus gadus netieku pie bernina,bet mani neviens vairs neklausijas. Ta nu nesaprotu, vispar prieks kam,kadam nolukam tie ginekologi Tukuma poliklinika strada…

 2. ! teica:

  Varbūt Tev labāk aiziet pie kāda Rīgas ārsta, kas ir spečuks tieši neauglības jautājumos? Man jau šķiet, ka Tukumā drīzāk auglīga sieviete var tikt pie neauglības, nekā neauglīga-pie bērna!

 3. Tukumniece teica:

  Iesaku iet pie privātās dakteres, piemēram Frīdenbergas. Attieksme super, bez tam viņa ir arī psihologs.

 4. tāpat vien teica:

  Man Dr. Frīdenberga, pie kuras gāju regulāri un gadiem ilgi, nekonstatēja miomu, kura izrādījās nevis mioma, bet gan VĒZIS. 2 reizes gāju pie viņas ar sūdzību par sāpēm, viņa sacīja, ka man viss oki un nav vērts USG taisīt, jo tur tāpat neko neredzēšot.

  Rezultātā 40 gadu vecumā vēzis 4. stadijā

  Protams, kļūdīties var katrs. Diemžēl arī ārsts.

 5. Inita teica:

  Es gan par dakteri Kurmi varu teikt tikai pašu labāko.

 6. ak vai teica:

  Jā ,tā reāli pieejama vienmēr ir tikai Andersone,bet pavērojiet kas sēž pie viņas rindā-čigānietes un citādas apšaubāmas sievietes.Sena daktere ar smagu roku .

 7. lola teica:

  Nekad savu kaju nespershu pie tadas daktares,ja vinju vispar var nosaukt par dakteri.

 8. Wifa teica:

  Nu ta jau laikam jadara,jamekle palidziba Rigaa.

 9. Incis teica:

  Par dr.Kurmi neko sliktu nevaru teikt.
  Bet pie Andersones nekad negribētu pat nejauši nonākt..Bija apm20 gadus atpakaļ situācija,ka uzticēju savu veselību viņai.Izrakstīja dārgas zāles,kad teicu,ka tik daudz nevaru atļauties..vajadzēja dzirdēt..ko vispār tad nāku.Tad dr.Matisone atrada mērenākas cenas,tagad šī problēma mani vairs netraucē.
  Un tā jau nav,ka Tukumā ir slikti dakteri.Vajag uzticēties,izrunāties.Ir jau arī dr.Krūze.

 10. jolanta teica:

  Manas acis Dr. Andersone ir laba daktere. Es tikai pie vinas versos, ja rodas vajadziba.

 11. nuja teica:

  Pirms dažiem gadiem apmeklēju dr Sargunu un Kurmi -man bija vairākas problēmas,arī nevarēju tikt ilgi pie bērniņa un kā jau iepriekš minēts neviena man neko nevarēja ietekt ko darīt ,kur varbūt citur griezties-arī Sargūna tā nelaipni man atcirta-es taču tev to bērnu uztaisīt nevaru… Meklēju kkāsdu izeju problēmai un sāku ārstēties Rīgā poliklīnikā Ars un izrādās,ka Sarguna’pie Kuras biju pēdējās reizes man visādas vainas bija par kurām viņa man nemaz nebija teikusi,jo visulaiku teica ,ka man vviss kārtībā un arī anal;īzēs esot bijis viss vienmēr kārtībā-biju šokēta par rezultātiem Rīgā,ka tik daudz ,kas ielaists… bet nu paldies Dievam esmu izārstējusies un arī ar ārstu attieksmi esmu ļoti apmierina’ta:) p.s protams ,ka nejau visi var atļauties braukt uz rīgu pie ārstiem,ir arī tādi ,ka arī nevēlas un ir apmierina’ti ar Tukuma ginekologiem–bet manā situācijā un pieredzē-ginekologu apmeklējui Arsā!:)

 12. nuja teica:

  Gribēju piebilst,ka pēc manām domām Tukumā ir laba dr,.Krūze:) viņa tāda saprotošāka….:)

 13. pe4uks teica:

  nu neteiksim gan.. diemžēl arī esmu bijusi uzskatē Tukumā, gan pie Kurmes, gan pie Krūzes- viņu es uzskatīju par visviskolosālāko dakteri 10 gadu garumā, bet… biju jau 22 nedēlā, kas sākas sāpes kreisajā sānā- man ieteica padzert nošpu un ibumetīn.. Tā dariju un 24 nedēlā bija MA. .. Tad nu smagi pār’dzivoju to- ap martu, jutu ka nav kaut kas labi- pierakstijos atkal – man ieteica dzert kontracepcijas tabletes- uz ko iebildu.. nu tad pateica- palīdzēt tev neko nevaru..(.. tajā reizē uzrādiju maznodrošināto zīmi 🙁 ) aizbraucu uz Talsiem pie dakteres pēc nedēlas, kur man konstatēja grūtniecību jau 8 nedēļa…
  Kad sākās problēmas un nokļuvu Tukuma slimnīcā viņa ienākot palātā man noteica, ka ar šo sanākšot tā pat kā ar iepriekšējo 🙁
  Lai nu kā- stājos uzskatē Rīgā un tagad jau man ir 1,2 gadus jauna, burvīga meitiņa.. 🙂

 14. Sisi teica:

  Pati personīgi esmu gājusi pie dr.Sargūnas uz prīvātpraksi. Arī viņa man vienmēr teica ka viss labi. Taču tā gan nebij. Dr.Krūzei nav ne vainas. Pagaidām pēc gadījuma ar Sargūnu vairāk paļaujos uz Rīgas ārstiem.

 15. arī tukumniece teica:

  Pie Frīdenbergas nekas labāks. Viņa gribēja veikt abortu pie neesošas grūtniecības. Labi, ka toreiz griezos pēc palīdzības Rīgā. Varu ieteikt Sargūni, bet dārgi.

 16. leina teica:

  par dakteri Kurmi varu teikt tikai to labāko!
  vot pie Sargūnas gan labāk neiet…brrr…

 17. putniņš teica:

  Nenosodīsim tagad, kādu atsevišķu dakteri. Esmu ievērojusi, jau ar vairāku gadu pieredzi, kā tu pret dakteri, tā daktere pret Tevi. Pārsvarā šīs attiecības – labās vai sliktās, veidojās starp pacientu un ārstu.

 18. Eliina teica:

  Esmu šokā,ko tu saki par dr.Kurmi,jo es pati eju pie viņas un viņa man liekas ļoti jauka,forša un izpalīdzīga ārste. Es visiem ieteiktu viņu!

 19. Wifa teica:

  Nav jau runa par laipnibu,bet gan par arstesanas kvalitati. Ar usg konstate olnicu problemas. Cik zinu tad cistas ir jaopere vai jaarste,bet ne no dr.Kurmes ne ari dr.Andersones puses netiek izniegta ne receptes zalem ko lietot,ne ari kads norikojums talak uz operaciju vai ka citadi,ta vieta saka ka viss ir labi un viss ir kartiba.

 20. ... teica:

  ginekologs neesu, bet paskatiities varu

 21. citrus teica:

  Sieva jau ilgus gadus dodas pie dr. Frīdenbergas un nevar sūdzēties.Grūtniecības laikā viņa bija mūsu ārste un nebija nekādu problēma. Sniedza pašu labāko aprūpi. Arī tagad pēc pusotra gada viņa nav sabojājusi iepriekš atstāto iespaidu.Protams,ka cik cilvēku, tik viedokļu. Un ginekologi ir tikai cilvēki.

 22. Amanda teica:

  Varu teikt ka labak braukt uz RĪGU,jo Tukuma man visu sabojaja.Rīga arsti ir ieintreseti par Tevi. Naudas protams ar vajag,bet tev ir rezultaaaaats

 23. .... teica:

  Pilnīgi piekrītu!

 24. Marta teica:

  Varu jums ieteikt Rigas 1.slimnica ir ginekologs Gunaars Serzzants, vienkaarshi super aarsts, ieteiks un paliidzees cik vien spees, sarunaas jebkuru citu speciaalistu ja tas buus nepiecieshams. Aizbrauciet pie vinna un citu aarstu peec tam nevajadzees mekleet, esmu vinna paciente jau daudzus gadus un nekad nav bijusi nekada suudziiba par vinnu.

 25. katina teica:

  beidziet te gvelst mulkiibaas..

  es jaw no 16 gadiem eju pie dakteres Kurmes… fantastiska daktere loti jauka un izpaiidziiga. ARII par aarsteeshanu neko sliktu nevaru teikt..
  vnk jums pasham ir jaamaina attieksme.. proatms ieejot kabineetaa un braucot virssu arstam neko labu nesagadiisiet… sobrid arii esmu stavokli un noeikti ieshu uzskaite pie Kurmes!!!
  mazaak vajag savu zulti te kraatiiit, ja kkas neapmierina ir vnm citu dakteru pie kaa versties…!!! jo latvieshiem jaw vienmer viss ir slikti, ja pa spalvu neglauda tad gatavas acis izskraapet!!!

 26. ....bet.... teica:

  Varbut kadai tas nav mazsvariigi, BET, apspriezot teiksim dakteri Kurmi, varu vien izteikt nozelu par tam sievietem, kuras ir vinas klientes! Jus pat iedomaties nevarat, kaa vinai patik paplapat par savam klienteem….un, cik nedzimusu beernu ir uz vinas sirdsapzinas… tikai vien tadel, ka nespej but profesionaale savaa jomaa… vairak domaa, ka izradit savu paaugstinaato EGO!
  ….BET, kaa jau tika mineets iepriekss, tad katrai klientei ir sava pieredze no kuras maacities!….

 27. tiina teica:

  Rīgā ginekoloģijas nodaļā teica,ka ir ļoti daudz nedzimušu bērnu vismaz 80 %,tāpēc domāju,ka tas nav viss uz vienas dakteres rēķina

 28. no pieredzes teica:

  Atvainojos jau iepriekš par nekorektumu pret Tukuma ginekologiem, bet manuprāt pie viņiem var griezties tikai tad, ja esi pārliecināta, ka esi 100% vesela.
  Uzskatu, ka savas veselības dēļ naudu nedrīkst skaitīt. It īpaši, ja tas attiecas uz ginekoloģiju. Un, ja ir vēlme ieņemt mazuli, tad labāk tomēr konsultēties pie speciālistiem un tur samaksāt lielākas naudas, nekā bieži staigāt pa Tukuma ginekologiem, turklāt bez rezultātiem.
  No personiskās pieredzes zinu, ka kaut vai Tev sāp tā, ka nevari pakustēties "viss būs kārtībā un pāries pats no sevis"! Nez kāpēc Rīgas ārsti uzskatīja savādāk un tika sākts ārstēšanas kurss. Labi, tas man maksāja vairāk, bet vismaz tagad zinu, ka tieku tiešām pieskatīta un manas problēmas tiks savlaicīgi atklātas. (Konkrēti es runāju par krūšu veselību).

 29. xx teica:

  Muļķības,cik esmu dzirdējusi Frīdenberga vienmēr atrunā no aborta,Jūs,mīlīt,pati gribējāt tikt vaļā no grūtniecības, laikam jau….

 30. 2 bērnu māmiņa teica:

  Esmu liela Guntas Frīdenbergas fane. Uzskaitē esmu 11 gadus, aizgāju jauna meitene būdama, ieteica poeredzējusi paziņa-teica nenožēlosi.Tā arī ir un bija. Attieksme super. Apskates process ir intīma lieta,sevišķi jauniņajām meitenītēm,kas baidās mammu un omīšu biedējošo stāstu par ginekoloģisko apskati.Frīdenberga visas bailes kliedē.Bez viņas savlaicīgas noklusēšanas es nebūtu iznēsājusi otro bērniņu.Fantastisks cilvēks.Vajag man zināt – pasaka, ja nav tik nopietni,lai mani grūtnieci uztrauktu – noklusē,pasaka vēlāk,kad garām. Neieprogrammē manu domāšanu uz slikto.Rīgā pa daudz saasina,jo viņiem vajag naudu,naudu un naudu.Mūsu slimības esošas vai neesošas viņu peļņa!Gribat būt slims,brauciet uz Rīgu,tur jums atradīs visu iespējamo un neiespējamo. Frīdenbergai fantastiskas grūtnieču nodarbības. Paldies Jums, dakter, par Jūsu darbu un zināšanām.Pie citām nemaz neesmu bijusi,tāpēc nemāku teikt.

 31. tukumniece teica:

  Nē negribēju, man bija ārpusdzemdes grūtniecība, kuru viņa nekonstatēja. Rīgā dr. Paije mani izglāba.

 32. u teica:

  Riga Bruninieku 57 ir Dr.Tirane,vina ginekologs-endokrinologs,visi tiek pie berna!

 33. kkkkkkkk teica:

  Fridenberga kadreiz bija laba,gaju pie vinas 10 gadus-nu vairs nee-kaa konveijeraa!!! Negrib straadaat.Maz uztraucas par pacientiem.

 34. Zane -Pūre teica:

  Daktere Kurmenav it kā slikta, arī es biju labākaš domās līdz brīdim kad viņa sabojāja manu veselību….! Laipna pretīmnākoša, bet izrādās ka nedara savu darbu labi…!
  Pirms 4 gadiem piedzima otrs bērns, bija mazi saržģījumi, kuras daktere it kā novērsa…! Bija tā ka gadījās šādas tādas veselības likstas,Kurme saka ka viss ir kārtībā. Šā gada sākumā atkar rodas iekaisums, tā uzrāda analīze, ģimenes ārsts nesaptot kāpēc lietojot zāles pret iekaisumu, analīzēs vēl uzrāda sliktas…! Vairāki kursi antibiotiku…, Nekā…! Griezōties pie Kurmes pārbaudam visu iespējamo…! Pēc analīzēm un apskates pa Sieviešu līniju viss viss ideālākajā kārtībā. Esmu neziņā…! Paralēli izdomāju doties pie ārstiem uz Rīgu, pēc vizītes esmu šokā….!
  Daktere ir izbrīnīta par Tukuma ginekoloģi, ka viņa var pateikt ka viss ir kārtībā- bet īstenībā tur ir ielaistas problēmas, gadu garumā…! Tagad makšjot lielu naudu par apskatēm un visādām analīzēm, procedūrām, zālēm. Pagājis pusgads, vēl neesmu atguvusi veselību pēc dakteres Kurmes nolaidības un neprofisionālas rīcības. Bet es jau neko nepanākšu, kā vienmēr dakteri paliekl nesodīti, jo grūti pierādīt.
  Vismaz Kurme pret saviem pacientiem izturās kā pret lauķiem, tipisks konvjers. Tikai tas arī nav par velti, tomēr uzskatu ka par vizīti ir sanmaksāta liela nauda (10 ls). Tā ka apdomājaties, vai ir vērts doties pie Tukuma ārstiem, ja gribat labus rezultātus un attieksmi dodaties uz Rīgu, bet rēķinaties ka tur maksāsies 3 reizes lielāku vizītes maksu.Bet tas ir to vērts, kā nekā runa iet par pāšas veselību.
  Un to ka Tukuma ginekologiem patīk tenkot arī ir zinām, pēc vizītēm viss ātri vai vēlu tiek zināms citiem. īpaši par tādām lietām kas nebūtu jāzina visiem ļautiņiem. Tādi nu ir tie ārsti, īsti profesionāļi.

 35. sd teica:

  nu kuras plaātas tu esi?

 36. Lielais Rīks teica:

  Kad jārunā par vāveri es tikai pie Žaņa Petena eju. Dr.Kurmi varat aizmirst. Lūdzu.

 37. Laila2 teica:

  Pilnīgi piekrītu tev. Līdz šim neesmu sastapusi tik augstprātīgu un šerpu ārsti… arī ārstēšanas ziņā Kurme ir pilnīga nulle.

 38. A teica:

  ĀRSTAM TAS VISS JĀUZRAKSTA RAKSTISKI, ADRESĒJOT ĢIOMENES ĀRSTAM, VARBŪT TAS RĪKOSIES TĀLĀK

 39. Beta teica:

  Reiz biju pie dr.Frīdenbrgas. Viņa konstatēja, ka esmu vai nu 3…4 nedēlā stāvoklī vai arī man ir cista. Bija cista.
  Dr Krūze mani 1.reiz operēja. Lika parakstīties, ka atļauju nepieciešamības gadījumā griezt. Diemžēl izgrieza arī olnīcu. Pēc Rīgas ārsta apmeklējuma nākošreiz uzzināju, ka olnīcu varēja neizgriezt. Varēja izlobīt…
  Sargūnas neapdomīgo attieksmi, guļot Tukuma slimnīcā pēc aperācijas, acerēties nevēlos.

 40. A.G teica:

  Lasot visu pieredzi par Tukuma ginekologiem, izdomaju ari uzrakstit ka man gaja.
  Pirms septiniem gadiem paliku stavokli, vajadzeja doties uzskaite bet isti nezinaju pie kuras Arstes griezties.
  Nu ta nakamaja diena devos pie Tukuma dakterisiem…….
  Stajos uzskaite pie Dr.Andersones sakuma man Vina likas jauka un saprotosa Arste……BET pec paris apmeklejumiem gan ta vairs nedomaju.
  Ta ka man jau ieprieks ar paliksanu stavokli ir bijusas diezgan lielas problemas vnm otraja menesi sakas asinosana un lidz ar to spontanais aborts.
  Vienu dienu Man saka sapet diezgan stipri veders domaju nu nau labi jaiet pie manas Ginekologes….istastiju kas pa kaiti. Teica lai gulos uz (kresla)……izspaidija mani ta ka sakas asinosana. Un ka jau vnm sakas man asaru kalni.
  Devos majas ar izrakstitam receptem 🙁 un ceribu ka vis bus ok!
  Asinosana man pargaja bet raudasana gan ne jo ka Man bija jaiet uz kartejam parbaudem pie Dr.Andersones ta iznakot no Vinas kabineta biju izraudajusi visas asaras. 🙁

  Tapec pec savas pieredzes….nespersu kaju vinas kabineta.

 41. mer teica:

  tukumā nav nevienas labas ginekoloģes! Frīdenberga ir pavirša-nespēj pat policistisko olnīcu sindromu konstatēt, lai varētu izrakstīt medikamentus un nebūtu missed aborts jāpiedzīvo, savukārt Kurme vispār ir katastrofa-rupja un neprofesionāla, cik grūtnieces nav bērniņu viņas dēļ zaudējušas!!!

  • laasma teica:

   tam es piekriitu ka kurme ir tieshaam pavirsha darbam….
   jo tad kad gaaju pie vinjas vinja mani taa nolika ka vienkaarshi izgaaju aara ar asaraam,taadaam kaa vinjai nau vietas tur…

 42. zake teica:

  Fiidenberga mani pavirssi izmekleeja,,,,aizbraucu uz Riigu tur elementaaras lietas atklaaja,,,,par friidenbergu vairs neko labu nevaru pateikt,,,,,,,,,taada pavirssa palikuse,,,,

 43. sonca teica:

  MER,,,,,PERFEKTI PATEIKTS,,,,

 44. abc teica:

  Kurme ir galigi garam, vinai sievietes ir ka nekas ipass!!! Visam varu pateikt – tikai ne Tukuma ginekologus…….

 45. Ilgans teica:

  Pārvari problēmas ar mūsu palīdzību

  VIAGRA 100.mg (Pfizer)

  CIALIS 20.mg (Lilly)

  LEVITRA 20.mg (Bayer)

  Ienāc un atrisini savu problēmu.

  http://www.Eaptieka.com

  Mob. +371 25856568

  VIAGRA , CIALIS, LEVITRA

  VIAGRA(Pfizer) 100.mg
  4tab – 20Ls; 12tab – 50Ls
  ======================
  Cialis(Lilly) 20.mg
  4tab – 25Ls; 12tab – 60Ls
  ======================
  Levitra(Bayer) 20.mg
  4tab – 30Ls; 12tab – 70Ls
  ======================

  Eaptieka.com

  VIAGRA , CIALIS, LEVITRA

  VIAGRA(Pfizer) 100.mg

  4tab – 20Ls; 12tab – 50Ls

  Cialis(Lilly) 20.mg

  4tab – 25Ls; 12tab – 60Ls

  Levitra(Bayer) 20.mg

  4tab – 30Ls; 12tab – 70Ls

  Bezmaksas piegade 24/7

  25856568

  Cialis(Lilly) 20.mg

  4tab – 25Ls;

  12tab – 60Ls;

  ======================

  VIAGRA(Pfizer) 100.mg

  4tab – 20Ls;

  12tab – 50Ls;

  ======================

  Levitra(Bayer) 20.mg

  4tab – 30Ls;

  12tab – 70Ls;

  ======================

  mob.
  +371 22433759
  +371 20197704
  +371 28750231
  +371 26310463

 46. laguna teica:

  es nedelu atpakal pateicoties milajai kurmei zaudeju berninu….

 47. susurs teica:

  Man ārkārtīgi patika Dr.Kurme. Vienmēr smaidīga, laipna un pļāpīga, tādēļ gāju pie viņas. (Lai gan ir dzirdēts, ka pret citām viņa ir bijusi nelaipna). Tad kādā vizītē stāstīju viņai par savu satraukumu, ka man sāp un durās krūtīs. Viņa teica, lai nesatraucos, ka krūts vēzis nesāpot un tas esot tikai sievietēm pēc 40. Pēc tam uzzinu, ka draudzenes paziņai ir vēzis un viņa šokā stāsta, ka pilna uzņemšana esot ar 20 gadīgām meitenēm.
  Tādēļ vairs pie viņas neeju, jo neesmu pārliecināta par viņas zināšanu līmeni. Jo tomēr laiki mainās, ir jāseko līdzi jaunākajām tendencēm un jābraukā uz semināriem, kursiem. Neesmu pārliecināta, ka viņa to dara.

 48. puke teica:

  ko visi vaimanā par Kurmi?ko neviens nerunā par staigājošō katasrofu Andersoni?????ko tādu nebiju piedzīvojusi,tas cilvēks PILNĪGI nekomunicē ar pacientiem,vai tu prasi vai tu neprasi ,vienzilbīgas atbildes,neko nepaskaidro,kas un kā,atstājot pacientu bezmaz histērijā,atrada bumbuli krūtī,zinu,ka var būt un nebūt audzējs,bet tikpat labi arī cista,nobrēcās,ko jūs nezināt,kas ir bumbulis krūtī šodien?ja tā problēma nebūtu bijusi jaunībā,tad bezmaz ņem striķi un karies.mātei atrodot ārējo iekaisumu,kas ārstējams ar ziedēm,pasaka,mums saprotamā valodā-jums ir pirms vēža stāvoklis,ko daram? neko,gaidām vēzi.smejies vai raudi,bet mātei jādzer nervu drapes.ko tā vecā kūka vēl dirn tai nodaļā?vēl jo vairāk,ja viņa pilnīgi neprot ar pacientēm komunicēt,ja viņās nolaidības dēļ ar olnīcas vēzi aizgāja Mužinika Aleksandra,jo visas izmaiņas tika norakstītas uz viņas vecumu un tas ir normāli.tas vienkārši ir vairāk kā drausmīgi,jo mēs tiešām dzīvojām viņai līdzi,jautājums,vai vispār kāda analīze toreiz bija nodota?

 49. sirsnina teica:

  nu tur jums taisniba kurme ir ista maita ar saviem garajiem nagiem nemas pa cilveku ka pa kautkadiem lopiem vina mani atstaja vienu uz dzemdibu galda tikai tapec ka man sapeja ka vina ar saviem garajiem nagiem ka vispar var tadiem arstiem laut stradat mes taks visi esam vienlidzigi cilveki

 50. paciente teica:

  Tā Kurme tiešam ir maita tādu vajag vēl pameklēt,jo 4 mēnešu grūtniecību viņa nevarēja konstatēt.Pat kartiņa ir rakstīts ka grūtniecības nav.

 51. Junija teica:

  Nu to visu lasot tu cilveks nesaproti, vai smieties vai raudat!Isti sausmu stasti! Bet ta ir, kad cilveki vairs Dievu nebistas!Visam tam dakteritem ierosinu skriet uz baznicu kamer nav par velu un nozelot grekus!Cilveki nesaprot, ka pienaks diena, kad Dievs katram prasis nolesumu!Un bus jaatbild ne tikai par darbiem, bet par katru izteiktu vardu!Lai Dievs ir zeligs!

Atbildēt

Pasākumu kalendārs

2019.06.20 | 10:00

Donoru diena Kandavā 

2019.06.20 | 18:30

Skriešana Jaunpilī 

2019.06.20 | 19:00

Ielīgošana Jaunpilī 

2019.06.20 | 20:00

Ielīgošana Jaunsātos 

2019.06.20 | 21:00

Uguns rituāls Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool