Ceturtdiena, 2019. gada 18. aprīlis
Laura, Jadviga

Tavas domas par Tukuma Slimnīcu!

Autors: Linda_L
Twitter
print
2013. gada 7. jūnijs

Būšu ļoti pateicīga, ja aizpildīsiet anketu par Tukuma Slimnīcu, kas domāta manam kursa darbam!
https://www.zettool.lv/aptauja.php?lang=1&id=10416&rand=MkLVF8&rand2=TWtMV

Paldies jau iepriekš!

Atbilžu secība: augoši

 1. Patiesība teica:

  Ja gribi nomirt, liecies Tukuma slimnīcā. Sevišķi terapijas nodaļā pie dr. Aleksīna.
  Tā arī ierakstiet aptaujā!

  • bijusī paciente teica:

   “Ja gribi nomirt, liecies Tukuma slimnīcā. Sevišķi terapijas nodaļā pie dr. Aleksīna……” Pilnībā piekrītu teiktajam. Ne visi deputāti var būt labi ārsti, tāpēc šim ārstam būtu vēlams darboties tikai politikā, ja nemāk ārstēt savus pacientus. Manuprāt, dr.Aleksīns pats sirgst ar autismu, jo nespēj uzturēt acu kontaktu sarunas laikā ar pacientu.

 2. ak teica:

  Jā. Arī ginekoloģijā pie mūžsenās Jaunozoliņas ,,ejiet” slimnīcā. Mani arī gandrīz pie tēviem aizlaida.
  Par neatliekamo palīdzību, cepuri nost. Mans četrgadīgais bērns salauza atslēgas kaulu. Ļoti laba un pretimnākoša attieksme bija. Paldies.

 3. verotaja teica:

  Vajadzēja lasīt velēšanu programmās,kas bija rakstits un ko partijas solīja!!Bija taču tādas partijas, kas rakstīja par polikliniku par slimnicu,bet ….miļie vilciens ir aizgajis un jāgaida nākošās velēšanas.

 4. Zane teica:

  Mana mazā meitiņa Tukuma slimnīcas bērnu nodaļā pirms septiņiem gadiem tika inficēta ar streptokoku – netīra sistēmas adata. Izveidojās osteomielīts – kaula iekaisums. Tagad savus bērnus vedu uz Bērnu slimnīcu Vienības gatvē, Rīga, ja ir nepieciešamība.

 5. Linda teica:

  Ko tad ejat uz Tukuma slimnīcu, ja tikai ļaunumu izdara?
  Kad palīdzība nepieciešama, tā uzreiz skrien pie Tukuma mediķiem un tad neviens nedomā, ka slimnīca slikta.

 6. grieta teica:

  Uzņemšanas nodaļā griežoties ar muguras traumu,lai atvieglotu situāciju, dakteris sūtīja mājas lai dzer tabletes, jo lūk šprice sabeigšot kuņģi. Par šo unikālo padomu protams nauda tika pieprasīta.
  Slimnīcai jau nav ne vainas, ja būtu atbilstošs un profesionāls personāls.

 7. Lindai, grietai teica:

  Linda, Tu jau gan pateici kaut ko asprātīgu. Uz kurieni lai iet vidējais tukumnieks, ja ne pie sava ģimenes ārsta Tukumā? Naudīgāks cilvēks var sākt domāt, pie kāda ārsta iet.

  Grieta pateica Tukuma mediķu “unikalitāti”. Tieši tā rīkojas lielākoties Tukuma mediķi.

 8. Baiba teica:

  mans viedoklis un pieredze arī nav no labākajām. droši vien, ka starp “profesionāļiem” ir arī labi un ļoti labi dakteri, bet ja nācies sastapties ar tādu, kas tuvinieku mēģina izlikt no slimnīcas, lai tikai galus neatdod slimnīcā – piedodiet…. attieksme un profesionalitāte – nulle! mana pieredze terapijas nodaļā. Laikam dižie dalkteri ir aizmirsuši kam viņi strādā..

 9. Ome - Zanei teica:

  Arī mūsu pieredze bērnu nodaļā nav laba. Svētdienā mameitiņai sāka ļoti stipri sāpēt vēders. Aizvedām paši uz “ātrajiem”, tie aizsūtīja uz bērnu nodaļu. Tur daktere bija tik nelaipna un neapmierināta, par traucējumu, ka nekaunējās savu attieksmi visādos veidos arī izrādīt gan pret raudošo bērnu, gan pret vecākiem, kuriem tika izteikti dažādi nepamatoti pārmetumi.

 10. XT - Lindai teica:

  Linda, šī ir ļoti “interesanta” aptauja. Vai tas kursa darbs ir par negatīvo informāciju. Kāda šādam kursa darbam ir ticamība? Statiskai vajag vismaz 300 pētījumus (nu labi ,bet 100 gan). Pēc šīs aptaujas beigām, būtu interesanti redzēt apkopojumu. Cik atceros, te rēķina procentus, statisko kļūdu u.c. Droši vien, lai šo aptauju veiktu, vajag pašai pastaigāt pa slimnīcu, poliklīniku – vienu vārdu sakot – vajag strādāt. Ar cieņu!

 11. d teica:

  man uz uzņemšanas nodaļu aizvedot pousotru gadu vecu bērnu kam asiņoja deguns bija jāgaida pusstunda kamēr darbinieces beigs aprunāt savus brūtgānus. Kad prasīju vai brīvas, lika pagaidīt kamēr pabeidza savu runajamo. Ta valoda bija tāda, kādu pat tirgū reti var dzirdēt. Par kādu līmeni var būt runa.

 12. Iveta teica:

  Sveicināti manam dēlam bija operācija Rīgā uz pārsiešanu bija jābrauc pie ķirurga uz Tukumu.Tas bija kaut kāds murgs pavec kungs bļaustījās nebija apmierināts mani izdzina laukā bija tāda sajūta ka mums jābrauc uz Rīgu pārsiet brūces tāda nu tā atieksme .

 13. Vita. teica:

  Sveiki! Uzņemšanas nodaļa ir kā ir attieksme kā pret suņiem ,suņiem un kaķiem labāk apietās. Bija tāds gadījums sēdēju ar vīru ātrajā palīdzībā vecajā uzņemšanā.Ienāca meitene ar puncīti un līdzi bija vīrs vai draugs ,viņa teica medpersonālam ka divas dienas viņa nejūt kustības ,viņas saskatījās un sāka smieties ,tas taču nav normāli smieties par sievieti ,kura lūdz palīdzību .Taču guļot Neiroloģijas un terapijas nodaļās ārstējot muguras sāpes varu teikt tikai tos labākos vārdus tur strādā eņģeļi nevis medpersonāls ,visu to labāko viņiem un vēl ilgus darba gadus!!!

 14. Ilze teica:

  Mīļie cilvēki..kāpēc jāiet uz slimnīcu kur ir tik slikti?Brauksim uz vietām,kur jāsēž piecas stundas rindā..tad gan būs viss tik labi,tik labi.

 15. Sandra teica:

  Labdien!
  Neko labu par Tukuma slimnīcu nevaru pateikt ne es, ne man zināmie tukumnieki. Manai mammai netika sniegta NEKĀDA profesionāla palīdzība laikā no ceturtdienas līdz pirmdienai šajā slimnīcā un viņa nomira. Tas pats bija ar tēva māsīcu no Tukuma rajona. Tas pats notika ar brālēnu. Zinot šo Tukuma mediķu katastrofālo neprofesionālo līmeni, viņu jau laicīgi aiztransportēja uz “stradiņiem”. Zinu, ka ikviens tukumnieks, kurš, saslimstot, grib noskaidrot diagnozi, momentā dodas uz Rīgu, ja ir mazākā iespēja.

 16. sers teica:

  Ipashi Uznemsanas nodala, lieki sevi ar darbu neapgruutinaas. Aizejot uz turieni liekas ka uz tevi tiek veersts skats, un ieksiene runaats-nu ko atvilkies te…!Attieksme zem katras kritikas.

 17. valda teica:

  Pilnīgi piekrītu visam, jo attieksme ir vienkārši šausmīga to esmu piedzīvojusi gan no ķirurgiem, gan neiroloģijas nodaļā gan uzņemšanas nosaļā, kur nejautā “kā palīdzēt”,bet pirmais vārds ir “par to jāmaksā”. Nu ko ja nav tie 3 lati tad ērci neizvilks, kauns un negods.

  • Valdai.. teica:

   Kas tev lika iet uz Tukumu būtu braukusi uz Rīgu tur samaksātu 7 ls pluss ceļš un vēl 5 st sēdētu rindā!ja tik ļoti nepatīk slimnīca ko ej uz viņu,kāpēc tad nemeklē citur palīdzību,nesaprotu….ej tak kur gribi un kur uzskati ka ir ļoti labi vai perfekti….nevajag savu žulti izgāzt uz kaut ko,es esu apmierināts gan ar slimnīcu ,gan ar personālu…bet tie kas negrib var arī neiet…ejat kur gribat un nerunajat šeit tikai un vienīgas muļķibas…tā kā zīdaiņi uzvedaties….

   • nu nu teica:

    Pag pag kam tad mums tāda tukuma slimnīca-poliklīnika vajadzīga, algas un telpas uzturēt, laikam tapēc, lai tad atpelna savu naudu – LIEKĒŽI

   • cerība teica:

    es ar neko labu nevaru pateikt par tukuma sl-cu. ja citas iespējas nav tad atliek iet uz šo sl-cu ar cerībām ka šoreiz būs labāk, un un būs sapratne no personāla puses. bet atkal……. diemžēl

 18. Elza teica:

  Man atkal bija ļoti interesanti – uzņemšanas nodaļā apskatot meitiņas lauzto pirkstu ārste, domāja, ka jābrauc uz Rīgu, bet atnākot ķirurgam piekrita likt ģipsi. Tomēr nolēmu braukt uz Rīgu nākamajā dienā. Tur mani nolamāja, kura slimnīca tādam lūzumam liek ģipsi un uztaisīja operāciju un tagad viss ir labi. Negribētos tur iegriezties. Esat veseli un neslimojiet.

 19. bieži ir sanācis iegriesties uzņemšanas nodaļā. teica:

  Varu saprast,ka ir uz palīdzību Tukuma uzņemšanas nodaļā nācies ilgi gaidīt,jo darbinieki ir pārslogoti.Bet nekad neesmu Tukuma uzņemšanas nodaļā saskārusies ar rupju vai nelaipnu attieksmi.Ir bijis,ka mani medicīnas darbinieki,pēc dēla traumas mierina,sakot ka tas tak puika!Varu tik teikt PALDIES ‘par man un maniem tuviniekiem sniegto palīdzību!

 20. Līga teica:

  Ja rodās kādas problēmas dodos uzreiz uz rīgu,lai nespēlētos ar savu veselību…Loti slikta pieredze ar Tukuma mediķiem…

 21. precīzais teica:

  Un kāpēc nevar izlasīt visus komentārus, pavisam 26? Laikam kādam uzkāps uz varžacīm…

 22. liega teica:

  Dažus gadus atpakaļ nācās slimnīcas ranimācijā pavadīt vairākas dienas,par personālu tikai tās labākās atsauksmes,par ārstiem jau arī laikam jāsaka labu vai arī izglāba mani mans vecums. Vienkārši ārsti laikam domāja, ka esmu bezsamaņā un tad lēma manu likteni runājot: Jauna sieviete, kaut kas jādara.Jā pie manis tika izsauksts ārsts no Rīgas, atveseļojos, paldies!
  Tik sirmgalvji gan tika nolemti viņsaulei, veci tak. Dzirdēju kā ik pēc stundas aizgāja viņsaulē un vecīšus izveda no reaminācijas, skumji.

 23. Liene teica:

  Es jau tukuma slimnicai sen netuvojos zinot to ka mediki bez jautasanas izlemj ko darit talak , tas kas tur nonacis var but laimigs ka dzivs palicis tapec es labak uz rigu dodos ,ja varetu aizslegtu to iestadi ciet lai nekroplo cilvekus .

  • kadrija teica:

   Ir briva izvėle, ej pie privätärstiem vai ärstėjies ärzemės. Protams,ja pietiek nauda. Un ja vėl päri paliek,ziedo slimnicai,tad ari tu büsi palidzėjusi kaut mazliet uzlabot medicinisko aprupi.

  • mazaa 26 teica:

   pilniigi piekriitu!
   man pashai ir 3.beerni wisi piedzimusi Dobelee,jo pazinja ieteica,jo pasai nomira Tukuma slimn mazais.Pashai 2.gadus atpakalj asinosana wedera izturejas briesmigi,nesaprotu kpc biju pelnijusi ko taadu.turpmaak jau tris gadus turos pa gabalu,beernus itsewiski braucu tikai uz Riigu Tornkalnu.tur attieksme wnm super.

 24. Arī Tukumniece teica:

  2gadus atpakaļ nācās izbaudīt gan uzņemšanas nodaļas darbu, gan pagulšņāt Tukuma terapijas nodaļā.
  Par uzņemšanas nodaļu nevaru teikt neko sliktu, uzņēma, pārbaudīja visi bija laipni gan māsiņas gan dežūrārsts.
  Terapijas nodaļā tāpat neko sliktu nenācās piedzīvot un Dr.Aleksīns manuprāt savu darbu veic vairāk kā labi. Terapijas nodaļas apkopējai mazliet trūks tā kā pieklājības, bet tas tāds sīkums vien.Bija smagas veselības problēmas, bet daktera rīcība bija , laipna,profesionāla un izveseļojos salīdzinoši ātri.

 25. NIX teica:

  Slimnica tiec ar nelielam problemam,tevi tur notur gandriz vai ar varu,lai tik piki iekasetu lielaku,attieksme nekada.Slimnicas galvenais arsts iedomigs kretins, kurs skiro cilvekus kauns un negods vinam pa visu gimi.Tas nav teikts par visam nodalam un visiem arstiem. Visu cienu terapijas nodalai.

 26. mjaaa teica:

  mama omite guleja saja slimnica ,,un vinjas palata guleja kada sirma kundze….mama oma jautaja dakterei kapec saj kundzitei nedod nevienu medikamentu uz ko viena resna masinja adbildeja….ai vinjai neko nevajag tapat driz atstieps kajas,,un taaa ari bija nakamaja diena kundzite miega laika nomira:(pret manu omu ari isturejas ka pret suni vinjai bija gulosaiz rezims del kura nebija iespejas aiziet uz toleti lidz ar ko vinja nedaudz apslapinajas,,,vinja ludza sanitairei palidzibu uz ko vinja vinjai pateica ,,,ko tu doma tu te tada vieniga mums esi?!,,,,mama ome noguleja ta lidz vakaram kamer neatnacam mes,,ta ari visu dienu vinjai neviens nepalidzeja!!!brismas ne slimnica tur dazas labas laikam aizmirst par ko vinjam makasa,,,

 27. ilze teica:

  paldies Dievam, mūsu ģimenei reti sanāk slimnīcā būt pacientu lomā, bet nu vispozitīvākās atsauksmes…..paldies galvenajam ārstam, kurš palīdzēja atveseļoties manam tēvam pēc smagas operācijas. Tā tika veikta Rīgā.ja nebūtu Tukuma palīdzības, tad būtu jau Viņsaulē….mēs gan arī paši bērni skrējām pa 4 reizēm dienā….bet māsiņas labas….Paldies viņiem par Darbu !

 28. Gita teica:

  Nezinu kā ir pašā slimnīcā, paldies Dievam, nekad nav bijis vajadzības tur būt, bet dzemdību nodaļa Tukumā ir super. Māsiņas foršas, laipnas. Man dzemdības peņēma daktere Krūze, liels paldies viņai, super.

 29. Tukumniece teica:

  Dzīvais morgs

 30. ne tukumniece teica:

  Ha!Iegulies kādā no Rīgas monstriem un bez kukuļdošanas-tad tu redzēsi īsu morgu!Ja uzņemšanā slimniekam ar diagnozi meningīts ir jānoguļ 8 stundas,līdz pa taisno nonāk reanimācijas nodaļā!

 31. anete teica:

  Viss jau ok ,ja ginekologi dotu ari cekus…

 32. Klinģerīte teica:

  dzīvās šausmas!šodien, kad pieejami milzu daudz dezinfekcijas līdzekļu,slimniekiem , kam vajag ir pamperi, kāpēc tāda elpu aizraujoša smaka īpaši ķirurģijas nodaļā.ārzemēs pat visnetīrākājā( strutojošajā ķirurģijā) reāli smaržo gaiss.
  lejā pie ieejas, vienmēr stāv apšaubāma rakstura personas pīpē vai kaut ko durņo.kāpēc tāds vien kontingents guļ?brrrrrrr, baisi paliek!!!!!!

 33. esence teica:

  nu nezin …nezin…kas attiecas uz bērniem…murga ieleja,,,neprecīzas diagnozes..bērni mocās ar sāpēm dienām ilgi,,,ārsts pasaka…Tur jau nekas nevar sāpēt…IR arī gudri bērnu ārsti,bet,,,,

 34. WW teica:

  Cien., Linda L. saki, lūdzu, cik ilgi tev vēl jāmācās, jo tas kursa darbs ieilgst. Vai ir paņemts “akadēmiskais” vai ir kāda cita mācīties nespēja? Tas velkas jau vairākus gadus. Citādi izskatās, ka šī ir Tukuma slimnīcas nomelnošanas kampaņa. Tādā veidā diezin vai ko var atrisināt. Ir latviešiem sakāmvārds – ko sēsi, to pļausi (cēloņu un seku likums). Lasot šos tekstus, rodas jautājums – Vai daži jau “pļauj”? Varbūt tuvākajā laikā gatavojas to darīt? Bet “pļauj” jau daudzi.

 35. eLZA teica:

  Kadu laiku atpakal,mazajam bija slikti,augsta temperatura,izlemu braukt uz atrajiem,iegajam uznemsana,teica,lai gaidam bernu arstu,nosedejam pus stundu,bet neviens nenaca,pec tam pateica,lai ejam pasi uz bernu nodalu,tas nekas ka ara bija riktiga ziema un aukstums.
  Vel pasai bija sasista roka,aizgaju uz uznemsanu,iegaju ieksa bet neviena nav,staigaju skatijos kur kads ir,daktere mierigi sedeja pie televizora un runaja pa telefonu,pec tam mani aizsutija uz rentgenu,un tur ka pa brinumu ari neviena nebija,beigas daktere dara to pasu ko uznemsanas nodala,pec laika saprata ka janak laikam uztaisit rentgens,iegaju ieksa ar loti saposu roka,bet vina vel kadas 15-20 min norunaja pa telefonu,izklausijas tiri jautra saruna!
  Esmu loti sliktas domas par so slimnicu!

 36. Daiga teica:

  Ceru, ka nekad nebūs vēlreiz vajadzība griezties Bērnu nodaļā! Tur atmosfēra drūmā un attieksme vnk briesmīga, par ārsti, kura runā lauzītā latviešu valodā (gaišiem matiem)vispār – no comment. Biju šokā par nelaipno attieksmi un nekompetenci.
  Ir dzirdētas ļoti sliktas atsauksmes par Tukuma slimnīcu un Bērnu nodaļu. Vecāki ar slimiem bērniem ir gatavi braukt da jebkur, ātrajiem lūdz vest mazo uz Talsiem vai Kuldīgu, kaut Rīgu, tikai ne uz Tukuma slimnīcu.

 37. Kirstine teica:

  – Man tur nepatik varbut pret pieagushajiem izsturas labi bet pret berniem shausmigi .

 38. tukumniece teica:

  Attieksme, tas ir galvenais uzņemšanas nodaļā,,,reģistratores,,,,,pusaudzis sasita pirkstu, vēls vakars,sestdienas, pats aizgāja, jo baidījās , vai nav salauzts.
  Iznākusi pie lodziņa dusmīga tante,,,protams pat Rtg. nav uztaisīts, apsaitēts un čau. Pirksts sāp, satūcis, saliekt nevar,,,, kamēr darba dienā tikām pie ģimenes ārsta, tad pie traumataloga, tad uz Rtg, pirkstam lūzums, skumji. Vai tiešām nevarēja rentgenā paskatīt sestdien un piesiet , kaut špāteli…. tomēr jaunietis , paliks ar šķību pirkstu,,kā būtu , ja paša bērniem tā gadītos,,,

 39. paciente, teica:

  Kas notiek terapijas nodaļā,,,iestājos 25, janvārī, ar pēc
  gripas komplikācijā,,,,sapratu remonts , palātās apkure atslēgta, tualetē arī, troksnis bērnu nodaļā, it kā remonts,,,baisi, tā arī pārlaidu pirmo nakti, palātā ir arī veci cilvēciņi, vai remontu nevar ieplānot vasarā.Nodaļa pilna,savādi, ka nedomā par pacientiem.
  Ceru, ka Dz. Rabkevičas kundzei būs ko atbildēt.
  paciente no terapijas nodaļas.
  25.01.16.

 40. Sausmas attieciba no Bernu nodalas teica:

  Nesen padzirdot no man loti labas pazinjas, ka esot attiekusies pret 6 menesus vecu bernu, vinkarsi liek nobalet,

  Bernam 2.00 nakti peksni temperatura 38.5 izsaukusi atros, viss ok , labi aizved uz slimnicu, 2 stundas nomocijusi meginot nonemt asinis, bernam, pardurstijusi venas protams nenonema meginas sodien, heh, sodien kas jau manams , zilumi ur kermeni turesanas pedas , vienkarsi sausmas, kada attieksme no arstu puses, labi vel tam klat, nepietiek ka musu super novada arsti aizmirst ka bernam zales jaiedod, kad aizgajusi pie arstejosas dalas pajautat, atbilde – vai tad neiedevam, normala attieksme ne pirma reize ka dzirdets sads variants, vienkarsi unikums kauns mazliet ka bernam 6 menesi bet tada attieksme

 41. Zane. teica:

  Man arī ļoti nepatīk Tukuma slimnīca.

 42. es teica:

  mana ome ari bija slimnica ar salauztu kaju bet vinai pec operacijas pat rentgens nau paradits un tas dakteris salaks vins skatas uz sieviesu krutim

 43. Samazinat viņiem valsts finansējumu ! teica:

  Iepirkumus raksta savām firmām !!

 44. pēce teica:

  Tukuma med. iestādēs plosās kašķis, to vadība slēpj, esat piesardzīgi.

Atbildēt

Pasākumu kalendārs

2019.04.18 | 10:00

Lieldienu pasākums Jaunpils bibliotēkā 

2019.04.18 | 13:00

Tematiskā ēdienu pēcpusdiena Zantē 

2019.04.18 | 15:00

Olu krāsošana «Naglā» 

2019.04.18 | 16:00

Kino Jaunpilī 

2019.04.18 | 16:00

Engures Mūzikas un mākslas skolas jubileja 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool